Review „Logitech G930“ apžvalga | Klausimas

„Logitech G930“

Mūsų apžvalga

1. Našumas: įvertinta 6,5 ​​iš 10

Pirmiausia ausinių poroje atsižvelgiame į duomenis apie garsą: šis faktorius tenkina tik iš dalies, nes jis keičia labai įdomius techninius duomenis su kitais, kurie yra mažesni, pavyzdžiui, mažas jautrumas.Pradėkime nuo to: esant tik 90 dB, šios ausinės negalės užtikrinti didelio garsumo. Todėl negalime jų rekomenduoti tiems, kurie turi klausos problemų, ir, be abejo, esant stipriam išoriniam garsui, jie nėra geriausias pasirinkimas, net jei šiuo atžvilgiu prisimename uždarą akustinį dizainą, kuris turėtų gerai izoliuoti, todėl labai didelis garsas yra mažiau reikalingas.
Teigiamas faktas yra gera 32 omų varža, vidutiniškai didelė vertė, kurios dėka net esant maksimaliam garsui nebus garso iškraipymų.
Ten dažnio atsakaskita vertus, tai yra tas pats, kas daugelyje geriausių modelių rinkoje (20 Hz – 20 kHz), ir neabejotinai siūlo gerą garso kokybę. Taip pat labai gerai 40 mm vairuotojo, geras matas, kurio dėka šis modelis galės sustiprinti boso garsą.

2. Jungiamumas: Įvertinta 7 iš 10

„Logitech G930“ modelis yra vidutinės klasės žaidimų laisvų rankų įranga, kuri tik sąžiningai balsuoja suderinamumo ir ryšio koeficiento atžvilgiu.
Žaidimų laisvų rankų įranga „Logitech G930“ jie ypač gimsta, kad būtų prijungti prie kompiuterio, nors juos galite naudoti ir su kitais įrenginiais. Tačiau ausinių programinė įranga nesuderinama, pavyzdžiui, su „Mac“ ar PS4, todėl prijungus jas prie šių įrenginių nebus galima naudoti kai kurių funkcijų.„Logitech G930“Iš tikrųjų „Logitech G930“ yra aprūpinta sistema 7.1 erdvinis garsas, tačiau jį galima naudoti tik su kompiuteriu. Su kitais prietaisais, jei tik jie turi USB lizdą, „Logitech G930“ bus galima naudoti tik klausytis muzikos ar kalbėtis telefonu ar „Skype“, tačiau neįmanoma klausytis žaidimo ar žaidimo garso. filmą naudojant erdvinę sistemą.
Ryšys atliekamas tik per 2,4 GHz belaidė technologija (apie 15 m atstumu), galintis garantuoti visada stiprų ir aiškų signalą, o prijungimui skirtas USB adapteris.

3. Struktūra: įvertinta 7,3 iš 10

Vertinimas pagal struktūros koeficientą yra geras, nors ne visas čia aprašomas reikšmes pateikia „Logitech“.
Gamybos įmonė praleidžia „G930“ svorį, kuris, kai kurių pardavimo vietų duomenimis, yra 327 g, šiek tiek viršija vidutinį, bet ne per daug.
Net nenurodoma, ar ausinės yra uždaro, ar atviro tipo, tačiau iš vaizdų aiškiai matome, kad jos priklauso „over-ear“ tipui su uždara dinamika. Tai pasakę, „Logitech G930“ tikrai galime nurodyti kaip tinkamas ausines tiems, kurie nori gerai išvengti išorinio triukšmo.
Medžiagos atrodo tvirtos, nepamirštant patogumo svarbos, iš tiesų, teisingo priepuolis mums atrodo kaip viena iš stipriųjų pusių. Žaidimų laisvų rankų įranga „Logitech G930“ turi reguliuojamą galvos juostą, o ausinės yra kilnojamos patogus paminkštinimas tiek galvai, tiek ausims. Mikrofoną galima nulenkti, o norint suprasti, ar jis visiškai išjungtas, yra šviesos diodas.

4. Valdikliai ir funkcijos: Įvertinta 8,3 iš 10

Lygiai taip pat įdomus yra funkcinis veiksnys, nes naudodami „Logitech G930“ žaidimų ausines randame galimybę išnaudoti įvairias galimybes. Pirmoji svarstoma funkcija, tikriausiai pati klasikiškiausia ir naudingiausia tuo pačiu metu, susijusi su garso reguliavimu.„Logitech G930“ pagrindasSu paviljone esančiu specialiu parinkikliu tai bus įmanoma padidinti / sumažinti garso garsumą skambučių, taip pat žaidimo.
Iš ausinių tai įmanoma valdyti gaubtą arba jį atšaukti, bet taip pat pristabdykite garsą arba pakeiskite muzikos takelį.
Tuomet skirtingų spalvų šviesos diodai leidžia mums tai suprasti akumuliatoriaus įkrovimo būsena, ir viskas gerai paaiškinta instrukcijų knygelėje.
Kalbėdami apie žaidimo našumą, radome keletą elementų, kurie, mūsų manymu, yra palankūs, norint sukurti tikrovišką atmosferą. Mes daugiausia remiamės 7.1 erdvinis, kurį, kaip minėta, galima įjungti tik prijungus ausines prie kompiuterio.
Žaidimų laisvų rankų įranga „Logitech G930“, kaip dažnai būna su skaitmeniniu būdu prijungtuose modeliuose, turi integruotą garso plokštę – tai pranašumas tiems, kurie savo kompiuteryje neturi kokybiškos.
Puikios savybės, susijusios ir su mikrofonu, kuriame įdiegta triukšmo slopinimo technologija: ši funkcija pašalina foninius garsus, todėl kiti žaidėjai mūsų balsą girdės tik aiškiai ir aiškiai.
Kitas svarbus bruožas, visada vadinamas mikrofonu, yra susijęs suvienakryptiškumas. Tiesą sakant, priklausantis kardioidų kategorijai, „Logitech G930“ mikrofonas sugeba sugerti tik tiesioginius garsus, skleidžiamus mūsų burnos, vengdamas išorinių, kad geriau klausytųsi mūsų pašnekovo.

5. Priedai ir atsarginės dalys: įvertinta 6 iš 10

Vidutinio ir vidutinio žemo diapazono ausinėse, ypač kai kalbama apie ausines, skirtas kitiems nei muzikos klausymo tikslams, pakuotėje neretai randama nedaug priedų arba jų nėra. Tai yra būtent „Logitech G930“ atvejis, kurį lydi tik USB antena, reikalinga ausinėms prijungti prie darbalaukio. Kadangi laidinio ryšio negalima, laidų, skirtų garso prijungimui, visiškai nėra, o pateiktas USB laidas naudojamas tik ausinėms įkrauti ir perduoti duomenis, susijusius su išlyginimo nustatymais.
„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos