Rudens manikiūras – patikrinkite k

Lauke darosi šalčiau, vakarai atrodo ilgesni, o jūs verdate karštą arbatą dažniau nei įprastai. Visi ženklai danguje ir žemėje rodo, kad atėjo ruduo. Taip pat laikas vasaros manikiūrą pakeisti į rudeninį. Kurios nagų spalvos madingos šį rudenį? Kokį stilių verta rinktis? Apie visa tai sužinosite mūsų straipsnyje.

Rudens spalvų nagai

Rudens manikiūras – ką sako tendencijos?

Nors kalendorinis ruduo dar neatėjo, tačiau juo jau anksčiau galėjome pasigrožėti didžiausių mados šou podiumuose. 2017/18 metų rudens-žiemos sezoną tradiciškai vyrauja tamsesni atspalviai, tačiau vietos bus ir perlų spalvoms. Bus spalvų derinys, o spalvų blokavimas sukurs tvarkingą duetą su rudens tranšėju. Verta lažintis už hibridinį manikiūrą – juk nė vienas iš mūsų nemėgsta purslų.

Madingos nagų spalvos arba ką dėvėti rudenį

1. Raudoni nagai

Čia mes nenustebsime, juk raudona turi daug veidų. Šį rudenį vyrauja tamsesni atspalviai. Ką apsispręsti rudenį?

Klasikinis manikiūras raudonai

  • Kruvinai raudona – tai intensyvus, itin seksualus ir giliai raudonas atspalvis, kurį pasiliekate ypatingoms progoms. Ypač jei norite kam nors padaryti elektrifikuojantį įspūdį.
  • Atspalvis raudonas vynas jis yra nepaprastai elegantiškas ir universalus. Šios spalvos nagai tiks biure, bet ir prabangiai vakarienei.
  • Raudonos raudonos spalvos – spalva yra subtilesnė nei klasikinė raudona, nes ji buvo derinama su mėlyna. Puiki spalva kiekvienam romantikui.
  • Marsala – pasirinkta 2015 metų spalva Pantone spalvų institutas yra raudonos ir rudos spalvos derinys, kurį ekspertai vadina itališko vyno atspalviu. Subtiliai raudona spalva puikiai veikia kartu su prislopintais rudens garderobo atspalviais.

2. Burgundijos nagai

Tamsios vyšnios nagai yra absoliutus rudens smūgis. Niekas taip gražiai nesilieja su rudens aura, kaip šis gilus atspalvis. Mes suteikiame žalią šviesą!

Burgundijos manikiūras rudeniui

3. Žali nagai

Pripažįstame, kad tamsiai žalia spalva neturi daug galimybių parodyti, ką ji gali. Vis dėlto žaidimo taisyklės keičiasi rudenį – tai tinkamiausias laikas pasirinkti žalią hibridinį manikiūrą.

Žalias rudens manikiūras

Atminkite, kad žalia žalia spalva nėra lygi, ir mes rekomenduojame:

  • Khaki žalia – kai kurie laikomi dulkių spalva ir jūrų pėstininkaikitiems ji tiesiog supuvusi žalia. Kad ir kaip tai pavadintumėte, prislopintas atspalvis puikiai atrodo ant jūsų nagų!
  • Butelis žalias – gilus, labai prisotintas tamsus gebenių atspalvis neturi nieko bendra su pavasarine žole. Nors jis klasifikuojamas kaip retro atspalvis, dabar jis išgyvena savo atgimimą. Šešėlis puikiai dera su variu, todėl jį dažnai naudoja raudonplaukės moterys. Mes už tai!

4. Slyvų nagai

Violetinė tinka ne visiems ant nagų, tačiau slyvų spalvos manikiūras tapo tikru rudens stilizacijos hitu. Prisotintas atspalvis, panašus į uogą, gražiai atrodo ant vidutinio ilgio nagų.

Rudens manikiūras - slyvų spalvos nagai

5. Rudi nagai

Bronza nėra viena iš populiariausių nagų spalvų, tačiau rudenį ji patiria tikrą žydėjimą. Juodasis šokoladas ant ilgų nagų atrodo prašmatniai.

Rudens manikiūras - bordo nagai


Kaip derinti rudens spalvas?

Geriausia rinktis patikrintas spalvų poras. Populiariausi deriniai yra šie:

raudona + auksas
bordo + pilka
slyva + sidabras / auksas
ruda + smėlio spalvos / milteliai rožinė / marsala / auksinė
žalia + juoda / pilka


Populiarus nagų dizainas

Spalvų blokavimas – mes nesiskiriame su vasaros tendencija derinti kontrastingas spalvas ant nagų. Spalvų blokavimas rudens leidime įgauna elegantišką charakterį.

Barokas reiškia nagų stilių gausiai. Yra aukso, sidabro ir blizgučių elementų, o dekoracijose dominuoja ornamentai ar gražūs cirkonio akmenys.

Baroko stiliaus manikiūrasGeometriniai modeliai – vis dar madinga beprotybė ant nagų. Horizontalios ir vertikalios linijos, zigzagai ar šachmatų lenta – pasirinkite tai, ko norite!

Mėnulio manikiūras, t. y. nagai su pusmėnuliu pavogė klasikinio manikiūro mėgėjų, taip pat naujų produktų entuziastų, širdis. Kokia yra mėnulio manikiūro paslaptis? Tai gali būti labai klasikinė ar labai moderni – viskas priklauso nuo to, kokias spalvas naudosite.

Tikimės, kad vadovaudamiesi mūsų patarimais, sužinosite, kokias nagų lako spalvas pasirinkti, kad rudenį jaustumėtės stilingai. Sėkmės! 🙂

Parašykite komentarą