Koks pigus televizorius pastatytas iki 2000 PLN

Geras ir pigus televizorius? Ar šie žodžiai vienas kito neišskiria? Ar tikrai galima nusipirkti tokį televizorių? Dar visai neseniai buvo sunku, bet turime 2021-uosius ir daug konkurencijos. „Xiaomi“ prisijungė prie žaidimo RTV rinkoje. Todėl, kai galvojome, ką nusipirkti iki 2000 -, pasirinkome penkis įdomius ir įvairius televizorių modelius.

Ką reikėtų žinoti prieš perkant televizorių?

Pirmiausia atminkite, kad televizoriai skiriasi ne tik ekrano dydžiu, išmaniosios televizijos platforma, dizainu ir kaina. Televizoriaus kokybei įtakos turi naudojama matrica, apšvietimas ar vaizdo apdorojimo procesorius. Ekranai taip pat skiriasi garsiakalbiais ir keletu kitų detalių. Todėl skirtumai tarp vieno ir kito 50 colių televizoriaus gali būti tikrai dideli, kalbant apie vaizdo kokybę, sklandų veikimą ar efektus žaidžiant konsolėje ar asmeniniame kompiuteryje.

Negalite apsigauti, kad 55 colių televizorius, kainuojantis 1799 -, suteiks tokias pačias galimybes kaip to paties dydžio OLED už 4999 – arba tokio dydžio 8K ekraną, kuris kainuoja dar daugiau. Ko mes negauname pigiame televizoriuje? Žinoma, nebus visiškai vienodo apšvietimo, žinomo iš viršutinių LCD ekranų ar tik organinių matricų. Pigesni televizoriai taip pat turi prastesnę spalvų aprėptį ir ne tokią plačią spalvų paletę, o tai reiškia ne tokį išsamų ir tikrovišką vaizdą.

Šiuo metu pigūs televizoriai jie palaiko HDR formatus, tačiau dėl riboto ryškumo jie negali tinkamai atkurti šio efekto. Šiek tiek geriau veikia ekranai, palaikantys „Dolby Vision“. Vis dėlto 600–700 nitų ir daugiau ryškumas suteikia tik norimą patirtį. Daugelis pigių televizorių taip pat pasižymi dideliu įvesties atsilikimu ir neturi papildomų žaidėjų funkcijų – tai reiškia blogesnę tinklo žaidimo patirtį ir silpnesnį konsolių ar gerų grafikos plokščių galimybių naudojimą.

Įrašo partneris yra „Media Expert“

Ar pigūs televizoriai yra blogi?

Tačiau tai nereiškia pigūs televizoriai kaip taisyklė, jie yra blogi. Daugeliui vartotojų tai bus visiškai patenkinama, pakankama ir patenkinama. Tereikia žinoti savo poreikius ir lūkesčius. Be to, verta pasvarstyti, kas mums rūpi.

Daugelyje pagrindinių modelių jau yra pažangios „Smart TV“ platformos, leidžiančios patogiai mėgautis „Netflix“, „YouTube“, „Player.pl“, „Ipla“ ir net „Apple TV +“ bei „Amazon Video Prime“. Taip pat atsiųsime vaizdą ir garsą iš savo telefono, naudosime daugialypę terpę. Tai taip pat daro gana didelį vaizdą. Vien 50 ar 55 colių televizorius bus didžiulis šuolis į priekį asmeniui, kuris anksčiau naudojo tik daugialypę terpę kompiuterio ekrane arba naudojo senesnį 32–40 colių ar mažesnį televizorių.

Kaip dalis serijos „Ką pirkti?“ Mes pasirinkome penkis pigius televizorius 1000–2000 – diapazone. Dėl to yra ir 1299 zlotų, ir 1999 m. Zlotų modelių. Tai yra įvairūs televizoriai, kurie rinkoje tikrai kuo nors išsiskiria. Kiekvieno iš jų pirkimas gali pasirodyti patenkinamas pasirinkimas, jei jis bus tinkamai apgalvotas ir pritaikytas mūsų poreikiams.

Pažvelkime į mūsų pasiūlymus dėl pigių televizorių iki 2000 -. Svarbu tai, kad visi modeliai yra naujausi kiekvieno gamintojo sprendimai.

„Xiaomi Mi TV 4S 55“

JVC LT-43VU3000

Mažiausias ir pigiausias pasiūlymas šiame palyginime. „JVC“ yra japonų prekės ženklas, tačiau už šio televizoriaus gamybą atsakingas turkų „VESTEL“. Jis taip pat gamina televizorius su „Toshiba“ ir „JVC“ logotipais. Visi jie pasižymi geru kainos / kokybės santykiu ir kokybe. VU3000 modelis yra įdomus dėl tikrai mažos kainos ir tuo pačiu dėl „Dolby Vision“ palaikymo. Tai yra unikali šio modelio savybė. Juolab, kad čia nėra „Android TV“, o yra tik savo, gana ribota, „Linux“ pagrindu sukurta „Smart TV“ platforma.

Tai yra pasiūlymas tiems, kurie, pavyzdžiui, turi „Xbox One S“ ir nori jį naudoti ne tik kaip konsolę, bet ir kaip filmų šaltinį iš diskų ir VOD paslaugų, tokių kaip „Netflix“. Arba jie turi skirtingą priedėlį, arba naudoja tik priedėlį arba antžeminę televiziją, kuriai ieško pigaus ir mažo televizoriaus.

JVC LT-43VU3000 nėra apreiškimas, kai kalbama apie vaizdą. Tam naudojama 60 Hz IPS matrica. Tai reiškia prastą kontrastą, silpnus juodaodžius, tačiau padorų efektą saulėtame kambaryje ir gerus žiūrėjimo kampus. Taigi jis gerai veiks kaip televizorius ne priešais sofą – todėl tai yra geras pasiūlymas virtuvėje, miegamajame ar vaikų kambaryje.

Vienas iš paprasčiausių modelių, tačiau jis palaiko „Dolby Vision“, todėl tai yra unikalus ir įdomus pasirinkimas savo klasėje.

JVC LT-43VU3000 žiniasklaidos eksperte

Sharp 50BL5EA

Perėmusi „Foxconn“, „Sharp“ grįžta į salonus ir nori pasirodyti dideliuose mūsų kambariuose, nors gamintojo pasiūlyme nebėra itin didelių ekranų, kuriuose japonai specializavosi prieš dešimtmetį. Dabar „Sharp“ siūlo pigius „Android“ televizorius, iš tikrųjų pigiausius rinkoje. Be to, jie veikia gana gerai.

Šio konkretaus modelio pranašumas yra „Android TV“ 9 versija su galimybe ateityje ją atnaujinti. Stabilus ir gana sklandus šios klasės darbas. Be to, „Sharp 50BL5EA“ turi net 4 HDMI prievadus, o tai taip pat reta pigių televizorių pasaulyje.

Tai geras pasiūlymas žmonėms, ieškantiems pigaus, palyginti didelio televizoriaus, turinčio prieigą prie daugybės VOD paslaugų. Kalbant apie mane, tai yra vienas puikiausių pasiūlymų studentams arba apskritai kaip televizorius butų nuomai.

„Sharp 50BL5EA“ žiniasklaidos eksperte

„Xiaomi Mi TV 4S 55“

„Xiaomi“ nėra nenaudojama ir įgyja naujų vartotojų elektronikos rinkos šakų. Atrodė, kad Europoje nebus įmanoma užkariauti televizorių pasaulio, nes klientai šiuo klausimu pasitiki Korėjos gamintojais („Samsung“ / LG), kultiniu „Sony“ ar „Philips“, turinčiu tvirtą olandų kilmės dokumentą. Tačiau paaiškėja, kad „Xiaomi“ gali kovoti ne tik su kaina, bet ir su savo televizoriaus galimybėmis.

„Mi TV 55 4S“ yra greičiausia pigiausia „Android TV“. Jis veikia stabiliai, o minimalistinis, lengvai naudojamas nuotolinio valdymo pultas yra puikus sprendimas. Pats televizoriaus dizainas su plonu rėmeliu ir metaliniais akcentais daro teigiamą įspūdį.

Kalbant apie vaizdo kokybę, stiprioji pusė yra vaizdo suskystinimas, toks retas šios klasės televizoriuose. Tai yra vienas iš pigiausių 55 colių televizorių, kurį verta rekomenduoti, ir vienintelis šiame palyginime.

Deja, „Mi TV 4S“ turi tam tikrą trūkumą loterijos forma, kai kalbama apie matricos tipą. Priklausomai nuo partijos, sumontuotos VA arba IPS plokštės. Tai pasakytina ir apie kitus televizorių modelius, ypač pigius. Tai reiškia, kad vienos kopijos vaizdo kokybė nebus tiesiogiai palyginama su kita. Blogiausia, kad mes nežinome, kaip tai patikrinti prieš perkant.

Tuo pat metu šios televizijos klasės šie skirtumai vis dėlto nėra tokie dideli ir modelis su IPS, ir su VA yra geri ekranai, nors tas, kurio VA matrica yra geresnė.

„Xiaomi Mi TV 55 4S“ žiniasklaidos eksperte

„Samsung UE50TU71722“

„TU71722“ yra populiarių „RU7122“ ir „RU7172“ įpėdinis – pagrindinės ir sėkmingos „Samsung Smart TV“ serijos tęsinys, šiais metais pažymėtas kaip „Crystal TV“.

Svarbu, kad Korėjos gamintojas, pastebėjęs konkurencijos veiksmus, taip pat siekė dar geresnio modelio apdailos. Ekrano rėmai yra plonesni, yra ir metalinių elementų. Televizorius yra plonesnis ir estetiškesnis.

Jo stipriosios pusės yra gera vaizdo kokybė ir puikus judesio sklandumas, kuris taip pat lenkia šiek tiek aukštesnės klasės ekranus. Be to, „Tizen“ yra stabili ir siūlo daugybę programų, įskaitant „AirPlay“ palaikymą.

Tai yra vienas protingiausių šios klasės pasirinkimų. Verta paminėti, kad 55 colių variantas taip pat yra šiek tiek brangesnis.

„Samsung UE50TU71722“ medijos eksperte

LG 50UN73003

Kalbant apie LG, tai labai neįprastas televizorius, nes tokio dydžio televizoriuje naudojama VA matrica, ir jūs turite žinoti, kad „LG Display“ specializuojasi IPS matricų gamyboje. Taigi juoda spalva ir kontrastas yra geresni nei 55 ar 49 colių „LG“ modeliuose.

Pagrindinis UN73003 privalumas yra operacinė sistema – „WebOS“ yra labai patogi vartotojui ir palaiko visas populiarias VOD programas. Tai taip pat leidžia integruotis į išmaniuosius namus, įskaitant „Apple HomeKit“.

Įdomi televizoriaus galimybė yra galimybė naudoti du „Bluetooth“ garsiakalbius kaip šio ekrano garsiakalbius. Vaizdo procesorius gerai keičia vaizdą. Tai taip pat yra geras televizorius, skirtas naudoti tradicinę linijinę televiziją.

LG 50UN73003 „Media Expert“

Žemiau rasite pateiktų modelių santrauką

Modelis LG 50UN73003 „Samsung UE50TU71722“ „Xiaomi Mi TV 55“ Sharp 50BL5EA JVC LT-43VU3000
Ekrano įstrižainė 50 colių 50 colių 55 colių 50 colių 43 colių
Matricos tipas 4K VA 60 Hz 4K VA 60 Hz 4K IPS / VA 60Hz 4K VA 60 Hz 4K IPS 60 Hz
„Smart TV“ platforma „WebOS“ Tizenas „Android TV“ „Android TV“ „Linux“ (savo platforma)
HDMI numeris 3 2 3 4 2
HDR HDR10 HDR10, HDR10 + HDR10 HDR10 HDR10, „Dolby Vision“
Kaina 1999 zlotai 1899 zlotai 1799 zlotai 1599 zlotai 1299 –
Pasiūlymas nuoroda nuoroda nuoroda nuoroda nuoroda

Kuris televizorius iki 2000 -, jūsų nuomone, vertas rekomendacijos?

Geriausi televizoriai