Mes peržiūrime! Vyriški kvepalai La

„Lacoste Challenge“ kvepalai yra vieni iš mėgstamiausių vyrų vasaros kvapų. Aktyvūs vyrai ir sporto entuziastai renkasi gaivų citrusinių vaisių aromatą. Dienos kvepalus galima jausti beveik visur, o šiandien mūsų redakcijoje pasirodė „Lacoste Challenge“ kvapas. Kviečiame į vyriškų kvepalų apžvalgą!

Iššūkis vyrų kvepalų apžvalga

Mes apžvelgiame, t. Y. Naują teminį „Tagomago“ ciklą

Hmmm … Įdomus butelis – galite pasakyti žiūrėdami į kvepalų buteliuką. Tačiau norint juos pasirinkti, reikia daugiau. Informacija, žinios, įžvalgos, smulkmenos ir komentarai. Tam mes ir esame čia – „Tagomago“ redakcijos komanda paima pirštinę ir peržiūri kvepalus! Kviečiame į mūsų naują teminį ciklą tinklaraštyje. Ar toliau tikrinsite? 🙂 Mūsų redakcijos nosys yra paruoštos!


Kvapų užrašai „Lacoste Challenge“

  • Geriausios pastabos: mandarinas, amalfio citrina, bergamotė
  • Širdies pastabos: imbieras, levanda, violetinis lapas
  • Pagrindinės pastabos: juodmedžio mediena, tikmedžio mediena

„Lacoste Challenge“ – charakteristikos

Kvepalų pobūdis: kvapas tikrai citrusinis ir gaivus. Taip yra dėl citrinos, kurios aromatas yra labiausiai pastebimas ingredientas viršutinėse natose. Aštrus ir aromatingas imbiero šaknis sustiprina kompoziciją, pridedant nagą. Subtilus, žalias personažas pristato levandų ir violetinių lapų mišinį, tačiau aromatą praranda citrusinių vaisių jėga. Mėgstantys sumedėjusių kvepalų ingredientus apatinėse natose jų suras vidutinio sunkumo, kurie fiksuoja kvapą ant odos.

Kada: Kvepalai yra ypač populiarūs šiltuoju mėnesiu – pavasarį ir vasarą jie dingsta iš lentynų, tačiau niekas netrukdo juos naudoti ištisus metus. Juk ne visi vyrai mėgsta žiemai rekomenduojamas sunkias kompozicijas su rytietiškais ingredientais. „Lacoste Challenge“ yra tikrai tos dienos kvapas.

Kvepalų patvarumas: kvapas ant odos išlieka iki 4 valandų.

„Tagomago“ redakcijos nuomonės apie „Lacoste Challenge“

Kvepalus „Lacoste“ bandymams atnešė Marcin. Redakcijoje padarėme vyrišką kvapą ir surinkome savo pastebėjimus. Kvepalų savininkas Marcin eina pirmas. Privačiai, greitų motociklų ir futbolo mėgėjas. Ką jis mano apie kvapą?

„Lacoste Challenge“ yra universalus aromatas. Jis yra su manimi darbe, susitikimų su draugais metu, universiteto ar šeimos šventėse. Jis lengvas, vaisinis ir nesudėtingas – tinka bet kokiai progai. Rekomenduoju ypač vaikinams, kuriems nereikia laikyti kelių butelių ant tualetinio stalo. Be to, kaip aktyviai tenisą praktikuojančiam asmeniui man labai patinka buteliuko forma.

Vyriški „Lacoste“ kvepalai

„Lacoste Challenge“ ir vyriški žaislai 😉

Ką jis mano apie Kamilo kvapą?

Nuo pat pradžių „Lacoste“ prekės ženklą siečiau su sportu neatsitiktinai. Polka taškai su aligatoriumi yra vyrams, kas yra maža juoda suknelė moterims. Gražus sporto miražas su elegancija. Taip matau „Lacoste“ kvepalus. Graži, gaivi pradžia, kuri lėtai ir nedrąsiai patenka į fougere natas, neprarasdama energijos. Kvepalai tikrai skirti jauniems vyrams. Aš juos padėčiau šalia klasikos, tokios kaip „Adidas Active Bodies“.

Taip pat Patrycjos nuomonė:

Nesu „Lacoste“ sportinių kvapų mėgėja. Man labiau patinka įmantresnės kompozicijos, tačiau ši citrina ir bergamotė iš pradžių yra gana malonios ir neįkyrios. Be to, už tai, kad gaivinančiame aromate nebuvo naudojamos ozono natos. Todėl kvapas nėra toks akivaizdus. Įtariu, kad kvepalai bus puikūs jauniems vyrams. Tikiuosi teigiamų moterų reakcijų 😉

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Lacoste“ kvepalai yra įdomus pasiūlymas pavasariui ir vasarai, ypač jei ieškote atgaivos. Kvepalai galėtų ilgiau išlikti ant odos, tačiau kompozicija apdovanoja vidutinį patvarumą. Ką manote apie „Challenge Lacoste“? Ar sutinkate su mūsų nuomone, ar priešingai? Pasidalink komentare!

Žemiau rasite kvapų flanšą ir kitus kvepalus iš prancūziško prekės ženklo šeimos.