„Sodastream“: kuris yra geriausias

Mes visi trokštame putojančios sodos vasarą, nesvarbu, ar tai palengvintų karštį, ar po sporto, ar tiesiog malonumui. Tačiau daugelyje jų yra per daug cukraus ir jie nėra naudingi mūsų organizmui. Ar yra alternatyva? Taip! Mes pristatome jums sodastream.

Tai prietaisas, skirtas paruošti naminius gazuotus gaiviuosius gėrimus. Pamirškite cukrų ir priedus, nuolat leisdami pinigus sau atsigaivinti ir diskomfortą nusileidę į barą pasimėgauti mėgstamu gėrimu. Nuo šiol naudodamiesi šiomis sodos mašinomis galite namuose gaminti bet kokio tipo gėrimus.
.

Svarbiausias

 • Norint mėgautis gaivinančiu gėrimu, nebereikia išeiti iš namų. Su sodastream po ranka galite gauti šių gėrimų per kelias minutes. Jie turi mažiau cukraus, yra daug sveikesni ir tuo pačiu rūpinasi aplinka.
 • Vis dar yra mažai gamintojų sodastream, todėl visos soda mašinos labai panašios. Tačiau yra ir skirtumų, todėl mes jums padėsime šiame straipsnyje, kad pasirinktumėte geriausiai jūsų poreikius atitinkantį.
 • Pagrindinis šio sektoriaus prekės ženklas vadinamas „SodaStream“. Ji prasidėjo 1903 m. Ir šiuo metu veikia daugiau nei 30 pasaulio šalių, turinčių daugiau nei 35 000 prekybos vietų.

Geriausi sodastreams rinkoje: mūsų rekomendacijos

Šiuo metu turime nepamiršti, kad „SodaStream“ yra ne tik sodos gaminimo mašina, bet ir pirmaujantis prekės ženklas, gimęs Izraelyje daugiau nei prieš 100 metų. Šiame skyriuje mes parodysime jums geriausių pasirinkimą sodastream, tiek iš pavadinto prekės ženklo, tiek iš kitų prekės ženklų. Mes pradėjome!

sodastream geriausiai parduodamas

Šis fantastiškas „Levivo“ prekės ženklo sodos aparatas yra perkamiausias tarp interneto vartotojų. Jame yra pagrindinis aeratorių rinkinys su dviem buteliais soda ir gali būti pasirinktas įvairių spalvų. Sodos galite gauti per kelias sekundes!

Puikus „Levivo“ prekės ženklo dalykas yra tai, kad jame naudojami standartiniai CO2 balionai, kuriuos lengva rasti universalinėse parduotuvėse ar internete, todėl apsipirkimas yra lengvesnis. Kiekvieną kartą, kai tai naudojate sodastream, sutaupysite 50% savo gaiviųjų gėrimų.

Geriausias sodastream už savo kainos ir kokybės santykį

sodastream Pack Jet White Į jį įeina butelis, skirtas naudoti mašinoje, ir CO2 balionas, galintis gazuoti iki 60 litrų vandens. Jis yra klasikinio dizaino, baltos spalvos ir naujos sistemos. Tai yra smagu, greita, lengva ir nebrangu paruošti mėgstamus gaiviuosius gėrimus namuose.

Pristatę butelį mašinoje ir paspaudę vieną mygtuką, soda gausite vos per 3 sekundes. Be to, jis turi skirtingą dujų lygį, kad visada pasirinktų norimus burbulus. Šis sodos aparatas yra geriausias „SodaStream“ pardavėjas, nes jo kainos ir kokybės santykis niekuo nenusileidžia!

Geriausias sodastream aukščiausios klasės

Jei jau esate naminės sodos žinovas ir ekspertas, rekomenduojame tai sodastream Nerūdijantis plienas. Jis sveria tik 1,4 kg ir 4,3 iš 5 ir turi daugiau nei 2 000 reitingų prisijungęs.

Tai yra įprastas pirmosios kartos modelis, tačiau su atnaujintais vidiniais elementais. Šiame rinkinyje yra karbonatorius, PET butelis ir vartotojo vadovas. Dėl aptakios ir kompaktiškos konstrukcijos nereikia jokių baterijų ar elektros.

sodastream geriausiai vertinamas

Iš daugiau nei 1 000 vertinimų, kuriuos turi ši soda, daugiau nei 70% vartotojų sutinka sodastream atitinka tobulumą.

Jo medžiaga yra plastikas, o pirkimo metu yra įvairių priedų, tokių kaip gazuotas įkroviklis ir gazuotas butelis. Vartotojai sutinka, kad ši mašina veikia nepriekaištingai, kad ir kiek ji būtų naudojama.

Pirkinių vadovas: apie ką turėtumėte žinoti sodastream

Galbūt jūs daug kartų permąstėte faktą, kad namuose turėjote ką tik pagamintų gaiviųjų gėrimų, neturėdami nuolat pirkti gatavų gėrimų. Čia mes atsakome į kelis dažniausiai užduodamus klausimus apie šiuos šiuo metu nežinomus dalykėlius.

jaunas vyras geria sodą iš butelio geltoname fone

„Sodastream“ leidžia visada išlikti žvaliam (šaltinis: Deanas Drobotas: 75587776 / unsplash.com)

Kokie yra pranašumai naudojant a sodastream?

Logiška, kad patekę į šį skyrių jau turime aiškių idėjų ir žinome keletą a naudojimo pranašumų sodastream. Pažiūrėkime tuos pagrindinius dalykus:

Privalumas

 • Sodą namuose galite gauti vos per kelias minutes
 • Jie turi daug skonių
 • Tai pigiau
 • Jūs sumažinsite plastiko išmetimą
 • Tai naudingesnė sveikatai

Trūkumai

 • Cilindrų kaina
 • Ribotas pajėgumas

Kaip veikia a sodastream?

Šių mašinų veikimas gali būti akivaizdus. Šiame skyriuje mes parodysime, kaip žingsnis po žingsnio pasigaminti mėgstamą gėrimą:

 1. Užpildykite butelį vandeniu iki nurodyto ženklo.
 2. Norėdami aeruoti, paspauskite aukščiau esantį mygtuką. Darykite tai tvirtai, kol išgirsite garsų garsą. Atminkite, kad yra modelių, kuriuos turite paspausti vieną, du ar tris kartus, priklausomai nuo norimo dujų lygio.
 3. Išimkite butelį iš mašinos rankiniu būdu.
 4. Įdėkite gazuoto vandens į stiklinę ir pridėkite norimų ingredientų ar sirupų.
 5. Paskutinis žingsnis Mėgautis!

Jei turite klausimų, paliekame jums vaizdo įrašą, kad galėtumėte lengviau pamatyti, kaip tai daroma:

Kiek laiko trunka soda, pagaminta iš sodastream?

Gėrimas su soda virimo aparatu trunka taip pat, lyg pirktumėte prekybos centre ar turėtumėte bare. Jei šios rūšies gazuoti gėrimai laikomi atviri ilgą laiką, dingsta dujos ir gėrimas nebėra tas pats.

Bet kokiu atveju gėrimus rekomenduojame gaminti tik tada, kai norisi jų turėti, kad išsaugotumėte putojančią jų išvaizdą, kad galėtumėte jais mėgautis visu savo puošnumu.

Kokius gėrimus galima gaminti naudojant a sodastream?

Vienas iš didžiausių privalumų naudojant sodastream yra tai, kad jūs galite sukurti daug skonių turinčius gėrimus. Galite mėgautis paprastu putojančiu vandeniu, kol įsigysite tūkstančius aromatinių sirupų, kuriuos galite įsigyti šiose mašinose. Čia mes matome keletą:

 • Normali „Cola“, „Zero Cola“ arba „Light Cola“
 • „Apple“
 • Grenadinas
 • Mėta
 • Tonikas
 • Energingas
 • Oranžinė
 • Citrinų kalkės
 • Imbierinis elis
 • vyšnia
 • Arbata

Taip pat galite sumaišyti mėgstamus skonius su viskiu, degtine, džinu ar kitais alkoholiniais gėrimais ir mėgautis mėgstamais kokteiliais.

Ar galiu pasirinkti temperatūrą, kurioje noriu gėrimo?

Naudoti sodastream tai daug lengviau nei atrodo. Temperatūros negalima pasirinkti kaip tokios, tačiau galite pridėti vandens norimoje temperatūroje.

Jei naudojate vandenį iš čiaupo arba turite tik kambario temperatūros vandenį, sodastream leidžia jums įpilti ledo arba galite jį įtraukti į galutinį gėrimą, kad jis taptų dar gaivesnis.

Koks jūsų kainų diapazonas?

Kaip matėme, yra daugybė rūšių sodastream, tačiau didžioji dauguma pasižymi labai panašiomis savybėmis. Jei galvojate įsigyti sodos aparatą, rekomenduojame tai padaryti. Kad ir kokia būtų jo kaina, tai reikš tam tikras finansines santaupas.

Nors cilindrų kaina svyruoja nuo 10 iki 30 eurų, šioms mašinoms taip pat parduodami specialūs buteliai, kurių vidutinė kaina yra 20 eurų. Galite rasti labai gerai sodastream Už didesnę nei 100 eurų, tačiau panašių savybių, vidutinės kainos svyruoja nuo 50 iki 70 eurų.

Puikūs gėrimai ir ledo kubeliai užpildyti šaltoje dėžėje ant paplūdimio smėlio.

Sodastream gamintojų vis dar yra nedaug, o visos sodos aparatai atrodo labai panašūs vienas į kitą. (Šaltinis: Hayati Kayhan: 118117755 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Nepaisant to, kad „SodaStream“ prekės ženklas pirmauja sodos aparatų rinkoje, pirkdami savo idealų modelį turime atsižvelgti į kai kurias detales. Peržiūrėkite šiuos pirkimo kriterijus, kuriuos pasirinkome jums padėti:

Kainos ir kokybės santykis

Žinoma, svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti perkant praktiškai bet kurį produktą ar paslaugą, yra jo kainos ir kokybės santykis. Jei jau pažvelgėte į sodastream rekomenduojame, pamatysite, kad kainos yra labai panašios.

Kaip minėjome vos prieš keletą pastraipų, vidutinė prekės kaina sodastream Tai yra apie 50–70 eurų. Be jokios abejonės, sodos aparato įsigijimas leis sutaupyti trumpuoju ir ilguoju laikotarpiu.

Panaudojimas

Paprastai šias mašinas lengva naudoti, tačiau jei jaučiatės šiek tiek nerangus, rekomenduojame naudoti tuos, kurie veikia be baterijų ar elektros. Tai suaktyvina ir gazuoja jūsų gėrimą tiesiog paspaudę mygtuką.

Vienintelis dalykas, kurį turite nepamiršti, yra įdėti butelį į sodastream Atsargiai, kad niekas nesulūžtų.

Dujų lygis

Dauguma sodastream Jie dirba be elektros, naudodamiesi išpilstytų dujų slėgiu, kad sukurtų gėrimą. Jie dirba paprastai:

 • Jei paspausite mygtuką vieną kartą, dujų lygis bus žemas;
 • Jei paspausite du kartus, turėsite vidutinį lygį;
 • Jei paspausite tris kartus, dujų lygis bus aukštas, todėl gėrimas bus labiau putojantis.

Taip pat yra modelių, kurie šią funkciją atlieka automatiškai. Primename, kad jei norite atsigerti gėrimo sodastream, paimkite jį šiuo metu, kad jis neprarastų savo savybių.

Draugų grupė skrudina gaiviaisiais gėrimais

Galbūt jūs daug kartų permąstėte faktą, kad namuose turite ką tik pagamintų gaiviųjų gėrimų, nuolat neprivalėdami pirkti iš anksto paruoštų gėrimų (Šaltinis: Burst: 544961 / pexels.com)

Priedai

Šiuo metu rekomenduojame atidžiai atkreipti dėmesį į tai, ar pasirinktas modelis palaiko priedus, ar ne. Jei taip, raginame tęsti pirkimą, bet priešingu atveju įsitikinkite, kad jame yra viskas, ko jums reikia.

Yra modelių, kurie nepriima tam tikrų tipų butelių ar net cilindrų, todėl ilgainiui bus sunkiau naudotis šia mašina.

Tęsti

sodastream jie padeda mums visada išlikti žvaliems. Lengvas naudojimas, įvairūs skoniai, kuriuos galime sukurti, ir ekonominės santaupos leidžia kiekvienam namuose turėti sodos aparatą.

Nors sunku apsispręsti dėl tobulos sodos aparato, šiame straipsnyje mes apsvarstėme geriausius modelius ir dažniausiai užduodamus klausimus priimdami sprendimą. Mes jau turime aiškų gazuotų gėrimų gaminimo namuose pranašumus ir jau išsprendėme abejones, kurios gali kilti pasineriant į pasaulio pasaulį. sodastream.

Dabar jums tereikia atsipalaiduoti ir mėgautis šiomis mašinomis namuose, kai tik norite!

(Paveikslėlio šaltinis: Miroslavas Skopekas: euj7bN47iLE / Unsplash.com)