„Facebook Messenger“ ką tik atsikėlė

Paskutinis aktualizavimas:

Šiek tiek vyresni mūsų portalo vartotojai tikrai prisimena laikus, kai lenkas Gadu Gadu buvo pagrindinis komunikatorius, vedantis tekstinius pokalbius. Didėjant „Facebook“ ir „Messenger“ populiarumui, gimtoji programa praktiškai įėjo į istoriją. Dabar „Messenger“ įgyja vieną iš naudingų funkcijų, kurios GG buvo prieinamos nuo laiko aušros.

Atrodo, kad funkcija yra akivaizdi ir vis dar (kol kas) nepasiekiama

„Messenger“ darbalaukio programų vartotojų nėra daug. Didžioji dauguma mūsų, dirbdami kompiuteriu, naudojasi „Facebook Messenger“ naudodamiesi interneto naršykle. Tačiau yra „Windows“ ir „MacOS“ programa, kuri ką tik gavo naują funkciją. Aptariamas pakeitimas šiuo metu galimas tik beta versijoje, tačiau galima tikėtis, kad bet kurią dieną jis pasieks stabilią versiją.

Aš kalbu apie … galimybę pradėti pokalbį naujame lange. Taip, ši itin banali funkcija, kuri buvo akivaizdi GG ar Tleń, čia tik prasideda.

Kaip įjungti Pokalbis naujame lange „Messenger“ programoje?

Norėdami pasinaudoti nauja funkcija Pokalbis naujame lange atsisiųskite programą „Messenger“ (beta versija) iš „Microsoft Store“ (nuoroda čia). Tada, prisijungę, jei norite pasirinkti pokalbį su nurodytu kontaktu, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir iššokančiajame meniu pasirinkite parinktį. Pokalbis naujame lange. Tai labai paprasta.

Senų komunikatorių žavesys

Nuoširdžiai prisipažįstu, kad esu vienas iš „Messenger“ vartotojų, valdantis jį tik su išmaniuoju telefonu arba iš kompiuterio žiniatinklio naršyklės. Iki šiol nemačiau prasmės diegti atskirą programą – jos funkcionalumas buvo labai panašus į tą, kurią siūlo žiniatinklio versija.

Dabar, dėka galimybės vesti pokalbius keliuose languose, komunikatorius įgijo nepalyginamai didesnį skaidrumą, susijusį su kelerius metus naudojamais sprendimais. Ar šios priežasties pakanka, kad „Messenger“ versija būtų suteikta darbalaukiui?

Šiuo metu aš nežinau, bet tikrai atidžiai tai patikrinsiu.

Geriausi televizoriai