Roneris: Kas yra geriausias iš 2

Gastronomijos ekspertai puikiai supranta lėto maisto ruošimo privalumus. Indai, tokie kaip lėtos viryklės arba roneriai jie palengvina šią užduotį, nes leidžia lėtai ir laipsniškai gaminti maistą. Dėl to gaunami sultingi, švelnūs patiekalai su visu jų skoniu. Tradicinė lėta viryklė vėl veikia, tačiau patobulinta naudojant naujas technologijas.

roneriai, dar vadinamas „sous vide“ (į tuštumą, prancūziškai), yra prietaisai, skirti maistui gaminti vakuume ir vandens vonioje. Nors daugiausia jie naudojami restoranuose, roneriai pastaraisiais metais jie pradėjo pasiekti namus. Be to, jo universalumas leidžia paruošti platų receptų asortimentą, taigi jo sėkmė yra viena iš labiausiai virtuvės.

Svarbiausias

 • Sukūrė 1999 m. Du puikūs Ispanijos šefai roneris Pastaraisiais metais tai tapo vienu populiariausių virtuvės reikmenų. Naudojant šį nedidelį prietaisą galima gaminti maistą taip, kad jis išlaikytų visą savo tekstūrą ir skonį. Yra keletas tipų, nors labiausiai parduodamas recirkuliatorius panardinant arba roneris klipas.
 • roneris tai prietaisas, turintis daug privalumų. Tai lengva naudoti ir gali paruošti maistą beveik be mūsų įsikišimo. Kartais jie klaidingai vadinami lėtomis viryklėmis, net jei jie su tuo mažai ką turi. Norint gaminti maistą, būtina naudoti specialius vakuuminius maišelius roneriai.
 • Jei planuojate įsigyti a roneris, turite atsižvelgti į tokius svarbius veiksnius kaip jo tikslumas, galingumas arba vandens šildymo litrų skaičius. Taip pat turėtumėte įvertinti, ar turite belaidį ryšį, taip pat svarbias saugumo priemones, tokias kaip garsiniai įspėjimai ar automatinis atjungimas.

Geriausias roneriai: mūsų mėgstamiausi

Namuose gaminti puikių virėjų receptus nebūtinai turi būti brangu. Indai, tokie kaip roneriai Jie nebėra išskirtiniai profesionaliems virėjams ir jau naudojami daugelyje namų. Žemiau mes pasirinkome penkis geriausius roneriai rinkos vartotojų įvertinimus.

roneris geriausiai parduodamas

Galima rinktis iš keturių spalvų roneris gamina maistą tolygiai, paliekant švelnų ir sultingą. Jo temperatūros diapazonas svyruoja tarp 40 ir 90 ºC, o jis turi programuojamą laikmatį iki 99 valandų. Temperatūra ir laikas valdomi jutikliniu ekranu.

Vartotojai pabrėžia šio termocirkuliatoriaus apdailos kokybę, lengvą valymą ir mažą triukšmą. Jame taip pat yra dešimt dovanų vakuuminių maišelių.

roneris geriausiai vertinamas


„Klarstein Quickstick“ - „Sous-Vide“ virimas, „Sous vide“ viryklė, termostatas, cirkuliacinis siurblys, 1300 W, iki 20 l, laikmatis, patogus naudoti, LCD jutiklinis ekranas, nerūdijantis plienas, juodas


„Klarstein Quickstick“ – „Sous-Vide“ virimas, „Sous vide“ viryklė, termostatas, cirkuliacinis siurblys, 1300 W, iki 20 l, laikmatis, patogus naudoti, LCD jutiklinis ekranas, nerūdijantis plienas, juodas

Vakuuminė viryklė, turinti 1300 W (vatų) galią, gali įkaitinti iki dvidešimties litrų vandens pusės laipsnio tikslumu. Jo temperatūros diapazonas yra nuo 50 iki 95 ºC.

Jame yra labai intuityvus LCD ekranas, taip pat intelektuali išjungimo sistema, kai lieka mažai vandens. Pirkėjai įvertino jo naudojimo paprastumą ir konstrukcijos kokybę, nors kai kuriems tai buvo šiek tiek triukšminga.

Geriausias roneris valdomas per „wifi“

Mobiliosios programos dėka galite valdyti šį įrankį iš bet kur, net už namų ribų. Jame yra jutiklinis ekranas, kuriuo galima reguliuoti laiką ir temperatūrą nuo 25 iki 99 ºC. Jo galia yra 1000 W.

Rytai roneris Naujausia karta perspėja jus esant žemam vandens lygiui arba pasiekus maksimalią temperatūrą. Pirkėjai pastebėjo greitą įkaitimą, lengvą valdymą ir gerus rezultatus.

roneris geresnio kainos ir kokybės santykio

Šis „sous vide“ kepimo aparatas turi „Wi-Fi“ ryšį ir jutiklinį ekraną. Dvigubo spaustuko dėka jis prisitaiko prie bet kurio konteinerio. Jo galia yra 1100 W, o variklis yra tylesnis nei kitų panašių įrenginių. Per minutę jis gali recirkuliuoti nuo 8 iki 9 litrų vandens.

Šis prietaisas pagamintas iš nerūdijančio plieno, labai lengvai valomas. Svarbiausia tai roneris tai gražus dizainas ir kaip lengva juo naudotis.

roneris su ekonomiškiausiu vakuuminiu sandarikliu

Gaminti su a roneris jums reikės vakuuminio sandariklio. Šis modelis apima jį, be dviejų specialių plastikinių ritinių ir 10 maišelių. Šio temperatūros diapazonas roneris Jis svyruoja nuo 50 iki 95 ºC, o jo 1300 W galia įkaisti iki 20 litrų.

Šis modelis turi jutiklinį skydelį, laikmatį ir įspėjimą apie žemą vandens lygį. Pakavimo mašina skirta maišams ir lakštams iki 30 cm pločio.

Prekių vadovas: apie ką turėtumėte žinoti roneriai

Jau kurį laiką virtuvėje vyrauja tendencija grįžti prie senelių kulinarijos technikos. Maisto gaminimas ant silpnos ugnies neskubant visada suteikia geresnių rezultatų. roneriai Tai virtuvės reikmenys, skirti lėtai paruošti maistą, kad jis išlaikytų visą skonį, aromatą ir tekstūrą.

Roneris yra daug privalumų turintis įrenginys. Tai lengva naudoti ir gali paruošti maistą beveik be mūsų įsikišimo. (Šaltinis: Shebeko: 121749164 / 123rf.com)

Kaip veikia a roneris?

roneriai Jie skirti virti žemoje temperatūroje, todėl dauguma jų neviršija 100 ° C. Tokiu būdu galima paruošti maistą labai panašiu į tradicinį kaitinimą, tik dar įspūdingesniais rezultatais. Net su roneris pigiau galime pasiekti skonių ir tekstūrų, kurių neįmanoma tradiciniu būdu.

Norėdami paruošti valgį su ronerisAnksčiau jis turi būti dedamas į maišelį, į kurį išsiurbsime. Krepšys panardinamas į indą su vandeniu, prie kurio mes pritvirtinsime roneris. Tai sušildo vandenį iki norimos temperatūros, tuo pačiu jį recirkuliuojant, kad maistas tolygiai iškeptų maišelio viduje.

Kas išrado roneris?

1999 m. „Girona“ virtuvės šefai Joan Roca iš restorano „El Celler de Can Roca“ ir „Narcís Caner“ iš „La Fonda Caner“ sukūrė pirmąjį roneris. Kartu jie sukūrė indą, kuris turėjo pakeisti šiuolaikinę gastronomiją. Išklausiusi apie išradimą, ICC įmonė, kitų virėjų sukurtų indų pardavėja žvaigždė, nusprendė lažintis už jį.

Nominalas roneris jis gimė būtent iš jo kūrėjų Roca ir Caner pavardžių sąjungos. Tarp išradimų, atsiradusių iš „El Celler de Can Roca“ virtuvės, yra „Rocook“ – variantas roneris– ir „Rotaval“, kvapų indą. Dūmų vamzdis, skirtas greitai rūkyti maistą, yra dar vienas iš brolių Roca sukurtų prietaisų.

Norėdami gaminti maistą su „Roner“, patartina naudoti plastikinius vakuuminius maišelius. Jei naudosite standžius plastikinius ar stiklinius indus, jie inde užims per daug vietos.

Kokie yra „sous vide“ kepimo su a. Privalumai roneris?

Štai keletas iš daugelio maisto gaminimo su a pranašumų roneris.

 • Išsaugo maisto skonį. Ruošdami maistą vakuume, jie išlaiko visas sultis ir skonį. Ar stebėjote, kaip kepsniai mažėja keptuvėje? Tai darydami jie išdžiūsta ir praranda savo pradinę tekstūrą ir skonį. Virimas su a roneris to nebus.
 • Išsaugo visas maistines medžiagas. Maistas, paruoštas naudojant a roneris jie ne tik nepraranda savo tekstūros, kvapo ir skonio, bet ir nepraranda maistinių savybių. Taip yra todėl, kad nebūtina pasiekti aukštos temperatūros, kuri labiausiai veikia maistines medžiagas.
 • Sveikas maistas. Gamindami „Sous vide“ galėsite naudoti daug mažiau aliejaus ir druskos. Pavyzdžiui, daržovėse išliks visi vitaminai ir mineralai, jie bus natūraliai pagardinti.
 • Jie saugomi ilgiau. Paruoštą mėsą, žuvį ir daržoves galima laikyti maišelyje, kuriame jie buvo virti. Be to, jie užšaldomi keletą mėnesių, priklausomai nuo maisto.
 • Taupymas virtuvės reikmenyse. Su roneris Skaniems patiekalams paruošti reikės tik indo vandeniui ir vakuuminės mašinos.
 • Patikimumas. roneriai Jie leidžia itin tiksliai kontroliuoti maisto temperatūrą ir kepimo laiką. Dėka to paties recepto skonis bus toks pat geras, jei kartosite tą patį laiką ir temperatūrą.
 • Laiką taupantis. Kol roneris paruošti maistą galite atlikti kitas užduotis. Jums nereikia maišyti, pridėti ingredientų ar žinoti apie maisto ruošimą. Kas bus, jei Jis roneris Jis turi belaidį ryšį, jį galite valdyti net už namų ribų.
 • Jie yra prieinami. Šiandien galite rasti gerą „sous vide“ už mažiau nei 70 eurų. Kalbant apie vakuuminius pakuotojus, jie vos siekia 40 eurų.

Kiek rūšių roneriai egzistuoja?

Iš esmės yra trijų rūšių roneriai. Pirmasis tipas – buitiniai – yra prietaisai, palaikantys vandens temperatūrą kontroliuojant termostatu, o recirkuliuojantį inde esantį vandenį. Tokiu būdu maistas gaminamas tolygiai.

Jie taip pat žinomi kaip panardinamieji cirkuliaciniai siurbliai.

Kita vertus, „sous vide“ orkaitėse yra integruotas virimo dėklas. Skirtingai nei panardinamieji cirkuliaciniai siurbliai, į prietaisą panardinamas maistas. Paprastai juos lengviau naudoti nei roneriai panardinimo, tačiau jų talpa yra mažesnė, jie užima daugiau vietos ir yra brangesni. Paprastai jie yra orientuoti į svetingumą.

„Rocook“, kurį taip pat sukūrė „Roca“ virėjai, yra trečiasis roneris. Tai maža indukcinė viryklė su dviem termometrais: vienas vandens, arba kito skysčio, temperatūrai matuoti, o kitas – maisto temperatūrai matuoti. Naudojant šį indą nėra privaloma ruošti maistą sous vide.

1999 m. Dviejų puikių Ispanijos šefų sukurtas „Roner“ tapo vienu populiariausių virtuvės įrankių pastaraisiais metais. (Šaltinis: Bigacsas: 65497728 / 123rf.com)

Kokius priedus mums reikia virti su roneris?

Norėdami paruošti maistą su a roneris jums reikės tinkamo konteinerio. Galite naudoti bet kokį puodą ar puodą, jei tik įmanoma laikyti roneris saugiai prie savo sienų. Visi roneriai Jie turi du ženklus: mažiausią ir didžiausią vandens lygį. Todėl indas turi būti pakankamai gilus, kad galėtų panardinti roneris tarp abiejų lygių.

Yra talpyklų, specialiai sukurtų maistui gaminti su „sous vide“.

Paprastai tai yra skirtingos talpos plastikiniai kibirai, turintys dangtį su lizdu, kad būtų galima įkišti roneris. Taip pat yra indų maišeliams įdėti į šiuos kibirus, kad jie būtų visiškai panardinti ir tinkamai iškepti.

Pakavimo mašina …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *