Spalvinimas internete – kaip d

Draugas rekomendavo jums naują fondą, bet jūs neturite laiko eiti į vaistinę, todėl internetinė parduotuvė išlieka. El. Vaistinėse rasite visko – nuo „MAC“ pagrindo iki „Sally Hansen“ purškiamų pėdkelnių. Mes patariame, kaip patogiai nusipirkti kosmetikos kosmetiką internete ir kokias gudrybes naudoti, kad pagrindo spalva tinkamai derėtų prie veido. Jei paragavote naujų šešėlių ar veido pagrindo, skaitykite toliau!

Internetinė spalvinimo knyga - kaip priderinti kosmetikos spalvą prie veido

Privalumai perkant kosmetiką internetu

Spalvinimas yra įprastas spalvotos kosmetikos pavadinimas, kuris, skirtingai nei odos priežiūros priemonės, naudojamas makiažui gaminti. Kaip ir kiekviena moteris, tikriausiai turite mėgstamą, patikrintą kosmetiką, kurios visada siekiate. Tačiau nauja akių šešėlių paletė jus visada džiugina 🙂 Kur juos dažniausiai perkate?

Be stacionarių vaistinių, spalvotą kosmetiką taip pat siūlo elektroninės parduotuvės, o jų lūpų dažų puslapiuose galite praleisti pusę dienos – kiekviena spalva kviečia. Daugeliui iš mūsų kosmetikos pirkimas elektroninėje parduotuvėje taupo pinigus, laiką ir patogumą. Jei prie jo pridėsime kur kas platesnį asortimentą ir kosmetikos priemonių, kurių nerasite stacionariose vaistinėse, galimybė įsigyti dažų internete tampa viliojanti.

Įrodyta parduotuvė = sėkmingas apsipirkimas

Pasirinkite el. Vaistinę, kuri jūsų nenuvils – internete ieškokite parduotuvių, kurios turi nusistovėjusią poziciją ir kurių klientai yra patenkinti savo pirkiniais. Jei žengiate pirmuosius žingsnius perkant kosmetiką internetu, paklauskite draugų, kur jie perka internetu, arba patikrinkite internetinius forumus.

Jei turite savo patikrintą spalvą, kosmetikos įsigijimas elektroninėje parduotuvėje bus lengvas. Produktą, kurį žinote, verta pirkti internetu – tikrai sutaupysite ir būsite patenkintas pirkiniu. Jei dar neišbandėte kosmetikos, verta įsitikinti, kad, pavyzdžiui, pagrindo spalva nebūtų per tamsi / per šviesi. Kaip tai padaryti?

Ką atsiminti perkant spalvą elektroninėje parduotuvėje? Apsilankymas stacionarioje vaistinėje

Jei kosmetiką jums rekomendavo geras draugas, paprašykite pavyzdžio ir įsitikinkite, kaip ji elgiasi ant jūsų odos. Jei stebėjote kosmetiką, kurios dar neišbandė jūsų draugai, saugiausia statyti produktą vaistinėje. Nors lūpų dažų ar lūpų dažų atspalvį galima intuityviai pritaikyti prie veido, tinkamo pagrindo pasirinkimas internetinėje parduotuvėje jau yra iššūkis.

Kaip pasirinkti veido pagrindą?

Atminkite, kad geras veido pagrindas susilies su jūsų oda, todėl jis turėtų būti jos atspalvyje. Per didelė pigmentacija gali palikti kaukės efektą. Pasirinkite patikrintus, patikimus produktus, pvz., „Double Wear“ paklotus. Absoliutus hitas yra naujas „Double Wear Nude Water Fresh“ makiažas, suteikiantis odai gaivų išvaizdą ir išliekantis iki 24 valandų!

  1. Nustatykite savo odos tipą– jis gali būti kietas, šiltas ar neutralus. Kaip tai padaryti? Lengviausias būdas yra patikrinti riešų venų spalvą – melsvi tonai rodo šaltą toną (šalto smėlio atspalvio kosmetika su rausvais akcentais gerai tiks), žalsvos – šilto odos atspalvio ženklas – šiuo atveju atveju rinkitės kosmetiką su geltonu, alyvuogių ar persikų pigmentu. Kodėl tai taip svarbu? Kai kurie pagrindiniai takeliai pažymėti šiltais, šaltais arba neutraliais ženklais (šiltų ir šaltų rūšių mišinys). Ieškokite žymių ant butelių – W (šiltas), C (šaltas), N (neutralus).
  2. Kaip išbandyti pamatą? Pasirinkite 3 pagrindo atspalvius ir tepkite juos ant žandikaulio linijos, palaukite, kol jis prasiskverbs, ir išsirinkite tą, kuris geriausiai derinamas su oda. Atminkite, kad niekada nebandykite savo rankos pagrindo, kurio atspalvis visada skiriasi nuo jūsų veido. Taip pat atkreipkite dėmesį į dirbtinę vaistinės šviesos šviesą, kuri gali iškraipyti šešėlį. Mūsų patarimas: paprašykite namo atsinešti pamatų pavyzdį.
  3. Jei esate vaistinėje, kur vizažistai siūlo savo pagalbą, paprašykite jų ekspertų patarimų.

Jei jūsų kosmetiką galima įsigyti tik internete …

Deja, šioje situacijoje jūs negalite patikrinti savo odos, kaip atrodo pamatai ar akių šešėliai. Tačiau šiuo atveju galite naudoti kelis metodus:

  1. Jei turite patikrintą pagrindą, tačiau norite įsigyti kitokį prekės ženklą, naudokite vadinamąjį atraminis tinklelis. Pagrindo matrica yra ne kas kita, kaip internetinė miegamųjų vietų svetainė. Kaip tai veikia? Viskas, ką jums reikia padaryti, yra pasirinkti prekės ženklą ir pagrindo numerį svetainėje, o sistema jums parodys kitų prekės ženklų produktus tuo pačiu atspalviu. Mes labai rekomenduojame 🙂
  2. Patikrinkite, ar populiarūs „YouTube“ žmonės neišbandė jūsų pagrindo. Galbūt rasite vaizdo įrašą ar nuotraukų, parodančių, kaip pamatai atrodo tepant odą. Neapsiribokite vienu filmu ar nuotrauka – verta palyginti, nes filmų kokybė skiriasi ir spalva neatspindės tikrųjų spalvų.
  3. Naudokitės internete esančiais spalvų mėginių ėmikliais. „Swatch“ išsklaidys jūsų abejones, jei nežinote, kurią akių šešėlių paletę pasirinkti.

Pasinaudokite mūsų patarimais ir mėgaukitės apsipirkimu internetu 🙂