Rožinis vynas: kuris yra geriausias

Ar nemanote, kad rožinis vynas puikiai atrodo rudenį? Na, ir pavasarį, arba vasarą. Bet kokiu atveju bet kuris laikas yra geras su draugais ar mūsų partneriu, ir jei jį lydime su taure vyno, tai dar geriau. Galbūt dėl ​​šios priežasties rožinis vynas yra vis paklausesnis.

Galbūt, jei esate vienas iš tų, kurių dar neįkėlė šis savotiškas spalvotas skystis, jūsų abejonių priežastis yra nežinojimas. Na, tai baigėsi. „Reviewbox“ ekspertai pateikia jums naują ir išsamų rožinio vyno vadovą. Perskaitę tikrai apsigalvosite.

Svarbiausias

 • Priešingai nei manoma, rožinis vynas nėra gaunamas maišant raudoną vyną ir baltąjį vyną, tačiau jis yra raudonas, mažai maceruojamas. Vadinasi, jis turi tą rausvą toną, kuris mus taip traukia.
 • Bėgant laikui ir pagerėjus vynininkystės darbų kokybei, vis daugiau žmonių rožes įtraukė į savo mėgstamus vynus. Be to, dėl jo savybių jis idealiai tinka bet kokiai progai.
 • Renkantis rausvą vyną, jei nenorime mirti bandydami, geriausia atsižvelgti į tam tikrus aspektus, tokius kaip derlius, spalva ar kaina. Tokiu būdu bus lengviau tai ištaisyti.

Geriausi rausvi vynai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Kalbant apie vyną, niekas neprilygsta gerai rekomendacijai. Dėl šios priežasties ir tuo atveju, jei vis tiek šiek tiek pasimetėte šiuo klausimu, norėtume pradėti šį vadovą, kalbėdami apie geriausius rausvus vynus, kuriuos mums siūlo dabartinė rinka. Gerai apžvelkite kiekvieno iš jų savybes, kurią norėtumėte išbandyti pirmiausia?

Vartotojų mėgstamas rausvas vynas prisijungęs

Pirmasis mūsų atvežtas yra skanus, kreminis rausvasis vynas, kupinas prisiminimų dėl didelio aromatinio raudonųjų uogų koncentracijos, labai elegantiškas, skrudinto ir vanilinio fono, kurį suteikia jo praėjimas per statinę.

Vartotojai pabrėžia, kad jis idealiai tinka ryžiams ar žuviai susieti.

Geriausias rausvas vynas, kurį galima gerti žiemą

Ką idealiausia gerti žiemą, sakome ne mes, o vartotojai, sakantys, kad fantastiška patiekti patiekalus iš šaukštų, pavyzdžiui, ryžių ar virtus. Tai lygus vynas, be daugybės burbuliukų, pastovaus ir gaivaus aromato, tačiau su didele jėga. Skonyje jis atviras, sausas ir malonus.

Gaiviausias ir universaliausias rausvas vynas

Nerasta jokių produktų.

Trečią vietą mūsų reitinge užima „Viña Pombal“ – rožinis vynas, derantis beveik su viskuo, pradedant rafinuotais patiekalais iš jūros gėrybių ar žuvies, baigiant makaronais ar picomis. Jis turi subtilų skonį, su braškių, aviečių, violetinių gėlių ir prieskonių (anyžių ir ramunėlių) užuominomis. Šio vyno rūgštingumas daro jį šviežią ir subalansuoja gomurio struktūrą.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie rožinį vyną

Žadama yra skola. Anksčiau mes pažadėjome išspręsti visas abejones, kurios gali kilti dėl rožinio vyno, ir tai mes darysime toliau. Būkite atsargūs, jei nuolat skaitote, turite didelę galimybę įsimylėti tokio tipo vyną, kurio pastaruoju metu taip prašoma. Bet, kas yra gyvenimas be rizikos. Štai mes einame!

Pora mėgaujasi rožių vynu

Bet kuris laikas yra geras su draugais ar savo partneriu, ir jei jį palydime su taure vyno, tai dar geriau. (Šaltinis: Darja Petrenko: 86547727 / 123rf.com)

Kokios yra pagrindinės rožinio vyno savybės?

Mes jau tikėjomės, kad rausvas vynas nėra tai, ką mano daugelis žmonių, raudonos ir baltos mišinys. Tiesa ta, kad šios rūšies vynas gaminamas iš raudonųjų vynuogių ir su odomis (odelėmis) yra trumpai maceruojamas. Šis kontaktas suteikia vynui spalvą ir, būdamas toks trumpas, suteikia tik rausvą atspalvį.

Be jų gamybos proceso, rožiniai vynai pasižymi:

 • Turi labai subtilų skonį.
 • Nepaisant to, turi daug kūno.
 • Būkite minkšta, lengva ir kieta.
 • Puikiai derinkite su įvairiausiais patiekalais.

Kokioje temperatūroje turėtų būti patiekiamas rausvas vynas?

Nors viskas priklausys nuo tikslaus rausvo vyno, kurį ketiname vartoti, turime aiškiai pasakyti, kad tai yra vyno rūšis, kuri patiekiama gana šalta. Norint visada pasiekti idealią temperatūrą, geriausia atkreipti dėmesį į kiekvieno gamintojo nurodymus. Nepaisant to, galime pateikti keletą bendrų nuorodų apie vynų temperatūrą:
Vyno rūšis Ideali temperatūra
baltas vynas Tarp 6 ir 12 laipsnių *
Rožinis vynas Tarp 6–8 laipsnių šilumos.
raudonas vynas Nuo 12 iki 20 laipsnių *
Kavas ir šampanas Tarp 5 ir 7 laipsnių šilumos.

* Priklausomai nuo tipo.

Kokių rūšių rausvas vynas yra?

Kalbėdami ne tik apie rūšis, bet ir apie rausvus vynus, turime kalbėti apie procesus ar gamybos metodus. Tiesa, žinoma, kad kiekvienas metodas sukurs skirtingą įvairovę. Pažvelkime į du pagrindinius:

 • Kraujavimas rožinis: Taikant šį metodą, maceravimo laikas trunka nuo trijų valandų iki trijų dienų, atsižvelgiant į toną, kurį norite suteikti vynui. Po maceracijos misa išgaunama „nukraujavus“, tai yra pačia gravitacija, o odos (odos) yra atskiriamos. Todėl fermentacijos metu nėra kontakto su odomis. Tai aukščiausios kokybės veislė.
 • Tiesioginė spauda „Rosé“: Šiuo atveju vynuogės yra spaudžiamos, todėl iš odelių ji gauna švelnią spalvą. Abiem procesams būdinga tai, kad fermentacija vyksta nesiliečiant su odomis. Šiuo antruoju gamybos būdu gaunamos lengvesnės rožės.

Be šios pirmosios klasifikacijos, negalime ignoruoti rožių „Young“, „Crianza“, „Reserva“ ir „Gran Reserva“ vynų.

Taurės rožinio vyno ant stalo

Tiesa ta, kad šios rūšies vynas gaminamas iš raudonųjų vynuogių ir su odomis (odelėmis) yra trumpai maceruojamas. (Šaltinis: Violeta Chalakova: 53249589 / 123rf.com)

Su kokiais maisto produktais geriausiai tinka rausvas vynas?

„Rosé“ yra lygus vynas. Ši savybė leidžia idealiai derinti su labai įvairiais patiekalais. Tačiau turite būti atsargūs, kad jo nemaišytumėte su labai stipraus skonio maisto produktais, nes tai gali baigtis vyno nužudymu. Tai yra mūsų susiejimo rekomendacijos:

 1. Jei ketinate jį įsigyti kaip aperityvą, rožinis vynas puikiai tiks prie pomidorų duonos ar ančiuvių.
 2. Valgant, šis vynas pabrėžia jūros gėrybių, makaronų, mėsos ar ryžių skonį. Jis taip pat puikiai derinamas su indais, kuriuose yra kiaušinių.
 3. Lengvai vakarieniaudami nedvejokite jos su salotomis ar sūrio lenta.
 4. O ir tai labai tinka desertui. Jums patiks pastebėti rūgšties rožių vyno skonio kontrastą su deserto saldumu.

Kaip matote, tai yra labai universalus vynas, kuris gali puikiai pasitarnauti beveik bet kokia proga. Be abejo, todėl vis daugiau žmonių jį renkasi kaip referencinį vyną.

“[El vino rosado] dėl savo universalumo, lengvai pasiekiančio harmoniją su poromis, tai yra labai gaivi įvairovė, kuri dėl ryškių ir ryškių spalvų kviečia mus ją vartoti “.

Kokios vynuogių rūšys naudojamos gaminant rausvąjį vyną?

Dabar, kai žinome rožinio vyno gamybos būdą, negalime nustebti, kai perskaitėme, kad jame naudojamos ne tik tam tikros rūšies vynuogės. Todėl, nors nebūtų vieno atsakymo į šį klausimą, galime pasakyti jums labiausiai paplitusias vynuogių veisles.

Ypač atsižvelgiant į sausą rausvą, europietišką stilių, dažniausiai naudojamos vynuogės Sangiovese, Carignan, „Pinot Noir“, Garnacha, Syrah, Sinsultas ir Mourvèdre.

Ar yra klaidingų mitų apie rožių vyną?

Žinoma, kaip ir beveik viskuo, ir tikrai ne vienas iš jūsų tai girdėjote kelis kartus. Kadangi mūsų darbas yra jus informuoti, mes vėl ketiname sunaikinti visus tuos mitus, kad viskas, ką jie daro, yra mus supainioti dėl rausvo vyno. Ar esate pasirengęs persigalvoti?

 • Rožinis vynas gaminamas iš raudono vyno ir baltojo vyno mišinio. Tai yra labiausiai paplitusi iš visų, tačiau mes jau kelis kartus tai paneigėme visame vadove.
 • Roza ir klaretas yra du būdai vadinti tą pačią vyno rūšį. Dar viena didelė klaida dėl rožinio vyno. Bet būkite kantrūs, mes jums tai paaiškinsime kitame klausime.
 • Rožių vynas turi tokią spalvą dėl naudojamų vynuogių tono. Ar perskaitėte ankstesnį klausimą? Čia rasite atsakymą. Taip pat visai absurdiška manyti, kad rožinės vynuogės egzistuoja.
 • Kalbant apie rausvąjį vyną, kuo intensyvesnė spalva, tuo geresnė kokybė. Dar vienas didelis melas. Mes jau matėme, kad rožinės spalvos spalva nustatoma pagal laiką, kurį ji praleidžia kontaktuodama su odomis, ji neturi nieko bendra su kokybe.
 • Su juo negalima valgyti rožių vyno. Yra manančių (neteisingai), kad rausvasis vynas nėra pakankamai kokybiškas ar kūnus patiekalui papildyti. Na, nieko nėra toliau nuo realybės, mes jau matėme, kaip gerai ji dera su labai skirtingais patiekalais.
 • Rožinis vynas skirtas nežinantiems ar nemėgstantiems vyno. Arba taip sako tie, kurie mano, kad žino daug.
 • Rožinis vynas yra mažiau kokybiškas nei raudonas ar baltas. Tiesą sakant, viskas yra priešingai. Kuo subtilesnis vynas, tuo svarbiau, kad naudojamos vynuogės būtų geresnės kokybės. Be to, jo gamybos procesas reikalauja didesnės priežiūros.

Neįtikėtina, kiek galime tikėti „iš lūpų į lūpas“. Laimei, to nebebus, jei dabar kruopščiai pažįstate rožių vyną ir sugebate nepaisyti visų šių melagingų mitų, kurie jį supa.

Žmonės, skrudinantys rožių vynu

„Rosé“ yra lygus vynas. Ši savybė leidžia idealiai derinti su labai įvairiais patiekalais. (Šaltinis: Darja Petrenko: 28062912 / 123rf.com)

Ar rožinis vynas yra tas pats, kas „klaretas“?

Tai labai pasikartojantis klausimas pokalbiuose apie rausvąjį vyną. Na, ar prisimenate, ką mes pasakėme, kad rožinė spalva nėra raudonojo vyno ir baltojo vyno mišinys? Na štai kodėl. Šis mišinys yra tai, ką mes vadiname klaretu, ir, nors spalva gali atrodyti panaši, jis mažai susijęs su rausva.

Pirkimo kriterijai

Kai išspręsite visus su rausvuoju vynu susijusius klausimus, nenorėtume atsisveikinti, prieš tai nepateikę paskutinio patarimo: į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis rožinę, kad visada pasirinktumėte teisingai. Na, paprasčiausias ir praktiškiausias dalykas yra tai, kad atsižvelgiate į šiuos pirkimo kriterijus ir, remdamiesi jais, pasirenkate:

Ta proga

Žinoma, pirmas dalykas, kurį turėtumėte įvertinti eidami nusipirkti rožinio vyno, yra ta proga, kai ketinate jį vartoti. Nors sakėme, kad tai labai universali vyno rūšis, kurią galima derinti su įvairiausiais maisto produktais, nepakenkia įsitikinti …