Reitingas: pigūs kreiserio dviračiai

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Jei įdomu, kokį kreiserinį dviratį pasirinkti – patekote į reikiamą vietą. Žemiau pateikiamas absoliučiai geriausių moterų ir vyrų kreiserių modelių sąrašas, į kurį reikia atsižvelgti – o gal net išbandyti. Lengvas, patogus, stilingas, pigus ir tiesiog geras – tai modeliai, rekomenduojami 2021/2021 m. Jie suteikia puikų komfortą važiuojant nereiklia danga ir yra puikus pasirinkimas žmonėms, nemėgstantiems kelionių bekelėje. Pažiūrėkite, ar kuri nors iš jų atitinka visus jūsų lūkesčius. Štai kreiserio sąrašas.

„Cruiser“ dviračių sąrašas – geriausių kruizinių dviračių TOP 10

Geriausių kreiserio dviračių aprašymas

1. „Electra Mod 3I Black“ dviratis

  „Electra Mod 3I Black“ dviratis

3890 –

Tai yra vienas geriausių miesto dviračių, kurį galite pasirinkti. Estetinė išvaizda derinama su puikiu apdirbimu, kurį vertina daugelis žmonių. Šis dviratis puikiai tinka važinėjimams mieste palei alėjos ar kaip patogią transporto priemonę į mokyklą ar darbą. Remiantis patenkintų vartotojų nuomone, juo judėti lengva – tai tikrai didelis pliusas žmonėms, kurie nenori per daug pavargti vairuodami. Patogūs balnai suteikia puikų važiavimo komfortą, net kai turime patekti į kitą miesto galą. Dėl gerai subalansuoto rėmo važiavimas yra ypač patogus, o dėl to, kad dviratis pastatytas gana aukštai, matomumas tampa daug geresnis – tai ypač svarbu keliaujant po miestą. Geresnis matomumas reiškia didesnį saugumą – tiek raiteliui, tiek šalia esantiems pėstiesiems. Tai yra vienas geriausių „pigių ir gerų“ kategorijos sprendimų.

2. „Electra Rat Fink 3I green“ 2013 m

  „Electra Rat Fink 3I“ žalia 2013 m

3890 –

Šiame dviratyje naudojamas aliuminio rėmas yra kokybės sinonimas, todėl jis reikalingas kasdieniam dviračio naudojimui. Geras kreiserio dviratis turėtų būti tuo pat metu patogus ir lengvas, dėl kurio gausime patogų naudojimąsi miesto vietovėse. Tarp rekomenduojamų modelių šis yra ypač populiarus dėl to, kad jis yra pigus, o tuo pačiu tvirtas ir labai stilingas. Ypač pirmenybę teikia dizainerio išvaizdą vertinantys vyrai. Integruota šoninė atrama leidžia pastatyti dviratį bet kurioje pasirinktoje vietoje, nesijaudinant rasti laisvą vietą stende. Patogus balnas nesukelia nepatogumų ir suteikia puikų naudojimo patogumą net kelių kilometrų ilgio maršrutu aplink miestą. Dėl šios priežasties tai yra geriausias pasirinkimas kasdienėms kelionėms į darbą ir atgal – lengva konstrukcija užtikrina, kad motociklininkas pernelyg nepavargs, o tuo pačiu ir greitai pasieks tikslą.

3. „Electra Relic 3I Grey Metallic“

  „Electra Relic 3I“ pilka metalinė

3 790 –

Tai yra vienas geriausių kreiserio dviračių pasirinkimų 2021–2021 m. Vyrų modelis su plačiomis padangomis pasižymi puikiu valdymu ir suteikia puikų sukibimą važiuojant mieste. Dėl to, kad dviratis neturi stovo, jis yra daug lengvesnis. Išlenktas vairas užtikrina labai patogų dviračio valdymą tiek gerai padarytu dviračių taku, tiek ant ne visai lygaus asfalto. Tai lengvas, todėl puikiai važiuoja ir juo gali važiuoti net žmonės, kurie tik pradeda nuotykius dviračiais ir nėra labai geros būklės. Tai tikrai geriausias pasirinkimas žmonėms, vertinantiems kokybės ir prieinamos kainos derinį. Aukšti ratai užtikrina didesnį saugumą važiuojant po miestą dėl puikaus matomumo. Be to, dviratis važiuojamas vertikalioje padėtyje, o tai dar labiau padidina saugumą – dėl geresnio vairuotojo matomumo ir dėl to, kad jis geriau mato kitus eismo dalyvius ir gali tinkamai reaguoti. Dėl tvirtos konstrukcijos galime drąsiai manyti, kad dviratis pas mus liks bent kelerius metus – nebent norime iš anksto išbandyti ką nors kita.

4. „Le Grand Bowman“ juodas sidabras 26 ″ 2021 m

  „Le Grand Bowman“ juodas sidabras 26

1590 –

Puikus pasiūlymas pigiam kreiserio dviračiui. 26 colių dydžio ratai tinka tiek šiek tiek žemesniems, tiek aukštiems vyrams. Tai geras kreiserio dviratis, kuris suteikia didelį komfortą važiuojant po miestą. Dėl patogaus balno neturime jaudintis, kad išlipę iš dviračio kitas valandas negalėsime vaikščioti. Tai nepaprastai patogus sprendimas, vienas geriausių šioje kainų kategorijoje. Puikus meistriškumas garantuoja, kad dviratis tarnaus kur kas ilgiau nei tik vieną sezoną. Tai, kad jis yra gana lengvas, reiškia, kad jis veiks net ir ne pačios geriausios formos žmonėms. Aukšti ratai ne tik puikiai atrodo, bet ir visų pirma žymiai pagerina matomumą, o važiuojant – ir stačią siluetą. Jų dėka žymiai padidėja ne tik paties vairuotojo, bet ir kitų eismo dalyvių saugumas. Jei kyla klausimas, kokį kreiserio dviratį pasirinkti – būtinai patikrinkite šį modelį.

5. „Electra Dreamtime 3I Green 2015“ dviratis

  „Electra Dreamtime 3I Green 2015“ dviratis

3390 –

Tai yra vienas geriausių moteriškų kreiserių dviračių šioje kainų grupėje. Tai atrodo puikiai, todėl juo važiuoti gali net elegantiškos ponios, einančios dirbti į biurą. Dėl vertikalaus kėbulo ir gana aukštų ratų padidėja saugumas važiuojant keliais: ne tik pati dviratininkė mato daugiau, bet ir yra geriau matoma. Aliuminio rėmas yra toks lengvas, kad taip pat leidžia važiuoti toms damoms, kurios dar tik pradeda kurti savo būklę. Puikiai subalansuotas rėmas leidžia išlaikyti komfortą, o patogus balnas leidžia be jokio skausmo važiuoti net visu miestu. Dviratis atrodo puikiai, tinka miesto atmosferai. Tai neabejotinai geriausias kruizinis dviratis šioje kainų kategorijoje, taigi, jei svarstote savo pasirinkimą

6. „Electra Cruiser Lux 1 Violet Metallic“

  „Electra Cruiser Lux 1 Violet Metallic“

1665 –

Tai tikrai vienas geriausių moteriškų modelių šioje kainų kategorijoje. Puiki išvaizda derinama su aukštu funkcionalumu ir patogumu naudotis. Balnas buvo pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių puikų dviračiu keliaujančios moters komfortą. Visa tai tam, kad net ir pernelyg nevažinėjančios ponios jaustųsi patogiai. Tai puikus važiavimo mieste modelis: lengvas ir judrus, puikiai tinka dviračių takams, šaligatviams ar net lygiems, nešvariems takams. Dviratis yra gana aukštas, o tai užtikrina aukštą saugumą juo važiuojančiam asmeniui: jis ne tik labiau matomas, bet ir lengviau matomas. Aliuminio rėmas yra labai lengvas, todėl užtikrinamas didesnis važiavimo komfortas – todėl dviratis taip pat gali būti naudojamas važinėjimui į darbą ar susitikimams, kur norite gerai atrodyti. Miesto modeliai buvo sukurti taip, kad būtų patogu keliauti net žmonėms, kurie dviračiais nesinaudoja per dažnai. „Electra Cruiser Lux I“ tikrai yra pigus ir geras dviratis, kuris leis važiuoti malonumu.

7. „Le Grand Bowman 1 Brown 2017“ dviratis

  „Le Grand Bowman 1 Brown 2017“ dviratis

1104 –

Pagal reitingą tai yra vienas geriausių 2021–2021 m. Vyrų kreiserių. Puikiai profiliuotas rėmas išlaiko juo važiuojantį vyrą tiesiai – dėl to jis ne tik daug geriau mato aplinką, bet ir matosi per jas. Be kitų šios klasės modelių, tai vienas lengviausių dviračių: jis sveria 14 kg, todėl neapsunkina juo važiuojančio vyro. Dėl to dviratis yra puikus pasirinkimas važinėti keliaujant: važiuojant nėra pavojaus tapti pasenusiu. Aukštos kokybės padangos sumažina atsparumą aplinkai ir dėl to, kad jos yra gana didelės, jums nereikia daug sukti, kad ratai judėtų. Dėl visų šių savybių „Le Grand Bowman“ yra vienas geriausių važiavimo mieste modelių. Tai ne tik patogi, stilinga ir lengva, bet ir pigi – todėl mums nebereikia išleisti didelių pinigų sumų, kad daugelį metų gautume tobulą kokybę.

8. „Electra Royal 8i“ dviratis

  „Electra Royal 8i“ dviratis

– 3450 –

Tai vyriškas dviratis iš Amsterdamo kolekcijos, kuris pateisins net ir reikliausių vyrų lūkesčius. Tarp visų kreiserio reitinge rekomenduojamų dviračių šis laikomas daugelio stilingiausiu. Dėl unikalios olandiško stiliaus linijos ji atrodo tobulai ir tuo pačiu yra gana lengva ir patogi. Dideli ratai leidžia jums patogiai važiuoti važiuojant ir leidžia lengvai patekti į tikslą. Unikalus dizainas tinka net žmonėms, užimantiems aukštas pareigas, todėl nereikia bijoti jo nusipirkti – net jei einate vadovo pareigas. Dėl tobulai kontūruoto rėmo dviratis suteikia vertikalią pozą, o tai reiškia komfortą ir saugumą. Dviratininkas ne tik geriau mato aplinką šioje padėtyje, bet ir yra geriau matomas nei tuo atveju, jei jis slampinėtų. Ši padėtis yra saugesnė ir stuburui. Tai leidžia patogiai gabenti reikalingus daiktus ant dviračio gale esančios lentynos.

9. „Bike Electra Amsterdam Original 3I Cream 2013“

  Dviratis „Electra Amsterdam Original 3I“ kremas 2013 m

2790 –

Šis modernus olandiško dviračio variantas yra labai patogus pasirinkimas kiekvienai damai. Unikalus dizainas nudžiugins daugelį moterų ir pritrauks visų gatvės žmonių dėmesį. Tai vienas iš labiausiai rekomenduojamų dviračių, kuris, remiantis patenkintų vartotojų nuomone, leidžia greitai, patikimai ir saugiai patekti į darbą, parduotuvę, draugą ar bet kurią kitą jūsų pasirinktą vietą. Aliuminio konstrukcija …