Riebalus deginantys maisto produktai: 20 maisto produktų, kuriuos turėtumėte b

Nors vienintelis būdas prarasti riebalus yra kalorijų deficitas, yra tam tikrų būdų, kuriais galite pagreitinti procesą. Optimizuodami medžiagų apykaitą ir planuodami treniruotes bei patiekalus, galite suteikti savo kūnui geriausias galimybes sudeginti daugiausia riebalų.

Perskaitykite mūsų sąrašą viršuje riebalus deginantis maistas, kurį reikia įtraukti ruošiant patiekalus ir užkandžius, ir sužinokite, kokia yra esmė, kai bandote numesti riebalus.

1. Kiaušiniai

Eggs yra supakuoti su baltymu ir riebalais, todėl jie labai patenkinti. Jie sulėtina jūsų virškinimą ir pasako smegenims, kad esate sotus – o tai gali užkirsti kelią valgymui.

Ir tvitamino ir mineralų kiekio, jie taip pat palaiko chemines reakcijas, kurias mūsų kūnas naudoja riebalams deginti.

2. Vištiena

Lean baltymų šaltiniai, kaip ir vištiena, iš tikrųjų virškinimui užima daugiau energijos (ar kalorijų) nei paprasčiausi angliavandeniai. Lengvų baltymų vartojimas taip pat apsaugo jūsų raumenų masę, kai trūksta kalorijų, o liesa masė degina daugiau kalorijų nei riebalai.

3. Lašiša

FDaugybė sveikų širdies riebalų ir baltymų lašiša palaiko sveiką širdį ir riboja kitų kalorijų šaltinių persivalgymą. Vienoje lašišos porcijoje yra maždaug ⅔ seleno kiekis, kurio jūsų organizmui reikia norint pagerinti skydliaukės funkciją.

4. Graikiškas jogurtas

Cturintis dvigubai daugiau baltymų nei įprastas jogurtas, Graikų jogurtas palaiko jūsų liesą masę ir yra soti užkandis. Norėdami gauti didžiausią naudą, pasirinkite nesaldintas versijas.

5. Išrūgos

LKaip ir visi aukščiau išvardyti baltymų šaltiniai, išrūgų baltymai padeda išsaugoti raumenis bandant sulieknėti, o tai padeda nukreipti riebalus

Išrūgų pasirinkimas Kaip Myprotein Whey Isolate rafinuoja baltymus, kad būtų ribojamas angliavandenių ir kitų kalorijų kiekis.

6. Arbūzas

Saldus vasaros malonumas, arbūzo nauda yra jo vardas – jo didelis vanduo turinys (ir pluoštas) leidžia pasotinti be daug kalorijų. Vaisių, kuriuose yra daug vandens, pasirinkimas užpildys jus greičiau nei džiovinti vaisiai.

7. Obuoliai

Ptirpinamas pluoštas, obuoliai tikrai gali sutramdyti apetitą prieš valgį ir sulėtinti virškinimą. Tirpus pluoštas taip pat yra susijęs su širdies sveikata – pagrindine kūno rengybos dalimi.

8. Mėlynės

Bspanguolėse ir kitose uogose yra daug vandens, jose yra mažiau cukraus nei kituose vaisiuose, neaukojant saldumo. Jų didelis antioksidantų kiekis taip pat padeda išlaikyti jūsų sveikatą.

9. Salierai

Celeris yra garsus „neigiamų kalorijų“ maistas – kai kurie žmonių teigia, kad salierams suvirškinti reikia daugiau kalorijų nei suvalgant. pluoštas o salierų vandens kiekis daro jį labai mažo kaloringumo, bet ne kalorijų. Tai vis dar labai patenkinantis traškus užkandis, ir puikiai dera su kai kuriais humusais.

10. Brokoliai

BRokolis ir jo kryžmažiedžiai analogai, pavyzdžiui, žiediniai kopūstai ir Briuselio kopūstai, yra labai aukšti pluoštas ir maistinių medžiagų, kurios palaiko jūsų kūno riebalų deginimą. Eksperimentuokite su šių daržovių kepimu ar valgymu žalios arba garintos – skirtingi metodai suteikia visiškai kitokį skonių.

11. Salotos

Esalotų valgymas prieš valgį iš tikrųjų gali padėti deginant riebalus. Kadangi salotose yra daug vandens ir pluoštas turinio, jis užpildo jūsų skrandį ir padeda išlaikyti tur kitų kontroliuojamų maisto produktų porcijos. Stenkitės ne pridėkite per daug kaloringų priedų ar padažų ir laikykitės žalių daržovių.

12. Avižos

APaprastas grūdų pusryčių pasirinkimas – avižas galima paruošti prieš naktį arba rytais tiesiog įdėti į neapdorotus jogurtus. Kepimo procese avižos sugeria tiek skysčių, kad galutinis rezultatas yra dalis, kuri jaučiasi didesnė ir sotesnė.

13. Kvinoja

A baltymų supakuotas viso grūdo pasirinkimas, kvinoja turi daug privalumų, skatinančių riebalų nuostolius. Pabandykite retkarčiais nuimti avižų kvinoja arba paruošti partiją, kurią patieksite vietoj ryžių su pietumis ar vakarienėmis. Tai taip pat puikus sriubų ingredientas, siekiant padidinti baltymų kiekį, kuris taip pat padeda jaustis sotiems.

14. Avokadas

Tkreminiai riebūs vaisiai, avokadas, yra galingi daugeliu atžvilgių, tačiau sveikas riebalų šaltinis yra sveikos medžiagų apykaitos raktas. Nors valgyti riebalus jaučiamas neteisingas bandant sudeginti riebalus, jie gali apriboti persivalgymą ir išlaikyti kalorijų deficitą, tuo pačiu riebaluose tirpus vitaminų, kurių jūsų organizmui reikia optimaliai veiklai.

15. Riešutų sviestai

Asveikas riebalų šaltinis, migdolų sviestas, žemės riešutų sviestas ir kiti riešutai yra puikūs būdai pasijusti sotesniems, ilgiau. Į savo užkandį įdėjus šiek tiek riešutų sviesto, vietoj paprastų ryžių pyragų ar morkų lazdelių, jis labiau pasisotins ir sulėtins virškinimą, kad alkis neišnyktų.

16. Chia sėklos

Sprekybos centras, bet galingos chia sėklos turi daug privalumų – daugelis jų yra dėl savo baltymų ir pluoštas turinys. Jie gali skysčius paversti tirštesnėmis medžiagomis – pagalvokite apie čiapudą ar įpylimą į tavo avižiniai dribsniai – tiekia mineralus ir vitaminus, kad riebalai virstų energija.1

17. Kava

WNors tai skatina savo medžiagų apykaitą, būkite atsargūs, kad į savo kavą nepridėtumėte per daug cukraus ar riebalų ir neutralizuotumėte jos energiją didinantį poveikį.

Nors geriant kavą kalorijų sudeginimas yra nereikšmingas, tai gali padėti stipriau stumti treniruočių metu ir ilgai deginti riebalus, baigus treniruoklių salę.

18. Žalioji arbata

GReen arbata turi ilgą naudos sąrašą, kuris apima medžiagų apykaitą ir smegenis. Ši nootropinė arbata gali būti naudojama kaip gėrimų forma arba randama kaip papildas, palaikantis sveiką medžiagų apykaitą.

19. Kajeno pipirai

A šiek tiek prieskonių gali padidinti jūsų medžiagų apykaitą ir netgi padėti stabilizuoti cukraus kiekį kraujyje. Kartu su kitais aukštais skonio ingredientų, tokių kaip česnakai ir imbieras, šis prieskonis gali padaryti daugiau nei sustiprinti skonio jūsų maisto produktų.2

20. Cinamonas

n priedas prie saldaus, šilto skonio cinamono, tyrimai parodė, kad jis netgi gali padėti normalizuoti cukraus kiekį kraujyje. Stabilus cukraus kiekis kraujyje reiškia mažiau stipraus alkio jausmo ir lėtą energijos išsiskyrimą bėgant laikui.3

Esmė

Net jei valgote visus aukščiau išvardintus maisto produktus, tai nieko gero neduos, nebent esate a kalorijų deficitas deginti riebalus. Laikydamiesi nuoseklių įpročių laikui bėgant, ir nuolat sportuoti užuot dramatiškai sumažinęs, riebalai gali būti tausojami ir įpročiai sveikesni.

Sujungus su riebalų deginimo treniruotės, galite netrukus deginti daugiau riebalų.

Paimkite namų pranešimą

Renkantis maisto produktus, kuriuose yra daug ląstelienosre, vandens kiekį, vitaminus ir mineralus, galite padėti suvaldyti alkį ir aprūpinti kūną maisto medžiagomis, reikalingomis medžiagų apykaitai optimizuoti – ir laikui bėgant sudeginti daugiau riebalų.