„Whisk & Wag“ naminis šunų skanėstas

Nors natūralių šunų skanėstų pramonė ir toliau auga, daugumoje didelių dėžinių naminių gyvūnėlių parduotuvių vis dar gali būti sunku rasti tvarių, šviežių ir naminių šunų skanėstų. Šių metų pradžioje mes atkreipėme dėmesį į šešias populiarias natūralių šunų gydymo įmones, kurias mes labai mylėjome 2018 m. „Global Pet Expo“. Viena įmonė, išsiskirianti iš kitų sąrašo sąrašų, yra „Whisk & Wag“.

Užuot gaminęs skanėstus ir pripildęs konservantų, kol galų gale bus parduotas, „Whisk & Wag“ palieka skanėstą jums ir jūsų šuniukui, užtikrindamas optimalų šviežumą ir tą šviežiai iškeptą kvapą.

Mes gavome savo rankas ant šių šunų skanėstų mišinių ir leidome mūsų aviganių mišiniui, Sašai, juos išbandyti!

Gydykite skonius ir ingredientus

Peržiūros metu „Whisk & Wag“ siūlo tris pagrindinius skanėstų mišinius ir vieną ribotą leidimą:

  • Medaus ir avižų mišinys (ne GMO)
  • „Apple & Cinnamon Treat Mix“ (ne GMO)
  • „Cheddar & Herb Treat“ mišinys
  • RIBOTAS LEIDIMAS: saldžiųjų bulvių ir prieskonių mišinys

Mūsų apžvalgai mes išbandėme tik 3 pagrindinius jų mišinius ir leidome Sasha paragauti kiekvieno.

Visi jų kepimo mišiniai yra pagaminti iš aukštos kokybės ingredientų, pilni vitaminų ir mineralų, kurių reikia jūsų šuniui, mažai kalorijų ir riebalų, be grūdų, tokių kaip kviečiai ir kukurūzai. Keli jų mišiniai (šiuo metu „Apple“ ir „Cinamonas“ bei „Medus ir avižos“) taip pat nėra GMO.

„Naminių“ šunų skanėstų kepimas

Šių skanėstų kepimo procesas yra toks lengvas, kad visos instrukcijos tinka ant indo dangtelio. Mes pradėjome iš anksto pašildyti orkaitę iki 350 laipsnių, o tada pasikvietėme savo mažylį pagalbos plakant skanėstus. Patarimas: nors skanėstų kepimas gali būti įdomus visai šeimai, saugokitės galimų ašarų, kai supras, kad baigę negauna „sausainio“!

Kai viskas jau buvo labai gerai sumaišyta, padalinau mišinį ir susukau į mažus rutuliukus ir padėjau ant nelipnios kepimo skardos. Talpykloje sakoma, kad iš to galite gauti apie 25 skanėstus šunims, bet kadangi turime 55 svarų aviganį, mes nusprendėme kiekvieną iš jų padaryti šiek tiek didesnius. Kai juos visus padėsite ant kepimo skardos, tiesiog paspauskite juos žemyn, kol jie bus 1/4 colio storio. Aš naudojau skanėstų mišinio indo dugną, tačiau galite naudoti ir šakutę.

Formuoja skanėstus

Į orkaitę jie eina! Po 20 minučių kepimo skanėstai buvo baigti ir padėti ant grotelių, kad atvėstų. Nustebau supratęs, kad po kepimo skanėstai neturi per stipraus kvapo. Aš maniau, kad „Apple Cinnamon“ bus gana aromatingas, tačiau prasminga, kad jie yra šiek tiek mažiau stiprūs nei keptas obuolių cinamono sausainis (juk jame trūksta viso cukraus).

Laukiame, kol skanėstai atvės

Šiuo metu mano šuo net nebuvo susijaudinęs ir jo neprašė, nes ji manė, kad tai įprasti slapukai, kurių ji akivaizdžiai niekada negauna.

Gydykite išvaizdą

Bet kai suprato, kad tai skirti jai, ji greitai užuodė kvapą, vėl pažvelgė į mane, tarsi tai būtų triukas, ir tada surijo. Vėliau ji atsisėdo šalia prekystalio, kur ilsėjosi skanėstai, ir verkė dar! Aš daviau jai dar porą ir tada turėjau juos įsimesti į maišą, kad paslėptų gedimą sukeliantį kvapą.

Saša ragauja „Whisk & Wag“ skanėstą

Mintys ir galutinis nuosprendis

Apskritai, buvau labai patenkinta šiuo produktu. Mano šuo akivaizdžiai mėgo skanėstus (jos mėgstamiausi buvo obuoliai ir cinamonas), bet man taip pat patinka žinoti, kad skanėstai yra nepaprastai švieži ir kad tai gali sukurti šiek tiek laiko susilieti su šeima. Nors kitą kartą įsitikinsiu, kad mažyliui iškepsime sausainių partiją!