Riebios odos priežiūra vyrams

Ne tik moterys, bet ir vyrai kovoja su nepatogia, paraudusia ir dėmėmis linkusia oda. Norint prižiūrėti tokią odą reikia reguliarumo ir naudoti tinkamą kosmetiką, sumažinant odos pažeidimų ir blogai estetinio blizgesio riziką. Kaip tinkamai prižiūrėti riebią odą?

Sunki, toli gražu ne tobula veido spalva daugeliui vyrų gali sukelti gėdą ir rimtus kompleksus. Dėmės, kurios atsiranda ypač po fizinio aktyvumo ir vasarą, kai deginatės kūną, atimkite pasitikėjimą savimi ir nustelbkite natūralų žavesį. Norint tinkamai prižiūrėti riebią odą, neužtenka kartkartėmis naudoti matinį kremą. Su tokiu atsargumu skaičiuojamas reguliarumas, nuoseklumas ir stulbinantis ryto ir vakaro režimas.

Kruopšti vyrų teikiama veido priežiūra yra labai panaši į tą, kurią kasdien atlieka moterys. Todėl, jei jūsų partneris turi platų kosmetikos gaminių asortimentą, tikrai rasite ką nors sau.

Pradedantiesiems svarbi informacija:

1. Nesausinkite odos!

Kažkodėl dauguma vyrų, turinčių riebią odą, stengiasi ją bet kokia kaina nusausinti, todėl ji atrodo daug blogesnė nei prieš gydymą. Kodėl tai vyksta?

Kai dehidratuojate odą, receptoriai pradeda signalizuoti apie jūsų riebalines liaukas. Tai veiks greičiau ir intensyviau, o uždegimas pradės blogėti. Dėmės ir riebi oda dar labiau sugrįš.

Todėl, užuot naudoję labai džiūstančias priemones, pasirūpinkite švelniu odos drėkinimu. Kremą tepkite du kartus per dieną visam veidui, švelniai patapšnokite problemiškiausiose vietose. Po kelių dienų sistemingo kremo tepimo pastebėsite skirtingą odos kokybę.

2. Valykite ryte ir vakare!

Norėdami atsikratyti riebalų perteklių ir nešvarumų, kurie kaupiasi ant veido visą dieną, naudokite veido valymo priemones. Galite nusiplauti veidą švelniu geliu, o tada patrinti epidermį toniku. Vykdydami tokią priežiūrą, nepamirškite naudoti vienkartinių popierinių rankšluosčių veidui nuvalyti, ant kurio kaupiasi mažiau bakterijų, ir venkite akių srities. Į akis patekęs tonikas gali sukelti nemalonų deginimą. Taip pat verta žinoti, kad esant probleminei odai nereikėtų naudoti tonikų, turinčių alkoholio, ypač iškart po skutimosi.

Pastaba: plaudami riebią odą, niekada nenaudokite tradicinio muilo. Jame yra elementų, kurie parodys per stiprų poveikį odos pH vertei. Šie produktai sausina odą ir gali užkimšti poras.

3. Nuo švenčių – lupimasis

Vyrai dažniausiai yra kosmetikos minimalistai. Štai kodėl jie neturi savo vonios šveitimo spintelių, o gaila. Tokį masažą su smulkiagrūdžiu produktu verta atlikti bent kartą per savaitę. Tai pašalins negyvas odos ląsteles ir pagerins odos išvaizdą.

Tokia procedūra visų pirma yra labai maloni ir, svarbiausia, trunka tik kelias minutes. Na ir kas, gal susigundysi?

Žinoma, niekas nepaveiks gražios odos išvaizdos tiek, kiek sveikas gyvenimo būdas – t. Y. Fizinis aktyvumas ir dieta. Vitaminais turtingi valgiai, subalansuota mityba, mankšta ir pakankamas miegas yra veiksniai, kurie leis odai atgauti švytėjimą ir gyvybingumą. Jei grožio procedūras derinsite su sveika gyvensena, tikrai tapsite patraukliu ir pasitikinčiu savimi vyru.