Spausdintuvo dažai: kas yra el

Dažai yra vienas iš svarbiausių elementų užtikrinant gerą spausdinimą. Nepaisant to, jis tebėra didelis nežinomybė. Todėl, norėdami įsigyti vieną iš geriausių spausdintuvo dažų rinkoje, galite padaryti klaidų. Norėdami jų išvengti ir geriau suprasti, kas yra dažai, mes parengėme šį straipsnį.

Skirtinguose skyriuose turėsite prieigą prie naudingos informacijos apie geriausius spausdintuvų dažiklius rinkoje. Be to, mes siūlome jums įsigyti kriterijus, kad visada galėtumėte įsigyti tikrai reikalingą, o ne bet kurį. Nebegalėsite gauti vidutinių spaudinių toli nuo jūsų lūkesčių, leiskite pasauliui ruoštis!

Svarbiausias

 • Yra originalių dažiklių, bet ir baltos etiketės. Originalai pasižymi didesniu našumu ir ilgesniu tarnavimo laiku. Tačiau baltos etiketės yra pigesnės, o jų kokybė nėra tokia prastesnė nei originalų.
 • Pirkdami asmeninių etikečių dažiklius turėtumėte apsvarstyti suderinamumą. Ne visos parinktys veiks su jūsų spausdintuvu. Patikrinkite, kokį modelį turite ir ar produktas, kurį norite įsigyti, jam tinka. Jei ne, investuosite veltui.
 • Jei ketinate valyti dažus, turite būti atsargūs. Negalima purtyti ir neatidaryti, nes tai gali sutepti jūsų drabužius, tada juos išskalbti bus labai sunku. Geros būklės išlaikymas prailgina jo naudojimo laiką, o tai taip pat turi įtakos spaudinių kokybei.

Reitingas: geriausias rinkoje spausdintuvo dažai

Geriausi „HP“ spausdintuvo toneriai arba geriausi „Brother“ spausdintuvų toneriai yra puikus pasirinkimas. Tačiau yra daugybė kitų variantų. Be to, kiekviename prekės ženkle siūlomi skirtingi modeliai. Prieš įsigilindami į visa tai, pateikiame, mūsų nuomone, geriausius spausdintuvų tonerius šiandien rinkoje. Dėmesingas!

1 pozicija: HP 126

„HP 126“ yra vienas iš geriausių „HP“ spausdintuvo tonerio. Tai aukštos kokybės originalus dažai, sulaukę begalės teigiamų atsiliepimų iš daugybės vartotojų. Tai yra vienas iš geriausių pigių HP spausdintuvų dažų, todėl tai puikus pasirinkimas tuo atveju, jei ieškote tikro spausdintuvo dažų. Jo gamintojas garantuoja jums aukštus kokybės standartus.

Su „HP 126“ galite gauti nuotraukų kokybės spaudinius. Jis turi ypatingą spausdinimo pajėgumą (apie 1200 nespalvotų puslapių). Jei turite HP spausdintuvą ir nenorite rizikuoti nesuderinamumo problemomis, jūsų toneris yra „HP 126“ modelis. Tiesa, kaina galėtų būti mažesnė, tačiau dėl jos siūlomos kokybės niekas nepriekaištauja.

2 pozicija: „Toner Experte TN1050_2“

„Experte TN1050_2“ toneris yra vienas geriausių pigių spausdintuvų dažų rinkoje dėl didelio spausdinimo pajėgumo (iki 1000 nespalvotų puslapių). Dėl to jis yra naudingas visų tipų aplinkose (namuose, biure ar mokykloje). Produktas yra su dviem vienetais, o tai leidžia jums įsigyti gero lygio spaudinių ir už nedidelius pinigus.

Kalbant apie suderinamumą, „Experte TN1050_2“ toneris puikiai tinka daugeliui „Brother“ spausdintuvų (vienas geriausių prekės ženklų rinkoje). Teigiama yra tai, kad net pirkdami šį modelį firminiam spausdintuvui, jūs niekada neprarasite jo garantijos. Be jokios abejonės, kokybiškas pasirinkimas tuo atveju, jei ieškote kažko įperkamo.

3 pozicija: „Samsung MLT-D111S / ELS“

Dar vienas geriausių 2021 m. Spausdintuvo dažų yra „Samsung“ MLT-D111S / ELS. Dėl vienspalvio lazerinio spausdinimo technologijos jis suderinamas su įvairiais „ProXpress“ serijos modeliais. Jo talpa atitinka likusius čia surinktus dažiklius (apie 1000 parodymų). Tai originalus dažiklis, kuris, nors ir brangesnis, suteikia didesnes garantijas.

Kita vertus, „Samsung MLT-D111S / ELS“ taip pat yra vienas geriausių originalių tonerių, nes jie neskleidžia jokio nemalonaus kvapo ir todėl, kad jį montuoti yra tikrai paprasta. Jo gamyba atitinka ISO / IEC 19752 standarto reikalavimus, kurie siūlo išskirtinę kokybę už vidutinę maždaug 50 eurų kainą.

4 pozicija: „Toner Kingdom TN 2320“

Kitas geriausių pigių tonerių rinkoje yra „Toner Kingdom TN2320“. Tiesą sakant, tai yra vienas iš geriausiai parduodamų „Amazon“ tonerių dėl puikios kokybės ir kainos santykio. Šimtai patenkintų klientų garantuoja jo patikimumą. Žinoma, matyt, nors jo kaina to ir verta, masinės spaudos atvejais tai nėra geriausias pasirinkimas.

Produktą sudaro du vienetai, leidžiantys iš viso atspausdinti iki 2600 puslapių. Norint maksimaliai padidinti našumą, jį reikia nustatyti iš naujo kas 1000 puslapių. Kita vertus, jo spausdinimo intensyvumas yra daugiau nei priimtinas, nors, kaip ir kitų modelių atveju, prieš įdėdami dažą, turite jį gerai suplakti. Išskirtinė galimybė vidutiniam vartotojui.

5 pozicija: „Prestige“ kasetė CE285A / 85A

Sąrašą užbaigiame kitu geriausios kokybės / kainos toniku. Tai „Prestige“ kasetė CE285A / 85ª. Už mažai pinigų jis siūlo didelę spausdinimo talpą ir ypatingą ilgaamžiškumą (iki 1 200 puslapių). Be jokios abejonės, puikus pasirinkimas paprastam vartotojui ar mažiems biurams. Jis suderinamas su „HP LaserJet & Pro“ serija, taip pat su daugeliu kitų modelių.

Nors tai yra įprastas toneris, „Prestige Cartridge CE285A / 85A“ kokybės standartai nekelia abejonių. Kiekvienas iš šio dažų sudarančių elementų yra 100% naujas, o tai užtikrina tvirtą ir patikimą produktą. Tai dažai, kurie siekia pasiūlyti spaudinių neišblėsus dėl laiko, taip pat aiškiai apibrėžtų ir aiškių tekstų.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie tonerius

Geriausius tonerius rinkoje galima įsigyti už sumažintą kainą. Originalai yra brangesni, tačiau jų pranašumas yra tas, kad jie geriau žino spausdintuvą, kuriam jie skirti, o tai turi įtakos jo veikimui. Tačiau tai yra ledkalnio viršūnė. Jei norite sužinoti daugiau apie tonerius, skaitykite toliau!

Kad rašalo kasetė veiktų, pirmiausia turite ją įdėti į spausdintuvo spausdinimo galvutę. (Šaltinis: Andriy Popov: 51450088 / 123rf.com)

Kas yra dažai ir kam jis skirtas?

Toneris yra būtina spausdintuvų dalis. Tai kasetė, per tonerio miltelius ant popieriaus perkelianti elektrinius krūvius. Milteliai susideda iš dviejų elementų. Pirmasis yra pigmentai. Antrasis – plastikas. Pigmentai naudojami tam, kad spausdintumėte spalvą. Kita vertus, plastikas yra atsakingas už šių pigmentų maišymą.

Kuo skiriasi rašalas ir dažai?

Skirtumas tarp dažų ir rašalo yra labai paprastas. Pradžiai rašalą naudoja rašaliniai spausdintuvai. Priešingoje pusėje yra dažai. Tai būdinga lazeriniams spausdintuvams. Apskritai, medžiaga yra tai, kas daro juos nepanašius. Rašalas yra ne kas kita kaip skystis, o dažai – milteliai.

Abu elementai naudojami spausdinti tekstą ir vaizdą, tačiau kiekvienas tai daro naudodamas savo metodą. Dėl tonerio mes jau paaiškinome, kaip jis veikia, ankstesniame skyriuje. Rašalo kasetė įdeda skystį ant popieriaus, norėdami perkelti norimus spausdinti vaizdus ir tekstą.

Dažai yra vienas iš svarbiausių elementų užtikrinant gerą spausdinimą. (Šaltinis: Adamowicz: 38210973 / 123rf.com)

Kad rašalo kasetė veiktų, pirmiausia turite ją įdėti į spausdintuvo spausdinimo galvutę. Rašalas, reikalingas spausdinimui, laikomas hermetiškame aliuminio inde. Šis yra padengtas mažais rašalo purkštukais. Spausdinimo galvutė inicijuoja judesį atgal į priekį, kad būtų atliktas spausdinimas.

Kokie yra spausdintuvo dažų privalumai, palyginti su rašalu?

Ar dabar verta žinoti, kas yra dažai ir koks skirtumas tarp rašalo kasečių? Mes taip manome. Kaip ir bet kuris kitas produktas, jis taip pat turi savo minusų. Tačiau būtent privalumai gerokai nusveria neigiamus dalykus. Štai kodėl dažai yra puikus pasirinkimas už rašalą.

Privalumas

 • Daug tiksliau nei rašalo kasetės
 • Jie nepateikia drėgmės dėmių problemų
 • Talpa didesnė už kasetes
 • Patvarumas yra pranašesnis
 • Jie siūlo puikų greitį
 • Dažniausiai spausdinimo kokybės dažai yra geresni ir tikslesni nei rašalo kasečių

Trūkumai

 • Kiek brangiau nei rašalo kasetės
 • Skirta beveik kasdieniam spausdinimui nei atsitiktiniam spausdinimui

Kokie yra dažų komponentai?

Toneriai yra sudėtingi elementai, todėl jų kaina yra didesnė nei rašalo kasečių. Tačiau, kaip jau minėjome aukščiau, jie yra patvaresni. Be to, spausdinimo kokybė yra geresnė. Tai daro juos idealiu produktu fotografijos spaudiniams. Spausdintuvo tonerį sudaro:

 • Dulkės. Gydytojo ašmenys, reguliuojantys miltelių kiekį, kuris iš rezervuaro perkeliamas į įmagnetintą cilindrą. Kai ši ašmenys praranda darbingumą, spaudiniai pradeda braižyti.
 • Šiukšlių dėžė dažų, kuriame kaupiami ant popieriaus pilami milteliai. Tam naudojamas mechanizmas yra magnetizmas. Vėliau lazerio veiksmas pritvirtina jį ant atramos.
 • Valytuvo mentė. Surenka dažų, kurie nėra perkeliami į popierių, ir grąžina juos į panaudotų dažų konteinerį. Jis turi būti gerai sumontuotas, kitaip atspauduose gali būti dėmių.
 • Tonerio lustai, naudojamas dažų išeigai valdyti. Jie pateikia duomenis apie iki šiol atspausdintų puslapių skaičių ir likusį dažų kiekį. Kaip minėta, kai kalbėjome apie valytuvo mentę, išeikvotas dažų rezervuaras surenka nenaudojamą ir likusį dažų kiekį po kiekvieno spausdinimo.
 • PCR (pirminis įkrovimo volelis). Šis elementas leidžia lazeriui atsekti gautus užsakymus.
 • OPD arba cilindro blokas. Jis veikia kartu su PGR ir lazeriu. Ji yra atsakinga už tai, kad lazeris būtų impregnuotas milteliais ant spausdinimo lapo ir taip suformuotų reikiamą vaizdą ar tekstą.
 • Magnetinis cilindras. Tai vamzdis, atsakingas už dažų nešiojimą iš indėlio į popierių.

Kaip valyti spausdintuvo tonerį?

Nesvarbu, ar turite vieną iš geriausių „Brother“ ar „HP“ spausdintuvo tonerio, ar vieną iš geriausių pigių spausdintuvų dažų, turėtumėte tuo pasirūpinti. Labai svarbu gauti kokybiškus spaudinius. Todėl laikas nuo laiko gali būti naudinga jį išvalyti. Žinoma, pirmiausia reikia aiškiai pasakyti, kad eidami valyti niekada neturėtumėte jo atidaryti.

Kai būsite pasiruošę jį išvalyti, taip pat neturėtumėte jo purtyti. Šis gestas gali užpildyti spausdintuvo vidų dulkėmis …