Reitingas: geriausi p

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Ar svajojate pradėti savo nuotykius nuo modelio? Modelių klijavimas yra jūsų aistra ir vis dar ieškote naujų, kad praturtintumėte savo kolekciją? Jei kyla klausimų, kurį modelį pasirinkti, žiūrėkite mūsų sąrašą. Jūs tikrai rasite tą, kuris atitiks jūsų skonį ir temines nuostatas. Surenkamų modelių reitinge yra ir pigesnės, ir brangesnės versijos, turinčios daugiau ir šiek tiek mažiau elementų. Susipažinkite su parengtu sąrašu ir išsirinkite sau geriausią modelį.

Surenkamų modelių sąrašas – 10 geriausių surinkimo modelių

Geriausių klijavimo modelių aprašymas

1. Japonijos „Tamiya“ karo laivas „Yamato 78030“

  Japonijos „Tamiya“ karo laivas „Yamato 78030“

414 –

Geriausias surinkimo modelis ištikimai atspindės originalą – tai „Tamiya“ japonų mūšio laivo „Yamato 78030“ versija. Visi modeliavimo gerbėjai bus tuo patenkinti – Antrojo pasaulinio karo metu Japonijos imperatoriškame laivyne tarnavęs karo laivas turi daug elementų, kuriuos reikia surinkti, taigi – puikus laivo atspindys. Sulankstęs modelį gausite maišelyje 1: 350. Pakuotės turinys yra labai turtingas ir apima ne tik laivo modelį, bet ir keturių lėktuvų modelius bei stendą su laivo pavadinimu. Be to, turinys papildomas instrukcija ir lipdukų rinkiniu, skirtu surinkti modelį. Mėgėjui tenka kaupti tik klijus ir dažus, kuriais jis vėliau dažys savo laivą. Pirmojo „Yamato“ klasės laivo modelis yra toks pat įdomus, kaip ir jo istorija. Tai vienas iš dviejų didžiausių kada nors pastatytų mūšio laivų. „Yamato“ buvo sukurtas tam, kad galėtumėte kovoti su Jungtinių Valstijų karinio jūrų laivyno laivais iš jo denio. Kaip ir dvynių mūšio laivas „Musashi“, karas neišgyveno.

2. Hobby Boss Wwii Soviet T-34/85 82602

  Hobby Boss Wwii Soviet T-34/85 82602

234 –

Geras apdirbimas, ištikimybė detalėms, tvirtos medžiagos – tai savybės, kurios turėtų būti būdingos geram klijavimo modeliui. Pristatytas „Boss WWII Soviet T-34/85“ leis jums ne tik mėgautis savo aistra, praleisti laiką plėtojant savo hobį, bet ir patenkinti galutiniais rezultatais bei leisti mėgautis karinio tanko iš „World“ modeliu. Antrasis karas. Tai malonumas visiems modelio gerbėjams ir tiems, kurie nori pradėti savo nuotykius nuo modeliavimo. Patogiai savo namuose galite atkurti vieną iš žymiausių karo mašinų. Tikslus kartografavimas galimas dėl mažiausių atskirų dalių – jų dėka gautas bako modelis yra labai realus. Visi elementai yra saugūs ir pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Laikas, praleistas surenkant šį modelį, yra ne tik įdomus, bet ir lavina vaizduotę bei kūrybiškumą. Be to, modeliavimas taip pat leis jums pažinti atskiras sulankstytos transporto priemonės dalis, taip pat paskatins sužinoti apie jos istoriją ir paskirtį.

3. HELLER Santa Maria MH-80865

  HELLER Santa Maria MH-80865

115 –

Pateiktas surinkimo modelių sąrašas rodo ne tik karo laikų transporto priemones, bet ir kitas, tokias kaip populiarus burlaivis XV a. „Heller Santa Maria“ modelis patenkins kiekvieną modelio ir istorijos entuziastą. Tai taip pat bus geras pasirinkimas tiems, kurie norėtų savo nuotykius pradėti nuo tokio tipo aistros. Tvirtas apdirbimas, tikroviška burinio laivo išvaizda nėra vieninteliai privalumai, kurie jį išpopuliarina. Įperkama kaina ir lengvas atskirų elementų surinkimas patinka tiems, kurie žengia pirmuosius žingsnius modeliavimo srityje. Šį modelį taip pat galima padovanoti mylimam žmogui ir pažadinti naujame pomėgyje bei kūryboje. Aukštas laivas „Santa Maria“ yra vienas iš trijų didžiausių Kristupo Kolumbo laivų, kuriuo jis keliavo ieškodamas jūros kelio į Indiją. Tai pavyzdinis burlaivis pirmai ekspedicijai. Kiekvienas modelių entuziastas turi tai turėti savo kolekcijoje.

4. „Revell PzKpfw V Panther Ausf“. G (MR-3171)

  Revell PzKpfw V Panther Ausf.  G (MR-3171)

64 –

Kiekvienas, kuris susimąsto, kurį modelį pasirinkti, turėtų domėtis vokiečių tanku iš Antrojo pasaulinio karo. 1: 72 mastelio modelį siūlo „Ravell“ prekės ženklas. Kaina nėra per didelė, tačiau gausybė smulkiausių detalių, tiksliai pagamintų, verčia legendinės „Panther“ modelį patenkinti visus, net ir didžiausią modelio entuziastą. Hobistai giria tai, kad norint tobulai sujungti visas dalis, reikia įgūdžių, kantrybės ir susikaupimo. Maža kaina taip pat byloja apie šios versijos pirkimą – tai pavyzdys to, kad norint išsiugdyti savo pomėgį nereikia išleisti reikšmingos pinigų sumos. Gautą baką galima nudažyti, kad galėtumėte dar labiau mėgautis galutiniu rezultatu. Bendras bako ilgis yra daugiau nei 12 centimetrų. Šis modelis papildys bet kokią karinių transporto priemonių kolekciją ir leis atkurti atskiras scenas iš karo laikų. Šio modelio dėka gali pažadinti ir antroji aistra – istorinė ar karinė.

5. Tamiya Bismarck vokiečių karo laivas (78013)

  Tamiya Bismarck vokiečių karo laivas (78013)

248 –

Kiekvienas mėgėjas domisi, koks turėtų būti geras klijavimo modelis. Reikėtų atsižvelgti į originalo mastą, elementų kokybę, klijavimo sunkumo laipsnį ir dėmesį detalėms. Vokiečių karo laivas „Bismarck“ iš „Tamiya“ yra puiki visų aukščiau paminėtų savybių kolekcija. Suklijavę gausite labai realistiškai atrodantį laivo modelį. Galutinis rezultatas yra geriausias atlygis už jūsų laiką, skirtą modeliavimui. „Bismarck“ mūšio kolekcijoje turėtų būti kiekvienas modelių kolekcionierius. Šio tipo kūrybinė veikla ne tik atneša į kolekciją naujų transporto priemonių, bet ir moko kantrybės, kruopštumo ir sumažina streso lygį. Kovos laivas iš „Tamiya“ taip pat gali būti puiki dovana sūnui ar vyrui. Tokių modelių dėka taip pat galite tapti tikru karinių daiktų gerbėju. Ištikimai atgaminamos karo transporto priemonių kopijos yra tikras malonumas, ypač kai jos yra tokios pat nugludintos, kaip ir aukščiau pateiktos.

6. „Revell MIG25 RBT“

  „Revell MIG25 RBT“

116 –

Pigūs klijavimo modeliai neturi būti prastesnės kokybės nei aukštesnės kainos kategorijos – puikus pavyzdys yra „Revell“ modelis, pristatantis „MIG25 RBT“ purkštuką. Toks modernaus karinio lėktuvo modelis praturtins kolekciją, ypač tiems, kurie yra aistringai nusiteikę dėl karinės technikos. MIG25 RGT modelis atspindi originalą 1:48 skalėje. Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko, kurio dėka jis kolekcionieriaus lentynoje atrodys išskirtinai. „Revell“ prekės ženklas užtikrina, kad kiekvienas, net ir mažiausias elementas, puikiai atspindėtų tikrąjį. Dėl tvirto meistriškumo klijavimą gali atlikti tiek mėgėjai, tiek pažengę modeliai. Rinkinyje nėra dažų ir klijų, tačiau gamintojas aprašyme nurodo, kurios dažų spalvos bus tinkamos galutiniam modelio dažymui – dėl to jūs galite lengvai pasirinkti spalvas ir gauti labai tikrovišką mažą MIG kopiją .

7. „Revell Il-2 Stormovik 1:48“ orlaivio modelis

  „Revell Il-2 Stormovik 1:48“ lėktuvo modelis

76 –

Tai dar vienas pasiūlymas mūsų reitinge tiems, kurie klausia, koks bus geriausias ir tuo pačiu pigiausias surinkimo modelis. Tai taip pat yra idealus pasirinkimas tiems, kurie renka karinių mašinų modelius, ypač tuos, kurie buvo naudojami Antrojo pasaulinio karo metais. „IL-2 Stormovik“ yra sovietų ginkluotųjų pajėgų lėktuvas. Jie buvo gaminami masiškai ir dalyvavo kare nuo 1942 m. Iki jo pabaigos. Šis atakos lėktuvas buvo tobulinamas per daugelį metų, leidžiant jam dalyvauti visose pagrindinėse karo metu vykusiose kovose. Šis modelis, kaip ir kiti šio prekės ženklo modeliai, pritraukia savo kainą, tikrą originalo atspindį per daugybę detalių. Be to, tai taip pat kelia susidomėjimą sulankstomo lėktuvo istorija ir pačiu karu. „IL-2 Stormovik“ lėktuvas gali būti gera dovanos idėja, pavyzdžiui, augančiam sūnui, skatinti jo kūrybiškumą, taip pat išmokyti kantrybės ir savarankiškumo.

8. „Revell Plastic Model 60 Trabant metų“

  „Revell“ plastikinis modelis „Trabant“ 60 metų

– 144 –

Analizuojant, į kuriuos klijavimo modelius verta atkreipti dėmesį, reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į atspindinčias karo mašinas, bet ir į šiek tiek kitokias – pavyzdys gali būti „Revell“ plastikinis modelis „60 metų Trabant“. Automobilis parodytas masteliu 1:24. Išsamios instrukcijos leidžia žingsnis po žingsnio pereiti kitus klijavimo etapus, kad galiausiai galėtumėte mėgautis puikiu galutiniu rezultatu. Komplekte taip pat yra dažų ir klijų, todėl klijavimą galima pradėti iškart gavus rinkinį. Modelis bus įdomus kolekcijos eksponatas. Nuo 1957 m. Gaminamas Vokietijos Demokratinėje Respublikoje šis automobilis sužadins praeities dvasią ir galbūt paskatins modeliuotoją sužinoti apie automobilių istoriją. Rinkinį į savo kolekciją turėtų įtraukti visi, dalyvaujantys modeliavime

9. „Mirage Hobby PzL-37B Łoś“ bombonešio lėktuvas 1:72

  „Mirage Hobby PzL-37B Łoś“ bombonešio lėktuvas 1:72

– 54 –

Pateiktame reitinge yra tik geriausi klijavimo modeliai – neatsižvelgiant į jų kainą. Taip pat verta pateikti tuos, už kuriuos nereikia mokėti daug, pavyzdžiui, „Mirage Hobby“ prekės ženklo rinkinį su briedžio bombonešio lėktuvo modeliu 1:72. Visame komplekte yra visos mašinos klijavimui reikalingos dalys, taip pat klijai, atitinkamų atspalvių akriliniai dažai ir dvipusis teptukas. Taigi tai puikus starto rinkinys visiems, norintiems pradėti nuotykius nuo modeliavimo. Modelio klijavimą palengvina instrukcija, įtraukta į lenkų kalbą. Be to, rinkinio pakuotėje yra trumpa orlaivio istorija – tokiu būdu jūs gaunate ne tik patrauklų savo kolekcijos modelį, bet ir sužinosite apie svarbią informaciją apie mašiną. Verta žinoti, kad tai lenkų bombonešis, pagamintas prieš Antrąjį pasaulinį karą. Tai moderniausias Lenkijos orlaivis tuo metu ir pirmasis pasaulyje bombonešis su …