Pigi ir gera aguonų kosmetika

Ar jums patinka taupyti? Tai puiku! Mes turime jums pigių veido makiažo produktų, kurie gali būti brangių produktų pakaitalai. Pažiūrėkite, ką dažyti, kad atrodytumėte kaip milijonas dolerių, ir laikykite pinigus kišenėje!

gera kosmetika

Geri pagrindai ir maskuokliai už mažą kainą

1. „L’Oreal True Match Foundation“ naujas

Ar ieškote gero ir nebrangaus pagrindo kasdieniam makiažui? Naujoji „True Match“ formulė prisitaiko prie odos, užmaskuodama jos trūkumus. Tai taip pat atrodo natūraliai. Jame yra glicerino ir vitaminų derinių, kurie palaiko odą. „L’Oreal“ veido pagrindas neužkemša porų, nesikaupia ertmėse – tai geriausias pagrindas šioje kainų kategorijoje. Raskite savo atspalvį: „True Match Foundation“ spalvos.

2. „Catrice HD Liquid Coverage Foundation 24H“ matinis veido pagrindas

Ar iš gero denio pirmiausia reikia tvirtos dangos ir matinio makiažo? Išbandykite „Catrice HD“ skystą pagrindą. Šis produktas įrodo, kad kosmetika gali būti nebrangi ir efektyvi – ji padengia trūkumus, tačiau nesudaro veido kaukės.

Turiu riebią odą ir išbandžiau daugybę pagrindų. „Catrice“ man yra pigus „Estee Lauder“ pakaitalas ir aš visiškai neperdedu! Gražiai kilimėliai daugelį valandų. Joje slepiasi spuogai, šešėliai ir kiti trūkumai, kurių nenoriu parodyti pasauliui.

Weronika, 25 metai

3. „Maybelline Affinitone“ fondas

„Affinitone Foundation“ yra pigi makiažo kosmetika moterims, kurios mėgsta lengvus pagrindus. Jis turi vidutinę aprėptį, todėl yra skirtas tiems žmonėms, kuriems nereikia susidurti su dideliais trūkumais. Bet šis „Maybelline“ pagrindas išlygina ir spinduliuoja veido spalvą. Produktas taip pat yra mineralinės versijos, kurioje nėra kvapiųjų medžiagų ir talko. Aukštas SPF filtras reiškia, kad jį galite naudoti vasarą. Pasirinkite sau kosmetiką iš „Maybelline Affinitone“ serijos.


Ar tu tai žinai…

Pagrindus, maskuoklius ir makiažo kosmetiką mūsų internetinėje vaistinėje galite įsigyti daug pigiau nei stacionarioje parduotuvėje. Pirkite kosmetiką internetu ir sutaupysite daug!


4. „2 viename“ „Eveline Art Scenic Concealer“

Dengiantis ir šviečiantis – „Eveline“ maskuoklis iš „Art Scenic“ serijos įrodo, kad pigiausia kosmetika taip pat gali būti gera.

Už maždaug tuziną zlotų gausite preparatą, kuris puikiai neutralizuoja bet kokių trūkumų matomumą. Mineralą šviečiantys pigmentai papildomai optiškai išlygina raukšles ir suteikia veido skaistumui.

5. „Revlon ColorStay“ pagrindas su pompa

„Colorstay“ pagrindas yra geriausias veido pagrindas daugeliui moterų. Atsižvelgdami į odos tipą, galite pasirinkti sausos ar riebios odos variantą. Ja rūpinsis „Colorstay“.

Neseniai „Revlon“ pagrindą galima įsigyti su siurbliu, o tai žymiai palengvina jo naudojimą. Jis puikiai tepamas kempine. Ar jis yra nuolatinis? Ne – jis nepaprastai patvarus. Išbandykite „Colorstay“ dabar!

Pigi ir gera kosmetika akių, antakių ir lūpų makiažui

1. L’Oreal Volume Million Lashes tankinamasis tušas

Ar gali pigus blakstienų tušas atitikti brangesnius tušus? Jei sakote „ne“, tuomet dar neišbandėte „L’Oreal“ tušo. „Volume Million Lashes“ tušas suteikia kelių blakstienų efektą. Ką tai reiškia? Pasiruoškite sutirštintoms, pailgintoms blakstienoms, maksimaliai atsiskyrus. Taip atrodo tobulas pirkinys.

Ko man reikia iš tušo, matomas blakstienų sustorėjimas jų nelipdant. Šis blakstienų tušas veikia labai gerai – prailgina ir sutankina blakstienas, yra patvarus ir nenusilupa net po visos dienos. Už šią mažą kainą – man patinka tokia pigi kosmetika 🙂

Natalija, 21 metai

2. Antakių vaškas „Bell Wax“ antakių pieštuke

Yra žinoma, kad antakių makiažas yra labai svarbus – tobulai kontūruoti antakiai suteikia veidui charakterio. Varpo antakių vaškas yra populiariausių kosmetikos kosmetikos priemonių pasirinkimas. Kreidelė tiksliai užpildo spragas tarp plaukų ir suteikia natūralią spalvą. Verta susigundyti!

3. „Chocolate Vice Makeup Revolution“ akių šešėlių paletė

„Makeup Revolution“ paletės yra tarp „Tagomago“ klientų kosmetikos mėgstamiausių. „Chocolate Vice“ yra pigus brangių „Urban Decay“ arba „Too Faced“ padėklų pakaitalas.

Rinkinyje yra prislopinti šešėliai matiniais ir blizgančiais variantais – galite naudoti dienos ir vakaro makiažui. Ieškote kitų padėklų? Pažvelkite į mūsų pigios „Makeup Revolution“ kosmetikos pasirinkimą.

4. „Joko Make-Up Deep Liner“ akių kontūro pieštukas

Kaina? Šokiruojančiai žema. Kokybė? Stebėtinai aukštai. „Joko“ akių pieštukas yra patvarus, nepralaidus vandeniui ir, svarbiausia, dėka tikslaus šepečio, net ant netreniruotos rankos gali nudažyti tobulą liniją! Užsisakykite šiandien „Tagomago“!

5. „Rimmel The Only 1“ lūpų dažai

Galiausiai – nebrangūs lūpų dažai, pavogę daugybę širdžių. „Only 1“ lūpų dažai yra pigi kosmetika lūpų dažams. Suteikia gražią, ilgalaikę spalvą, nesausina lūpų ir tolygiai trina. Malonu naudoti. Raskite mėgstamiausią „Rimmel“ lūpų dažų atspalvį!

Ieškote pigiausios internetinės vaistinės? Jūs atėjote į reikiamą vietą – Tagomago mieste galite pasikliauti kosmetikos išpardavimais ištisus metus. Užpildykite pigią ir gerą kosmetiką savo kosmetikos krepšiui!