Riešinės: Kokios yra geriausios

Arba dėl to, kad norite pradėti sportuoti, arba dėl to, kad turite išgydyti traumą, riešo petnešėlės gali būti geriausias draugas apsaugant riešą. Jie yra įprastas šaltinis sveikatos srityje, taip pat ir fizinio aktyvumo srityje, kur jie vis labiau įsitvirtino dėl to, kad juos naudojo sporto žvaigždės.

Riešinių naudojimas sportuojant nurodomas daugybėje veiklų. Kartais jie naudojami siekiant užkirsti kelią galimoms traumoms, pasportavus jėgos sportui, pavyzdžiui, svoriui. Kitose jos funkcija yra apsauginė, kaip ir sportuojant raketėmis. Mūsų vadove mes jums viską papasakosime apie šį sportinį aksesuarą.

Svarbiausias

  • Iš esmės riešo diržas yra prietaisas, kuriuo galite užkirsti kelią traumoms, nesvarbu, ar tai būtų sportas, ar dėl jūsų profesijos.
  • Nepaisant to, ką galite pagalvoti, rinkoje yra visų rūšių riešinių, kai kurie turi specialiai reabilitacinę funkciją ir kitas sporto veiklai būdingas savybes.
  • Kokybiškas riešo dirželis, be kitų privalumų, stabilizuoja riešą, suteikia atsipalaidavimą ir palaiko sąnarius. Riešo tvirtinimas ortopedinėje aplinkoje taip pat vadinamas „ortoze“.

Reitingas: geriausios riešinės rinkoje

Kokybiškas riešo dirželis yra būtinas aksesuaras siekiant išvengti traumų sportuojant jėgą ir ištvermę. Kita vertus, daugeliu atvejų jie atlieka reabilitacinę funkciją, kai jūs jau patyrėte traumą. Šiame skyriuje mes atrenkame penkis geriausius produktus rinkoje, kad palengvintume jų įsigijimą.

Pozicija Nr. 1: Sportvitae (sportiniai, crossfit, 45cm)

Jei esate aistringas mankštai, nepalikite poros „Sportvitae“ riešinių – neįkainojamos atramos sportuojant. Produkte yra dvi 45 centimetrų (cm) ilgio riešinės ir praktiškas nešiojimo dėklas. Reguliuojami ir turintys daug medvilnės, be kitų sporto šakų, jie idealiai tinka „CrossFit“ ir „Fitness“.

Elementas yra vienas dydis visiems ir tinka bet kokio tipo riešams. Tai įmanoma dėl dvigubo susiuvimo ir ilgesnio velcro teikiamos atramos. Kiekviena ranka turi savo riešo dirželį, kuris turi kilpą, kad ji nepasislinktų, kol ją apvynioji aplink riešą. Elastingas ir puikios kokybės, jis turi labai gerą kainą.

2 pozicija: „Žvėries įrankiai“ (sportinės riešinės)

Vartotojų labai plojamos „Beast Gear“ apyrankės yra geriausiai parduodamas „Amazon“ produktas savo asortimente. Ir jie nėra motyvas. Prekės ženklas siūlo dvi 50 cm ilgio riešines ir jos ypač tinka jėgos treniruotėms. Pažangus dizainas suteikia patogų ir tikslų pritaikymą, taip pat atsparumą ir puikios kokybės.

Produktas turi daug potencialių klientų penkių žvaigždučių įvertinimų. Riešinės skiria dešinę ir kairę rankas, kad būtų tiksliau atliktos. Jie yra puikus kainos ir kokybės santykis ir idealiai tinka visų rūšių sportui, įskaitant boksą, lengvąją atletiką, svorius ar „CrossFit“.

3 pozicija: Osto de Bonmedico (elastinė apyrankė)

Bonmedico unisex apyrankė „Osto“ yra idealus aksesuaras, apsaugantis jus nuo galimų traumų. Garsus prekės ženklas „Bonmedico“ suteikia kokybę šiam esminiui aksesuarui, jei sportuojate. Be to, gaminys gali stabilizuoti sužeistus sąnarius dėl reguliuojamo ir individualizuoto suspaudimo.

Tai viena apyrankė, kurios apskritimas yra nuo 13,9 cm iki 26,6 cm. Pagamintas iš kvėpuojančios medžiagos, kuri greitai džiūsta, yra unisekso. Jo matmenys yra 11 x 8,5 cm, jis taip pat tinka kraujotakai gerinti arba po operacijos. Velcro yra 4 cm pločio, o kaina, pasak vartotojų, yra puiki.

Pozicija Nr. 4: „Actesso Orthosis“ (riešo kanalo riešo įtvaras)

„Actesso“ yra saugus prekės ženklas tiems, kurie vertina šio tipo produktų kokybę. Malšina skausmą, kurį sukelia riešo kanalo sindromas, bet taip pat mažina diskomfortą, kurį sukelia pasikartojantis stresas, artritas ar lūžiai. Tai viena apyrankė su 8 skirtingais dydžiais ir skirianti dešinę ir kairę rankas.

Pagamintas iš neopreno, jis turi antibakterinių savybių ir gaminį galima naudoti tiek dieną, tiek naktį. Jis turi CE medicininį patvirtinimą ir yra su metaliniu įtvaru sausgyslėms ir skausmui malšinti. Vartotojų įvertinimai dažniausiai yra teigiami ir tai yra geras kainos ir kokybės santykis.

5 pozicija: „4DflexiSPORT“ (sportinė apyrankė)

Ši riešo atrama idealiai tinka sportui, kuriai reikalinga jėga, be to, malšina artrito skausmą ir suteikia riešui suspaudimą ir sutvirtinimą. Produktas pateikiamas kaip viena, unisex ir apverčiama riešinė, skirta tiek kairėms, tiek dešinėms rankoms. Pagamintas iš poliesterio, jis sumažina krūvio susilpnėjusius riešų skausmus.

Elementas yra juodas ir vienas dydis tinka visiems. Jis yra patogus, kvėpuojantis ir tinkamas sportuoti, pavyzdžiui, tenisui ar golfui, tačiau tinka ir sporto treniruotėms ar kompiuteriniams žaidimams. Pagaminta JK, ji yra registruota Sveikatos produktų reguliavimo agentūroje (MHRA), o kaina yra gana prieinama.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie apyrankę

Riešai linkę atlaikyti visą įtampą, kurią sukelia treniruotės, reikalaujančios kultūrizmo ir jėgų. Kartais mes jiems skiriame per didelį svorį, o kartais suspaudžiame nervus, jei sportuojame blogai. Čia pateikiami dažniausiai užduodami vartotojų klausimai.

Daugelis žmonių nešioja riešines, kad nesusižeistų. (Šaltinis: lightfielstudios: 106897098 / 123rf.com)

Kas yra apyrankė?

Riešo petnešos arba ortozė yra gabalas, paprastai elastingas ir pasyvus, kurį naudojame riešo lenkimui apriboti. Jie dažniausiai naudojami reabilitacijos procesuose, bet ir sportuojant. Jie generuoja šilumą, imobilizuoja sąnarius ir užkerta kelią galimoms traumoms, tokioms kaip patempimai ar išnirimai.

Kas išrado apyrankę?

Britas Fredas Perry (1909-1995), stalo tenisas ir tenisininkas. Geriausiai žinomas dėl polo marškinėlių, o vėliau ir dėl teniso turnyrų, tėvas suko medvilnę. Tapęs garsus, Perry su australu sukūrė tekstilės kompaniją, o 1952 m. Ji pagamino pirmąją apyrankę rinkoje. Jo tikslas: nuvalyti prakaitą nuo kaktos.

– Jei bijote pralaimėti, nenusipelnėte pergalės.

Kokioms patologijoms reikia riešo dirželio?

Kai skauda riešą, ne visada reikia apsilankyti pas gydytoją, tačiau jei skausmas ilgainiui tęsiasi, galite patirti traumą. Paprastai ir jei tai yra nedidelė trauma, pakanka nuskausminamųjų ir riešo dirželio, kad jus apsaugotų. Kartais, kita vertus, skausmas reaguoja į patologiją, kaip matome šiame sąraše:

  • Traumos, patempimai ir lūžiai. Dažniausiai jie atsiranda nusileidus ant ištiestos rankos ir kartais ne iškart atsiranda rentgeno nuotraukoje. To pavyzdys yra peties kaulo lūžis, esantis riešo kaule šalia nykščio.
  • Pasikartojantys streso sužalojimai. Kaip tada, kai grojate instrumentu ar metate pakartotinai. Pavyzdys yra „De Quervain“ liga, sukelianti skausmą nykščio pagrinde.
  • Riešo kanalo sindromas. Taip yra dėl nervų spaudimo šalia riešo kanalo, šalia delno. Tai labai dažna trauma, kaip ir kiti nervinės kilmės dirginimai.
  • Sinovialinė cista arba gangliono cista. Paprastai jie yra priešingoje riešo delno pusėje ir yra labai skausmingi.
  • Artritas. Apima reumatoidinį artritą ir osteoartritą. Pirmasis yra susijęs su imunine sistema, o antrasis – su kaulų blogėjimu.

Riešo diržus sunkiaatlečiai dažnai naudoja riešams apsaugoti. (Šaltinis: spotpoint74: 72550919 / 123rf.com)

Kokia veikla reikalauja dėvėti riešo diržą?

Kartais nesvarbu, kad esi labai sėslus žmogus. Kartais jūsų atliekamai veiklai reikia naudoti riešo diržą. Kitu metu nutukimas ar nėštumas padidina riešo kanalo sindromo riziką. Be to, yra tokių veiklų, kurios padidina riešo skausmo riziką, pavyzdžiui:

  • Pasikartojantys judesiai. Kaip gali atsitikti, jei dirbate rankomis, dirbate mūro darbus arba kirpate plaukus kirpykloje.
  • Sporto praktika. Ypač jei kartojate riešo judesius, pavyzdžiui, teniso, boulingo ar gimnastikos metu.

Riešinės naudojamos ne tik svorio kilnojimui, bet ir bet kokiai kūno rengybos veiklai. (Šaltinis: lightfieldstudios: 106897006 / 123rf.com)

Kokie yra riešo dirželio nešiojimo pranašumai?

Kai skauda vieną iš riešų, naudojant ortozę ar riešo petnešą galima gauti daug privalumų, įskaitant galimybę perduoti šilumą toje vietoje, kuri daro įtaką kultūrizmui. Pažiūrėkime žemiau nedidelį riešo diržo naudojimo pranašumų sąrašą, kai jaučiate skausmą:
Naudokite Funkcija
Riešo stabilumas Naudodami riešo diržą, apribojate judesius nepažeisdami raumenų, o tai reiškia didesnį stabilumą.
Raumenų atsipalaidavimas Raumenų įtampa sumažėja atnešant šilumą į riešą.
Sąnario suspaudimas Užsidėjęs riešo diržą, pats kūnas generuoja šilumą ir yra naudingas daugeliui sužalojimų gydyti.
Uždegimų mažinimas Ir ne tik uždegimas, bet ir skausmas. Imobilizuodami riešą reabilitaciniu riešo dirželiu, pastebėsite, kaip sumažėja diskomfortas ir uždegimas.

Koks man tinkantis apyrankės tipas?

Jei ieškote sportinės apyrankės, ją rasite įvairių spalvų ir formų. Reabilitacinės riešinės dažniausiai būna diskretiškesnės, kūno arba tamsios spalvos. Daugelis taip pat turi diržą, kad būtų galima geriau suimti nykštį. Bet kokiu atveju yra trys pagrindiniai riešinių tipai, kaip matome žemiau:
klasifikacija Programos
Sportas ar prevencija Jie yra paplitę tarp sporto žvaigždžių, todėl auga jų populiarumas. Jie apsaugo nuo traumų, generuodami šilumą toje vietoje ir sugeria prakaitą, kai praktikuojate sportą. Jie yra nepakeičiami sportuojant su svarmenimis ir raketėmis.
Iš suspaudimo Su jais lanksčiai laikote sąnarį. Šis lankstumas priklauso nuo reguliavimo tipo, naudojant velcro arba su nykščio žiedu. Jie naudojami lengviems sužalojimams, pavyzdžiui, patempimams.
Standus arba nejudantis Jie riboja judesius ir naudojami reabilitacijos procesuose. Iš esmės jie yra visiškai standūs įtaisai arba pagaminti iš …

Parašykite komentarą