Spausdintuvo reitingas – pigus spausdinimas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Daugelis žmonių domisi pigiais spausdintuvais – tikriausiai niekas nemėgsta permokėti. Tačiau reikia atsiminti, kad įsigyta įranga visų pirma turėtų garantuoti išskirtinį naudojimo patogumą. Taip pat svarbu, kad juo naudotis nebūtų brangu. Dėl didelių veiklos sąnaudų investicija tampa visiškai nuostolinga. Mūsų spausdintuvų sąrašas yra tikras smūgis tiems, kurie nori išvengti neteisingo sprendimo. Verta paminėti, kad sąraše yra tik ta įranga, kurią rekomenduoja patys reikliausi.

Šis puslapis yra visų tipų spausdintuvų sąrašas. Jei ieškote konkretaus tipo spausdintuvo, naudokite toliau pateiktas nuorodas, kad patektumėte į atitinkamą reitingą.

Spausdintuvo sąrašas – geriausių spausdintuvų TOP 10

Geriausių spausdintuvų aprašymas

1. „HP DeskJet 2620 All-in-One“ (V1N01B)

  „HP DeskJet 2620 All-in-One“ (V1N01B)

229 –

Įdomu, kuris namų spausdintuvas bus geriausias? Patikrinkite pateiktą daugiafunkcį įrenginį. Jį sukūrė patikimas gamintojas. Sertifikuotos medžiagos yra tvirtos ir atsparios pažeidimams. Štai kodėl galite būti tikri, kad aprašyta įranga net ir po daugelio metų atrodys visiškai nauja. Aptarnavimo komfortas yra aukščiausio lygio. Intuityviu būdu galime spausdinti tiesiai iš išmaniojo telefono ar kito įrenginio atminties. Mes neturime prisijungti prie spausdintuvo laidais, o tai užtikrina aukštą laisvės lygį. Ši įranga taip pat leidžia kopijuoti ir nuskaityti. Jis turi kompaktiškus matmenis, kurių dėka jis veiks beveik bet kurioje aplinkoje. Taip pat verta paminėti minimalistinį dizainą. Efektyvios rašalo kasetės užtikrina optimalias eksploatacijos išlaidas. Jums nereikės jaudintis, kad per dažnai pakeisite rašalo kasetes.

2. Brother HL-1110E spausdintuvas

  „Brother HL-1110E“ spausdintuvas

444 –

Į pateiktą sąrašą įtraukti tik geriausi patikimi ir efektyvūs spausdintuvai. Puikus pavyzdys yra aprašytas lazerio modelis. Tai spausdina nespalvotai. Šią įrangą rekomenduojama naudoti ne tik namuose. Jis taip pat puikiai tiks biurams ar komunaliniams pastatams. Reikėtų pabrėžti, kad prietaiso valdymas yra itin paprastas, todėl šią užduotį gali atlikti visi. Vartotojai taip pat giria aukštą spaudinio kokybę. Verta paminėti, kad pirmąjį puslapį galima atsispausdinti greičiau nei per 10 sekundžių, o tai yra puikus rezultatas. Gamintojas suteikia trejų metų garantiją, todėl galite būti tikri, kad pirkimas bus sėkmingas. Atitinkamas spausdintuvas veikia sklandžiai ir nėra linkęs į gedimus. Šiuolaikinis dizainas taip pat yra svarbus, nes jis tiks bet kokiam susitarimui. Didelis pliusas yra tai, kad struktūra nėra labai didelė.

3. „HP DeskJet 3639 All-in-One“ (F5S43B)

  „HP DeskJet 3639 All-in-One“ (F5S43B)

259 –

Daugeliui žmonių šis modelis yra geriausias namų spausdintuvas. Ypač verta atkreipti dėmesį į palankią kainą, skatinančią pirkti. Didžiausias privalumas yra didesnis nei vidutinis rašalo efektyvumas – jis gali trukti iki trejų metų, tačiau viskas priklauso nuo naudojimo intensyvumo. Verta pridurti, kad pateikta įranga buvo pagaminta tik iš kietų medžiagų, kurios nėra jautrios neigiamai išorinių veiksnių įtakai. Vartotojai taip pat vertina stabilų, tačiau nepertraukiamą darbą. Jums nereikia jaudintis, kad spausdintuvas atsisakys paklusti, kai to mažiausiai tikitės. Šis daugiafunkcis įrenginys leidžia spausdinti nespalvotai ir spalvotai. Automatinis rašalo jutiklis leis mums efektyviai stebėti turimo rašalo kiekį. Pirmasis puslapis atspausdinamas per mažiau nei 14 sekundžių (taikomas nespalvotiems spaudiniams). Šis modelis suteikia ne tik USB jungtį, bet ir „Wi-Fi“.

4. „HP DeskJet 2630 All-in-One“ (V1N03B)

  „HP DeskJet 2630 All-in-One“ (V1N03B)

– 239 –

Ar jus domina veikiantis pigus spausdintuvas? Jei taip, patikrinkite pateikto modelio parametrus. Tai tikras malonumas tiems, kurie nenori išleisti per daug pinigų rašalui. Šis viskas viename siūlo efektyvų spausdinimą, nuskaitymą ir kopijavimą. Daugelis žmonių giria mažus spausdintuvo matmenis. Niekas netrukdo jį laikyti, pavyzdžiui, spintoje ar po rašomuoju stalu. Žinoma, jis taip pat gali būti atidengtas. Struktūrai būdinga paprasta struktūra ir modernus dizainas. Tai puikus pasirinkimas bet kokiam didmiesčio susitarimui. Viena kasete galima atsispausdinti iki 1000 puslapių. Svarbu vengti neišbandytų pakaitalų, kurie galėtų sumažinti spausdintuvo veikimą. Privalumas taip pat yra sklandus ir greitas darbas. Pirmąjį puslapį galima atsispausdinti per mažiau nei 14 sekundžių (nespalvotas) arba 18 sekundžių (spalvotas). Tai patenkins tuos, kurie nemėgsta per ilgai laukti.

5. „Canon Pixma MG3050“ daugiafunkcis įrenginys juodas (1346C006AA)

  „Canon Pixma MG3050 MFP Black“ (1346C006AA)

209 –

Jei neįsivaizduojate, kokį spausdintuvą pirkti, pasinaudokite mūsų pasiūlymais. Aprašytą įrenginį galima įsigyti už ypač mažą kainą, o tai yra didžiulis pliusas. Tai patenkins tuos, kurie neturi per daug biudžeto įsigyti įrangą. Verta paminėti, kad pateiktas modelis yra efektyvus ir tuo pat metu be problemų. Puikiai tinka naudoti kasdien. Jį dažnai renkasi studentai ar mokiniai. Per trumpą laiką atsispausdinsime mokyklai ar darbui reikalingą medžiagą. Pažymėtina, kad pateiktas spausdintuvas yra paruoštas dirbti jau po kelių minučių. Jo konfigūracija nėra problemiška, todėl visi gali atlikti šią užduotį. Daugiafunkcis įrenginys leidžia spausdinti, nuskaityti ir kopijuoti. Reikėtų pažymėti, kad belaidis ryšys yra įmanomas. Labai patogu, jei išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio atmintyje turime pateiktą failą.

6. „HP DeskJet Ink Advantage 5075 All-in-One“ (M2U86C)

  „Viskas viename“ spausdintuvas „HP DeskJet Ink Advantage 5075“ (M2U86C)

419 –

Geras spausdintuvas neturi kainuoti daug pinigų. Aprašytas prietaisas pasižymi puikiais našumo parametrais ir tuo pačiu yra pigus pirkti. Be to, veiklos sąnaudos taip pat yra pagrįstos. Jums nereikia jaudintis, kad įrangos priežiūra bus didžiulė finansinė našta. Pateiktas daugiafunkcis įrenginys yra itin universalus – todėl jis pasirenkamas naudoti tiek namuose, tiek biure. Vartotojai giria be rūpesčių teikiamą paslaugą. Konfigūravimui nereikia patirties ar specialių žinių. Spausdintuve yra aukštos kokybės rašalo kasetės. Reikėtų pabrėžti, kad jo dėka galime spausdinti tiek vienspalvius, tiek spalvotus. Kitas privalumas yra tvirta konstrukcija, pagaminta iš medžiagų, atitinkančių griežtas normas ir standartus. Jų sudėtyje nėra toksiškų junginių. Didelis patvarumas apsaugo korpusą nuo įbrėžimų ar mechaninių pažeidimų.

7. „Brother InkBenefit DCP-J105“ viskas viename spausdintuvas

  „Brother InkBenefit DCP-J105“ daugiafunkcis spausdintuvas

648 –

Šio modelio negalėjo trūkti mūsų nebrangių spausdintuvų reitinge. Tai aukštos klasės įranga, patikimai veikianti remiantis šiuolaikinėmis technologijomis. Dėl šios priežasties darbas yra sklandus ir tuo pačiu stabilus. Per trumpą laiką galime atsispausdinti net daugybę puslapių. Tai yra tikras dievobaimingumas, kai mums reikalinga medžiaga ar dokumentai „jau“. Taip pat nereikia per ilgai laukti, kol įrenginys veiks visiškai. Kitas privalumas yra jo be rūpesčių jungimasis (laidinio ryšio atveju). Konfigūravimo procesas yra intuityvus, todėl jums nereikia turėti jokių specialių žinių apie šiuolaikines technologijas. Reikėtų paminėti, kad aptariamą rašalinį modelį valdyti yra ypač pigu. Mažos priežiūros išlaidos daro jį nepaprastai populiarų. Kitas privalumas yra didelis popieriaus indas, kuriame telpa daugiau kaip 100 lapų. Dėl to mums nereikia per dažnai užpildyti spragų.

8. „Epson EcoTank ITS L3050“ (C11CF46403) daugiafunkcis įrenginys

  „Viskas viename“ spausdintuvas „Epson EcoTank ITS L3050“ (C11CF46403)

629 –

Žmonės, ketinantys įsigyti pigų spausdintuvą, turėtų išanalizuoti daug skirtingų veiksnių. Čia labai svarbu rašalo kasečių veikimas. Pateiktas prietaisas garantuoja optimalias eksploatacijos išlaidas, kurių dėka neperkraus namų ūkio biudžeto. Kasetių keitimo dažnis priklauso nuo naudojimo intensyvumo. Tačiau svarbu žinoti, kad originaliomis rašalo kasetėmis galima atsispausdinti iki 13 000 juodai baltų arba 6500 spalvų puslapių. Rinkoje sunku rasti panašių parametrų spausdintuvą, kuris nekainuotų kelių tūkstančių zlotų. Aptariamą įrangą pigu ne tik įsigyti, bet ir prižiūrėti. Štai kodėl investicijos tikrai bus sėkmingos. Daugiafunkcį įrenginį lengva ir greitai sukonfigūruoti, todėl jis bus pritaikytas jūsų individualiems poreikiams. „Bluetooth“ belaidžio ryšio modulis reiškia, kad galime pamiršti varginančius kabelius.

9. „Canon Pixma MG5750 Black MFP“ (0557C006AA)

  „Canon Pixma MG5750 MFP Black“ (0557C006AA)

465 –

Ar norite įsigyti efektyvų spausdintuvą, kurį bus paprasta ir malonu naudoti? Mūsų sukurtas sąrašas tikrai padės jums priimti teisingą sprendimą. Reikėtų pažymėti, kad mes kruopščiai parinkome įrenginius, kad kiekvienas galėtų pasirinkti sau tinkamą daiktą. Pateikta patikimo gamintojo įranga yra funkcionalumo, patikimo veikimo ir tvirtos struktūros derinys. Didelis privalumas yra tvirtas korpusas, kuris nėra jautrus aplinkos veiksniams. Taigi jums nereikia jaudintis …