Silikoninės formos: kas yra el

Galbūt pastebėjote, kad dabar dauguma dėklų bandelės, mentelėms ir formoms pyragaičiai Jie pagaminti iš ryškių spalvų, gumos tekstūros medžiagos, žinomos kaip silikonas. Šie indai yra tikrai saugūs naudoti ir turi daug privalumų, palyginti su metaliniais ir stikliniais atitikmenimis.

Nuo profesionalių kepėjų iki proginių virėjų juos įgyvendina savo receptuose. Taigi, neturėtumėte nustoti jų bandyti. Perskaitykite šį vadovą, kad sužinotumėte, kaip juos naudoti, kodėl jie yra patogesni, ir taip patys nuspręskite, kuri silikoninė forma geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Svarbiausias

 • Jo niekada nereikėtų iškirpti iš formos, taip pat neleidžiama, kad gaminys veiktų tiesioginę šilumą.
 • Tarp ryškiausių silikoninių formų privalumų yra jų universalumas, ilgaamžiškumas, poveikis plačioms temperatūros riboms, lipnumas ir paprastas plovimas.
 • Silikoninės formos turi turėti Jungtinių Valstijų maisto ir vaistų administracijos (FDA) patvirtinimo antspaudą, kaip išsamiau pamatysime pirkimo kriterijuose.

Reitingas: geriausios silikoninės formos rinkoje

Jei įdomu, kur įsigyti silikoninių formų ar kuri yra geriausia rinkoje, mes jums turime atsakymą. Mes pasirinkome penkis geriausius „Amazon“ produktus pagal vartotojų pasirinkimą, kad gerai įvertintume prekę ir gamintojo pardavimo sumą.

Geriausia silikono forma už kainos ir kokybės santykį

Ši nelipni silikoninė penkių dalių pakuotė idealiai tinka kepant bet kokį tešlos gaminį. Galite gaminti visų rūšių pyragus, duoną, pyragus tiek orkaitėje, tiek šaldytuose. Vėliau juos bus labai lengva pašalinti neprarandant formos ir nepažeidžiant.

Yra trys formos, dvi stačiakampės ir trečios apvalios. Jis taip pat yra su aliejaus šepetėliu ir mentele. Silikoninė medžiaga yra puikios kokybės, ekologiška, be BPA ir nepalieka nei kvapo, nei skonio. Jie plaunami indaplovėse ir yra labai patogūs bei lengvai laikomi.

Redakcinis vertinimas: Tai pradinio lygio produktas, kurio reikia norint pradėti gaminti konditerijos gaminius. Tai labai universali pakuotė, nes ją galite naudoti daugeliui receptų.

Geriausios silikoninės bandelių formos

Šioje pakuotėje yra 24 silikoninės formos, kurios yra daugkartinio naudojimo. Puiki savybė yra ta, kad šis produktas lengvai išeina iš formos ir jums nereikia jo tepti, kad nepriliptų. Jis atsparus dėmėms ir kvapams, o tai neatitinka visų formų.

Silikoninių formų dydis yra 3,5 cm aukščio ir apima po keturis kiekvienos spalvos elementus: rausvą, žalią, mėlyną, geltoną, oranžinę ir raudoną. Gamintojas suprojektavo, kad jie būtų šaldikliai, mikrobangų krosnelės ir orkaitės, saugančios iki 260 ° C. Norėdami greitai valyti, galite naudoti indaplovę.

Redakcinis vertinimas: Už neprilygstamą kainą turėsite 24 daugkartinio naudojimo ir smagias formas. Jie yra įvairių spalvų ir yra ekologiški.

Geriausias silikono kepimo kilimėlis

Tai yra du nelipnūs ir daugkartinio naudojimo silikoniniai kilimėliai, todėl ant pagrindo nereikia dėti jokios rūšies aliejaus. Skirtingai nuo kitų gaminių, šioms formoms įtakos neturi mentelės ar kiti metaliniai indai.

Svarbu pažymėti, kad šio ženklo silikoninės formos yra suderinamos su visų tipų orkaitėmis, išskyrus tas, kuriose yra tiesioginė ugnis. Galite virti iki 250 ° C temperatūros. Formų dydis yra 29,5 x 41,9 cm.

Redakcinis vertinimas: Šie daugkartiniai kilimėliai gali tolygiai paskirstyti šilumą. Jie užtikrina puikų kepimą ir vienodus rezultatus.

Geriausia mikrobangų krosnelėje saugi silikoninė forma

Šios formos yra be 100% BPA, pagamintos iš aukštos kokybės silikono. Jūs galite gaminti maistą pyragaičiai, bandelės, pyragai, lazanija, pyragai ir daugybė kitų receptų. Skirtumas nuo plastikinių gaminių, skirtų tam pačiam tikslui, yra tas, kad silikonas yra daug patvaresnis ir patikimesnis.

Formos yra atsparios karščiui ir šalčiui, jų temperatūra yra iki 230 ° C ir -40 ° C. Jį galite naudoti orkaitėje, mikrobangų krosnelėje, šaldytuve ir net išvalyti indaplovėje. Todėl tai yra puikus formos visų tipų apdailai, nesijaudindamas, kad teks naudoti vienkartines formas.

Redakcinis vertinimas: Šis pelėsis turi nelipnią dangą, paliekant praktiškai nulį. Tai neabejotinai būtina visuose namuose, mėgstantiems tešlą.

Geriausios silikoninės formos formos

Jei norite pagaminti guminukus, saldainius ar įdomių formų šokoladus, tai jums. Tai keturių silikoninių formų pakuotė su linksmais motyvais. Iš vaisių, vaivorykščių ir įvairių gyvūnų rezultatas bus žavingas.

Medžiaga yra 100% maistinis silikonas, atlaikantis nuo 230 ° C iki -40 ° C temperatūrą. Jį galite naudoti tiek maistui, tiek mažesnio dydžio žvakėms ar muilams. Taip pat yra dvi pipetės, palengvinančios darbą.

Redakcinis vertinimas: Šis pelėsis turi nelipnią dangą, paliekant praktiškai nulį. Tai neabejotinai būtina visuose namuose, mėgstantiems tešlą.

Geriausia silikoninė forma naminiam muilui gaminti

Kaip sako pavadinimas, yra dvidešimt vienetų, pagamintų iš 100% silikono. Jie idealiai tinka gaminant pyragus, bandeles ar desertus, bet ypač muilus. Kaip ir keli ankstesni modeliai, šios silikoninės liejimo formos gali pasiekti iki 230 ° C temperatūrą ir užšalti iki -40 ° C.

Svarbiausia iš šių silikoninių gaminių yra ta, kad jie nesulūžta ir netrūkinėja, kaip dažnai būna kietojo plastiko formose. Jas lengva valyti, jos yra keturių spalvų ir trijų skirtingų formų: rausvos, mėlynos, raudonos ir violetinės.

Redakcinis vertinimas: Silikoninių formų galimybės yra begalinės, tačiau jos taip pat puikiai tinka muilui gaminti. Figūros gali būti kvadratinės, apvalios ir ovalios, priekyje – piešiniai.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie silikonines liejimo formas

Norėdami nuodugniai išanalizuoti, kokios yra silikoninių formų savybės, taip pat privalumus ir trūkumus, norime jums pasiūlyti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, susijusius su šiuo produktu. Nenustokite skaityti kitų eilučių ir mes patikiname, kad tiksliai žinosite, kurį pelėsį pirkti.

Silikoninis pelėsis

Formos pagamintos iš gumos, sukurtos iš silikono ir deguonies mišinio. (Šaltinis: Iurii Golub: 108339648 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra silikoninė forma?

Formos pagamintos iš gumos, sukurtos iš silikono ir deguonies mišinio. Silikonas yra natūralus elementas, kuris sudaro maždaug 28% žemės plutos. Šiai medžiagai padedama šiluma, kad ji susidarytų gamybos ir kietėjimo metu. Gamybos metu jis taip pat gali būti formuojamas įvairiomis formomis.

Kokius privalumus ir privalumus suteikia silikoninė forma?

Kaip pastebėjote skirtingų modelių aprašymuose, jie visi pabrėžia nelipnų paviršių, skirtą tiek kepimo skardoms, tiek tiems, kurie naudojami šaldytuve. Tačiau ši funkcija nėra vienintelė. Čia mes parodysime visus silikoninės formos naudos privalumus.

 • Lengva valyti: Silikoninių formų lankstumas leidžia lengvai pašalinti tai, kas jose virta.
 • Be aliejaus: Skirtingai nuo kitų medžiagų, silikonas taip pat plaunamas indų plovimo mašinose, nes jame nėra šios medžiagos ir jis neturėtų išblukti ar subraižyti.
 • Tinka šildymui ar šaldymui: Silikonas yra saugus šaldikliui, orkaitei, mikrobangų krosnelei ir net indų plovimo mašinai. Taigi, jūs galite kepti, patiekti ir laikyti maistą toje pačioje lėkštėje.
 • Maistas kepamas tolygiai: Jums nebereikia jaudintis dėl to, kad jūsų patiekalų dugnas bus sudegintas, o likusi dalis dar žalia. Kadangi silikonas neperduoda šilumos, pavyzdžiui, metalo ar stiklo, maistas nustoja gaminti, kai tik jis išimamas iš orkaitės.
 • Norėdami naudoti bet kur: Kadangi silikonas yra toks lengvas ir lengvai laikomas, jį galima pasiimti stovyklavimo kelionėse ar kelionėse.
 • Lankstumas: Jei jis bus sulenktas, pelėsis atgaus savo formą.
 • Nesunaikinamas: Jis negali būti pažeistas, skirtingai nuo kitų medžiagų, tokių kaip stiklas ar metalas.
 • Erdvių optimizavimas: reikia mažai vietos saugojimui.
 • Terminis stabilumas: tinkamas naudoti plačiame temperatūros diapazone.
 • Universalumas: Jį galima išimti iš orkaitės ir nedelsiant įdėti į šaldytuvą arba atvirkščiai.
 • Garantuotas saugumas: Kiekviena forma gaminama terminiu procesu, kuris trunka nuo 6 iki 7 valandų, o tai pašalina potencialiai toksiškas atliekas.
 • Sveika mityba: formoms riebaluoti nereikia aliejaus. Vis dėlto galėtum tai padaryti, jei tai tavo asmeninis skonis.

Balta silikoninė forma

Vienas iš silikoninių formų privalumų yra tas, kad jas lengva valyti.
(Šaltinis: Iurii Golub: 108339681 / 123rf.com)

Į kokius aspektus reikia atsižvelgti naudojant silikonines formas?

Yra keletas aspektų, kurie yra labai svarbūs naudojant silikonines formas. Svarbu nepamiršti jų visada, kai juos naudojate. Kad jums būtų lengviau, pateikiame šį sąrašą.

 • Saugokitės indaplovės: Nors jie 100% plaunami indaplovėse, tai nereiškia, kad šis metodas visada yra geriausias būdas išvalyti silikoninę formą.
 • Riebalus sunku pašalinti: pelėsiai linkę sukurti riebią plėvelę, kurios indaplovė negali visiškai pašalinti. Tokiu atveju turėtumėte plauti rankomis arba sugerti riebalus su trupučiu soda.
 • Nepalikite tiesioginio karščio: Nors silikoninius kepimo indus galite dėti tiesiai ant orkaitės lentynos, jų negalima palikti ant viryklės, nes tai gali pakenkti silikonui.
 • Visada po apačia padėkite kepimo skardą: Mažesnės silikoninės formos gali atsistoti atskirai, tačiau didesnėms reikės kepimo skardos atramos, kad jos būtų stabilesnės.
 • Vykdykite gamintojo instrukcijas: žiūrėkite aukščiausią jūsų kepimo temperatūrą. Kiekvieno gamintojo ir kiekvieno liejimo formos temperatūra gali būti skirtinga.
 • Nenaudokite stiprių ploviklių: formoms plauti rekomenduojama nenaudoti šio tipo valiklių. Taip yra dėl to, kad baltos spalvos sluoksnio atsiradimas ant pelėsio paviršiaus ir vėliau gaminant maistą gali pakeisti skonį. Tačiau spektaklis ir …