Šienapjovės sąrašas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Gražus, gerai prižiūrimas sodas, ką tik nupjauta veja priešais namą – tai dalykai, į kuriuos atkreipiame dėmesį. Jei norite pasirūpinti savo kiemu, įsigykite gerą vejapjovę. Tik geriausia vejapjovė leis jums pasiekti norimą efektą be didelių pastangų ir pastangų. Sužinokite apie vejapjovės reitingą ir išsirinkite gerą benzininę, elektrinę ar modernią vejapjovę su integruotu robotu.

Šiame puslapyje pateikiamos visų tipų šienapjovės. Jei ieškote konkretaus tipo vejapjovės, naudokitės žemiau esančiomis nuorodomis, kad patektumėte į atitinkamą reitingą.

Šienapjovės sąrašas – geriausių šienapjovių TOP 10

Geriausių vejapjovių aprašymas

1. Gardena Sileno City 250 (15001-32)

  „Gardena Sileno City 250“ (15001–32)

– 3072 –

„Gardena Sileno City 250“ (15001-32) yra bene geriausia šienapjovė mūsų reitinge. Tai protingas prietaisas, kuris gali sėkmingai susidoroti tiek su dideliu sodu ar kiemu, tiek su sudėtinga veja. Šis išmanusis robotas gali tilpti į siauras juostas ir siaurus praėjimus (iki 60 cm), paliekant veją lygią ir tinkamo ilgio. Paspaudęs kliūtį, robotas automatiškai keičia važiavimo kryptį, t.y., tęsia savo užduotį be žmogaus pagalbos. Pažymėtina tai, kad vejapjovė veikia tyliai – 58 db (A) yra perpus mažiau nei kitų gamintojų modelių atveju. Tai leidžia pjauti veją nepriklausomai nuo paros laiko, taip pat tada, kai namuose miega mažas vaikas arba skundžiantis kaimynas visada gyvena už kampo. Peržiūrėtame modelyje buvo įdiegta „SensorControl“ funkcija, ty intelektuali pjovimo sistema, kuri koreguoja darbo laiką priklausomai nuo žolės augimo greičio. Įmontuotas šalčio jutiklis jaučia, kai temperatūra artėja prie šalčio, ir nustoja pjauti, apsaugodama veją nuo pažeidimų. Gerai apgalvota vejapjovės konstrukcija reiškia, kad vandens sode iš sodo žarnos pakanka purvui ir žolei pašalinti. Tokiu pačiu būdu galite atsikratyti dulkių ir dulkių.

2. Makita Elm3320

  Makita Elm3320

386 –

„Makita Elm3320“ yra gera ir pigi vejapjovė, kuri nusipelno ypatingo dėmesio. Peržiūrėtas modelis yra patikima vejapjovė už labai gerą kainą. Jis pasižymi nauja konstrukcija, padidinta variklio galia (1200W) ir daug didesniu sukimosi greičiu, palyginti su šios kainų kategorijos vejapjovėmis ir ankstesniais šio gamintojo modeliais. Tai bus puiki vejapjovė sodams ir kiemams iki 400 m² ploto. Specialus dizainas leidžia pjauti žolę arti pastatų sienų ir kitų kliūčių – tik 15 mm atstumu nuo sienos. Žolės rinktuvai abiejose vejapjovės pusėse užtikrina puikų pjovimą tiek kraštuose, tiek ant didesnių paviršių. Rekomenduojama pigi vejapjovė yra su tvirtu polipropileno korpusu. Galima pastatyti vertikaliai, kad būtų lengviau laikyti, prižiūrėti ir valyti. Pabrėžtinas erdvus 30 litrų krepšelis. Krepšelyje yra visas rodiklis. Trijų pakopų reguliavimas leidžia nustatyti tinkamą pjovimo ilgį.

3. Mėgstamiausia benzininė vejapjovė Dk46N150-4W1 5 Km

  Mėgstamiausia benzininė vejapjovė Dk46N150-4W1 5 Km

849 –

Parengtas vejapjovių sąrašas yra sąrašas, kurio negalėjo praleisti „Faworyt“ vejapjovės degimo Dk46N150-4W1 5 Km. Tai puikus prietaisas, viena geriausių šienapjovių šioje kainų kategorijoje. Ši pigi vejapjovė turi modernų 5 AG viršutinio vožtuvo variklį. Tokio dydžio varikliui būdingas be gedimų ir degalų taupymas. Pažymėtina ir plieninis korpusas, atsparus pažeidimams ir korozijai. Rekomenduojamoje vejapjovėje yra pjovimo blokas, kurio darbinis plotis yra 460 mm, ir talpus 55 litrų krepšelis. Siekdamas dar didesnio naudojimo patogumo, gamintojas pasirūpino patogiu, centriniu pjovimo aukščio reguliavimu – galima laisvai jį reguliuoti nuo 25 iki 75 mm. Darbo patogumą net nelygioje vietovėje užtikrina ratai su guoliais, kurie sumažina pasipriešinimą riedėjimui ir palengvina vejapjovės valdymą. Paprastą vejapjovės valdymą garantuoja ergonomiškos rankenos ir naujoviška „5in1“ sistema – pavara, išmetimas į krepšį, išmetimas į galą, išmetimas iš šono, šlifavimas. Jei nežinote, kuri vejapjovė tiks jūsų ūkyje, galite tęsti ir pasirinkti peržiūrimą modelį.

4. NAC NAC-LE10-32-PB-J

  NAC NAC-LE10-32-PB-J

– 208 –

Geriausios šienapjovės neturi daug kainuoti. Todėl susipažinkite su NAC NAC-LE10-32-PB-J – gera vejapjovė už labai prieinamą kainą jūsų piniginei. Tai bene geriausia vejapjovė mažiems namų sodams ir mažiems žemės sklypams. Nepaisant mažos kainos, pateiktoje vejapjovėje yra patvarus 1000 W variklis, kuriam būdingas ilgas tarnavimo laikas. Šienapjovė „NAC-LE10-32-PB-J“ skirta daug valandų dirbti bet kokiomis, net ir sunkiausiomis oro sąlygomis. Pažymėtina tvirta apdaila ir tvirta konstrukcija iš atsparaus pažeidimams plastiko – vejapjovės danga yra ypač patvari ir puikiai apsaugo variklį. Apžvelgtai vejapjovei būdingas 3450 aps./min. Tuščiosios eigos greitis, trijų pakopų pjovimo aukščio reguliavimas (25 – 40 – 55 mm), garantuotas LWA garso galios lygis 96 dB (A) ir talpus krepšelis (36 litrai).

5. „Stiga Collector 39 E“ (297370068 / ST1)

  „Stiga Collector 39 E“ (297370068 / ST1)

– 456 –

„Stiga Collector 39 E“ (297370068 / ST1) yra prietaisas, kuris neabejotinai reprezentuoja geras ir pigias vejapjoves. Apžvelgtai vejapjovei būdingas ekologiškas elektrinis asinchroninis variklis, kurio mega galia siekia 1400 W. Šienapjovės korpusas pagamintas iš tvirto plastiko, vadinamo polipropilenu. Ši pigi ir gera vejapjovė turi trijų padėčių pjovimo aukščio reguliavimą ašyje, svyruoja nuo 25 iki 65 mm. 40 litrų plastikinis kolektorius surenka nupjautą žolę. Ištuštinti yra lengva ir patogu, todėl neturėtų būti sunku. Pažymėtina yra ratai su grioveliais, kurie garantuoja tinkamą sukibimą su žeme, taip pat ant nelygių paviršių. Bendras vejapjovės svoris yra tik 15 kg, todėl lengva manevruoti tarp kliūčių.

6. „Stiga Multiclip 50 SX“ (291502048 / ST1)

  „Stiga Multiclip 50 SX“ (291502048 / ST1)

1725 –

Ar jums įdomu, kurios vejapjovės tinka net ir reikliausioms vejoms? Pristatau jums „Stig Multiclip 50 SX“ (291502048 / ST1). Tai turbūt geriausia benzininė vejapjovė mūsų gerų ir pigių vejapjovių reitinge. Pateikta šienapjovė garantuoja greitą ir efektyvų pjovimą – ji turi 48 cm pjovimo diržą ir STIGA variklį, kurio talpa 166 cm³, o galia 2,60 KW esant 2900 aps./min. Inovatyvi mulčiavimo sistema leidžia gauti lygią žolės dangą ir susmulkinti žolę prieš ją paskleidžiant ant žemės – gaunant natūralias trąšas be komposterio. Rekomenduojamas prietaisas turi korpusą iš tvirto ir tvirto plieno. Patogų darbą užtikrina reguliuojama antivibracinė X formos PRO rankena. Pažymėtina tai, kad pjovimo aukštis reguliuojamas penkiose padėtyse, nuo 31 iki 75 mm, lengvai reguliuojamas ergonomiškomis svirtimis.

7. „Gardena Powermax 5032-20“

  „Gardena Powermax 5032-20“

– 389 –

Šienapjovės reitinge yra geriausios šienapjovės, tarp kurių reikėtų išskirti „Gardena Powermax 5032-20“. Ši gera ir pigi vejapjovė puikiai tinka mažam kiemui. Tai ypač manevringa ir patogu. Lengvas valdymas reiškia galimybę gauti gražiai nupjautą veją, net ir netaisyklingos formos, užpildytą suoliukais ir gėlių vazonais. Specialiai sukietėję ašmenys garantuoja optimalų pjovimą be nuovargio. Tačiau patogumą naudoti suteikia specialiai sukurta „ErgoTec“ rankena. Ypač verta atkreipti dėmesį į „QuickFit“ funkciją, kuri suteikia galimybę centriškai nustatyti dešimt pjovimo lygių. Papildomos žolių šukos korpuso šonuose leidžia veją pjauti palei sienas ir bortelius. CnC sistema leidžia efektyviai pjauti ir rinkti. Ar vis dar įdomu, kokia vejapjovė turėtų būti jūsų garaže? Nusipirkus rekomenduojamą modelį, gali pasirodyti, kad tai jaučio akis!

8. Hechtas 5038

  Hechtas 5038

599 –

„Hecht 5038“ dažnai laikomas geriausia šios kainos kategorijos vejapjove rinkoje. Ši gera vejapjovė maitinama iš 40 V ličio jonų akumuliatoriaus, kurio talpa yra 2,5 / 4/5 Ah. Tvirtas korpusas pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko, atsparaus smūgiams ir smūgiams. Rekomenduojama vejapjovė gali susidoroti su visomis sąlygomis, įskaitant netolygų, duobėtą reljefą, nes jame įrengta daugybė techninių patogumų. Patogų darbą garantuoja pjautos žolės krepšelis, kurio talpa yra 40 litrų, ir centrinis pjovimo aukščio reguliavimas nuo 25 iki 75 mm. Pjovimo diržas yra 38 cm. Šienapjovė sveria tik 16,4 kg, todėl pjauti, nešioti ir laikyti yra patogu. Šios geros belaidės vejapjovės pranašumas yra tai, kad dirbant su vejapjove nėra kabelio, kuris neįsipainiotų tarp kojų.

9. AL-KO Comfort 34 E 112857

  „AL-KO Comfort 34 E 112857“

529 –

„AL-KO Comfort 34 E 112857“ yra geriausia vejapjovė reikliausiems vyrams. Ši pigi vejapjovė pirmiausia garantuoja tylų, be rūpesčių, be teršalų išmetimą ir saugų pjovimą, nepaisant oro sąlygų. Rekomenduojamoje vejapjovėje sumontuotas 1,2 W asinchroninis variklis, kuris veikia be išmetamųjų dujų, variklio alyvos, šilumos susidarymo ir pernelyg didelio triukšmo – elektros energija paverčiama tyliu, nepaisant kuro bako talpos. Ši gera vejapjovė veiks efektyviai ir tiksliai dėl savo 34 cm pjovimo pločio. Pjovimo aukštį galima centralizuotai reguliuoti šešiais žingsniais nuo 28 iki 68 mm. Papildomo pjovimo komforto suteikia XL dydžio ratai (145/155 mm skersmens), kurie taip pat važiuoja nepatraukliu paviršiumi. Mažas prietaiso svoris sukelia …