Ar 32 colių televizoriai vis dar yra

55, 65 ar net 75 colių ir didesnių televizorių eroje 32 colių ekranas, atrodo, yra praeities reliktas. Tačiau tokie geriausi televizoriai vis dar yra labai paklausūs. Be to, dauguma jų kainuoja mažiau nei 1000 -. Kam skirtas 32 colių televizorius? Ką verta žinoti perkant 32 colių televizorių? Pagaliau koks geriausias 32 colių televizorius? Visa tai rasite žemiau esančiame tekste.

Kam skirtas 32 colių televizorius? Ar tokie ekranai turi prasmę?

Kaip pagrindinį ekraną namuose primygtinai patariu nepirkti 32 colių televizoriaus. Ekrano dydis turi reikšmės ir net įprastų televizijos kanalų priėmimas 40 ar 55 colių televizoriuje bus visiškai kitokia patirtis nei 32 colių ekrane. Ypač esant dabartinėms televizorių kainoms, kur gražų 55 colių televizorių (pagrindinį, biudžetinį, bet, pavyzdžiui, su „Android TV“) galime nusipirkti už 1 500–2 000 -.

Verta atsižvelgti į 32 colių ekraną, kai ieškoma siužetui skirto televizoriaus. Tokį televizorių ten galime lengvai gabenti. Galime jį padėti kur nors virtuvėje, net į įmontuotą spintelę. Kartais toks ekranas veiks ir miegamajame, mūsų namų sporto salėje ar kitoje vietoje, kur dažnai praleidžiame ir norime žiūrėti filmus didesniame nei išmaniajame telefone ir planšetiniame kompiuteryje.

Nors 32 colių įstrižainės televizorius su išmaniąja televizija kainuoja 700–1100 -, tokio įrenginio įsigijimas dažnai nėra kliūtis kitų elektroninių prietaisų kainoms. Be abejo, jei ieškote 32 colių televizoriaus, turite idėją jį naudoti ir žinote jo mažus matmenis.

Medijos ekspertas yra medžiagos partneris

Kai kurie žmonės nebeįsivaizduoja 32 colių televizoriaus naudojimo (štai „Kasia“ pavyzdys;))

Kodėl 32 colių geriausi televizoriai nesiūlo 4K?

Naršydami 32 colių televizorių pasiūlymą, tikrai greitai pastebėsite, kad, skirtingai nei kompiuterių monitoriai ir didesni modeliai, tokio dydžio geriausi televizoriai nesiūlo 4K raiškos, dažnai net nesiūlo „Full HD“ (1920 x 1080 pikselių). Taip yra daugiausia dėl to, kad tokiame mažame ekrane mes iš tikrųjų turėtume sėdėti taip, lyg būtume prie kompiuterio monitoriaus, kad galėtume mėgautis ypač aukštos raiškos pranašumais. Tokio išsamaus vaizdo poreikio trūkumas eina kartu su gamybos sąnaudomis – silpnesnė matrica yra pigesnė, todėl gamintojai gali pasiūlyti palankias kainas. Šiuo metu 32 colių televizorius kainuoja nuo 590 -.

Tuo pačiu metu vis daugiau 32 colių televizorių palaiko „Smart TV“ platformas. Galime rinktis iš „Android TV“, „Tizen“ ir „WebOS“. Modelių su kitomis sistemomis neverta svarstyti, geriau tada nusipirkti televizorių be „Wi-Fi“ ir bet kokių „Smart TV“ funkcijų bei praturtinti „Google Chromecast“ adapteriu.

Dauguma šių sistemų funkcijų yra prieinamos šiuose pradinio lygio mažuose televizoriuose. Tačiau ne visos programos veiks visada taip gerai, kaip ir didesniuose 4K modeliuose. Turite atsižvelgti į blogesnius komponentus ir, aišku, lėtesnį veikimą.

Įdomiausi 32 colių geriausi televizoriai, kuriuos galima įsigyti 2021 m

32 colių televizorių rinkoje yra daugiau nei 140 įrenginių, kuriuos galima įsigyti internetinėse ir stacionariose parduotuvėse. Kai kurie parduotuvių lentynose esantys produktai yra kelerių metų senumo modeliai. Kai kurie iš jų yra labai abejotinos kokybės.

Sąraše yra 5 modeliai su skirtingomis galimybėmis ir kainomis. Tai taip pat tikras tikrumas. Nesigailėsite juos sąmoningai nusipirkę.

TCL 32DD420

Tai pigiausias televizorius, kurį verta pirkti. Šiuo metu jį galite įsigyti už mažiau nei 600 -. Rinkoje yra keletas kitų, pigesnių modelių, tačiau tokiais atvejais sunku garantuoti be rūpesčių veikimą ar bet kokią garso ar vaizdo kokybę.

TCL 32DD420 vis dar yra labai paprastas ir biudžetinis modelis. Jame nėra jokių „Smart TV“ funkcijų. Tuo pačiu metu jo veikimas yra prieinamas ir vaizdas yra priimtinas – jei ieškote kažko tikrai pigaus, kad galėtumėte prijungti išorinį įrenginį per HDMI arba prijungti skaitmeninę antžeminę televiziją, „DD420“ bus pagrįstas sprendimas.

„Xiaomi Mi LED“ televizorius 4A 32

Pigus, geras, išmanus – taip galite pasakyti apie „Xiaomi Mi LED TV 4A 32.“. Tai populiaraus Kinijos gamintojo televizorius, kuriame įdiegta „Android TV 9.0“. Padorus įvaizdis savo klasei, nors, žinoma, be fejerverkų, spalvos išnyksta kampu, mažas judesio lygumas ir kt.

Tačiau „Smart TV“ sistema veikia sklandžiai, taip pat galite laisvai naudotis DVB-C, DVB-T2 ar DVB-S2 imtuvais. Yra net įmontuotas skaitytuvas, skirtas CI moduliams, todėl mums nereikia naudoti kabelinės / palydovinės priedėlio. Sunku rasti geresnį pasirinkimą už kainą iki 800 -.

„Xiaomi Mi LED“ televizorius 4A 32 „Media Expert“

„Toshiba 32LA3B63“

„Toshiba“ televizorius yra tiesioginis „Xiaomi Mi LED TV 4A“ konkurentas. Tuo pačiu metu, kalbant apie „Xiaomi“, vietoj „HD Ready“ siūloma „Full HD“ raiška ir verta už tai mokėti papildomai.

Vaizdas aštresnis, įdomesnis. Gana estetiška išvaizda kalba ir apie televizorių. Tačiau tai nėra greičio demonas ir ne itin gerai įgarsinta įranga. Tačiau šios klasės televizijoms tai atleidžiama.

„Samsung UE32T5372“

„Samsung“ ekranas kainomis skiriasi nuo kitų modelių. Tam turite išleisti 1200 zlotų. Tuo pačiu metu ji siūlo akivaizdžiai geresnę vaizdo kokybę, nors mes vis dar kalbame apie pagrindinius parametrus.

„Tizen“ sistema yra intuityvi ir veikia greitai. Privalumas „Apple“ įrangos vartotojams yra „AirPlay 2“ arba „Apple TV“ programos palaikymas. Šio televizoriaus garsas taip pat yra tinkamas.

Tai yra pasirinkimas tiems, kur kaina nėra lemiamas veiksnys, o funkcijos ir vaizdas yra svarbesni, nepaisant aiškiai didesnės kainos.

„Samsung UE32T5372“ medijos eksperte

„Samsung The Frame 2021“ QE32LS03TA

Kitas „Samsung“ pasiūlymas yra visiškai kitoks modelis. Šis televizorius turėtų atrodyti visada gerai. Manoma, kad tai palyginti mažas paveikslėlis, atsirėmęs į sieną ant spintelės miegamajame ar kitame kambaryje. Kai mes jo nenaudojame, jis rodo vaizdą.

Tačiau, skirtingai nei kiti šeimos modeliai, „The Frame“ nesiūlo nė vieno laido. Jis turi visas „Smart TV Tizen“ funkcijas ir gražų vaizdą.

Tačiau dizainas yra pagrindinis jo turtas, už kurį mes kažkaip mokame papildomai.

Modelis TCL 32DD420 „Xiaomi Mi“ LED televizorius 4A 32 ″ „Toshiba 32LA3B63“ „Samsung UE32T5372“ „Samsung The Frame 2021“ QE32LS03TA
Rezoliucija Parengta HD formatu Parengta HD formatu „Full HD“ „Full HD“ „Full HD“
Išmanusis televizorius trūkumas „Android TV“ „Android TV“ Tizenas Tizenas
Kaina 590 zlotų 799 zlotai 999 zlotai 1199 – 1999 zlotai
Žiniasklaidos ekspertų pasiūlymas nuoroda nuoroda