„Philips“ pristatė televizorių

Televizorius svetainėje yra standartas, o miegamajame taip pat dažnesnis vaizdas, a „Philips“ Jis nusprendė, kad jo taip pat turėtų būti kiekvienoje virtuvėje – jo naujausias pasiūlymas buvo sukurtas būtent su mintimi patalpinti kambaryje, kuriame gaminate maistą, o ne žiūrite televizorių. Priešingai nei atrodo, toks požiūris į tokio tipo įrenginius yra prasmingas.

Naujausias „Philips“ televizorius turi 24 colių įstrižainės ekraną ir veikia valdant „Android TV“ sistemai, kurios dėka suteikia prieigą prie visų „Android“ programų, įskaitant ir tas, kurios naudojamos vaizdo medžiagai žiūrėti, t. „YouTube“, „Netflix“ ir „Google Play“ filmai. Taigi jis yra palyginti mažas, tačiau ne tuo jis išsiskiria. Įrenginys yra unikalus dėl kitos priežasties. Na, jo pagrindas taip pat gali būti garsiakalbis su laive esančiu „Google“ padėjėju, kuris siūlo lygiai tokią pačią funkciją kaip ir visi kiti išmanieji garsiakalbiai rinkoje. Komandos priimamos naudojant du mikrofonus, o garsas atkuriamas per dvigubus garsiakalbius.

„Philips“ nuotr

Turiu prisipažinti, kad perskaičiusi informaciją apie Televizorius į virtuvę Maniau, kad tai beprasmiška idėja. „Philips“ tai paaiškina, kodėl jis sukūrė tokią įrangą. Dėl to, kad čia aprašytas pasiūlymas taip pat siūlo garsiakalbio su „Google“ padėjėju funkcionalumą, vartotojas gali paprašyti skaitmeninio padėjėjo parodyti konkretaus patiekalo receptą arba instrukcinį vaizdo įrašą, kaip jį paruošti. Arba jis taip pat gali mėgautis savo laiku, žiūrėdamas į kitą mėgstamiausio serialo epizodą ruošdamas valgį. Ir jei jis nenori naudoti komandų, jis gali naudoti nuotolinio valdymo pultą, kuriame yra specialūs mygtukai, kad būtų galima paleisti „YouTube“ ir „Netflix“. Tam galima prijungti dar du įrenginius per dvi HDMI jungtis.

„Philips“ tačiau jame nurodoma, kad tai Televizorius jis nebūtinai turi stovėti virtuvėje – jis taip pat veiks garaže, namų sporto salėje ir kitose patalpose, kur nereikia didesnio imtuvo. Įrenginys skirtas pakeisti planšetinį kompiuterį, tačiau būtent vartotojai turi įvertinti, ar jis turi galimybę. Galime tik galvoti apie tai, nes šią įrangą bus galima įsigyti JAV ir Kanadoje. Siūloma jo kaina buvo 299 USD (atitinka ~ 1150 -).

Šaltinis: „Philips“ per „9to5Google“