Skalbimo mašinų reitingas – geriausios skalbimo mašinos

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Gera skalbimo mašina yra prietaisas, be kurio sunku gyventi. Pirkdami verta pasirinkti geriausią skalbimo mašiną, kuri ne tik suteiks patogumą naudoti, bet ir garantuos ilgą, patikimą gyvenimą. Sužinokite apie skalbimo mašinų reitingą 2021/2021 ir susiraskite sau gerą skalbimo mašiną, kuri leis mėgautis šviežiu skalbimu kiekvieną dieną, mažesnėmis sąskaitomis už elektrą ir vandenį bei ramiu veikimu, neatsižvelgiant į dienos laiką.

Šiame puslapyje išvardytos visų rūšių skalbimo mašinos. Jei ieškote konkretaus tipo skalbimo mašinos, naudokite toliau pateiktas nuorodas, kad patektumėte į atitinkamą reitingą.

Skalbimo mašinų sąrašas – geriausių skalbimo mašinų TOP 10

Geriausių skalbimo mašinų aprašymas

1. Skalbimo mašina BOSCH Serie 8 SpeedPerfect WAW24440PL

  Skalbimo mašina BOSCH Serie 8 SpeedPerfect WAW24440PL

1989 –

„BOSCH Serie 8 SpeedPerfect WAW24440PL“ skalbimo mašina yra bene geriausia skalbimo mašina mūsų skalbimo mašinų reitinge 2021/2021. Daugelis mano, kad apžvelgta skalbimo mašina yra puiki skalbimo mašina. Jis pasižymi lengvu valdymu su patogia rankenėle, ant kurios yra tinkami darbo režimai. Pasirinkta programa yra paryškinta dideliame monitoriuje, todėl klaidos nėra. Pažymėtina intelektualūs jutikliai, užtikrinantys optimalias kiekvieno krovinio plovimo sąlygas (keliamoji galia iš išorės, būgno keliamoji galia yra iki 9 kg – daug daugiau nei populiariausiuose modeliuose, būgno talpa 65 litrai). Gamintojas taip pat rūpinosi jauniausių namų ūkio narių saugumu, skalbimo mašiną aprūpino tėvų spyna ir apsauga nuo potvynių. „VarioPerfect®“ funkcija leidžia skalbti iki 65% greičiau arba iki 50% ekonomiškiau. Kita vertus, naujoviškoje „ActiveWater ™ Plus“ technologijoje naudojami du jutikliai, užtikrinantys, kad nebūtų švaistomas nė vienas vandens lašas. Be jokios abejonės, tai yra gera skalbimo mašina, kurią verta turėti savo namuose.

2. „Whirlpool FWL61052BPL“ skalbimo mašina

  Skalbimo mašina Whirlpool FWL61052BPL

1049 –

Geriausios skalbimo mašinos neturi daug kainuoti. Todėl, jei ieškote geros ir pigios skalbimo mašinos, galite pradėti investuoti į „Whirlpool FWL61052BPL“ skalbimo mašiną. Peržiūrimas modelis galbūt yra 2021–2021 m. Skalbimo mašinų reitingo lyderis. Pažymėtina yra palanki kaina, technologija, paverčiama skalbimo kokybe ir patogumu, A ++ energijos klase, C sukimo klase, 1000 aps./min. o keliamoji galia – 6 kg. Skalbimo mašinoje buvo įrengtos patogios funkcijos – greita programa, uždelstas darbo pradžia, laikas iki skalbimo pabaigos ir rodymas. „Greito skalbimo – 30 min“ programa leidžia atnaujinti drabužius per trumpą laiką. Naujoviška „FreshCare +“ technologija palaiko drabužius šviežius dar ilgai po skalbimo ciklo pabaigos – iki 6 valandų. Palikę skalbyklą ir eidami į darbą, grįžę namo, galite saugiai išimti skalbimo mašiną iš skalbimo mašinos, tarsi skalbimas būtų tiesiogine prasme virš minutės. Be to, veikiant garui, audinių raukšlės sumažėja iki minimumo ir pašalinamos bakterijos, užtikrinant didesnę skalbiamų audinių higieną. Kita vertus, „SoftMove“ technologija rūpinasi audiniais ir rūbų spalvomis – specialiai sukurti būgno judesiai nesugniuždo net subtiliausių drabužių.

3. BEKO WRE5511BWW skalbimo mašina

  Skalbimo mašina BEKO WRE5511BWW

– 749 –

BEKO WRE5511BWW skalbimo mašina yra pigi ir gera skalbimo mašina, puikiai tinkanti vienišiems ir jaunoms poroms. Skalbimo mašinoje yra naujos kartos keitiklio variklis, kuris garantuoja patikimą veikimą daugelį metų. „ProSmart“ leidžia pasiekti aukščiausią skalbimo kokybę, tuo pačiu optimizuojant darbo sąnaudas – efektyvus variklis leidžia greitai įsijungti ir sklandžiai keisti sukimosi greitį taupiai skalbiant ir sunaudojant mažai energijos. Peržiūrėta skalbimo mašina veikia labai tyliai, todėl skalbimas net viduryje nakties neturėtų sukelti kaimynų susidomėjimo. Pažymėtina yra naujoviška „AquaFusion“ technologija, kuri apsaugo nuo miltelių praradimo – ji neteka kanalizacija ir gali būti visiškai naudojama skalbimo metu. Skalbimo mašina yra švari ir šviežia, ji palaiko „SelfClean“ programą skalbimo mašinos būgno vidui valyti. „SelfClean“ veikia tik tuščiu būgnu ir susideda iš intensyvaus, dinamiško interjero skalavimo karštu vandeniu 70 laipsnių Celsijaus temperatūroje. Šios nebrangios skalbimo mašinos energinė vertė yra A ++, o būgno apkrova yra 5 kg.

4. Skalbimo mašina „Candy Smart CST 360L“

  „Candy Smart CST 360L“ skalbimo mašina

819 –

Geriausioms skalbimo mašinoms nereikia užimti daug vietos. Mažame vonios kambaryje puikiai tiks pigi ir gera „Candy Smart CST 360L“ skalbimo mašina. Nepaisant nedidelių matmenų (matmenys 44,0 x 51,0 x 69,6 cm), rekomenduojamas modelis turi būgną, kurio talpa yra 6 kg, o talpa – 42 litrai. Taigi ši gera skalbimo mašina, užimanti nedaug vietos, gali vienu metu išskalbti patalynės komplektą arba dvi ar tris žiemines striukes. Be to, jis turi A +++ energijos klasę, C sukimo klasę ir 1000 aps./min. Papildomos skalbimo mašinos funkcijos, be kita ko, skatina įsigyti „Smart Touch“, t. Y. Įrenginio valdymas naudojant išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, ir „Smart Touch“ technologija, kuri palengvina kasdienį valdymą (nuotolinis valdymas) ir papildomai suteikia prieigą prie įrenginio statistikos ir diagnostikos. Skalbimo mašinoje galite pritaikyti skalbinių rūšį pagal nešvarumo laipsnį, atsižvelgdami į skalbimo intensyvumą, skalbimo laiką ir temperatūrą. „KG Detector“ funkcija yra svorio automatika, reguliuojanti skalbinių kiekį atsižvelgiant į vandens suvartojimą, būgno sukimosi ritmą ir gręžimo greitį. Naudodamiesi greito skalbimo programa, drabužius galite atnaujinti vos per 14 minučių.

5. „Samsung Eco Bubble WW80R421HFW“ skalbimo mašina

  „Samsung Eco Bubble WW80R421HFW“ skalbimo mašina

1699 –

Jei nežinote, kuri skalbimo mašina pateisins jūsų lūkesčius, pasirinkus skalbimo mašiną „Samsung Eco Bubble WW80R421HFW“, gali pasirodyti, kad tai jaučio akis. Tai bene geriausia skalbimo mašina šioje kainų kategorijoje. Jis turi talpų būgną – 8 kilogramus, palyginti su nedideliais matmenimis – plona versija leidžia skalbimo mašiną pritaikyti bet kokiam interjerui, net ir mažam blokiniam vonios kambariui (plotis: 60 cm, gylis: 45 cm, aukštis: 85 cm). Rekomenduojama skalbimo mašina pasižymi A +++ energijos klase ir novatoriškomis technologijomis bei sprendimais. Ypač įdomi yra „EcoBubble ™“ funkcija, ty efektyvus purvo pašalinimas net esant žemai temperatūrai dėl aktyvių putų. Kita vertus, garų ciklas pašalina iki 99,9% kenksmingų bakterijų ir alergenų – drabužiai išlieka švarūs ir higieniški (puikus sprendimas alergiškiems ir jautriems žmonėms). Skalbimo mašina turi efektyvų skaitmeninio keitiklio variklį, kuris garantuoja energijos vartojimo efektyvumą, ilgesnį tarnavimo laiką ir tylų veikimą – ilgaamžiškumą patvirtina gamintojo 10 metų garantija.

6. Skalbimo mašina Indesit IWUD 41051 C ECO PL

  Skalbimo mašina Indesit IWUD 41051 C ECO PL

1158 –

Vis dar kyla klausimų, kurią skalbimo mašiną pirkti? Mes tik įpusėjome savo skalbimo mašinų reitingą, todėl atėjo laikas pristatyti „Indesit IWUD 41051 C ECO PL“ skalbimo mašiną. Tai modelis, vaizduojantis geras ir pigias skalbimo mašinas, tai yra skalbimo mašinas kiekvienam biudžetui, į kurį verta atkreipti dėmesį ir įsigyti. Rekomenduojama skalbimo mašina „Indesit“, nepaisant palyginti žemos kainos, turi daugybę novatoriškų technologijų, įskaitant „Cotton 60“ programa, užtikrinanti puikius medvilninių drabužių skalbimo rezultatus 60 ° kampu vos per 59 minutes. „Cotton 40“ programa buvo specialiai sukurta taip, kad suteiktų papildomą priežiūrą medvilniniams drabužiams ir vos 45 minutes pašalintų nešvarumus 40 ° kampu – idealiai tinka skalbiant apatinius rūbus, patalynę ir marškinėlius. Novatoriška „Water Balance Plus“ programa sukurta siekiant sumažinti vandens, energijos ir laiko sąnaudas su maža apkrova, o tai leidžia sutaupyti iki 70% vandens ir 50% energijos, naudojant 35% greitesnį skalbimą. Skalbimo mašina taip pat turi sportinių batų ir vaikiškų drabužių skalbimo režimą.

7. Skalbimo mašina BOSCH Serie 4 VarioPerfect WAN2406GPL

  Skalbimo mašina BOSCH Serie 4 VarioPerfect WAN2406GPL

1297 –

2021/2021 m. Skalbimo mašinų sąrašas yra sąrašas, kurio negalima praleisti.Skalbimo mašina BOSCH Serie 4 VarioPerfect WAN2406GPL. Tai geriausia skalbimo mašina rinkoje šioje kainų kategorijoje. Jam būdinga A +++ energijos klasė, C sukimo klasė, greitis 1200 aps./min. o keliamoji galia – 7 kg, o būgno talpa – 55 litrai. Naujausia „VarioPerfect®“ funkcija leidžia skalbti drabužius itin greitai arba labai ekonomiškai – skalbimo ilgį, temperatūrą ir gręžimo greitį galima laisvai reguliuoti, nepaisant pasirinkto darbo režimo. Patogi „TimePerfect“ parinktis taupo energiją ir saugo aplinką. Kita vertus, „ActiveWater ™“ technologija yra papildomas vandens taupymas ir išlaidų sumažinimas, naudojant rekomenduojamoje skalbimo mašinoje esantį dviejų pakopų jutiklį, kuris atpažįsta skalbinių kiekį būgne – skalbimo mašina automatiškai įvertina įdėtų drabužių svorį. ir pritaiko prie jo vandens kiekį.

8. „Electrolux EWC1350“ skalbimo mašina

  „Electrolux EWC1350“ skalbimo mašina

1388 –

„Electrolux EWC1350“ skalbimo mašina atspindi geriausias skalbimo mašinas už gerą kainą. Todėl jį galima laikyti skalbimo mašinų reitingo favoritu. Tai puiki skalbimo mašina mažoms šeimoms, senjorams ar vienišiams. Jo keliamoji galia yra tik 3 kg, tačiau tai reiškia mažus skalbimo mašinos matmenis. Pateiktą modelį galima pritaikyti bet kokiam interjerui ir netgi patogiai paslėpti specialiai sukonstruotoje spintelėje. Skalbimo mašina yra apsaugota nuo potvynių, todėl ją galima įjungti net ir nesant savininkui. Kitos dėmesio vertos funkcijos yra papildomas skalavimas, apkrovos balanso kontrolė, išankstinis plovimas ir greita programa. Vartotojas gali pasirinkti vieną iš galimų programų – medvilnė, medvilnės ekonomika, subtili, mišri, mini 30 laipsnių, drenažas, skalavimas, sintetika, vilna ir verpimas.

9. Skalbimo mašina BOSCH Serie 4 VarioPerfect WAN2427KPL

  Skalbimo mašina BOSCH Serie 4 VarioPerfect WAN2427KPL

1448 –

Vis dar kyla klausimų, kurią skalbimo mašiną pasirinkti? Susipažinkite su „Bosch Serie 4 VarioPerfect WAN2427KPL“ skalbimo mašina – gera rekomenduojamo gamintojo skalbimo mašina už prieinamą kainą. Tai erdvi skalbimo mašina, kurios būgno talpa yra iki 8 kilogramų, taupanti tiek elektros energijos (A +++ energijos klasės), tiek vandens sąnaudas. Tai taip pat yra dėl to, kad gamintojas naudojo naujovišką „VarioPerfect-…