Riedučiai: Kas yra

Jei jau taip toli, tai yra todėl, kad norite nusipirkti porą riedučių, galbūt pirmųjų išbandyti šį aštuonių ratų pomėgį. Štai kodėl šiame straipsnyje mes jums padėsime pirmuose jūsų pasirinktuose žingsniuose, nurodydami nusipirkti pagrindinę medžiagą, kad galėtumėte pradėti šį sportą.

Čiuožiant, kaip ir bet kurioje kitoje sporto šakoje, medžiaga atlieka pagrindinę funkciją, todėl būtina dėvėti tinkamą medžiagą. Ir nėra pačių geriausių pačiūžų, bet tinkamiausių jūsų lygiui. Toliau mes rekomenduosime geriausias pačiūžas riedėti po miestą kartu su jūsų judesiais ir technika.

Svarbiausias

  • Čiuožyklos yra ne tik aštuoni ratai po kojomis. Jie turi palaikyti kojas ir kulkšnis, būti patogūs, laisvai riedėti ir tiksliai reaguoti į jūsų judesius.
  • Svarbu ne dydžio skaičius perkant pačiūžas, o pojūčiai čiuožiant.
  • Einant čiuožti labai svarbu dėvėti apsaugas: šalmą, kelio ir alkūnių pagalvėles. Jūsų saugumas yra būtinas!

Geriausios riedučiai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Toliau parodysime penkis geriausius riedučius, kuriuos galite rasti rinkoje. Nesvarbu, ar jums jų reikia norint užsiimti šiuo pomėgiu, ar jūsų tikslas yra judėti mieste visu greičiu. Mes pradėjome!

Geriausios mergaičių riedučiai

„COMPY 8.0 GIRL“ pailginamas pačiūžas auga tuo pačiu metu kaip ir mažieji dėl 72 mm-82 ratų. Jis tiekiamas su anatomiškai paminkštintu bateliu, reguliuojamu vidpadžiu ir mikrometriniu uždarymu.

Jie puikiai rieda ir po kelių mėnesių naudojimo išlieka tvirti, nepažeisti. Jie yra patogūs, įspūdingo ir gražaus dizaino, todėl juos ir pasirinkome mergaitėms. Dėl šios priežasties ir dėl didelio kainos ir kokybės santykio. Nepraleiskite jų!

Redakcinis vertinimas: Jei ieškote riedučių mergaitei, saugių ir atsparių, o bagažinės dalis yra paminkštinta, kad būtų patogiau, šis produktas yra idealus jums.

Geriausios riedučiai vaikams

Šios pačiūžos idealiai tinka vaikams. Jie turi vaikams skirtą dizainą, iš kurio galite pasirinkti. Jo ratų medžiaga yra labai atspari polivinilchloridas. Pačiūžos yra visiškai plastikinės, tačiau suteikia puikų komfortą ir labai saugiai priglunda prie kojos ir kulno.

Redakcinis vertinimas: Jei tai, ko jums labiau patinka, yra gera kaina ir patrauklus jūsų vaiko dizainas ant pačiūžų, tai yra idealus produktas jums.

Mūsų atsidavimas „Hudora“ riedučiams

Gera kaina ir gera kokybė, taip pat ir „Huidora“ riedučiai vaikams. Šis S dydžio produktas yra reguliuojamas 4 dydžiais ir yra pagamintas iš nailono – geriausios medžiagos riedučiams, kurie jau kaupia 4,6 iš 5 žvaigždžių.

Mes juos pasirinkome, nes jų dizainas yra gražus, bet ir labai praktiškas, nes jis jums be problemų tarnaus du sezonus. Be to, jis turi gerą kainos ir kokybės santykį.

Redakcinis vertinimas: Jei ieškote geros kokybės pačiūžų su kaina už visas kišenes, šis gaminys jums yra tobulas. Jie trunka iki dviejų sezonų (2 metus).

Geriausios aukščiausios klasės riedučiai

Šie riedučiai turi didelę kainą, tačiau tai paaiškina gera jų kokybė. Šio bato dizainas yra „Performance Form Fit“ batas su „Engineered“ tinkleliu, kuris suteikia daug komforto. 80 mm / 82A ratai su SG5 guoliais užtikrina mažesnį susidėvėjimą ir vidutinį greitį.

Pačiūžos suteikia mums optimalią atramą, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas. Taip pat puikus flankstumas ir šoninė atrama, kad būtų užtikrinta geresnė pusiausvyra ir saugesnis sukibimas.

Redakcinis vertinimas: Jei ieškote geros kokybės riedučių, nepaisant kainos, taip pat labai rūpi patrauklus bagažinės dizainas, šis produktas yra idealus jūsų poreikiams.

Geriausiai reguliuojami riedučiai

Šios pačiūžos suteikia mums didelį reguliuojamą dydį, tai yra, jas galima naudoti vaikams, paaugliams ir net suaugusiems. Riedučiai yra trijų dydžių, kiekviename jų yra specialus mygtukas, leidžiantis lengvai nustatyti dydį. Dydžiai: S (30-33), M (34-37), L (38-41).

Jie pagaminti iš tvirtos ir minkštos medžiagos. Jie turi patogią ir kvėpuojančią viršutinę dalį bei minkštą pamušalą, kurie garantuoja tinkamą pėdos stabilizavimą. PU ratai užtikrins sklandų ir patogų važiavimą. Stabdys pagamintas labai atspariai, atlaikantis visų tipų asfaltą. Galima rinktis iki 14 spalvų.

Redakcinis vertinimas: Jei ieškote visų dydžių pačiūžų, jums rūpi patogumas ir tai, kiek ilgai galite mėgautis gaminiu, tai yra idealiausia jums.

Geriausiai suprojektuoti riedučiai

Šie riedučiai yra naujoviško dizaino: žibintai ant jų ratų. Puikiai tinka vaikams, tačiau dėl savo reguliuojamo dydžio (iki 4 dydžių) juo gali naudotis ir paaugliai.

Jame yra ABEC 7 greitaeigiai guoliai, 82A poliuretano ratai, sustiprintas aliuminio rėmas ir patvarus buferis. Visa tai leidžia sklandžiai, greitai ir labai patogiai bei saugiai judėti pačiūžomis. Apšvietimas ant ratų pasiekiamas pačių sukurtos pavaros sistemos dėka ir jie užsidega automatiškai, kai pradedate čiuožti.

Šiose pačiūžose yra tokių priedų kaip: 1 papildomas stabdys, 1 papildomas ratas, 2 papildomi varžtai ir 2 „Allen“ raktai.

Redakcinis vertinimas: Jei norite rinktis greitaeigius ir geros kokybės pačiūžas, tai jūsų produktas. Jie turi super novatorišką dizainą.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie riedučius

Jei nusprendėte pradėti čiuožti, sužinosite, kad čiuožimas, kaip ir kiekvienoje sporto šakoje, turi daugybę ypatumų. Todėl mes stengsimės padėti jums įsigyti ir pateikti keletą patarimų, kurie jums padės perkant naujas pačiūžas. Be to, mes atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus, kuriuos galite užduoti sau kaip vartotojui.

Riedučiai turi penkias pagrindines dalis: bagažinę, kreipiantįjį ir ratus. (Šaltinis: „Vatel“: 61051856 / 123rf.com)

Kas yra riedučiai ir kam jie skirti?

Tai yra sportinis gaminys, kurį sudaro platforma, reguliuojama ant bagažinės, pritvirtinta ant ratų ar ant aštraus metalinio lakšto, atsižvelgiant į tai, ar jis slysta ant kieto ir lygaus paviršiaus, ar ant ledo. Kai kuriais atvejais jie turi guminį bloką, kuris stabdo pačiūžas, esančią už paskutinio rato.

Iš kokių dalių susideda riedučiai?

Riedučiai turi penkias pagrindines dalis: bagažinę, kreipiantįjį ir ratus. Kiekvienas iš jų turi tam tikras savybes, priklausomai nuo sportuojamo riedučių tipo, nors yra keletas bendrų ypatumų. Žemiau aprašome, iš ko susideda kiekviena pačiūžos dalis, kad jūsų neaplenktų jokia detalė.
Dalis Charakteristikos
Batas Jie yra labai iškirpti, kad gerai palaikytų kulkšnį, ir paprastai turi sąnarį, leidžiantį lenkti kulkšnį
Booty Jis yra bagažinės viduje ir palengvina jo naudojimą, be to, jį galima plauti ir išvalyti
Vienintelis Pagaminta iš anglies pluošto arba įvairių plastikų
Kreiptuvas arba važiuoklė Tai yra pačiūžos dalis, kuri sujungia ratus su bagažine, o jos svoris gali būti nuo 160 iki 220 gr. o jo ilgis yra nuo 230 iki 325 mm
Ratai Kuo jie didesni, tuo didesnis ėjimo greitis. Kietieji ratai suteikia didesnį greitį ir ilgaamžiškumą
Rankovės Jie yra ta dalis, kur gaunama maksimali parama

Kokias apsaugas turėtume dėvėti treniruodamiesi su riedučiais?

Galime rasti keturių tipų apsaugas, kurias reikėtų atlikti: riešų apsaugos, kelio pagalvėlės, alkūnių apsaugos ir šalmas. Kuo rizikingesnis būdas, tuo labiau reikalingos apsaugos. Pavyzdžiui, ramiam pasivaikščiojimui pakaks riešų, o šuoliams – šalmas.

Riedučių yra įvairių tipų, kurių kiekvienas turi skirtingas savybes. (Šaltinis: dolgachov: 46993397 / 123rf.com)

Kokie yra riedučių tipai?

Riedučių yra įvairių tipų, kurių kiekvienas turi skirtingas savybes. Be to, tai dažniausiai sutampa su skirtingomis čiuožimo disciplinomis: fitnesas, laisvalaikis, laisvalaikio slalomas, agresyvus, meninis, ledo ritulio, nusileidimas, greitis, bekelė. Toliau mes jums pasakysime, iš ko susideda kiekvienas iš jų.
Malonus Charakteristikos
Sportas Skirtas pagrindiniam čiuožimui, pasivaikščiojimui
Iki laisvo stalo Rekomenduojama mokytis technikos ir pradėti mokytis tokiose disciplinose kaip driftas, šuoliai, slalomas ar ledo ritulys
Slalomas Tinka slalomo technikai (kūgiai)
Agresyviai Tvirtesnė ir sunkesnė. Atsparus kritimams
Meninės Nors paprastai tai praktikuojama su standartinėmis pačiūžomis, yra ir dailusis čiuožimas
Ledo ritulys Skirtas ledo rituliui ir idealiai tinka sukibti su čiuožykla, staigiais posūkiais ir greičio pokyčiais
Nuokalnėn Jie laiko dideliu greičiu, jie dėvi 5 ratus ir aukštus batus
Visas reljefas Jie turi pneumatinius ratus ir gali būti naudojami ant bet kokio paviršiaus (žolės, purvo, kelio)

Kaip prižiūrėti riedučius?

Norint pasirūpinti pačiūžomis, mums reikia šiek tiek laiko ir reikalingų medžiagų jų valymui ir priežiūrai. Pirmas dalykas, kurį turėtume žinoti, yra tai, kaip valyti pačiūžas, o geriausias būdas tai padaryti – naudojant šlapią šluostę, muilą ir vandenį. Ši technika gali būti naudojama tiek batai, tiek kreipiamieji ir ratai.

Kalbant apie dangas, patariame jas įdėti į maišą ar pagalvės užvalkalą, prieš dedant į skalbimo mašiną, nors taip pat patartina plauti rankomis šaltu vandeniu. Kai jie išdžius, užtepkite dezinfekuojamojo purškalo. Kalbant apie guolius, patogu nuimti ratus nuo kreipiamųjų, kad būtų galima išvalyti abi puses.

Kokio dydžio riedučius rinktis?

Vienas iš klausimų, kurį sau užduodame eidami pirkti savo pirmųjų pačiūžų, yra tai, kokį dydį pasirinkti. Geriausia juos išbandyti, kad įsitikintumėte, ar dydis yra teisingas ir ar jie mums patogūs. Geriausias būdas sužinoti teisingą pačiūžų dydį yra pamatuoti kojas. Prie gauto matavimo pridėsime nuo 0,5 cm iki 1 cm.

Kaip pasirinkti riedučius vaikams?

Kaip praneša Barselonos oficialioji čiuožimo mokykla, patariama, kad „vaikai čiuožti pradeda sulaukę 4 metų. Nepaisant to, kad yra vaikų, kurie nuo 3 metų jau yra pakankamai laisvi pradėti čiuožti, daugeliu atvejų jų kaulų struktūra ir koordinacija dar nėra pasirengę pradėti čiuožti “.

Dauguma riedučių prekės ženklų …

Parašykite komentarą