Koks geriausias 2021 m.

Siūlyti savo šuniui savo erdvę, kurioje jis galėtų jaustis saugus ir turėti privatumo, labai reikia, jei nusprendėte, kad didelis šuo yra jūsų gyvenimo dalis. Šiuo tikslu didelė šunų namelis jam yra puiki dovana. Nesvarbu, ar praleidžiate valandas ne savo namuose, ar juose.

Dideli šunys dažnai jaučiasi atsakingi už savo namų saugojimą ir praleidžia daug valandų sode, kai juos turite. Pasiūlykite jiems namelį, kuriame jie galėtų prisiglausti ir apsisaugoti nuo lietaus ar saulės. Šios kabinos taip pat padeda mokyti jūsų šunį, kad jis vienas namuose jaustųsi saugus.

Svarbiausias

  • Didelė šunų namelis tinka tiek sodui, tiek namo viduje. Tai vieta, kur gyvūnas gali jaustis saugus ir šiltai priglausti.
  • Šių produktų rinka yra labai įvairi ir jūs turite gerai pažvelgti į veislyno interjero matmenis, kad įsitikintumėte, jog mūsų dideliam šuniui bus patogu viduje ir nekils erdvės problemų.
  • Įprasta, kad didelėje šunų namelyje yra tam tikros rūšies pamatai, kad drėgmė nepatektų į vietą.

Geriausi rinkoje didelių šunų veislynai: mūsų mėgstamiausi

Šiame skyriuje pamatysite penkių populiariausių būdelių rinkoje rinkinį. Be to, mes išsamiai apibūdiname kiekvieno iš jų pagrindines savybes, kad galėtumėte visiškai žinoti visus produktus. Taigi galite pasirinkti veislyną, kuris geriausiai tinka jums ir jūsų dideliam šuniui. Nepraleisk to!

Išsamiausias veislynas dideliems šunims

Šiame dideliame šunų namelyje yra pakeltos grindys, vėdinimo sistema ir jis yra vientisas prie lubų. Jis pagamintas iš smėlio spalvos polipropileno, kuris siekia prisitaikyti prie bet kokios natūralios, miesto ar kaimiškos aplinkos. Siekiama, kad jį būtų galima derinti su elegantišku sodu. Jo matmenys yra 99 x 99 x 95 centimetrai.

Šis namas atsispiria orų daromai žalai. Pakeltos grindys sušildo jūsų vidų ir negauna drėgmės. Jis yra didelis viduje, todėl didelis šuo gali patogiai judėti. Pirkėjai pabrėžia medžiagų kokybę ir tai, kad jas lengva surinkti ir patogu žiemai.

Erdviausias veislynas dideliems šunims

Šis didelis rudas šunų namelis pagamintas iš aukštos kokybės PVC plastiko. Jo pardavėjai pabrėžia, kad jis yra ekonomiškas, lengvas, atsparus, plaunamas ir erdvus. Konkrečiai, jo matmenys yra 78 x 84,5 x 80,5 centimetrai. Norint stabilumo, pastogę rekomenduojama įrengti ant lygaus ir lygaus grindinio.

Pirkėjai pažymi, kad jame yra labai didelė erdvė ir kad namas rekomenduojamas beveik bet kuriai veislei. Šis didelis šunų namelis atlaiko lietų ir saulę, nepakeisdamas savo išvaizdos, ir, pasak pirkėjų, jį lengva surinkti. Ant plokščio paviršiaus šis produktas tarnaus ilgiau.

Sunkiausia didelė šunų namelis

Ši pastogė pagaminta iš tvirto plastiko, galinčio atsispirti smūgiams ir ultravioletiniams spinduliams. Be pagrindinių durų, jos turi šoninę sieną, kurią galima atidaryti, kad būtų galima lengvai išvalyti interjerą. Jis siūlo daug vidinės erdvės ir yra izoliuotas nuo žemės plastikinių kojų dėka.

Jo dydis yra 62 x 43 x 45 centimetrai, todėl jis nėra skirtas labai dideliems šunims. Jis tiekiamas su ventiliacijos užtikrinimo tinkleliu ir specialia drenažo sistema, pašalinančia drėgmę. Durų rėmas yra apkaltas atspariu įkandimui aliuminiu. Kai lyja, viduje nesušlapsi dėl gero stogo nuolydžio.

Natūraliausias veislynas dideliems šunims

Ši didelė šunų namelis pagamintas iš medžio. Tiksliau, tai yra beicuota pušis. Jis yra trijų skirtingų dydžių, kad būtų galima aptarnauti tiek vidutinius, tiek labai didelius šunis. Nepaisant to, kad jis pagamintas iš medžio, jis atsparus lietui, o pirkėjai sako, kad jį lengva valyti viduje dėl jo šarnyrinio stogo.

Norint pasirinkti dydį, rekomenduojama atsižvelgti į tai, kad pardavimo puslapiuose pateikti matmenys yra išoriniai, todėl viduje jis yra šiek tiek mažesnis. Jis turi kojas šiek tiek pakelti nuo žemės ir nepatekti drėgmės. Lengvai montuojamas kryžminiu atsuktuvu ir veržliarakčiu.

Lengviausia surinkti namą dideliems šunims

Šis didelis šunų namelis yra pagamintas iš patvaraus plastiko ir yra nepralaidus vandeniui. Fasadas yra smėlio spalvos, o stogas yra žalias ir jo matmenys yra 71 x 71 x 68 centimetrai. Rekomenduojama šunims, kurie nėra labai sunkūs. Pirkėjai pabrėžia, kad tai lengvai ir paprastai surenkamas namas. Jis sveria mažiau nei kilogramą.

Keletas vartotojų patvirtina, kad šis namas gali atsispirti lietui, karščiui ir vėjui. Jis neturi aukšto pagrindo namui atskirti nuo žemės, todėl rekomenduojama kloti grindis, kurios izoliuoja vidų drėgname klimate. Tai prieinama, o pirkėjai pabrėžia idealų kokybės ir kainos santykį.

Prekių vadovas: ką reikia žinoti apie didelę šunų namelį

Svarbu, kad prieš pirkdami didelę šunų namą, žinotumėte dažniausiai pasitaikančias šių produktų ir savo šuniškų augintinių savybes. Tokiu būdu galėsite geriau pasirinkti jums ir jūsų keturkojui draugui tinkantį straipsnį. Šiose eilutėse mes išsprendžiame dažniausiai pasitaikančias abejones.

Šeimos su savo šunimi vaizdas

Augintiniai yra šeimos dalis, jiems taip pat reikia savo erdvės.
(Šaltinis: Markas Bowdenas: 65656020 / 123rf.com)

Kas yra didelis šunų namelis?

Kaip jums patinka jūsų privatumas ir jūsų pačių kampai, malonu, kad šuo turi savo erdvę. Didelė šunų namelis gali būti įrengtas namo išorėje arba viduje. Lauke jis tarnauja taip, kad gyvūnas turėtų stogą, kuris jį sode praleidžia nuo saulės, arba kad jis turėtų šiltą vietą priglausti.

Namo viduje tai gali būti treniruotė, kai norite dresuoti savo šunį, kad jis žinotų, kaip likti vienam. Jei esate įpratęs būti su žmonėmis, likti namie vienam gali būti baisu, todėl gera idėja pasiūlyti erdvę, kurioje einant į darbą jaustumėtės patogiai ir saugiai, pavyzdžiui, būdelę.

Ar mano augintiniui patogu miegoti savo didelėje šunų namelyje lauke?

Šunys vis dažniau miega uždarose patalpose, net toje pačioje patalpoje ar lovoje, kurioje yra jų šeimininkai, tačiau miegojimas lauke nėra problema. Net kai kurie gyvūnai tai įvertins. Ypač didieji, kurie jaučiasi atsakingi už rūpinimąsi namais ir kurie, jei įeina, negali veikti kaip globėjai.

Sprendimas priklausys nuo jūsų gyvūno charakterio. Kai kurie augintiniai per daug pripranta prie gyvenimo ne namuose, ypač kaimuose ar namuose su dideliu sodu, ir nenori eiti namo miegoti ir teikia pirmenybę savo veislynui. Bet jei lauke nematote savo laimingo šuns, leiskite jam miegoti viduje. Gali būti, kad lauke jautiesi vienišas.

Ar žinojote, kad priėmus šunį galima teigiamai pakeisti ar paveikti bet kurio namų ūkio nario emocinį elgesį?

Kaip išmokyti savo augintinį palikti vieną naudojant didelę šunų namelį?

Veislynas taip pat gali būti labai naudingas norint išmokyti šunį pabūti vienam ir priversti jį jaustis saugiai jūsų namuose, kai jūsų nėra. Jei jūsų augintinis ką tik atvyko namo, bet jums reikia keletą valandų per dieną išeiti į darbą, turite tai padaryti be jūsų. Ir pastogė gali būti prieglauda.

Taigi pirmąsias dienas, kai jūsų didelis šuo turi likti vienas, įdėkite skanėstą jo namuose. Laikui bėgant jis ateis laimingas, nes susies tai su kažkuo geru. Ir gaukite, kad ten liktumėte tomis valandomis, kurias paliekate. Šuniui nėra malonu būti be tavęs namuose, tačiau jei aprūpini jį savo prieglauda, ​​padedi jam būti geresniam.

Du šunys mažame namelyje

Nuosėdoje rekomenduojama tepti produktą, kuris yra specialus blusoms ir erkėms atbaidyti. (Šaltinis: Jaroslavas Frankas: 31574833 / 123rf.com)

Geriau, jei galite uždaryti tą kabiną. Tikriausiai iš pradžių nesate sužavėtas. Bet apdovanokite jį ir laikykite tai savaime suprantamu dalyku. Ir tai prasideda keliomis valandomis. Į vidų įdėkite jo mėgstamą žaislą ir antklodę. Kai jis įpranta būti vienas savo prieglaudoje, jis gali tapti vienas namuose, jausdamasis patogiai, kol jūs einate į darbą.

Ar patogu mano dideliam šuniui praleisti dienos valandas lauke ir savo veislyne?

Kalbant apie viską, turite priimti šiuos sprendimus atsižvelgdami į savo augintinį. Pažvelkite į jų reakcijas, kad nuspręstumėte, kas juos labiausiai ir mažiau džiugina. Jei matote, kad sode jis verkia, jei nesate su juo, tai nėra patogu. Bet jei matote, kad jis mėgaujasi, bėga, elgiasi kaip globėjas ir linksmina save, nėra problemos, kad jis būtų paliktas.

Jei matote, kad jūsų šuo daro skylutes žolėje arba sunaikina vazonus, kilimėlį ar augalus, tai yra todėl, kad jam nuobodu būti lauke. Bet jei matai jį linksminantį ir nebūdamas prie namo durų laukdamas, kol išeisi, leisk jam dieną praleisti sode. Tas pats, jei pamatai jį namo viduje prašantį išeiti į lauką.

Kokie yra didelių šunų namelių privalumai ir trūkumai?

Toliau pateiktame sąraše mes apibendriname, kokie yra didelių šunų namelių privalumai ir kokie trūkumai. Šis produktas gali būti naudojamas įvairiais būdais, o jo naudojimas labai priklausys nuo gyvūno charakterio. Čia mes gilinamės į šį klausimą, kad namai pradžiugintų jūsų augintinį.

Privalumas

  • Gera vieta jūsų šuniui prisiglausti nuo lietaus ir saulės
  • Naudinga šuniui suteikti saugią vietą
  • Jūsų augintinis turės savo erdvę

Trūkumai

  • Išimtinai naudodamas šį veislyną kaip savo šuns namus, jis gali jaustis vienišas

Ar turėčiau pasiimti savo didelį šunį pasivaikščioti, net jei turiu didelį sodą ir veislyną?

Net jei turite didelį sodą ir didelę šunų namelį, kuriame jūsų augintinis gali priglausti ir jaustis patogiai, kiekvienas šuo turi eiti pasivaikščioti. Šunys mėgsta dalintis akimirkomis su savo šeimininkais, o pasivaikščiojimas yra labai naudingas jų socializacijai ir šuns mokymui palaikyti ryšį su kitais gyvūnais ir žmonėmis.

Taigi, nenusitaikykite su savo sodu galvodami, kad jūsų gyvūnas jau patiektas palengvėti ir ištiesti kojas. Kelias valandas per dieną išsineškite, norėdami pamatyti naujas vietas, pasivaikščioti su savimi, pažaisti su kitais šunimis ir galėti mėgautis naujais kvapais ir dirgikliais. Labiausiai šunys nori praleisti laiką su žmonėmis.

Be didelių šunų namelių, ką dar turėčiau pasodinti sode, kad savo augintinį pradžiuginčiau?

Be savo veislyno, dideliam šuniui reikia daugiau stimuliacijos sode, jei idėja ten praleisti valandas, o ne …