Koks geriausias 2021 m.

Jei mėgstate sportą, kalnus ir riziką, tikrai jau žinote, ką verta išvažiuoti su dviračiu, norint aplankyti skirtingus uolėtus savo miesto, savivaldybės ar miestelio kraštovaizdžius. Tiesą sakant, žinosite, kad kalnų dviračių sportas yra toks įvairus, kad dviračių yra tiek daug, kiek yra vietovių, per kurias galima važiuoti pedalais.

Bet ar jūs užsiimate šia veikla tinkamai? Ar jau turite pilną pakabinamą kalnų dviratį? Jų dėka jūs galite mėgautis akmenuotu paviršiumi, išlaikydami dviračio valdymą, net jei važiuojate nelygiu reljefu. Jei vis dar nežinote šio tipo dviračių, perskaitykite ir sužinokite apie juos viską. Mes pradėjome!

Svarbiausias

 • Visiškai pakabinami dviračiai, kaip rodo jų pavadinimas, yra tie, kurie turi dvi pakabos sistemas. Pirmasis yra ant dviračio priekyje esančios šakės, o antrasis – dviračio centre.
 • Šio tipo dviračiai padeda sumažinti dviratininko patirtus smūgius, leidžia sklandžiau važiuoti stačia vietove, pasiekia didesnį šuolių aukštį ir siūlo didesnį komfortą dėl smūgių sugėrimo galinėje rėmo dalyje.
 • Norint pasirinkti pilnai pakabinamą dviratį, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius, svarbu atsižvelgti į tai, kokią veiklą mes su juo atliksime, taip pat į patogumą važiuojant pedalais ar lengvumą pritaikyti jį prie savo svorio.

Geriausi pilnos pakabos dviračiai: mūsų rekomendacijos

Norint priimti gerą sprendimą, svarbu išsamiai žinoti įvairius variantus, tarp kurių diskutuojame. Dėl šios priežasties norėjome ištirti įvairius rinkoje esančių pilnai pakabinamų dviračių modelius ir pasirinkti geriausius produktus, kad galėtume pasiūlyti jums keletą rekomendacijų, kurios padėtų apsispręsti.

Geriausias unisex pilnos pakabos dviratis

Jei ieškote „unisex“ dviračio su visa pakaba ir „unisex“, štai jūs jį turite, mums tai patiko. Tai 26 colių sulankstomas kalnų dviratis su anglinio plieno rėmu ir aliuminio lydinio ratlankiais.

Tai nėra pigiausias iš pilnai pakabinamų dviračių, tačiau jis yra labai lengvas ir, jei galite tai sau leisti, tikrai nepaliksite jo saulėje ar pavėsyje.

Pilnas pakabos dviratis moterims

Pasak gamintojo, tai yra idealus dvigubos pakabos dviratis moterims, ir mes jį pamilome. Tai nėra labai brangu, rėmas pagamintas iš didelio anglies plieno ir yra sulankstomas.

Be to, jis yra 20 colių ir labai lengvas. Jame yra priekinės šakės amortizavimo sistema, tokia pati galiniame rėme, patobulintos sustorėjusios anti-slydimo padangos, 6 laipsnių konstrukcija, 95% surinkta ir 14 kg masė.

Geriausias sulankstomas pilnos pakabos dviratis

Nerasta jokių produktų.

Tai sulankstomas dviratis suaugusioms moterims ir vyrams, kuriame yra visa pakaba. Jis siūlo iki 24 greičių keitimo sistemą, skirtą įvairioms vietovėms įveikti. Mums tai patiko!

Tokiu būdu pasinaudosite dvigubos pakabos technologija, kuri leis jums važiuoti dviračiu ne tik mieste, bet ir kalnuotoje vietovėje, veikiant kaip MTB. Jame yra dvigubo disko mechaninė stabdžių sistema.

Geriausias kalnų dviratis suaugusiems

Šis „Nengee“ kalnų dviratis dėl pilnos pakabos leis jums važiuoti parkais, natūraliu reljefu ir miesto keliais. Tai sulankstomas modelis, specialiai skirtas suaugusiesiems, nesvarbu, ar tai vyrai, ar moterys.

Jis yra 26 colių ir turi iki 27 greičių, todėl galite sportuoti kalnuose, kaip norite. Gamintojas grąžina jūsų pinigus, jei jūsų netenkina. Jums taip patiks, kad nenorėsite kito!

Ką turėtumėte žinoti apie pilnos pakabos dviračius

Yra daugybė žmonių, kurie laisvalaikiu nusprendžia važiuoti dviračiu kalnuose, tačiau ne visi tai daro su pilnos pakabos dviračiu. Kažkas, kas neabejotinai privers dar labiau mėgautis aistra mankštai ir gamtai. Šiame vadove mes išsprendžiame dažniausiai pasitaikančias vartotojų abejones, kad jūs išsamiai žinotumėte šį produktą.

Dviratininkas kalnuotoje vietovėje

Šio tipo dviračiai padeda sumažinti dviratininko patirtus padarinius, leidžia sklandžiau važiuoti stačia vietove. (Šaltinis: „Avemario“: 75999077 / 123rf.com)

Kas yra dviračio pakaba?

Prieš sutelkdami dėmesį į pilnos pakabos dviračius, svarbu žinoti, kas yra pakaba. Tai sistema, naudojama dviratininkui sušvelninti, siekiant apsaugoti jį nuo nelygumų, kuriuos gali sukelti reljefas ir leidžiantis ratams praleisti kuo daugiau laiko sąlytyje su žeme, neatsižvelgiant į jo paviršiaus būklę.

Kas yra pilnos pakabos dviračiai?

Dvigubos pakabos dviračiai yra tie, kurie, kaip rodo jų pavadinimas, turi dvi pakabos sistemas, tai yra su dviem amortizatoriais. Pirmasis yra priekinio rato šakėje, o antrasis – centrinėje dviračio rėmo dalyje, kad sušvelnintų galinį ratą.

Pagrindinė šių dviračių dorybė yra jų patogumas. Galinės pakabos dėka ji sušvelnina nuotėkius nuo reljefo ir smūgį dviratininkui. Tai puikiai tinka ilgiems maršrutams takeliais, takais ar neasfaltuotose vietose, taip pat labai nelygiam reljefui. Be to, jie yra labai rekomenduojami tiems, kuriuos vargina nugaros skausmai.

Kokie yra pilnos pakabos dviračių privalumai ir trūkumai?

Dėl savo teikiamų pranašumų, pilnos pakabos dviračiai tapo geriausiu kalnų dviračių mėgėjų sąjungininku. Tačiau, kaip ir viskas, šios amortizacijos sistemos taip pat turi savo trūkumų. Perskaitykite ir atraskite šio produkto privalumus ir trūkumus.

Privalumas

 • Didesnis stabilumas ir saugumas
 • Patogesnis
 • Geras sukibimas su žeme
 • Sumažina poveikį dviratininkui
 • Jie praleidžia daugiau laiko sąlytyje su žeme
 • Jie greitai nusileidžia

Trūkumai

 • Auksta kaina
 • Pasverkite daugiau
 • Lėtas lipimas
 • Reikia daug priežiūros

Kokių tipų priekinė ir galinė pakaba gali būti mano visiškai pakabinamas dviratis?

Pilnai pakabinamuose dviračiuose priekinėje šakėje yra amortizacinė sistema, o dviračio viduryje – kita, kuri valdo galinį ratą. Tačiau, atsižvelgiant į perkamo dviračio modelį, galime rasti įvairių pakabų tipų, tiek priekinei, tiek galinei.

Dėl priekinės pakabos randame trijų skirtingų tipų šakių:

 • Prieplauka: Paprastesnis mechanizmas, reikalaujantis mažiau priežiūros ir ekonomiškesnis. Tačiau jis sveria daugiau, o jo tinkamumas yra ribotesnis. Jie naudojami žemos ir vidutinės klasės dviračiams.
 • Oro transportu: Jie yra lengvesni ir pasižymi dideliu našumu, nes juos galima reguliuoti atsižvelgiant į raitelio pageidavimus. Jie yra brangesni, reikalauja daugiau priežiūros ir naudojami aukščiausios klasės dviračiams.
 • Kairysis: Tai yra vienos rankos šakės.

Savo ruožtu, jei kalbėsime apie galinę pakabą, turėsime nurodyti devynis amortizacijos tipus:

 • Softail: Pakabą suteikia lanksčios grandinės atramos. Jo maršrutas yra labai trumpas ir svyruoja nuo vieno centimetro iki keturių.
 • Vienspalvis pasukimas: Rato ašis yra integruota į galinę pakabos svirtį ir pritvirtinta prie priekinio trikampio per pasukimo tašką, esantį šalia apatinis laikiklis.
 • Šarnyrinis vienas šarnyras: Tai yra monopivotinė sistema, tačiau ji puola amortizatorių naudodama strypus.
 • Išskaidytas pasukimas: Tai yra šarnyrinio vienatūrio variklio variantas, kai galinis šarnyras yra koncentrinis su rato ašimi.
 • Virtualus sukimasis: Tai keturių taškų pasukimo sistema, pagerinanti pedalų efektyvumą. Sukimosi ašis nėra konkrečiame taške, bet skiriasi priklausomai nuo pakabos judėjimo.
 • Horsto nuoroda: Tai taip pat yra keturių taškų sistema, tačiau sukimosi taškas yra grandinės, o ne sėdynių, todėl stabdymas nepriklauso nuo pakabos.
 • Apatinis laikiklis plaukiojantis: apatinis laikiklis Ji nėra nei priekinio, nei galinio trikampio dalis, ji greičiau plūduriuoja ant jungties tarp dviejų.
 • Plaukiojantis sklendė: Keturių taškų sistema, kurioje amortizatorius nėra įtvirtintas nė viename fiksuotame taške, bet yra pakabintas tarp dviejų iš keturių strypų. Gaukite didesnio jautrumo pakabą.

Dviratis ant tilto

Yra daugybė žmonių, kurie laisvalaikiu nusprendžia važiuoti dviračiu kalnuose, tačiau ne visi tai daro su pilnos pakabos dviračiu. (Šaltinis: Barbamauro: 91899152 / 123rf.com)

Kuo skiriasi pilnos pakabos dviračiai nuo standžių dviračių?

Šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skirsime pilnos pakabos dviračiams, tačiau turime nepamiršti, kad jie nėra vieninteliai, tačiau yra ir standžių pakabos dviračių. Dėl šios priežasties toliau ruošime lentelę, kurioje paaiškinsime pagrindinius šių dviejų sistemų skirtumus.
Pakabos tipas Standus Dviguba pakaba
Stabilumas Jie nestabilesni. Puikus stabilumas, leidžiantis vairuotojui jaustis saugiau.
Komfortas Jie nesugeria kliūčių, todėl yra nepatogesni. Jie yra labai patogūs ir leidžia dviratininkui sumažinti raumenų nuovargį.
Trauka Neturėdamas galinės amortizacijos sistemos, dviratis linkęs atšokti ir prarasti sukibimą. Jie geriau suima reljefą tiek įkalnėje, tiek nuokalnėje.
Greitis Jie yra greitesni lygioje ir įkalnėje, nes labiau išnaudoja pedalų inerciją. Nusileidžiant jie yra greitesni, tačiau lipdami ir lygioje vietovėje praranda greitį.
Svoris Jie lengvesni. Naudojant pilną pakabą, jo svoris padidėja.
Priežiūra Paprastesnis jo išlaikymas yra pigesnis. Jo surinkimas yra sudėtingesnis, o priežiūra yra subtilesnė ir brangesnė.
Viešas Skirtas žmonėms, kurie varžosi trumpais ir sprogiais būdais bei kietesniame reljefe. Tiems, kurie siekia patogumo, palyginti su lengvumu, ir kuriems patinka daugiau technikos.

Kas yra dviračio pakabos spyna?

Didžioji dauguma vidutinės ir aukščiausios klasės dviračių suteikia galimybę užfiksuoti pakabą ir valdyti atšokimą po smūgio. Tai leidžia mums padidinti dviračio standumą ir geriau išnaudoti inerciją, nes dviračiui nuskendus energijos neprarasime.

Tokiu būdu mes turėjome pilnos pakabos dviratį į standųjį.

Blokavimas gali būti rankinis, o tai privers mus sustabdyti …