„Ring Video Doorbell Pro“ apžvalga

Žiedas skambino durų skambučiams jau pakankamai kartų, kad beveik pasiektų tobulumą. „Ring Video Doorbell Pro“ nėra tiesiog būdas pamatyti ir kalbėti su visais, kurie yra jūsų namų slenksčiuose, dabar tai yra namų apsaugos kamerų sistema su išmaniuoju judesio aptikimo ir zonos valdymu, todėl tai yra tikras „viskas viename“ sprendimas.

Nors ši apžvalga skirta „Ring Video Doorbell Pro“, „Ring“ nuo tada pristatė naują iteraciją – „Ring Video Doorbell Pro 2“, kurioje yra didesnės raiškos vaizdo įrašas, 1: 1 formato santykis, kad galėtumėte pamatyti daugiau žmonių ant savo slenksčio turėjo judesio aptikimo funkcijų, todėl verta apsvarstyti.

Žiedas yra geriau žinomas dėl baterijomis varomų durų skambučių, tačiau „Pro“ modelis yra tik maitinimo šaltinis, o tai reiškia, kad jis visada gali stebėti geresnę apsaugos sistemą. Maitinimo tinklo nauda taip pat reiškia, kad galite nustatyti judėjimo zonas, kad negautumėte per daug melagingų pranešimų. Be to, tai netgi veiks su vidiniu varpeliu, o tai reiškia, kad galite sulaukti gerų senamadiškų durų skambučių garsų, kurie jus perspėtų. Bet taip, net ir juos galima pritaikyti. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte viską, ką turite žinoti apie „Ring Video Doorbell Pro“ ir ar tai tikrai vienas geriausių vaizdo durų skambučių rinkoje.

„Ring Video Doorbell Pro“

(Vaizdo kreditas: ateitis)

Kaina ir prieinamumas