Tai pirmasis „Smart TV“ iš „No“

Tikriausiai nedaug kas prisimena, kad „Nokia“ anksčiau gamino televizorius. Šiandien apie sugrįžimą galime kalbėti iš esmės, nes prekės ženklas pristatė pirmąjį „Smart TV“ su laive esančia „Android TV“ ir labai patrauklias technines specifikacijas. Ir tai tik pradžia.

Nauja „Nokia Smart TV“ specifikacija

Pirmasis „Smart TV“ prekės ženklas turi 55 colių LED apšviestą ekraną, kurio skiriamoji geba yra 4K 3840 × 2160 pikselių ir 60 Hz atnaujinimo dažnis. Ekrane taip pat būdingas 400 nitų ryškumas, 1200: 1 ir 178 ° žiūrėjimo kampų kontrastas. Rodomo vaizdo kokybę papildomai optimizuoja „MEMC“ ir „Intelligent Dimming“ technologijos, kurios veikia realiuoju laiku, užtikrindamos geresnį kontrastą ir gilesnes juodas spalvas. Vizualinį įspūdį taip pat sustiprina labai ploni rėmeliai aplink matricą.

Tik apatinis yra storesnis, nes jis slepia du JBL garsiakalbius, kurių bendra galia yra 24 W, generuojant gilius bosus ir krištolo skaidrumo vokalus (arba bent jau tokius terminus naudoja gamintojas). Garso kokybę dar labiau gerina „Dolby Audio“ ir „DTS TruSurround“ technologijos (pastaroji turėtų priversti ją užpildyti visą kambarį ir apimti vartotoją iš visų pusių, kad padidintų žiūrėjimo patirtį).

Kadangi tai yra išmanusis televizorius, jis negalėjo praleisti efektyvaus procesoriaus (4x ARM Cortex-A53 1,0 GHz) ir grafikos lusto (ARM Mali-450 MP4) bei pakankamai RAM (2,25 GB) ir blykstės (16 GB). Televizorius veikia valdomas „Android 9.0 Pie“ ir suteikia prieigą prie „YouTube“, „Netflix“ ir kitų programų iš „Google Play“ parduotuvės. Tai taip pat leidžia siųsti vaizdą iš išmaniojo telefono.

Naująjį „Nokia“ televizorių galima prijungti prie interneto tiek per „WiFi“, tiek naudojant Ethernet kabelį (RJ-45). Be to, įrangoje yra trys HDMI jungtys ir dvi viso dydžio USB jungtys. Prietaiso matmenys – 1234,6 × 99,5 × 225 mm (be pagrindo).

Nauja „Nokia Smart TV“ – kaina

Aparatinę įrangą greičiausiai bus galima įsigyti tik Indijoje, nes iš tikrųjų „Nokia“ prekės ženklas skolina tik savo logotipą, o „Flipkart“ platforma yra atsakinga už jos gamybą, platinimą ir palaikymą. Šio modelio kaina buvo nustatyta 41999 rupijų (~ 2300 zlotų ekvivalentas). Bendrovė taip pat pranešė, kad artimiausiu metu pristatys naujus, įvairaus dydžio televizorius.

Šaltinis: „Flipkart“, „Flipkart“ per „FoneArena“