Review „De’Longhi CTX2203“ apžvalga

„De’Longhi CTX2203“

Mūsų įvertinimas dėl lemiamų veiksnių renkantis skrudintuvą

1. Tipas: Įvertinimas 7,5 iš 10

„De’Longhi CTX2203“ yra skrudintuvas, priklausantis vadinamų modelių tipui vertikalus. Tai reiškia, kad jie yra du kambariai kepimas, į kurio vidų turi būti dedamos duonos riekelės.„De'Longhi CTX2203“Šio tipo skrudintuvų privalumas yraapsunkinimas paprastai daug ribotas, tačiau mes nurodome, kad nebus galima paruošti sumuštinių ar sumuštinių, o tik paskrudinti pavienius duonos gabalėlius.
Todėl šis modelis ypač tinka tiems, kurie jau turi grilio keptuvę ar sumuštinių lėkštę.

2. Matmenys: Įvertinta 7 iš 10

Dabar pažvelkime į šio vertikalaus skrudintuvo konstrukcines charakteristikas. Kaip ir buvo galima numatyti, dydžio bendras fotoaparato korpusas yra neabejotinai kompaktiškas: 25,5 cm pločio, 18 cm aukščio yra 16 cm storio. svoris vietoj jo yra apytiksliai 1,5 kg. Apskritai tai yra labai mažas modelis, idealiai tinkantis vienišų ar porų poreikiams, tačiau galbūt nepakankamas, kad patenkintų didesnio skaičiaus žmonių poreikius.
virimo kameros iš tikrųjų jų plotis yra 5 cm o ilgis apytiksliai 15 cm; tai reiškia, kad vienu metu bus galima paskrudinti ne daugiau kaip dvi riekeles – tiek naminės, tiek pjaustytos.„De'Longhi CTX2203“ virimo kameros

3. Funkcijos: Įvertinimas 7,5 iš 10

Dabar eikime stebėti funkcijos integruotas su šiuo produktu. Kaip ir kitų vertikalių skrudintuvų atveju, mes nerandame labai didelio universalumo. Tiesą sakant, tokio tipo produktai paprastai yra labai paprasti, todėl neturi specialių funkcijų.
„De’Longhi CTX2203“ nėra išimtis, iš tikrųjų galime rasti klasikinių vertikalių skrudintuvų funkcijų, būtentišsiuntimas automatinis gabalo dalis, funkcija atšildymasir funkcija šildymas.
Šio modelio ypatumas, palyginti su kitais to paties tipo gaminiais, yra elektroninių valdiklių buvimas: per a rankenėlė galėsite pasirinkti parudavimo lygis, kol aš einu per mygtukus skirta, bus galima įjungti šildymo ir atitirpinimo funkcijas arba iš naujo nustatyti valdiklius.„De'Longhi CTX2203“ valdikliaiMes atkreipiame dėmesį, kad mygtukai yra indikatoriaus lemputės signalizuoti apie pasirinktą funkciją.

4. Galia: Įvertinimas 7 iš 10

Techniniu požiūriu šis skrudintuvas turi vidutinę galią. maksimali galia pasiekiama yra iš tikrųjų 550 vatų. Tai yra vertybė, būdinga vertikaliems skrudintuvams, priklausantiems vidutinei kainų grupei, o tai leidžia gana trumpą darbo laiką.„De'Longhi CTX2203“ galiaTiesą sakant, būtina susieti maksimalų galią su virimo kamerų dydžiu: atsižvelgiant į tai, kad šiuo atveju jie yra kompaktiški, galima sakyti, kad duonos riekelių parudavimas bus atliekamas greičiau nei skrudintuvas su tos pačios galios, bet didesnės virimo kameros.
Galiausiai, kaip nurodyta ankstesnėje pastraipoje, mes nurodome galimybę pasirinkite temperatūros lygį pageidaujama: per šį pasirinkimą galia taip pat bus sureguliuota.„De'Longhi CTX2203“ temperatūros rankenėlė Tiesą sakant, žemesnė temperatūra atitinka mažesnes energijos sąnaudas, be to, nustatydami vidutiniškai žemą temperatūrą, galite išvengti pavojaus, kad griežinėliai sudegs.

5. Švara: įvertinta 8 iš 10

Kalbant apie produkto priežiūros paprastumą, paskutinis elementas, į kurį atsižvelgiame, buvo įvertintas „De’Longhi CTX2203“ teigiamai.
Tiesą sakant, virimo kamerų pagrinde yra a trupinių dėklas nuimamas, kuris leis pašalinti duonos likučius ir neleis jiems degti, sukeliant blogus kvapus.De'Longhi CTX2203 trupinių dėklasPrimename, kad naudojant tokio tipo skrudintuvus nebus galima gaminti įdarytų sumuštinių, nes įdaro ingredientai iš tikrųjų gali išbėgti ir sugadinti gaminį.
„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos