Ar blogai vartoti kreatiną prieš miegą?

Kreatinas paprastai laikomas aukso standarto priedu sportininkams ir laisvalaikio pakėlėjams, atsižvelgiant į jo moksliškai įrodytą poveikį jėgai, jėgai ir liesam raumenų audiniui. Jūs žinote, kad galite vartoti kreatiną po treniruotės, bet ar galite vartoti kreatiną prieš miegą? Skaitykite toliau ir sužinokite …

Kreatinas yra vienas iš originalių priedų, skirtų stiprinti ir stiprinti visų tipų sportininkus. Deja, mes praradome ryšį su tuo, kaip ir kada teisingai naudoti šį priedą, kad atskleistume maksimalų jo potencialą. Jūsų kūnas natūraliai gamina apie 1-2 gramus per dieną naudodamas aminorūgštis, taip pat kreatiną galite vartoti per baltymus, tokius kaip žuvis ir mėsa. Tačiau papildymas kreatinu yra galingas būdas žymiai pagerinti bendrą raumenų masę ir didelio intensyvumo pratimus, padidinant kreatino saugojimą į raumenis.

Kodėl mes vartojame kreatiną?

Pirma, mes trumpai pakalbėsime apie tai, kodėl kreatinas mums naudingas ir kas jį turėtų vartoti. Kreatinas yra vienas iš labiausiai ištirtų papildų – moksliškai įrodyta, kad padidina energijos kiekį arba ATP, galime naudoti sunkiems ir intensyviems judesiams. Tai reiškia, kad tai gali padėti jums išstumti tą paskutinį pakartojimą ar greičiau spurtuoti tas kelias sekundes.

Iš karto nematysite jėgos ir raumenų stiprinimo naudos, tačiau sugebėjimas atlikti papildomą pakartojimą kiekvienam rinkiniui turės sudėtinį efektą, kurį laikui bėgant pastebėsite augindami daugiau raumenų. Visi, kurie bando sustiprėti mažiau nei 60 sekundžių trunkančiuose pratimuose (pvz., Sunkioji atletika, sprintas, dauguma sporto šakų), matys didžiausią kreatino naudą. Viskas, kas yra ilgesnė nei 60 sekundžių nuolatinės ištvermės treniruotės, bus naudingesnė iš kitų papildų, tokių kaip beta-alaninas. Tai yra natūraliai atsirandanti aminorūgštis, labiau tinkanti tiems, kurie ilgai trunka ištvermę.

Be to, su kreatinu susijęs pranašumas, kreatinas taip pat gali padidinti psichinę veiklą (ty pagerinti atmintį, pažinimo gebėjimus ir nervinius ryšius).

Kada vartoti kreatiną

Yra labai nedaug apribojimų, kada ir kokio tipo kreatiną vartoti, kad būtų maksimaliai efektyvus. Daugelis rekomenduoja kreatino pakrovimo fazę, o tai reiškia, kad kiekvieną dieną reikia vartoti tinkamą dozę, kad raumenys būtų prisotinti kreatino. Tai reiškia, kad visą dieną vartosite dozes, įskaitant kreatino vartojimą prieš miegą.

Jei norite atlikti kreatino įkėlimo etapą ir norite jį pridėti prie savo rytinio kokteilio, pirmyn! Jūsų gėrimas prieš treniruotę, tikrai. Kreatinas prieš miegą? Kadangi tai nėra stimuliatorius, nėra jokios priežasties, kodėl negalėtumėte jo vartoti prieš pataikydami į maišą.

Nors nėra griežtų taisyklių, kada vartoti kreatiną, tyrimai parodė, kad papildymas kreatinu likus 30 minučių prieš treniruotę ir iškart po to, kai esate po treniruotės, arba po valgio, gali pagerinti jo veiksmingumą. 30 minučių prieš tai užtikrinsite, kad jūsų kūnas turėjo laiko įsisavinti kreatiną prieš treniruotę, tuo pačiu papildydamas raumenis.

Kreatinas kartu su greitai veikiančiais angliavandeniais, tokiais kaip dekstrozė ir maltodekstrinas, taip pat padidina jo absorbciją, nes jie sukelia insulino lygio šuolį. Tyrimai parodė, kad insulinas yra svarbus leidžiant kreatiną pasisavinti raumenų ląstelėms ir taip užtikrinant, kad kūnas maksimaliai absorbuotų.

Kaip vartoti kreatiną

Kalbant apie tinkamą dozę, galite per savaitę pakrauti 20 gramų per dieną, padalytą iš 4 x 5 gramų porcijos, kad greitai prisotintumėte raumenis. Tačiau kai kurie tyrimai rodo, kad pakrovimo etapas nėra būtinas ir kad paprasčiausiai kasdien vartojant palaikomąją dozę bus norimas poveikis.

Nesvarbu, ar jūs pasirenkate pakrovimo etapą, ar ne, palaikomoji dozė yra maždaug 5 gramai per dieną. Tai apima mokymo dienas ir laisvas dienas. Kai kurie žmonės taip pat nusprendžia vartoti kreatino papildus ciklą vartodami 6 savaites, o po to – 6 savaites. Tačiau nėra tikrų įrodymų, kad to reikia norint pasiekti geriausių rezultatų.

Kaip labai ištirtas priedas, nenuostabu, kad yra įvairių kreatino formų. Labiausiai iš jų yra kreatino monohidratas, tačiau dabar taip pat yra skirtingų tipų, siūlančių papildomą naudą. Tai apima Kre-Alkalyn, kreatino gliukonatą, kreatino etilo esterį. Šiose naujesnėse versijose yra tokių patobulinimų kaip pagerėjęs absorbcija, taip pat sumažėjęs pilvo pūtimas ir mėšlungis, kurie kartais gali pasitaikyti. Įvairūs kreatino produktai reiškia, kad galite pasirinkti priedą, kuris geriausiai atitinka jūsų pačių poreikius.

Paimkite namų pranešimą

Atlikus išsamius šio priedo tyrimus, įrodyta, kad kreatinas yra labai efektyvus stiprinant profesionalų ir mėgėjų sportininkų stiprumą ir dydį. Galite drąsiai papildyti kreatinu prieš miegą ir bet kuriuo kitu dienos metu, kad pasiektumėte reikšmingų fizinių rezultatų greta savo treniruotės.

Parašykite komentarą