Vinilinių plokštelių reitingas – geriausias

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Ar norite patirti nepaprastą, muzikinį garsą, kuris išryškina kiekvieno garso gylį? O gal esate klasikinis mylėtojas, norintis sukurti savo albumų kolekciją? Atsižvelgiant į šiuos poreikius, buvo sukurtas vinilinių plokštelių sąrašas. Tai leis jums rasti populiarų atlikėją, palengvins tinkamo disko pasirinkimą ir padės rasti mėgstamas dainas. Geriausi vinilai turi būti unikaliai įvaldyti, ir kiekvienas iš jų yra tiesioginis kontaktas su muzikos šaltiniu. Visi muzikos mylėtojai tai įvertins.

Vinilinių plokštelių sąrašas – geriausių vinilinių plokštelių TOP 10

Geriausių vinilinių plokštelių aprašymas

1. Dua Lipa: Ateities nostalgija (rožinė) [Winyl]

  Dua Lipa: Ateities nostalgija (rožinė) [Winyl]

75 –

Geriausios vinilo plokštelės atspindės „Dua Lipa: Future Nostalgia“ albumo garsines savybes. Ši nuolat kylanti popžvaigždė, be kitų, siūlo: rausvą albumo spalvą, antrąjį albumą šiek tiek atspindinčioje, tačiau taip pat į diskoteką panašioje atmosferoje ir naujausius hitus, žinomus iš topų viršaus. Dua Lipa yra menininkas, kuris yra jauniausias žmogus muzikos pasaulyje ir turi milijardą peržiūrų „YouTube“. Taip pat reikėtų pridurti, kad jos debiutinis albumas parduotas net keturiais milijonais egzempliorių. Visame albumo „Future Nostalgia“ kūrinių sąraše yra šios dainos: „Future Nostalgia“, „Nepradėk dabar“, „Cool“, „Physical“, „Levitating“, „Pretty Please“, „Hallucinate“, „Love Again, Break My Heart“, „Good In Bed“ ir „Boys Will Be“. Tai bus puikus albumas vakarėlių susitikimams, bet ir solo klausymui. Tai suteiks energijos, motyvuos veikti ir pagerins nuotaiką po varginančios ir sunkios dienos. Priešingai nei stereotipai, „Dua Lipa“ gerbėjų turi ne tik tarp jauniausios kartos atstovų.

2. Rausva FLOYD – Tamsus mėnulio šonas

  Rausva FLOYD - Tamsus mėnulio šonas

85 –

„Pink Floyd“ albumas – „Dark Side Of The Moon“ kai kuriems muzikos mėgėjams yra geriausi vinilai, kuriuos galima nusipirkti muzikos parduotuvėje. Žinoma, tokią nuomonę daugiausia lemia specifiniai, roko pageidavimai. Pilną albumo kūrinių sąrašą sudaro: „Kalbėk su manimi“, „Kvėpuok“, „The The Run“, „Time“, „The Great Gig In The Sky“, „Money“, „Us and Them“, bet kokia tau patinkanti spalva, „Brain Damage“ ir „Eclipse“. Nepaisant to, kad albumas buvo sukurtas 1973 m., Jis vis dar mėgaujasi nepaprastu gerbėjų populiarumu. Pink Floyd – tamsioji mėnulio pusė pirmiausia yra nuoroda į problemas, su kuriomis susiduria šiuolaikinis pasaulis. Dauguma jų yra susiję su aistromis ir įvykiais, susijusiais su: karu, konkurencija, pinigais ar mirimu. Nuo albumo išleidimo jis turėjo įspūdingus pardavimų rodiklius. Tai antras perkamiausias pasaulyje po Michaelo Jacksono „Thriller“ albumo. Tai jau rodo gerbėjų susidomėjimo mastą. Vienas iš galvosūkių yra neatpažinti garsai paskutinėse dalyse.

3. Harry Styles: „Fine Line“ [2xWinyl]

  Haris Stilius: Puiki linija [2xWinyl]

– 135 –

Harry Styles: „Fine Line“ yra geriausi vinilai didelei daliai klientų, atspindintys šiuolaikinės muzikos tendencijas. Tai yra jaunosios kartos stiliaus derinys su tam tikra aistra tradicinei reprodukcijai. Diskui būdinga džiaugsminga, šventinė atmosfera, kuri turi skatinti linksmybes ir švęsti akimirką. Visame kūrinių sąraše yra dainos: „Auksinė“, „Arbūzo cukrus“, „Dievinu tave“, „Šviesa“, „Vyšnia“, „Krintanti“, „Kad būtum toks vienišas“, „Ji“, „Saulėgrąžos“, „Vol.6“, „Canyon Moon“, elkitės su žmonėmis geranoriškai ir švelniai. Kiekvienas iš jų turi individualią žinią, kuri daugiausia pasakoja apie skirtingus jausmus. Jie rūpinasi: meile, ilgesiu, vienišumu, jautrumu ir džiaugsmu. „Fine Line“ yra antrasis Harry Styles albumas, kuris galutinai pateko į daugelio radijo topų viršūnes. Specialioje versijoje taip pat yra 32 puslapių brošiūra, pilna unikalių nuotraukų. Įspūdingas ir atskirų dainų peržiūrų skaičius „YouTube“, skaičiuojamas šimtais milijonų. Šį albumą tikrai verta rekomenduoti.

4. Jimi Hendrix: Dainos grooviškiems vaikams: „The Fillmore East“ koncertai (8xWinyl)

  Jimi Hendrix: Dainos grožio vaikams: „The Fillmore East“ koncertai (8xWinyl)

– 591 –

Geriausios vinilinės plokštelės didelei pirkėjų grupei yra „Jimi Hendrix“: „Songs For Groovy Children“: „The Fillmore East Concerts“ kolekcija. Šis garsus roko gitaristas ir dainininkas tapo ikona gerbėjų kartoms, kurios vis dar klausosi jo hitų. Pagrindinė šio pirkimo nauda bus plati prieiga prie diskografijos. Rinkinyje yra net aštuoni vinilai su konkrečiomis dainomis. Tai apima: „Stop“, Ezy Ryderis, „Kraujuojanti širdis“, „Žemės bliuzas“, „Degantis noras“, „Auld Lang Syne“, „Kas žino“, „Ugnis ir kulkosvaidis“. Dėl išleidimo specifikos neįmanoma išvardyti visų dainų. Jie yra keturių koncertų rekordas, taip pat dalyvauja Buddy Milesas ir Billy Coxas. Kai kurios archyvinės kompozicijos taip pat pateikiamos visiškai naujomis aranžuotėmis. Jie yra Eddie Kramerio darbas ir skirti parodyti šiek tiek kitokią Hendrix pasiekimų dimensiją. Visą surinktą medžiagą užtikrina valandų trukmės klausymasis, kuris tikrai suteiks daugybę įspūdžių.

5. Giliai violetinė: kas! [BOX] [2xWinyl]+[DVD]+[CD]

  Giliai violetinė: Kas! [BOX] [2xWinyl]+[DVD]+[CD]

– 215 –

Giliai violetinė: kas! [2xWinyl]+[DVD]+[CD]. Pateikta parinktis taip pat apima galimybę vizualiai atkurti tam tikrą muzikinį vaizdo įrašą. Žinoma, alternatyva yra naudoti kompaktinį diską, kuriame yra tas pats takelių sąrašas kaip ir vinile. Jame yra dainos: „Mesk kaulus“, „Numesk ginklą“, tamsoje visi esame vienodi, nieko nėra, nereikia šaukti, žingsnis po žingsnio, kas yra, ilgas kelias, mėnulio jėga, Galima remisija, žmogus gyvas, adresas ir šokiai miegant. Tai gali būti puiki dovana grupės gerbėjui, nes rinkinys yra visas „Whoosh“ įrašas! Reikėtų pažymėti, kad vinilas puikiai atspindi 70-ųjų atmosferą, todėl tikrai sužadins nostalgiškus prisiminimus. Jaunesnei auditorijai tai gali būti proga pažinti to meto „Hard Rock“ specifiką. DVD rodys gyvų koncertų, kurie buvo unikalūs sceniniai renginiai, eigą.

6. Arkties beždžionės – Am (ribotas) (vinilas)

  „Arkties beždžionės“ - „Am“ (ribotas) (vinilas)

85 –

„Arctic Monkeys – Am“ (ribotas) diskas nusipelno geriausių vinilų kategorijos. Tai įdomus pasiūlymas visiems šios britų roko grupės gerbėjams. Pilname albumo kūrinių sąraše yra šios dainos: Ar noriu žinoti?, „RU Mine“, „One For The Road“, „Arabella“, „Aš noriu visko“, Nr. 1 vakarėlio giesmė, „Pamišę garsai“, „Fireside“, kodėl paskambinai man tik tada, kai esi aukštai?, „Išsiplėšk“, „Kojinės ant kelių“ ir „Aš noriu būti tavo“. Pažymėtina, kad tai yra albumas, kuris buvo pripažintas vienu svarbiausių 2013 m. Iki šios dienos klausytojai vertina garsų Jameso Fordo virtuoziškumą, kuris buvo pagrindinis kompozitorius ir atsakingas prodiuseris. Per tuos metus grupė išgyveno daugybę pertvarkų, o lūžio taškas buvo ypač 2008 m. Tada ji pradėjo dirbti su Josh Homme, palaipsniui grįždama į roko aukštumas ne tik Didžiojoje Britanijoje. Albumas yra tam tikrų disko tendencijų projekcija, kuri kartu su šiek tiek sunkesniais motyvais sukuria unikalius garsus.

7. AC / DC – greitkelis į pragarą (VINYL)

  AC / DC - greitkelis į pragarą (VINYL)

– 83 –

Pigios vinilo plokštelės gali būti tikrai unikalios, kaip įrodo AC / DC albumas – „Highway To Hell“. Tai galimybė sunkiųjų garsų mėgėjams, kuriems reikalinga specifinė garso patirtis. Žymioji hardroko grupė suteiks jiems šį vieną garsiausių singlų. Be jo, į visą takelių sąrašą taip pat įeina dainos: „Girls Got Rhythm“, „Walk All Over You“, „Touch To To much Much“, „Mušimas aplink krūmą“, „Nušautas liepsnose“, „Get it Hot“, jei norite kraujo (jūs turite tai). , Meilė alkanas žmogus ir naktinis burtininkas. Reikėtų pabrėžti, kad pats albumas buvo išleistas daugiau nei prieš 40 metų ir yra didžiausias Australijos grupės pasiekimas. Platintojas buvo „Atlantic Records“, o pats parduotų egzempliorių skaičius JAV yra gerokai didesnis nei 7 milijonai. Šio albumo dėka AC / DC tapo visame pasaulyje žinoma grupe. Tai taip pat buvo įžanga į kitą sėkmę – „Back in Black“. Sunkesnio roko mėgėjai tikrai ras sau ką nors, ypač kai susitapatins su grupe.

8. VA – „Peaky Blinders“ – originalus judesio garso takelis (vinilas)

  VA - „Peaky Blinders“ - originalus garso takelis (vinilas)

160 –

Pateiktas vinilinių plokštelių sąrašas taip pat pateikiamas VA albume – „Peaky Blinders“ – „Original Motion Soundtrack“. Tai originalus vienos populiariausių britų kriminalinių serialų garso takelis. Į visą takelių sąrašą įeina, pavyzdžiui: Tommy – tai nėra gera idėja, Nickas Cave’as ir blogos sėklos – raudona dešinioji ranka, baltos juostos – St Jameso ligoninės bliuzas, Tommy – dešinė, kurią nusipirkau šiandien, Danas Auerbachas – patarlė , Polly – yra tik vienas dalykas arba Jackas White’as – meilė yra aklumas. Diske yra daugelio atlikėjų, paruošusių foninę šio pastatymo muziką, dainos. Serialas tapo hitu visame pasaulyje, o nuo 2013 metų BBC transliavo net penkis sezonus. Reikia pridurti, kad britų gaujos atsiskaitymai su Italijos mafija yra praturtinti šio garso takelio dėka. Be to, projektas gavo BAFTA apdovanojimą už geriausią muziką. Be abejo, verta šiuo daiktu praturtinti savo paties vinilo kolekciją. Verta pirkti.

9. Milesas Davisas: mėlyna rūšis (vinilas)

  Milesas Davisas: mėlynos rūšies (vinilas)

73 –

Pigūs vinilai taip pat atitinka daugelio gavėjų skonį, tai patvirtina albumas „Miles Davis: Kind Of Blue“. Tai pasiūlymas mėgstantiems: bliuzą, džiazą ir daugybę šio visame pasaulyje garsaus trimitininko pasiekimų. Visą kūrinių sąrašą sudaro: „So What“, „Freddie Freeloader“, „Blue In Green“, „All Blues“ ir „Flamenco“ eskizai. Tuo pačiu metu grojant patefonu, sukuriami patrauklūs paspaudimai ir iššokimai, kurių pageidauja šios temos klasikos ekspertai. Garso kokybė ir tikslumas yra …