Skrudintuvas: kas yra geriausias d

Daugelis iš mūsų svajoja pradėti dieną gerais pusryčiais. Niekam ne paslaptis, kad duona dėl soties jėgos, skonio ir didelio universalumo visada yra geras pasirinkimas. Tačiau jis geriausiai krenta, kai būna karštas ir skrudintas. Kas taip nevalgė, paprasčiausiai nežino, kas prarasta.

Todėl šiandien šį vadovą skiriame skrudintuvams. Prietaisas, kuris neabejotinai pakeis jūsų dienų ryto jausmą. Gilinsimės į geriausius šiuo metu rinkoje esančius modelius, jų funkcionalumą ir tai, kaip išsirinkti idealiausią variantą savo namams.

Svarbiausias

 • Skrudintuvas leidžia mums pasinaudoti ankstesnių dienų duona ir padaryti ją daug skanesnę pusryčiams.
 • Čia pamatysite, kad yra keletas skrudintuvų rūšių – nuo paprasčiausių ir prieinamiausių iki rafinuotiausių ir pilniausių.
 • Atsižvelgdami į savo poreikius ir biudžetą, atsižvelgsime į kai kuriuos skrudintuvų aspektus. Kai kurie iš jų yra dydis, forma, dizainas ar funkcijos.

Geriausi skrudintuvai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Toliau pateikiame žinomiausius skrudintuvų modelius pagal produkto tipą. Visi šie modeliai turi daug teigiamų įvertinimų, išsiskiriantys iš kitų panašių kainų ir savybių turinčių produktų.

Geriausias skrudintuvas už savo kainos ir kokybės santykį

„Philips Daily HD2581 / 00“ modelis yra 830 W skrudintuvas. Jis turi dvigubą lizdą ir yra baltos spalvos. Turi 8 skrebučio nustatymus, bandelių pašildymo lentyną, išjungimo mygtuką, atitirpinimo funkciją ir nuimamą trupinių dėklą. Jo matmenys yra 18,8 x 27,5 x 15,6 cm ir 1,06 kg.

Dizainas yra paprastas, atsargus ir kompaktiškas, puikiai tinka mažai virtuvei. Jis turi visas pagrindines skrudintuvo funkcijas už labai prieinamą kainą. Štai kodėl ją labiausiai perka „Amazon“ vartotojai.

Geriausias klasikinis vertikalus skrudintuvas

„Moulinex Multipan A15453“ yra juodas skrudintuvas su atviru nerūdijančio plieno stelažu. Jis pasižymi kaimišku stiliumi, leidžiančiu paskrudinti visų rūšių duoną ir bandeles. Dėl kompaktiško dydžio jį lengva laikyti. Nepaisant to, jis vienu metu paskrudina iki 4 duonos riekelių.

Šis skrudintuvas išsiskiria tradiciniu dizainu ir šalto prisilietimo rankenomis, kurios suteikia saugumą pašalinant duonos riekeles. Tačiau trūksta kai kurių pagrindinių funkcijų, tokių kaip termostatas, kad pasirinktume rudumo lygį ir išjungimo mygtuką.

Geriausias biudžeto skrudintuvas

Skrudintuvas „Tristar Br-1009“ pagamintas iš metalo ir yra baltos spalvos. Jame yra du lizdai, 650 W galia ir 6 tosto nustatymai. Jis turi atitirpinimo ir automatinio sustabdymo funkciją. Tai apima šildymo funkciją, kad bandelės vėl taptų traškios, ir groteles.

Be to, jo dizainas yra kompaktiškas ir lengvas. Tiesą sakant, tai yra gera galimybė atimti kempingas ar atostogauja. Tai yra geras kainos ir kokybės santykis, todėl puikiai tinka ieškantiems pagrindinio produkto, tačiau geros kokybės.

Geriausias horizontalus skrudintuvas

Tai horizontalus plokščias skrudintuvas. Jame yra 3 kvarciniai kaitinimo elementai, 6 galios lygiai, 900 W, trupinių dėklas ir kabelių surinkimo anga. Apdaila pagaminta iš nerūdijančio plieno. Tai idealus produktas kepant duoną, bandeles ar sumuštinius.

Atminkite, kad tai neapima automatinio išjungimo, todėl turėsite stebėti tostus. Tai labai prieinama skrudintuvas.

Geriausias „Long Slot“ skrudintuvas

„Russell Hobbs Adventure 23610-56“ yra 1600 W skrudintuvas, turintis 2 ilgus ir platus lizdus, ​​puikiai tinkantis 4 dideliems griežinėliams. Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno ir sidabro spalvos, o tai suteikia elegantišką išvaizdą. Komplekte yra bandelių pašildymo stovas ir nuimamas trupinių dėklas. Kaip funkcijos išsiskiria papildomo aukščio, atitirpinimo ir atšaukimo funkcijomis. Jo matmenys yra 19,3 x 40,1 x 18,7 cm, o svoris – 2,2 kg.

Šis skrudintuvas yra minimalistinio ir blaivaus dizaino. Dėl savo matmenų tai labai įdomu namų ūkiams, turintiems kelis narius. Vartotojai labai vertina kokybę ir pranašumus.

Geriausias skrudintuvas derliaus

Mes baigėme savo pasirinkimą su „Russell Hobbs Colors Plus 23334-56“ – 2 plyšių trumpu ir plačiu nerūdijančio plieno skrudintuvu. Jis yra kreminės ir raudonos spalvos. Jo matmenys yra 32,6 x 19,2 x 27 cm, svoris – 1,73 kg. Jame įdiegta greito skrudinimo technologija (iki 50% greitesnė).

Jis turi bandelių šildytuvo atramą ir kreipia duoną į centrą. Veikimo ir kokybės požiūriu tai yra labai išsamus produktas. Tai puikiai tinka dizaino mėgėjams, nes suteikia daugiau malonumo retro į bet kurią virtuvę.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie skrudintuvus

Šiame vadove mes atsakysime į keletą dažniausiai pasitaikančių klausimų apie skrudintuvus. Nuo daugiau techninių aspektų iki praktiškesnių aspektų, visi sutelkėme dėmesį į tai, kad padėtų mums pirkti.

mergina ima tostą

Sotūs pusryčiai su skrebučiais yra puikus būdas pradėti dieną. (Šaltinis: „Lightfieldstudios“: 117398085 / 123rf.com)

Kodėl mes skrudiname duoną?

Paprastai skrudiname duoną, kuri nėra šviežia. Mes ne visada turime galimybę jį nusipirkti kiekvieną dieną, todėl naudosime tai, ką turime iš ankstesnių dienų. Skrudintuvu jo tekstūrą paverčiame daug lengviau ir maloniau valgyti. Tai magija, mes sausą, kietą ir negyvą duoną paverčiame daug traškesne ir apetiškesne.

Skrudinimo metu nutinka tai, kad duonoje likęs vanduo prarandamas. Taigi tekstūra keičiasi nuo švelnesnės ir puresnės iki auksinės ir traškios.

Skrudinta duona, būdama traški, užtrunka ilgiau, todėl sotumo jausmas bus didesnis. Visa tai prisideda prie to, kad valgome mažiau kiekio, todėl tai padės mums suvartoti mažiau kalorijų. Reikėtų pažymėti, kad tiek maistinis, tiek kalorijų kiekis nekinta kepant.

Skrudintuvo pranašumai ir trūkumai

Toliau mes išvardinsime skrudintuvo turėjimo teigiamus dalykus ir keletą neigiamų dalykų, kurie padės jums sąmoningiau apsispręsti dėl pirkimo.

Privalumas

 • Skonis ir tekstūra
 • Duonos derlius
 • Atitirpinimas
 • Dekoratyvinis elementas

Trūkumai

 • Tam reikia vietos
 • Vartok energiją
 • Galimybė nusideginti

Kaip veikia skrudintuvas?

Kaip jau minėjome anksčiau, skrudinimo procesas susideda iš duonos vandens kiekio sumažinimo, išgarinimo, šiek tiek sudeginant jos paviršių. Vertikaliuose skrudintuvuose įdėjus duoną į angą ir nuleidus svirtį, įjungiamas rezistorius, kuris elektros energiją paverčia infraraudonuoju spinduliu.

Tokiu būdu kaitinama vidinė viela iš nikelio ir chromo, kuri per kelias sekundes pasiekia 600–1000 W temperatūrą. Šis laidas yra atsakingas už drėgmės pašalinimą iš duonos ir skrudinimą iš išorės. Horizontaliuose skrudintuvuose duona dedama ant stovo, kurio apačioje yra atsparumas.

raudonas skrudintuvas

Skrudinimo procesas duonai suteikia traškią tekstūrą ir auksinę spalvą. (Šaltinis: Fabrikacrimea: 149851584 / 123rf.com)

Kaip ir kada valyti skrudintuvą?

Kalbėdami apie skrudintuvo valymą, turime galvoje ne tik tai daryti iš išorės. Klausimas yra tai padaryti iš vidaus, kur kaupiasi visi džiūvėsėliai, kuriuos skrudiname. Norėdami padėti mums atlikti šią užduotį, yra trupinių padėklų. Bet kokiu atveju, norėdami geriausiai išvalyti įrenginį, atlikite kelis veiksmus:

 1. Pirmas dalykas, kurį reikia nuvalyti skrudintuvą, yra jį atjungti.
 2. Tai padarius, išimkite dėklą su visais kritusiais trupiniais ir duonos gabalėliais.
 3. Išmeskite trupinius ir tada galite atsargiai išvalyti dėklą rankomis.
 4. Tada apverskite skrudintuvą ir bakstelėkite duonos likučius, kad patektumėte, pavyzdžiui, į kriauklę.
 5. Groteles taip pat patartina nuvalyti drėgna šluoste.
 6. Jei prietaiso viduje vis dar randate nešvarumų, galite naudoti šiek tiek drėgną dantų šepetėlį.
 7. Išorę tiesiog nuvalykite drėgnu skudurėliu, kaip tai darytumėte su bet kokiu kitu prietaisu.

Kalbant apie dažnumą, idealiausia būtų kartą per savaitę ištuštinti skrudintuvą. Jei norime atlikti gilesnį valymą, galime tai padaryti kartą per mėnesį. Mes rekomenduojame nuvalyti skrudintuvo paviršių po kiekvieno naudojimo, nes daugelis trupinių linkę kristi.

baltas skrudintuvas

Skrudintuvai leidžia pasirinkti įvairius skrudinimo lygius. (Šaltinis: Kondratjevas: 121164120 / 123rf.com)

Kokių skrudintuvų yra?

Daugiausia skrudintuvų yra dviejų tipų: skardinės ir elektrinės. Pirmieji atsirado 50-aisiais ir buvo uždėti ant dujų, kad jas šildytų. Šiandien jie jau yra pasenę. Apie pastarąsias žinome labiausiai. Tiesą sakant, dauguma rinkoje esančių skrudintuvų yra elektriniai. Šio tipo prietaisuose duona pašildoma per atsparumą skleidžiama šiluma.

Savo nusiteikimu

 • Vertikalus: tai klasikiniai skrudintuvai, kuriuos visi turime omenyje. Skiltelės įkišamos į angas viršuje. Jie yra išsamiausi dėl daugybės siūlomų funkcijų ir yra malonesni akiai.
 • Horizontalus: leidžia ant vienpusio šildomo stovo padėti ne tik skrebučius, bet ir duoną bei sumuštinius. Jie praktiški, jei norime paskrudinti bet kokio dydžio duoną.

Pagal savo griovelio tipą

 • Dvigubas griovelis: Tai gali būti dvi trumpos arba ilgos angos, žyminčios mūsų skrudintuvo ir skrudintos riekelės dydį.
 • Ilgas lizdas: Kai kurie žmonės pasirenka vieną, bet ilgesnį lizdą, kuris suteiks gaminiui pailgesnę išvaizdą.

Pagal savo dizainą

 • Šiuolaikinis: čia galėtume apsvarstyti daugumą modelių, nuo klasikinių ir minimalistinių iki rafinuotiausių ir novatoriškiausių.
 • Derlius: Tai versijos, įkvėptos 50-ųjų estetikos, dažniausiai tokios spalvos kaip raudona ar šviesi. Be skrudintuvų funkcijos, jie patys yra dekoratyviniai daiktai.

Šiuos tipus taip pat apibendrinome žemiau esančioje lentelėje.

Privalumai Elektros Orkaitės / sumuštinių virimo aparatas
Nuostata Vertikalus Horizontalus
Griovelis Dvigubas griovelis Ilgas griovelis
Dizainas Šiuolaikinis Derlius

maistą gaminantis asmuo

Vertikalus skrudintuvas su siauromis angomis puikiai tinka dviem riekelėmis supjaustytos duonos. (Šaltinis: Kukota: 138500205 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Pirkdami skrudintuvą turėsime turėti kelis kriterijus pagal mūsų skonį ir (arba) poreikius. Pagal šiuos kriterijus rasime įvairių rūšių skrudintuvus, kuriuos išvardinsime aukščiau.

Dydis ir išdėstymas

Pagal dydį yra daugiau ar mažiau kompaktiškų skrudintuvų. Priklausomai nuo vietos virtuvėje ir žmonių, gyvenančių name, skaičiaus …