Sauskelnės: Kuris yra geriausias

Su naujojo šeimos nario džiaugsmu ateina sprendimas, kurį vystyklą pasirinkti. Mes jums pasakysime viską, ką turite žinoti ir kurie yra geriausi rinkoje. Nuo labiausiai absorbuojančio iki atspariausio. Kiekvienam kūdikiui yra ideali vystyklai.

Mes jau žinome, kad iš pradžių sprendimas gali būti didžiulis, rinkoje tiek daug skirtingų vystyklų ir funkcijų, tačiau nesijaudinkite! Baigę skaityti šį pirkinių vadovą žinosite, kas yra svarbiausia renkantis geriausius produktus jūsų kūdikiui.

Svarbiausias

  • Sauskelnės lydės jūsų kūdikį nuo pat gimimo. Todėl svarbu žinoti įvairius rinkoje egzistuojančius tipus.
  • Tokie elementai kaip kvėpavimas, absorbcija ir tinkamumas yra keletas svarbiausių savybių renkantis.
  • Atminkite, kad visi kūdikiai yra skirtingi; dienos pabaigoje geriausias sauskelnės bus tas, kuris leis jaustis saugiai ir patogiai.

Geriausios sauskelnės rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Čia yra sauskelnių pasirinkimas pagal skirtingus svarbius atributus. Tai padės geriau jaustis ieškant geriausių vystyklų kūdikiui. Turėkite omenyje, kad kiekvienas kūdikis yra skirtingas. Kas tinka vienam, kitam gali skirtis.

Geriausios sauskelnės jautriai odai

„Dodot Sensitive“ vystyklai turi maksimalią odos apsaugą, suteikiant jai neįtikėtiną minkštą pojūtį. Su unikalia absorbcijos sistema ir minkštais, kvėpuojančiais dirželiais, jūsų kūdikis geriausiai apsaugo odą. Jei pastebite, kad jūsų kūdikis turi pėdsakų arba kad jo oda yra dirginama dabartine sauskelne, tai yra tinkama vystyklai jam patogiai ir saugiai.

Tėvai atskleidė, kad priežiūros, minkštumo ir apsaugos požiūriu tai yra geriausia vystyklė jų kūdikiui. Suteikia visišką absorbciją ir palaiko jus sausą bei nedirgina. Daugelis teigia, kad jie sugeria visą naktį, ir rekomenduoja tiems, kurie ieško sauskelnių jautriai odai.

Labiausiai sugeriančios sauskelnės

„Dodot Baby Dry“ su dviguba apsaugine užtvara ir sugeriančiomis mikrogranulėmis turi apsaugą nuo nuotėkio, apsaugančią iki 12 valandų. Jis turi ypatingą sausumo sluoksnį, sumažinantį šlapimo kontakto su kūdikio oda laiką. Jis turi oro kanalus, palengvinančius prakaitavimą. Jo minkštumas ir elastingos pusės prisitaiko prie kūdikio formos ir judesio, kad sugertų ir išvengtų nutekėjimo.

Mes visi žinome, kad kūdikiai gali judėti dieną ir naktį, ir daug kartų vystyklai nėra pakankamai absorbuojantys. Šiuo atveju „Dry Baby Dodot“ suteikia reikiamą apsaugą, kad galėtumėte mėgautis netekėjimais. Jį vartojantys tėvai tvirtina, kad kūdikio oda yra sausa ir ji patogiai tinka.

Nors daugelis mano, kad tai nėra pigiausia rinkoje, jie nepasikeistų į kitą, nes tai yra labai praktiška ir jie pastebi savo kūdikio sausumo pokyčius.

Geriausios aktyvios kūdikių sauskelnės

Su patogiu 3D pritaikymu ir tvirtais dirželiais „Dodot“ veikla suteikia jums tinkamumą, kad prisitaikytumėte prie bet kokio judesio ir išvengtumėte nuotėkio. Sudėtyje yra oro kanalų ir unikalus absorbuojantis sluoksnis, suteikiantis sausą ir erdvią odą.

Mes visi žinome, kad kai kūdikiai pradeda ropoti, vaikščioti ir daugiau judėti, jie pradeda tyrinėti, o sauskelnių nutekėjimas gali tapti dažnas. „Dodot“ veikla prisitaiko prie kojų, juosmens ir uodegos, kad galėtų užkirsti kelią ir kad jūsų kūdikis džiaugiasi daugybe pramogų.

Tėvai, perkantys šį produktą, sutinka, kad jo tinkamumas ir absorbcija yra geriausi, todėl kūdikio oda yra sausa. Nors jo kaina, palyginti su kitais rinkoje esančiais, yra aukšta, tėvai yra visiškai patenkinti apsauga ir sausumu, kurį ji siūlo savo kūdikiams. Buvo pasakyta judėti!

Geriausiai praleidžiančios sauskelnes

„Huggies UltraConfort“ vystyklai siūlo itin pritaikytą sistemą su kanalais, kurie greičiau paskirsto skysčius, neleisdami vystyklams išsipūsti ir leisdami kvėpuoti. Jie skirti kiekvienai lyčiai, pritaikomi kūdikio judesiams.

Kai pastebite, kad vystyklai išsipūtę arba kad nepatogu, kai juos naudoja jūsų kūdikis, galbūt atėjo laikas ieškoti tokių sauskelnių, kaip „Huggies UltraConfort“, leidžiančios geriau praleisti orą ir išvengti išsipūtimo.

Pasak šio produkto vartotojų, jo blokavimo funkcija yra labai efektyvi. Sugeriamumas yra būtinas ir jie toliau jį naudos, nes tai davė tai, ko jie ieškojo.

Geriausios ekologiškos sauskelnės

„Pingo“ vystyklai yra produktas be chemikalų. Tai teigiamai veikia aplinką ir apsaugo jūsų kūdikį. Jo išorinis sluoksnis yra 85% iš atsinaujinančių šaltinių. Jame nėra dažiklių ar toksinų, jo medžiaga tinka jautriai odai ir pasižymi dideliu absorbcijos pajėgumu.

Jei tai, ko ieškote, yra palikti savo pėdsaką aplinkoje ir rūpintis savo kūdikiu, „Pingo“ vystyklai yra idealūs. Jie užtikrina apsaugą ir saugumą, tuo pačiu padėdami gerinti aplinką.

Tie, kurie pasirinko šį produktą, komentuoja, kad nors jie sugeria ir apsaugo nuo nutekėjimo, sauskelnės dažnai prilimpa prie kūdikio odos.

Geriausios sauskelnės naujagimiams

Su tinkama odos apsauga ir minkštu absorbuojančiu sluoksniu „Dodot“ naujagimių vystyklai idealiai tinka ankstyvosioms stadijoms. Jie turi minkštus ir kvėpuojančius diržus, kurie prisitaiko prie kūdikio pilvo.

Būtina ne tik tinkama vystyklai, bet ir galite nusipirkti daugiau produktų, kurie lydi jūsų kūdikio pirmuosius mėnesius. Naujagimio rinkinyje „Dodot“ yra rankšluosčių ir kitų gaminių, kurie paliks jus aplinką ir bus laimingi!

Remiantis tėvų, įsigijusių šį produktą, nuomone, tiek minkštumas, tiek patogumas, tiek sugeriamumas turi puikius balus. Tokiu būdu tai suteikia reikiamą pasitikėjimą, kurio jums reikia, kai ieškote teisingos ir tobulos naujagimio vystyklų.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie sauskelnes

Sauskelnės yra tai, kas ilgą laiką lydės jūsų kūdikį ir jus. Normalu, kad renkantis tinkamą vystyklą kyla abejonių, klausimų ir nervų. Štai kodėl mes paruošėme atsakymą į dažniausiai užduodamus klausimus. Idealiu atveju tai turėtų būti orientyras ir padėti sužinoti daugiau apie egzistuojančias sauskelnių rūšis.

Šiandien yra daugybė atributų, kurie išskiria kiekvieną vystyklą. Net tas pats prekės ženklas gali turėti skirtingų tipų sauskelnes. Tačiau svarbiausia žinoti, ko mes ieškome ir kodėl. Nors pediatras lydės visą ankstyvą mūsų kūdikio amžių, svarbu žinoti įvairių rinkoje esančių sauskelnių tipus.

Sauskelnių pasirinkimas yra tai, ką pradžioje išgyvena visi tėvai. (Šaltinis: „Corbalan“: 124065096 / 123rf.com)

Kas yra ekologiškos sauskelnės ir kokius privalumus jos turi?

Pastaraisiais metais rūpinimasis aplinka tapo labai svarbus. Taigi nenuostabu, kad vystyklų pasaulis taip pat pasirinko ekologiškesnę išvaizdą.

Tačiau ne visi žino, kas tai yra ir kuo skiriasi nuo įprastų sauskelnių. Tada mes paliksime jums svarbią informaciją, kad galėtumėte sužinoti apie šias naujas apsaugas.

Privalumas

  • Sudėtyje nėra dirbtinių chemikalų
  • Ekologiškas
  • Dermatologiškai patikrinta, kad pasirūpintumėte savo kūdikio gerove
  • Sklandumas

Trūkumai

  • Aukšta kaina, palyginti su kitomis
  • Vartotojai teigia, kad jo absorbcija nėra geriausia rinkoje
  • Vystyklė prilimpa prie kūdikio odos, sukelia nepatogumų

Kokių rūšių sauskelnių yra?

Rinkoje yra audinių sauskelnių, skirtų vandeniui, paprastų ir ekologiškų. Kiekvienas iš jų turi diferencialą, kuris gali būti ir ne tai, ko ieškote savo kūdikiui. Nors jie visi atlieka pagrindinę izoliavimo funkciją, jie nėra vienodi. Mes parodysime jums svarbiausias savybes, kad galėtumėte palyginti.
Medžiaga Apribojimas Ekologiškas Kaina Odos priežiūra
Ekologiškas Audinio variantas, pagamintas iš PUL aukštas Taip Aukštas Aukštas
Nuo Audinys Plaunamas ir daugkartinis Aukštas Taip Aukštas Aukštas
Vandeniui Poliuteriniai laminuoti audiniai Vidutinis (įtakoja, kiek laiko kūdikis būna vandenyje) Ne Turgus Pusė
Vienkartinis Polietilenas ir polipropilenas aukštas Ne Turgus Aukštas

Pasirinkta vystyklai priklausys nuo to, ko ieškote savo kūdikiui ir aplinkai. Nors yra kiekvienos rūšies pirkimo variantų, ekologiškos sauskelnės paprastai būna brangesnės nei kitos. Nors audiniai leidžia sutaupyti ilgą laiką, nes jie yra daugkartinio naudojimo.

Kokio tipo vystyklai yra geriausi, jei mano kūdikis yra alergiškas?

Atsižvelgdami į kūdikio alergiją, galite pasirinkti audinius ir (arba) ekologiškas sauskelnes. Abi yra dermatologiškai patikrintos ir rūpinasi jautrios kūdikio odos šveitimu. Vienkartinėse sauskelnėse gali būti alavijo ar kitų chemikalų, kurie gali dirginti odą.

Nors vystyklai dažnai gali palikti kūdikiui žymių, kad jie nėra per ankšti, svarbu atkreipti dėmesį į odos dirginimą. Būtina žinoti, kas yra sauskelnėje, kad žinotumėte, kas erzina kūdikį. Tačiau svarbu tai kontroliuoti pas pediatrą.

Nuo kokio amžiaus lieka sauskelnių?

Kiekvienas kūdikis yra skirtingas. Nors vystyklai paprastai paliekami nuo 18 mėnesių iki 2 metų amžiaus, vieni tai padarys anksčiau, o kiti po to. Procesas turi būti natūralus ir leisti kūdikiui tai padaryti, kai jis jaučiasi saugus. Kadangi kūdikis jaučiasi gerai ir patogiai, vystyklų tipas skirsis, kol nebereikia jo naudoti.

Pediatras lydės šį pokyčių procesą ir pateiks savo nuomonę apie tai, kas geriausia kiekvienam kūdikiui. Sauskelnės gali būti naudojamos naktį, o dieną pereinama prie, pavyzdžiui, šikšnosparnių. Kiekvienas kūdikis parodys savo raidą bėgant mėnesiams.

Visi kūdikiai yra skirtingi, todėl svarbu žinoti įvairius vystyklų tipus. (Šaltinis: Dimarik16: 128284877 / 123rf.com)

Ar sauskelnių galiojimo laikas yra tinkamas?

Nors sauskelnėms nėra tinkamumo vartoti termino, daugelis ekspertų mano, kad galiojimo laikas yra 2 metai. Idealiu atveju, norint tinkamai išsaugoti, juos reikėtų laikyti tokioje vietoje, kur jie nėra veikiami saulės ar šilumos.

Kadangi jie neturi galiojimo pabaigos datos, svarbu juos įsigyti patikimose įstaigose. Žinoti dažnų klientų atsiliepimus ir nuomones yra geras šaltinis norint sužinoti, ar apsipirkimo svetainė yra gera.

Kuo skiriasi dieninės ir naktinės sauskelnės?

Pagrindinis skirtumas bus matomas išvykstant …

Parašykite komentarą