Reitingas: Pigūs šunų veislynai –

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Veislynas yra tikras šuns namas, todėl rinkdamiesi tinkamą modelį turėtumėte sutelkti dėmesį į savo augintinio patogumą ir saugumą. Tik geriausi šunų veislynai gali garantuoti jūsų augintiniui komforto ir komforto jausmą, nepaisant sezono. Sužinokite apie šunų namų reitingą ir išsirinkite patvarų bei tvirtai sukonstruotą veislyną. Atminkite, kad geriausias šunų veislynas neturi kainuoti daug, tačiau jis gali suteikti džiaugsmo jums ir jūsų augintiniui.

Veislynų sąrašas – TOP 10 geriausių šunų veislynų

Geriausių šunų veislynų aprašymas

1. FERPLAST BAITA 80 MEDINĖ PASTABA ŠUNIUI

  FERPLAST BAITA 80 MEDINĖ ŠUNŲ KONSTRUKCIJA

968 –

„FERPLAST BAITA 80 WOODEN DOG HOUSE“ yra puikus veislynas jūsų augintiniui. Šis patvarus ir stabilus veislynas mažesniam šuniui yra pagamintas iš patrauklios pušies medienos. Tvirta konstrukcija leidžia naudoti veislyną kaip pastogę ištisus metus be papildomos izoliacijos. Pakanka įdėti šunį į jo mėgstamą antklodę ar rankšluostį, kad jis jaustųsi visiškai patogiai naujuose namuose. Patvari pušies mediena, naudojama veislyno statybai, yra lakuojama viduje ir išorėje, todėl veislynas tampa atsparus drėgmei, neatsižvelgiant į sezoną. Veislynas turi tvirtą dugną ir yra paremtas ant keturių plastikinių kojų, kurios izoliuoja jį nuo žemės. Plokščias stogas turi nedidelį nuolydį, kad vanduo ant jo nesusikauptų, o laisvai tekėtų. Veislynas tinka kaip sodo įranga. Jis taip pat gali stovėti po kitu stogu, pvz., Pavėsinėje ar verandoje. Siekiant sustiprinti stogo konstrukciją – apsaugą nuo stipraus vėjo, įkalti papildomi stabilūs kabliai. Norėdami patogiai išvalyti veislyno centrą, galima nuimti stogą. Įėjimas į veislyną buvo pritvirtintas aliuminio rėmeliu, jei šuo jį kramtytų iš nuobodulio. Tai turbūt geriausias šunų veislynas šioje kainų kategorijoje.

2. „Nature Trixie“ šunų veislynas su dvišlaičiu stogu 100x82x90cm

  „Trixie Dog House Nature“ su dvišlaičiu stogu 100x82x90cm

1056 –

„Trixie Dog Kennel Nature“ su dvišlaičiu stogu 100x82x90cm yra namas, kurio net ir oriausias šuo nesigėdys. Šis erdvus veislynas su veranda didesniam šuniui leis jam miegoti ir atsipalaiduoti. Jis yra patvarus, tvirtai pagamintas ir tuo pačiu atrodo mielas. Pateiktas namelis buvo pastatytas iš pušies masyvo, kuris mūsų klimato sąlygomis yra dažniausiai pasirinkta medžiaga tvoroms ir pavėsinėms statyti. Tinkamai impregnuota pušis yra atspari oro sąlygoms. Jo neveikia nei lietus, nei sniegas. Puikiai suprojektuotas dviejų nuolydžių stogas žiemą nuleidžia ir lietų, ir perteklinį sniegą. Be to, stogą lengva atidaryti, kad jūsų šuo būtų geriau vėdinamas arba kad būtų galima išvalyti augintinio namus. Stogas buvo padengtas vandeniui atspariu deguto popieriumi. Norint padidinti izoliaciją nuo žemės, veislyne įrengtos reguliuojamos kojos – apsauga nuo drėgmės, šalčio traukimo nuo žemės ir oro cirkuliacijos.

3. Kerbl Buda 100X88 99Cm ruda-žalia 82395

  Kerbl Buda 100X88 99Cm ruda-žalia 82395

– 797 –

Kerbl veislynas 100X88 99Cm Brown-Green 82395 reiškia pigius šunų veislynus, už kuriuos verta lažintis. Pateiktas veislynas kainuoja nedaug, jis atrodo ir puikiai veikia. Todėl, jei nežinote, kokį namą nusipirkti savo šuniui, galite tęsti ir užsidėti apžiūrėtą veislyną. Šis sumaniai pagamintas veislynas turėtų būti pirkinys daugeliui metų. Jis buvo pagamintas iš patvarios medienos, o tada įmirkytas apsauginiu lako dėmiu, kuris apsaugo medieną nuo nepalankių oro sąlygų, įskaitant lietus ir drėgmė. Veislyno stogas buvo padengtas vandeniui atspariu deguto popieriumi. Gable konstrukcija palengvina vandens ir sniego varvėjimą nuo stogo žiemą. Reguliuojamo aukščio plastikinės kojos leidžia pastatyti veislyną ant nelygaus pagrindo, tuo pačiu izoliuojant gyvūną nuo šalto žemės ir užtikrinant oro cirkuliaciją po juo. Peržiūrėtas gaubtas atitinka EAN: 4018653823958 ir SKU: 41557 standartus, todėl tai gali būti geriausias pirkinys.

4.vidaXL šunų namelio pušis ir eglės mediena 72x85x82 cm

  vidaXL šunų namelio pušis ir eglės mediena 72x85x82 cm

– 331 –

Ar jums įdomu, kur nusipirkti pigių šunų veislynų? Susipažinkite su „vidaXL Dog House“ pušimi ir eglės mediena 72x85x82cm – veislynu, kuris gali pasirodyti kaip patogiausias jūsų augintinio namas. Apžvalginis veislynas pasižymi tvirta struktūra, kuri apsaugos šunį nuo nepalankių oro sąlygų. Veislynas yra tinkamas naudoti ištisus metus. Tačiau šalnų metu galite uždengti vidų šiltu pledu, kad šuo lengviau ištvertų sunkią žiemą. Tačiau yra šunų veislių, kurioms nereikia didelio šeimininko įsipareigojimo, nes jos sugeba sušilti savo kailiu. Tvirta struktūra garantuoja, kad tai yra pirkinys daugeliui metų. Veislynas sugeba atlaikyti net labiausiai susijaudinusio šuns linksmybes. Kad būtų patogiau, veislyno stogas buvo padengtas orams atspariu audiniu, apsaugančiu augintinį nuo lietaus. Gable konstrukcija leidžia lietui greitai nutekėti ir kritulių metu nelaiko sniego.

5. FERPLAST DOMUS MEDIUM MEDINĖ PASTABA ŠUNIUI

  FERPLAST DOMUS MEDIUM MEDINĖ STATYBA ŠUNIUI

– 595 –

Paruoštas derinys yra geriausi šunų veislynai. Tačiau ypatingo dėmesio nusipelno FERPLAST DOMUS MEDIUM MEDINĖ STATYBA ŠUNIUI. Šis nebrangus namelis pagamintas iš aukštos kokybės pušies medienos, atsparios oro sąlygoms ir, visų pirma, drėgmei, o tai yra paprasčiausias būdas pakenkti medienai. Mažo namelio naminiams gyvūnams stogas buvo nulakuotas specialiu, netoksišku preparatu, atspariu sunkiausioms oro sąlygoms, įskaitant ilgą lietingą periodą. Veislynas yra izoliuotas nuo žemės – tvirtos, plastikinės kojos atskiria veislyno grindis nuo žemės, ribodamos aušinimą nuo dugno ir užtikrindamos tinkamą oro cirkuliaciją. Įėjimas į veislyną specialiai sutvirtintas aliuminio profiliais, kad nesikramtytų sienos. Jei ieškote veislyno, kurio jums nebus gėda, ir tai taps jūsų kiemo puošmena – nusipirkite rekomenduojamą šunų veislyną ir didžiuokitės pirkiniu bei savo mažuoju augintiniu.

6. „Vidaxl“ namelis su atviru stogu, impregnuota pušies mediena 105,5 × 123,5x85cm

  „Vidaxl“ namelis su atviru stogu, impregnuota pušies mediena 105,5x123,5x85cm

465 –

„Vidaxl“ veislynas su atviru stogu, impregnuota pušies mediena 105,5 × 123,5×85 cm yra pigūs unikalaus, madingo kaimiško stiliaus šunų veislynai. Tokį veislyną verta turėti savo sode, nes jis gali suteikti charakterio ir malonės. Veislynas yra gana erdvus, todėl turėtų būti patogus ir reikliam šuniui. Dėl savo tvirtos konstrukcijos veislynas turėtų atlaikyti daugelį metų laikų. Šis protingas šunų namelis pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos pušies medienos, kuri yra patvari, atspari oro sąlygoms ir atspari dilimui. Pušies mediena, mūsų sąlygomis, tinkamai apsaugota, gali išlikti daugelį metų. Pažymėtina yra atidaromas stogas, kuris palengvina valymą ir garantuoja tinkamą vėdinimą karštomis dienomis. Veislyno vėdinimas taip pat gali būti naudojamas švarai ir gaivumui užtikrinti. Stogas dengtas vandeniui atspariu stogo veltiniu. Įsigiję šį pigų ir gerą šunų veislyną, galite būti tikri, kad jūsų augintinis gauna nusipelniusius namus.

7. „Trixie“ šunų veislynas „Niko L“ 104x66x70cm

  Trixie šunų veislynas Niko L ​​104x66x70cm

575 –

„Trixie Doghouse Niko L ​​104x66x70cm“ yra galbūt mūsų reitingo lyderis ir geriausias šunų namelis už šią kainą. Tai puikus namas mažam šuniui, gyvenančiam lauke. Mažas dydis leidžia jums pastatyti veislyną bet kurioje pasirinktoje vietoje – šalia namo, po veranda, terasoje. Šių matmenų trobelė niekada nebus kliūtis, ji gali tik suteikti žavesio. Šiame vieno kambario veislyne įrengtos aukštos, stabilios kojos, kurios turi specialų išorinį sluoksnį ir apsaugo veislyno dugną nuo ilgalaikio drėgmės ir šalčio. Oras tarp pašiūrės ir žemės gali laisvai tekėti, nebijodamas, kad ten kaupsis pelėsiai. Rekomenduojama trobelė buvo pagaminta iš impregnuotos pušies medienos. Stabilus stogas apsaugo jūsų augintinį nuo lietaus ir grimzlės. Nedidelis kritimas garantuoja, kad lietus nubėgs ir stogas nebus apkrautas sniegu. Skydelį galima atidaryti, atlenkti atgal ir užsegti – šito patogumo ieško atsakingi šunų savininkai.

8. „Spike Komfort L“ šunų veislynas 101x84x87cm

  „Spike Komfort L“ šunų veislynas 101x84x87cm

– 549 –

Ar jums įdomu, kokie yra geriausi šunų veislynai? Tada patikrinkite „Spike Komfort L“ šunų namelį 101x84x87cm. Tai gali būti idealus veislynas ištisus metus jūsų augintiniui. Saugus įėjimas nusipelno ypatingo dėmesio. Tai puikus sprendimas, nes lamelės durelės apsaugo mažąjį namų ūkio narį nuo vėjo ir šalčio. Veislynas pagamintas iš medinių elementų, padengtų vandens pagrindu pagaminta glazūra, kuri suteikia medienai tinkamą apsaugą nuo besikeičiančių oro sąlygų. Gable stogas turi platų karnizą, kuris apsaugo šunį nuo lietaus, vėjo ir šalčio. Ant stogo buvo klojama madingos plytų spalvos asfalto stogo danga. Dar didesnę apsaugą nuo šalčio garantuoja medinės kojos, padengtos plastiku. Galimybė sureguliuoti kojų aukštį (atstumą nuo žemės) leidžia nustatyti optimalų aukštį, norint gauti oro cirkuliaciją po veislynu, kuris apsaugo jūsų augintinį nuo šalčio ir drėgmės nuo žemės. Didžiausiam patogumui veislyną galima iškloti šilta izoliacine antklode.

9. HECHT Buda Mike DH-1201S

  HECHT „Buda Mike DH-1201S“

369 –

Pigūs šunų veislynai gali atrodyti gerai ir tarnauti jūsų augintiniui daugelį sezonų, suteikdami jam saugią ir patogią pastogę nuo lietaus ir šalčio. Atskiro paminėjimo nusipelno HECHT Buda Mike DH-1201S. Tai puikiai atrodantis ir gerai pagamintas veislynas, kuris daugelį metų tarnaus jūsų augintiniui. Rekomenduojamas veislynas pasižymi įdomiu stiliumi. Medienos derinys su juodais žybsniais patraukia akį ir skatina jį įsigyti. Tačiau išvaizda eina kartu su meistriškumo kokybe. Namelis buvo pastatytas iš patvarios eglės medienos, o tada kruopščiai įmirkytas madingos spalvos laku. Veislyno stogas buvo uždengtas …