Reitingas: kokie puodai gerlachas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Gerlacho puodai daugelį metų buvo labai populiarūs. Minėto gamintojo virtuvės reikmenys pagaminti iš sertifikuotų medžiagų, atitinkančių dabartines normas ir standartus. Juose nėra jokių junginių, kurie galėtų reaguoti su maistu. Jūs nežinote, kokie puodai bus pritaikyti jūsų poreikiams ir reikalavimams? Peržiūrėkite mūsų reitingą, kuris buvo parengtas remiantis tikra vartotojų nuomone. Pirkimas tikrai bus sėkmingas!

Sąrašas: Gerlacho puodai

1. „Zwieger Obsidian“ su dangčiu 24x11cm

„Zwieger Obsidian“ su dangčiu 24x11cm

199,00 –

2. Puodas GERLACH SIMPLE 24 cm 7 l

Puodas GERLACH SIMPLE 24 cm 7 l

108,90 –

3. „Gerlach Granitex“ 28cm

Gerlach Granitex 28cm

149,00 –

4. „Gerlach Granitex“ 24 cm

Gerlach Granitex 24cm

149,00 –

5. Puodai „Tefal G719Sa 74 Duetto + |“ 10 dalių rinkinys

Vazonai „Tefal G719Sa 74 Duetto + |  10 dalių rinkinys

479,00 –

6. Gerlacho paprastas puodas 10l

Gerlach paprastas puodas 10l

249,00 –

7. Gerlachas Garnekas paprastas 4,5 l

Gerlachas Garnekas paprastas 4,5 l

139,99 –

8. GERLACH Harmony puodas 28 cm

GERLACH Harmony puodas 28 cm

159,00 –

Gerlacho puodų pirkimo vadovas

Kaip išsirinkti gerą gerlacho puodą?

„Gerlach“ puodai jau daugelį metų garsėja savo kokybe ir patikimumu. Nenuostabu, kad kiekviena šeimininkė nori nusipirkti ar gauti dovanų gerlacho puodų rinkinį. Nepaisant to, prieš perkant net tokius gerus ir patikrintus puodus, verta atsižvelgti į kai kurias svarbias detales – namo panelės polinkius ir pageidavimus, medžiagą, iš kurios gaminami puodai, puodų savybes ir jų priežiūros metodas.

Laimei, garsus „Gerlach“ prekės ženklas siūlo platų asortimentą. Gerlacho puodų rinkinį galima nusipirkti visą arba komplektuoti iš įvairių produktų. Įmonės kataloge yra klasikiniai puodai, garų virimo puodai, indukciniai puodai, puodai, keptuvės, greitpuodžiai ir specialūs puodai.

Geri gerlacho puodai taip pat yra būdingos, gražiai pateiktos medžiagos. Atsižvelgdami į savo pageidavimus ir virtuvę, galite rinktis aliuminio, ketaus ar vario puodus. Dauguma jų turi patogias, karščiui atsparias, nuimamas rankenas, tvirtai pritvirtintas prie keptuvės korpuso, ir stiklinį ar plieninį dangtį, kuris ne tik atrodo gražiai, bet ir lengvai prižiūrimas.

Kokios yra gerlacho puodų rūšys?

Kaip jau žinote, gerlacho puodai yra ta savybė, kurios trūksta konkuruojantiems prekės ženklams. Tačiau pirkdami puodus negalite apsiriboti tik gamintojo reputacija. Verta sutelkti dėmesį į detales, įskaitant apdailą ir naudojamą medžiagą.

„Gerlach“ įmonė siūlo aliuminio, ketaus ir vario puodus.

Medžiagų, iš kurių gaminami puodai, savybės turi didelę reikšmę jų kasdieniniam naudojimui. Verta žinoti, kad:

  • aliuminio gerlacho puodai, nors ir dažniausiai renkami, gali reaguoti su kai kuriais ingredientais. Štai kodėl vis daugiau sąmoningų namų šeimininkių atsisako pirkti aliuminio puodus arba renkasi puodus, kurie buvo padengti neutraliomis sveikatai dangomis. Nepaisant to, aliuminio puodai vis dar yra labai populiarūs. Taip yra dėl kainos. Taip pat reikėtų paminėti, kad aliuminio puodai labai gerai praleidžia šilumą, o tai reiškia maisto ruošimo greitį.
  • ketaus gerlacho puodai yra daug brangesni nei aliuminio puodai. Už gerlacho puodų, pagamintų iš ketaus, rinkinį reikia brangiai sumokėti. Tačiau čia kaina neatsiejama nuo kokybės. Pirkimas gali būti išlaidų daugelį metų – ketaus puodai garsėja savo ilgaamžiškumu. Taip pat svarbu patogumas naudoti. Ketaus puodai ilgiau palaiko aukštą temperatūrą, o šildymas yra tolygus, o tai užtikrina, kad maistas nelimpa prie keptuvės dugno. Ypač verti dėmesio emaliuoti ketaus puodai, kurie yra saugūs ir rekomenduojami alergiškiems žmonėms.
  • variniai gerlacho puodai garsėja gera įtaka žmonių sveikatai. Varis turi baktericidinį poveikį, pašalina pelėsį ir grybelius. Variniai puodai greitai įkaista ir labai gerai praleidžia šilumą. Paruošti patiekalai kvepia ir skonis tiksliai taip, kaip norėtų išskirtinis virėjas. Be to, varinius puodus lengva išlaikyti švarius. Juos galima plauti tik vandeniu ir audiniu. Jie nesibraižo ir gali būti naudojami visų tipų viryklėse. Deja, geri variniai gerlacho puodai yra nemažos išlaidos, todėl mūsų namuose jie vis dar yra tokie reti. Tačiau už kokybę verta sumokėti bet kokius pinigus. Ypač tada, kai kaina yra sveikatos, skonio ir prabangos sinonimas.

Kaip prižiūrėti gerlacho puodus?

„Gerlach“ puodai yra produktai, kuriems nereikia ypatingos priežiūros. Dėl aukštos gamyboje naudojamų medžiagų kokybės labai lengva išlaikyti pasirinktus puodus švarius. Nepaisant to, atsižvelgiant į pasirinktą gerlacho puodų rinkinį, turėtumėte išmokti patiekalų naudojimo ir priežiūros taisykles, kad galėtumėte ilgai mėgautis nepriekaištinga jų išvaizda. Verta atsiminti, kad tinkamas naudojimas, pvz., Puodų pritaikymas viryklės tipui, gali reikšti jų ilgaamžiškumą ir turėti įtakos naudojimo patogumui.

Geriausias sąrašas.pl

Vidutinis sąrašas: 0 atsiliepimų