Koks geriausias 2021 m.

Šiuo metu vyriškos mados kanonai reikalauja dėvėti gerai apaugusias barzdas su medkirčio stiliumi. Tačiau yra ir tokių, kurie nori turėti nuskustą veidą, be plaukų pėdsakų. Vienkartiniai skustuvai ir skustuvai gali būti išeitis, tačiau idealiu atveju kasdienį skutimą patikėkite elektriniam, rotaciniam ar folijos skustuvui.

Rinkoje yra labai įvairių barzdos skustuvų. Šiame straipsnyje mes jums pasiūlysime keletą geriausių modelių. Nors jie turi skirtingas savybes ir funkcijas, juos visus sieja vienas dalykas: jie naudojami tik veido plaukams skusti. Jei ieškote įrankio barzdos kirpimui ir kirpimui, turėtumėte įsigyti barzdos kirpimo mašiną.

Svarbiausias

 • Barzdos skustuvai tapo būtinais aksesuarais tiems, kurie nori pasirūpinti savo išvaizda. Tai yra prietaisai, skirti skutimui skutytis, skiriasi nuo barzdos kirpimo mašinėlių, elektrinių plaukų kirpimo mašinų ar kūno skustuvų.
 • Yra dviejų tipų elektriniai skustuvai: sukamieji ir ašmeniniai. Abi siūlo daugybę pranašumų, palyginti su tradiciniu skutimu. Vieno ar kito tipo pasirinkimas priklausys nuo barzdos tipo ir mūsų skutimosi įpročių. Yra sausi ir šlapi skustuvai, vadinamieji Šlapias ir Sausas.
 • Norėdami kuo geriau išnaudoti barzdaskutį, turime priprasti prie jo naudojimo, o tai gali užtrukti. Jie taip pat turi būti išvalyti po naudojimo ir periodiškai sutepti. Galia, autonomija ar atsparumas vandeniui, be kitų veiksnių, yra pagrindiniai norint pasirinkti tinkamiausią.

Geriausi barzdos skustuvai: mūsų mėgstamiausi

Reikalingi savo išvaizda žino gero skustuvo svarbą. Pagrindinė jo funkcija yra puikus skutimasis. Tačiau tarp įvairiausių rinkoje esančių modelių sunku išsirinkti tinkamiausią. Jei ieškote gero barzdaskutės, bet kuris iš šių keturių išsiskiria puikiomis savybėmis.

Geriausiai parduodamas folijos barzdos skustuvas

Šis „Braun“ prekės ženklo belaidis skustuvas turi tris lanksčius peiliukus ir tris priedus barzdos kirpimui. Jis palaiko drėgną skutimąsi ir labai lengvai valomas, tereikia padėti galvą po čiaupu. Jo ličio jonų baterija veikia 50 minučių. Be to, jis turi greitą įkrovimą.

Šio skustuvo vartotojai pabrėžia savo gerą skubėjimą, nes jis labai gerai prisitaiko prie veido kontūro.

Geriausias kainos ir kokybės santykio barzdos skustuvas

Šis „Philips“ belaidis skustuvas turi tris besisukančias galvutes, galinčias pašalinti net trumpiausius plaukus. Jis tinka drėgnam ir sausam skutimui ir lengvai valomas po čiaupu. Jo ličio jonų baterija su greitu įkrovimu siūlo 50 minučių diapazoną.

Tie, kurie naudojasi šiuo modeliu, pabrėžia, kad jį galima naudoti su kabeliu arba be jo. Jie taip pat pabrėžia, kad jis yra labai tylus ir visiškai greitai įkraunamas.

Geriausias pigus barzdos skustuvas

Šis besisukantis skustuvas įkraunamas per USB kabelį, suteikiantį autonomiją iki 120 minučių. Tai leidžia drėgną skutimąsi, todėl galite tai padaryti net po dušu. Be to, jo peiliai sukasi iki 2500 kartų per minutę, todėl labai greitai. Jūs negalite paprašyti daugiau už jo kainą.

Išbandžiusieji pabrėžia, kad jis galingas ir tylus, o jo galvos gerai atitinka veido kontūrą. Be to, jų keičiami peiliukai nekainuoja per daug.

Geriausiai įvertintas folijos barzdos skustuvas

Tie, kurie teigiamai įvertino šį skustuvą, to nepadarė, nes: Šlapias & Sausas, 5 peiliukai, 14 000 vibracijų per minutę arba greitas įkrovimas yra keletas jo savybių. Jis taip pat turi LED indikatorių ir išmanų skutimosi jutiklį.

Šio skustuvo vartotojai pabrėžia jo minkštumą ir greitį bei lengvą valymą po čiaupu. Vienintelis neigiamas? Atsargines dalis lengva rasti, tačiau jos nėra pigios.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie barzdos skustuvus

Kokio tipo skustuvas yra tinkamiausias mano barzdos tipui? Kurį pasirinkti, laidinį ar maitinamą iš akumuliatoriaus? Tai yra du dažniausi klausimai, kuriuos sau užduodame rinkdamiesi barzdos skustuvą. Toliau bandysime atsakyti į šiuos ir kitus klausimus, susijusius su šiomis vyro veido priežiūros priemonėmis.

Barzdos skustuvai tapo būtinais aksesuarais tiems, kurie nori pasirūpinti savo išvaizda. (Šaltinis: „Wavebreak Media Ltd“: 52032268 / 123rf.com)

Kuo skiriasi barzdos skustuvas ir barzdos trimeris?

Elektriniai skustuvai yra prietaisai, skirti veido plaukams skusti. Tai reiškia, kad jie nupjauna plaukus arti odos, todėl veidas tampa švarus ir skaidrus. Barzdos žoliapjovės, kaip rodo pavadinimas, yra skirtos barzdai prižiūrėti ir formuoti. Todėl jie nėra naudingi skutantis.

Tačiau yra daugiafunkcinių modelių, gebančių ir nusiskusti, ir apkirpti barzdą, tiesiog pakeičiant galvą. Šio tipo skustuvas turi keletą keičiamų galvučių, kurios siūlo skirtingus pjovimo tipus. Tai yra prietaisai, galintys ir tobulai nusiskusti, ir kirpti bei formuoti tankiausią barzdą.

Kiek yra barzdos skustuvų rūšių?

Iš esmės yra dviejų tipų barzdos skustuvai: rotacinės galvos ir folijos skustuvai. Pirmosiose yra dvi ar daugiau besisukančių peilių galvučių, apsaugotų perforuotais metaliniais lakštais. Skutimas atliekamas, kai per šias skylutes įkišami plaukai, o besisukantys ašmenys juos nupjauna.

Folijos skustuvai veikia panašiai kaip rotaciniai. Tačiau, skirtingai nuo šių, nendrių skustuvų peiliai yra tiesūs. Tačiau peilius taip pat apsaugo perforuotas dangtelis, pavyzdžiui, rotaciniai skustuvai. Šiuose modeliuose peiliai nesisuka, o vibruoja horizontaliai.

Yra dviejų tipų elektriniai skustuvai: sukamieji ir ašmeniniai. Abi siūlo daugybę pranašumų, palyginti su tradiciniu skutimu. (Šaltinis: „Wavebreak Stock Media“: 25463415 / 123rf.com)

Kokie yra folijos barzdos skustuvų pranašumai?

Rotaciniai ir folijos skustuvai veikia panašiai. Tačiau jie siūlo šiek tiek kitokius rezultatus. Pažiūrėkime, kokius pranašumus siūlo elektrinės folijos skustuvai.

 • Majoras skuba. Ašmenų modeliai pasižymi didesniu skubėjimu dėl to, kad jų tiesūs peiliai yra efektyvesni nei žiediniai.
 • Daugiau sklandumo. Kadangi galva yra arčiau odos ir vibruoja didesniu greičiu, ilgesni plaukai yra mažiau surišami, išvengiant traukimo ir gniuždymo.
 • Skirtingi pjovimo elementai. Geriausi skustuvai turi skirtingų tipų peiliukus kiekvienam plaukų tipui.
 • Apsaugos sistemos. Daugelis folijos skustuvų turi galvas, kurios nėra skirtos pjauti, o sklandžiai slysti per veidą.
 • Idealiai tinka švelniems plaukams. Jei turite puikius plaukus ir jie auga ta pačia kryptimi, folijos skustuvai yra geresnis pasirinkimas nei sukamieji.
 • Paprasta naudoti. Judesiai, kuriuos turėsite atlikti, bus beveik tokie patys, kaip jei naudotumėte vienkartinį skustuvą.

Kodėl verta rinktis sukamą barzdos skustuvą?

Toliau parodysime, kokius privalumus turi rotaciniai barzdos skustuvai, palyginti su folijos skustuvais.

 • Ilgi plaukai ir tanki barzda. Rotoriniai skustuvai tinka tankiai barzdai ir ilgiems, storiems plaukams, tačiau jie gaudo ir trumpus plaukus.
 • Didesnis prisitaikymas. Šio tipo skustuvai geriau prisitaiko prie veido kontūrų nei folijos modeliai. Be to, jie lengviau gaudo plaukus, kurie auga įvairiomis kryptimis.
 • Jie pasiekia sunkiausias veido vietas.
 • Idealiai tinka žmonėms, kurie kasdien nesiskuta. Jei tarp skutimosi paliekate kelias dienas arba barzda greitai auga, geriausia rinktis rotacinį skustuvą.
 • Tyliau. Ašmenų sukimas kelia mažiau triukšmo nei ašmenų modelių vibracija.

Vieno ar kito tipo pasirinkimas priklausys nuo barzdos tipo ir mūsų skutimosi įpročių. Yra sausų ir drėgnų skustuvų, vadinamų „Wet & Dry“. (Šaltinis: Amikišijevas: 76180682 / 123rf.com)

Kokį pasirinkti barzdaskutį su virve arba akumuliatoriais?

Barzdaskučiai yra dviejų tipų: laidiniai ir maitinami iš baterijų. Pastarieji paprastai turi vidinę bateriją, kuri įkraunama kabeliu ar įkrovimo pagrindu. Šis palyginimas padės jums nuspręsti, kuris jus domina, nes abu tipai turi savo pliusų ir minusų.
Laidinė galia Pakraunama baterija
Ekonomiškiau. Jie yra šiek tiek brangesni.
Didesnė jėga. Patogiau naudoti neturint laido.
Nuolatinė galia Baterijos veikimo laikas ribotas.
Jūs negalite naudoti putų ar gelio. Galite naudoti bet kur.
Jo negalima naudoti duše. Ribota autonomija.
Skubus naudojimas. Ilgas įkrovimo laikas.

Kaip yra barzdos skustuvai Šlapias & Sausas?

Elektriniai skustuvai, ypač tie, kurie veikia tik prijungę prie kištuko, visiškai nesuderinami su drėgme. Tačiau yra modelių, maitinamų akumuliatoriumi, leidžiančius skustis drėgnai, naudojant vandenį ar barzdos produktus, tokius kaip skutimosi gelis ar putos. Šio tipo elektriniai skustuvai turi antspaudą Šlapias sausas.

Sausas skutimas netinka jautriai odai. Jei tai jūsų atvejis, patartina pasirinkti skustuvą Šlapias sausas, nes patirsite mažiau dirginimo. Be to, galite jį naudoti ir po dušu, nereikėdami pripildyti kriauklės plaukais. Kita vertus, juos lengviau valyti nei kitus skustuvus, tereikia pakišti jų ašmenis po čiaupu.

Ar barzdos skustuvą galima naudoti galvos plaukams ir kūno plaukams?

Kaip ir barzdos kirpimui, jie netinka ir plaukams kirpti. Jie taip pat netinka kūno plaukams šalinti. Barzdos skustuvai yra skirti kirpti veido plaukus, kurių ilgis ir storis skiriasi nuo likusio kūno.

Jei naudojate savo elektrinį skustuvą, kad nusiskustumėte kūną ar galvą, greičiausiai tai, kad plaukai užkemša galvą, netgi ją sugadina. Jau nekalbant apie trūkumus ar kirpimus, kuriuos padarysite. Kūno plaukams rekomenduojame naudoti kūno skustuvą. Galvai labiausiai tinka elektrinis plaukų kirpimo mašina.

Pašalinti…