Reitingas: geriausias garintuvas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Ar kovojate su pasikartojančiomis kvėpavimo ar nervų ligomis? O gal jūs negalite suvaldyti streso ir kasdienės įtampos? Reaguodamas į šias aplinkybes, buvo sukurtas garintuvų rangas. Tai leis palyginti kainos ir kokybės santykį, lengviau pasirinkti tinkamą modelį, taip pat padės patikrinti papildomas funkcijas. Geras garintuvas užtikrins efektyvų įkvėpimą, kai bus mažiau vartojama žolė. Tai taip pat aplinkai nepastebimas kvapas.

Garintuvų sąrašas – geriausių garintuvų TOP 10

Geriausių garintuvų aprašymas

1. „Arizer Solo 2“

Suaugusiųjų sritis

649 –

Geriausias garintuvas didelei vartotojų grupei yra „Arizer Solo 2“ modelis.Šį įvertinimą lemia konkretūs prietaiso pranašumai. Jie yra: hibridinis šildymas, įkvėpimo seansų stilius, baterijos veikimas ir įmontuotas kandiklis. Ši įranga užtikrina tikslią temperatūros kontrolę ir labai malonaus aromato gaminimą. Visą komplektą taip pat sudaro: sieninis įkroviklis, žolelių mėginys, maišytuvas, plieniniai koštuvai, apsauginis dėklas, kištukai, kandikliai, vamzdeliai ir „Aroma Dish“ priedas. „Arizer Solo 2“ garantuoja didelius aromatinius pojūčius ir visiškai efektyvų veikimą. Jo veikimas yra visiškai intuityvus, be to, jį palengvina įskaitomas OLED ekranas. Svarbu tai, kad vartotojas neišvengs kvėpavimo net vieną ar labai intensyvų įkvėpimą. Viskas dėl optimalaus garų tankio ir šildytuvo galios. Pagal numatytuosius nustatymus baterija vienu įkrovimu tarnauja apie 90 minučių, tačiau daug kas priklauso nuo to, kiek jūs naudojate garintuvą. Šis produktas yra rekomenduojamas.

2. „Weecke Technology Fenix ​​Mini“ sausas garintuvas

  „Weecke Technology Fenix ​​Mini“ sausas garintuvas

– 215 –

Analizuojant, kokį garintuvą pasirinkti, taip pat verta patikrinti „Weecke Technology Fenix ​​Mini“ modelį. Pagrindiniai jo pranašumai yra, pavyzdžiui, galimybė naudoti CBD džiovinant, kompaktiški matmenys, galimybė pasislėpti net mažoje kišenėje, hibridinis šildymas ir skaitomas OLED ekranas. Garintuvas taip pat leidžia paprastai ir tiksliai valdyti temperatūrą. Visą rinkinį taip pat sudaro: tankintuvas, valymo šepetėlis, pincetai, USB laidas ir kvarco kasetė koncentratams. „Weecke Technology Fenix ​​Mini“ nereikia atskirai įsigyti papildomų priedų. Pirkėjui tai reiškia išmatuojamą santaupą. Turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kad 1600 mAh baterija yra efektyvi ir gana ilgaamžė. Viskas bus supakuota į originalią dėžę, kurią patogu laikyti ar nešiotis. Klientą saugo gamintojo dvejų metų aptarnavimo garantija, kuri yra papildomo saugumo forma. Šį garintuvą tikrai verta pirkti.

3. „Xvape V-One“ + „Xmax“ garintuvas

  „Xvape V-One“ + „Xmax“ garintuvas

169 –

Pigūs garintuvai taip pat gali labai gerai atlikti savo funkciją, tai įrodo „Xvape V-One + Xmax“ modelis. Pagrindiniai pateiktos galimybės privalumai: minimalistinis dizainas, keraminė šildymo sistema, akumuliatoriaus maitinimas ir 20 W galia. Siekdamas išlaikyti optimalią higieną, gamintojas rekomenduoja valyti kartą per savaitę. Žinoma, tik reguliariai naudojant. Tai veislė, skirta koncentratams garinti. Jis yra šiek tiek lėtesnis nei džiovintų vaisių atveju, tačiau suteikia unikalų aromatą ir aromatinę patirtį. „Xvape V-One + Xmax“ turi specialų valdiklį, kad būtų išvengta trumpojo jungimo. Apie jo atsiradimą jis praneša per penkis greitus signalus. Taip pat reikėtų pažymėti, kad rinkinyje taip pat yra: ekranai, kandiklis, taikymo įrankis ir USB įkroviklis. Tai itin patogus prietaisas, kuris gali nuolat lydėti vartotoją. Reikėtų pabrėžti, kad našumo klasė prilygsta kai kuriems brangesniems modeliams. Tai bus rekomenduojamas variantas.

4. „Dynavap Vapcap M 2021“ garintuvas

  „Dynavap Vapcap M 2021“ garintuvas

– 235 –

Visi geri garintuvai turės privalumų, panašių į „Dynavap Vapcap M 2021“ modelį. Visų pirma, reikėtų atkreipti dėmesį: kompaktiškas dydis, pagamintas iš patvaraus ir elegantiško nerūdijančio plieno, sidabro spalvos arba šildymo kamera su geresne oro prieiga. Prietaisui taip pat būdingas akumuliatorių trūkumas, nes jame naudojamas vidinis kaitrinis žiebtuvėlis. „Dynavap Vapcap M 2021“ nėra nereikalingos elektronikos, galinčios apsunkinti jos veikimą. Savo ruožtu jis sutaupo daug žolelių, nes šildymui reikia tik 0,1 g porcijos.Kameros dangtelis turi įdomų profilį, todėl vartotojo paspaudimai tampa labiau pastebimi. Žinoma, pirkėjui taikoma dvejų metų aptarnavimo garantija. Jei reikia, teikia ekspertų paslaugas arba specialistų konsultacijas. Kitas argumentas tokio pirkimo naudai gali būti racionalus kokybės ir kainos santykis. Ypač tai, kad garintuvas yra visiškai atsparus atsitiktiniams mechaniniams pažeidimams.

5. „Fenix ​​Mini“ garintuvas

  „Fenix ​​Mini“ garintuvas

219 –

Svarstant, kokį garintuvą pirkti, taip pat verta išbandyti „Fenix ​​Mini“ modelį. Potencialūs vartotojai, be kitų, įvertins: konvekcinę šildymo sistemą, švarų ir skaidrų aromatą, skaitomą LCD ekraną, efektyvią 1600mAh talpos bateriją arba paprastą temperatūros reguliavimo diapazoną. Šis garintuvas turi kamerą iš nerūdijančio plieno, o kandiklis – iš kvarcinio stiklo. Neabejotina medžiagų klasė šiuo atveju derinama su funkcionalumu veiksmingo naudingų junginių aktyvavimo forma. Jie gali padėti jums kovoti su daugeliu sveikatos negalavimų, tokių kaip: lėtinis skausmas, nemiga, koncentracijos sutrikimai ar pasikartojančios kvėpavimo takų infekcijos. Geriausiai „Fenix ​​Mini“ garuoja temperatūros diapazone nuo 180 iki 1900. Tačiau šis diapazonas tam tikromis aplinkybėmis gali skirtis dėl išorinių oro sąlygų. Visą komplektą taip pat sudaro: maišytuvas, pincetai, valymo šepetėlis, vartotojo vadovas ir USB įkrovimo laidas.

6. „Smono C“ garintuvas 2

  „Smono C“ garintuvas 2

129 –

„Smono C2“ yra pigus garintuvas, tačiau jis turi savų privalumų. Tai, pavyzdžiui: kompaktiškas dydis, paprastas kasetės pakeitimas, platus įtampos nustatymų diapazonas ir universalus pritaikymas. Pastaroji pirmiausia taikoma galimybei jį naudoti su: aliejais, elektroniniais skysčiais ar vaškais. Komplekte esančiame „Smono C2“ modelyje taip pat yra: magnetinis adapteris, USB įkroviklis, dvi kasetės ir vadovas. Garintuvas taip pat turi apsaugos sistemą, kuri automatiškai sustabdo šildymą maždaug po 15 sekundžių. Tokiu būdu vartotojas yra apsaugotas, pavyzdžiui, nuo nuplikymo. Priešingai stereotipams, šis patogus prietaisas yra naudingas ne tik metant rūkyti. Žinoma, tai gali būti atrama pirmajame atitrūkimo nuo priklausomybės etape, tačiau ji gali būti naudojama kitiems tikslams. Kaitinant kai kurie aliejaus mišiniai išskiria junginius, kurie palengvina stresą ir raumenų įtampą. Todėl šio garintuvo naudojimas padės kovoti su nervingumu ar nemiga.

7. „Davinci Miqro Onyx“ sausas garintuvas

  Davinci Miqro Onyx sausas garintuvas

499 –

Geriausių garintuvų vertė bus panaši į „Davinci Miqro Onyx“ modelį. Tai apima, pavyzdžiui, maksimalų minutės kaitinimo laiką, laidumo būdą žolelėms kaitinti, įkvėpimo seansą ar aukštos kokybės keramikos naudojimą. Šis garintuvas yra labai atsargus dėl savo mažos struktūros. Tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį į tokias novatoriškas technologijas kaip „Smart Parts“ ir „Precision“. Pirmasis iš jų yra intelektualus inhaliacinis modulis, kuriame temperatūra pakyla palaipsniui. Antrasis – tikslaus reguliavimo galimybė, taikant vieno laipsnio tikslumą. Visą rinkinį taip pat sudaro: USB, baterija, kandiklis, instrukcijos ir valymo priemonės. Šio gaminio klasė taip pat matoma suteikiant penkerių metų aptarnavimo garantiją. Tai retai sugenda ar nepavyksta, užtikrinant ilgesnį nei vidutinis tarnavimo laiką. Todėl tai bus įdomus pirkimo pasirinkimas, kuris turėtų atitikti visus pirkėjo lūkesčius.

8. „Xvape Xmax V2 Pro“ žolelių garintuvas

  „Xvape Xmax V2 Pro“ garintuvas vaistažolėms

299 –

Svarstydami, kuriuos garintuvus verta rekomenduoti, taip pat turėtumėte įsigyti „Xvape Xmax V2 Pro“ modelį. Pagrindiniai pateikiamo varianto skiriamieji bruožai yra, pavyzdžiui: keraminė šildymo kamera, ypač efektyvus veikimas, žolelių įkvėpimas, galinga baterija ir puikus oro srautas. Visą rinkinį taip pat sudaro: atsarginiai ekranai, kamera alyvoms, valymo strypas, pincetai, šluotelė, įkroviklis ir „microUSB“ laidas. „Xvape Xmax V2 Pro“ yra skirtas tiek patyrusiems, tiek pradedantiems žmonėms, kurie daugiausia tikisi patikimumo. Be to, jie gali tikėtis, kad valdys tik tris paprastus mygtukus. Pamiršusieji įvertins automatinį garintuvo išjungimą po 10 minučių naudojimo. Tokiu būdu akumuliatorius nebus išsikrovęs per greitai. Estetams spalva gali turėti reikšmės, o tarp galimų variantų yra: juoda, pilka ir sidabrinė. Žinoma, klientą saugo dvejų metų aptarnavimo garantija. Rekomenduojama naudoti garintuvą.

9. „Xvape“ rūko garintuvas

  „Xvape“ rūko garintuvas

399 –

„Xvape Fog“ yra tikrai geras garintuvas, kurį vertina daugelis vartotojų. Jie, be kitų, atkreipia dėmesį į: daugybę ir lengvų temperatūros nustatymų, medžiagų klasę, detalių tikslumą, gerą padėtį rankoje ar optimalų kameros pajėgumą. Visą priedų rinkinį taip pat sudaro: valymo įrankis, kameros valiklis, pincetai, džiovinimo plaktukas, USB kabelis ir koncentrato pagalvėlė. Todėl atskirų elementų pirkti nereikia atskirai. Nors dėvimi jie yra be didelių problemų. „Xvape Fog“ modelis veikia beveik valandą vienu įkrovimu. Praėjus šiam laikui, jūs turite papildyti energijos tiekimą iki kito …