Sienų dažų reitingas – geriausias

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Naudinga informacija iš populiaraus 10 geriausių sienų dažų reitingo 2021–2021 m. Gali būti patarimas, kaip pasirinkti tinkamus dažymo gaminius namų ar buto paviršių apdailai. Geri sienų dažai išsiskiria didele pigmentų koncentracija ir praktiškai bekvapiu mišiniu. Šiuolaikiški ir gerai sukomponuoti geriausi sienų dažai užtikrina maksimalų paviršiaus padengimą po to, kai uždedamas vienas tokio tipo gaminio sluoksnis. Pigūs rinkoje esantys sieniniai dažai parduodami po 2, 3, 5 ir 10 litrų pakuotes.

Sienų dažų sąrašas – TOP 10 geriausių sienų dažų

Geriausių sienų dažų aprašymas

1. „Bondex Super Wall Dyroton 6“ lateksas vidaus sienoms baltas 5L

  „Bondex Super Wall Dyroton 6“ lateksas vidaus sienoms baltas 5L

73 –

Labai nepermatomi, pigūs „Bodex“ sieniniai dažai gali būti naudojami tinkuotų, betoninių ir gipso kartono paviršių dekoravimui. Tai aukštos kokybės produktas, kurį galima naudoti visose interjero erdvėse. Šios firmos dažus rekomenduojama naudoti vonios kambariuose, virtuvėse ir koridoriuose, taip pat ten, kur būtina dažnai plauti ir šveisti paviršius. Tai geriausi sienų dažai, kurie sukuria atsparią, patvarią dangą, kuri neteptų ir nepakittų spalvos net veikiant šarmams, sintetinėms alyvoms ir kitoms cheminėms medžiagoms. Tai produktas, kurį galima plauti daug kartų, nerizikuojant pažeisti sienos. Ši gera emulsija yra atspari senėjimui ir lengvai pritaikoma. Jis puikiai prilimpa prie sienos, net jei jis anksčiau buvo padengtas senų dažų sluoksniu.

2. V33 sieniniai ir lubų dažai „Easy White 10l“

  V33 sienų ir lubų dažai Easy White 10l

– 155 –

V33 kompanija siūlo aukštos kokybės emulsiją su puikia danga. Tai garantuoja tą pačią spalvą ant visų paviršių, dažytų šiais dažais. Tai produktas su matine danga, kurį galima naudoti iki 20 skirtingų paviršių. Puikiai tinka luboms, dailylentėms, sienoms, taip pat langų rėmams ir radiatoriams. Šie pigūs sieniniai dažai taip pat yra puikus produktas atnaujinant lubas, medinius paviršius, taip pat visus namo ir buto elementus. Jis taip pat gali būti naudojamas tapetams, metalinėms dalims, ketaus radiatoriams ir durų rėmams padengti. Tai ideali emulsija dekoratyviniam dažymui. Šie geriausi sienų dažai turi optimalų sukibimą. Jį galima tepti ant seno pagrindo nereikalaujant grunto ar grunto. Produktas pasižymi puikia slėpimo jėga ir efektyviai užmaskuoja nedidelius pažeidimus ar spalvos pakitimus.

3. „Magnat.“ Dažai miegamajam / vaikų kambariui, tauriai balti, 2,5 l

  Miegamojo / vaikų kambario dažai, kilnus baltas, 2,5 l

88 –

Tinkamai sukomponuoti geriausi „Magnat“ sienų dažai yra aukštos kokybės gaminių kolekcija, skirta jais padengti vaikų miegamuosius ir vaikų kambarius. Tai keraminiai dažai, kurių talpa yra 2,5 l, kurie puikiai tinka alergiškiems žmonėms ir astmatikams, alergiškiems formaldehidui ir ore sklandantiems sunkiesiems metalams. Šie geri sienų dažai išsiskiria labai švelniu kvapu, kuris neturi neigiamos įtakos namų ūkio komfortui ir gerovei. „Magnat“ emulsijos yra atsparios dėmėms ir neleidžia daugintis bakterijoms, grybams ir pelėsiui. Įmonės gaminiai taip pat puikiai tinka patalpoms su vandens garais. Jie gali būti naudojami virtuvėms, koridoriams ir svetainėms su atvira virtuvėle dažyti. Geriausi „Magnat“ sienų dažai yra produktų kolekcija, kuri puikiai tiks dekoratyviniam ir apsauginiam stiklo pluošto tapetų dažymui.

4. „Primacol“ latekso vidaus dažai „Qualita 5L White“

  „Primacol“ latekso vidaus dažai „Qualita 5L White“

– 52 –

Sukurtas dalyvaujant specialistams apdailos darbuose, sienų dažų reitinge pateikiamas labai išsamus „Primacol“ gaminio aprašymas. Šie pigūs sieniniai dažai yra labai efektyvūs ir lengvai tepami. Tai profesionali emulsija, kurią gali naudoti ir žmonės, norintys atlikti atnaujinimo darbus savo namuose ar butuose. Produktas skirtas ne tik paviršių gaivinimui ar naujos spalvos suteikimui, bet ir dekoratyviniam sienų ir lubų dažymui visų gyvenamųjų ir visuomeninių patalpų viduje. Šie geri sienų dažai yra labai atsparūs šveitimui plovikliais, taip pat atsitiktiniams išsiliejimams. Produkte nėra švino, tirpiklių ir ekstrahuojančio benzino.

5. „Beckers“ lateksas sienoms ir luboms Dizainerio spalva sidabrinis perlas 2,5L kilimėlis (8428798008)

  Latex Beckers sienoms ir luboms Dizainerio spalva sidabrinis perlas 2,5L kilimėlis (8428798008)

61 –

Pigūs „Beckers“ sieniniai dažai yra labai populiarūs daugeliui klientų. Tai daugiausia lemia jų aukšta kokybė. Šios vandens pagrindu pagamintos latekso emulsijos garantuoja gražų, matinį paviršių. Jie sukuria patvarią dangą, kuri yra labai atspari plovimui vandeniu, pridedant bet kokius pasirinktus ploviklius. Tai geriausi sienų dažai, išsiskiriantys puikia danga ir didesniu nei vidutinis spalvų patvarumu. „Beckers“ produktai neskleidžia nemalonaus ir dirginančio kvėpavimo sistemos kvapo, nesvarbu, kiek sluoksnių jie dengiami ant tam tikro paviršiaus. Šio prekės ženklo produktai buvo sukurti naudojant patentuotas technologijas, o tai reiškia, kad jie plinta labai lengvai, nesudarydami neišvaizdžių dryžių ir dėmių, o taikymo metu jie neplaškuoja. Šiuos pigius sieninius dažus rekomenduoja Lenkijos alergologų draugija.

6. „Dulux“ sienų ir lubų dažų pasaulis nuspalvina skandinavišką paprastumą 5L

  „Dulux“ sienų ir lubų dažų spalvos Skandinavijos paprastumas 5L

84 –

Daugelio klientų rekomenduojami geriausi „Dulux“ serijos „Pasaulio spalvos“ dažai yra emulsija, kurią galima įsigyti 5 litrų talpos induose. Tai aukštos kokybės lateksiniai dažai sienoms ir luboms, skirti visų namo, buto ar biuro patalpų apsauginiam ir dekoratyviniam dažymui. Produktas gali būti naudojamas ant cemento ir kalkių-kalkių tinkų, taip pat gipso pagrindų, gipso kartono, popieriaus ir stiklo pluošto tapetų. Šie geri sienų dažai sukuria patvarią ir plaunamą garams laidžią dangą, leidžiančią sienoms kvėpuoti ir laisvai keistis oru. Dėl tinkamos struktūros geriausi sienų dažai, kai tepami ant tam tikro paviršiaus, neišsiplečia. Todėl jį lengvai galima tepti voleliu, teptuku su sintetiniais šeriais ar net purškimo metodu naudojamu aplikatoriumi.

7. Śnieżka dažai sienoms ir luboms Satin Śnieżka Bright Refleks 5L

  Śnieżka dažai sienoms ir luboms Satin Śnieżka Shining Refleks 5L

– 89 –

Daugelis žmonių domisi, kuriuos sienų dažus pasirinkti, kad jie būtų patvarūs ir puikiai padengtų. Šiam tikslui sukurti gaminiai yra Śnieżka prekės ženklo emulsijos. Tai gerai žinomas ir gerbiamas chemikalų, naudojamų apsauginiam ir dekoratyviniam sienų ir lubų dažymui, gamintojas. Pigūs sieniniai dažai „Śnieżka Satynowa Bright Refleks“, kuriuos sukūrė gamintojas, yra emulsiniai dažai su novatorišku teflono priedu, kuris palengvina dėmių ir nešvarumų pašalinimą. Šio prekės ženklo gaminiai jų purškimo metu nesitaško. Jie išsiskiria labai lengvu pritaikymu ir maksimalia aprėptimi. Tai geriausi sienų dažai savo kainų kategorijoje, pasižymintys dideliu efektyvumu. Pakanka vieno litro dažų, kad visiškai padengtų iki 14 m² paviršiaus dviem sluoksniais. Tai daro juos efektyviais produktais. Geriausius „Śnieżka“ kompanijos sienų dažus PKN sertifikavo, kad jie atitinka PN-EN C819 14: 2002 standartą.

8. „Dekoral Polinak Plus“ antirefleksiniai akriliniai dažai, skirti dekoratyviniam sienų ir lubų dažymui sniego baltumo 10L

  „Dekoral Polinak Plus“ antirefleksiniai akriliniai dažai, skirti dekoratyviniam sienų ir lubų dažymui sniego baltumo 10L

69 –

Žmonės, kurie domisi, kokiuose sienų dažuose yra komponentų, leidžiančių dekoratyviai dažyti sienas ir lubas, turėtų būti suinteresuoti „Dekoral“ gaminiu. Tai antirefleksiniai, geri akriliniai sienų dažai, kuriuos galima tepti ne tik ant sienų, bet ir lubų. Jame yra specialiai parinktų cheminių ingredientų kompleksas, kuris optiškai užmaskuoja substrato trūkumus, taip pat nedidelius defektus ir spalvos pakitimus. Tai labai lengva naudoti emulsija, kuri tepama labai paprastai ir greitai, net naudojant sintetinį teptuką ar purškimo metodą. Tai produktas, paliekantis matinį paviršių. Cheminė šios emulsijos sudėtis apima komponentus, kurie užtikrina tinkamą dažytų paviršių mikroventiliaciją. Tai produktas, tinkantis tiek virtuvei, tiek vonios kambariui.

9. „Dulux“ dažai sienoms ir luboms Pilkas džinsinis audinys 2,5l

  „Dulux“ dažai sienoms ir luboms Pilkas džinsinis audinys 2,5l

– 58 –

Kokybiški, geri sienų dažai yra produktas, kuris pravers kiekvienuose namuose. Žmonės, planuojantys renovaciją, turėtų susipažinti su „Dulux“ prekės ženklo pasiūlymu. Tai įmonė, sukūrusi geriausius madingų spalvų ir puikios dangos sienų dažus. Tai yra pirmieji produktai rinkoje, išsiskiriantys hidrofobinėmis savybėmis. Tai reiškia, kad ant jais dažytų paviršių sukuriama patvari danga, atstumianti vandenį ir likusius skystus nešvarumus. Dėl to sienos ir lubos nesudrėksta, o vanduo į jų paviršių neprasiskverbia. Tai ypač naudinga žmonėms, turintiems patalpas, kurias gali užplūsti kaimynas, taip pat tiems, kurie bijo vandentiekio gedimo savo patalpose. Šie pigūs sieniniai dažai suteikia matinę dangą ir puikiai užmaskuoja visus trūkumus ir nelygius paviršius. Tai yra daug privalumų turintys produktai. Visų pirma, jie atsparūs šveitimui ir garantuoja, kad naudojimas be problemų.

10. „Beckers“ latekso dažai sienoms ir luboms Dizainerio virtuvė ir …