Sporto kilimėlių reitingas – koks

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Susipažinkite su mūsų parengtu mankštos kilimėlių reitingu ir išsirinkite geriausią modelį, pritaikytą jūsų poreikiams ir lūkesčiams. Atminkite, kad mūsų sąrašas yra labiausiai rekomenduojamas ir geriausias mankštos kilimėlis – jogos, gimnastikos ir kūno rengybos kilimėliai, taip pat tvirtai pagaminti universalūs kilimėliai ir akupunktūriniai kilimėliai.

Sporto kilimėlių sąrašas – geriausių mankštos kilimėlių TOP 10

Geriausių mankštos kilimėlių aprašymas

1. „Springos Thick Fitness“ jogos kilimėlis 183cm juodai pilkas

  „Springos Thick Fitness“ jogos kilimėlis 183cm juodai pilkas

49 –

Ar norite pasirūpinti savo sveikata ir fizine būkle? Susipažinkite su „Springos Thick Fitness Yoga Mat 183cm Black-Grey“. Tai bene geriausias mankštos kilimėlis, kainuojantis palyginti nedaug. Šis nuostabiai pagamintas ir labai gerai pateiktas kilimėlis veiks bet kokiomis sąlygomis. Jis gali būti sėkmingai naudojamas ant plokščių, guminių grindų ir plytelių. Kilimėlis yra 6 mm storio, o tai reiškia patogumą naudoti. Peržiūrėtas modelis puikiai tinka mankštai namuose. Jis taip pat gali būti profesionaliai naudojamas atliekant jogą, reabilitaciją, stabilizavimo pratimus ir greitus intervalus. Kilimėlis nesitempia, nelinksta ir neprilimpa prie pagrindo. Tai ilgai išlaiko gerą išvaizdą. Gerai pagaminti reljefiniai ženklai nusipelno dėmesio. Svarbiausi kilimėlio parametrai yra ilgis – 183 cm, plotis – 61 cm. Kilimėlis yra visiškai pagamintas iš TPE, t. Y. Iš latekso ir PVC neturinčios medžiagos. Ar jums įdomu, kuris mankštos kilimėlis pateisins jūsų lūkesčius? Pasirinkus rekomenduojamą kilimėlį, neabejotinai pasirodys jaučio akis!

2. Miegas, skirtas kūno rengybai ir „Crossfit“ 180X50X7Mm

  Miegamoji kilimėlė kūno rengybai ir „Crossfit“ 180X50X7Mm

20 –

„Fitness I Crossfit 180X50X7Mm“ mankštos kilimėlis yra geras ir pigus mankštos kilimėlis, kuris gali pasirodyti esąs geriausias pasirinkimas. Taigi, jei nenorite išleisti daug pinigų, rekomenduojamas kilimėlis turėtų jus pamaloninti. Pateiktas modelis vertas dėmesio ne tik dėl palankios kainos, bet ir dėl storio, kuris siekia net 7 mm. Kilimėlis taip pat neslidus, todėl jį saugu naudoti ir ant grindų, padengtų akmens masės ar kitomis slidžiomis medžiagomis. Kilimėlis puikiai tinka jogos ir tempimo pratimams. Tėvai gali jį naudoti žaisdami su vaikais taip pat lauke. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip miegmaišio pagalvėlė palapinėje (ji turi puikius izoliacijos parametrus). Po sulankstymo jis neužima daug vietos ir yra lengvas, todėl jį galima lengvai nešioti ir gabenti net ir nedidelėje automobilio bagažinėje. Kilimėlio matmenys yra 180cm x 50cm. Rekomenduojamas kilimėlis pagamintas iš EVA putplasčio – patvarios ir atsparios išorinių veiksnių medžiagai. Tai lengva išlaikyti švarą. Jį galima plauti rankomis drėgna arba putota kempine.

3. Hop Sport Hop Sport Hs N015Gm Violetinė 180X61X1 5Cm

  Hop Sport Hop Sport Hs N015Gm Violetinė 180X61X1 5Cm

63 –

Sporto kilimėlių sąrašas yra populiariausių modelių sąrašas, įskaitant „Hop Sport Hop Sport Hs N015Gm Fioletowa 180X61X1 5Cm“. Dėl savo dizaino ir spalvų kilimėlį dažniausiai naudoja ponios ir jaunimas. Padidinto storio (1,5 cm) modelis puikiai tinka mankštai lauke – pastaruoju metu labai madingas. Kilimėlį taip pat naudoja nėščios moterys, kurių kūnas yra jautrus išoriniams dirgikliams. Tinkamas storis puikiai izoliuoja nuo žemės ir užtikrina visišką naudojimo patogumą. Tuo pačiu metu kilimėlis neminkomas naudojant (deformacijų nepastebėta po dažno valcavimo ir intensyvios treniruotės). Išsiskleidęs, kilimėlis greitai ištiesia ir visada išlaiko aukščiausią elastingumą ir lankstumą. Šis pigus mankštos kilimėlis pagamintas iš NBR putplasčio, todėl jis yra labai lankstus, patvarus ir neslystantis. Dėmesio vertas kilimėlio atsparumas vandeniui – kilimėlis nesugeria prakaito ir nesugeria vandens, jį lengva valyti ir greitai išdžiūti.

4. „Movit Violet Health“ akupresūros kilimėlis su spygliais nuo nugaros skausmo Violetinė

  Sveikatos akupresūros kilimėlis „Movit Violet“ su spygliais nuo nugaros skausmo Violetinė

69 –

Geriausi mankštos kilimėliai neturi kainuoti daug. „Movit Violet“ sveikatos kilimėlis akupresūrai su spygliais nuo nugaros skausmo Violetinė yra geras mankštos kilimėlis, prieinamas už labai žemą kainą. Rekomenduojamas kilimėlis išsiskiria įdomiu dizainu – spalvų ir reljefo deriniu. Kartu su kilimėliu yra patogus dangtis, kad būtų lengva perkelti. Patenkinti kilimėlio vartotojai dažniausiai mini tvirtą ir patvarų darbą. Vis dėlto nenuostabu, nes kilimėlis yra garsaus vokiško prekės ženklo produktas, žinomas ir vertinamas visoje Europoje. Kiti kilimėlio privalumai yra skausmo ir negalavimų, susijusių su stresu, raumenų įtampa, nugaros, kaklo ir pečių skausmais, depresija, migrena, išialgija ir nemiga, malšinimas. Taip pat yra žinoma, kad kilimėlis gerina kraujotaką. Visa tai dėka 284 maskuojančių rozetių, kurių bendras masažo taškų skaičius yra lygus 9 372 vienetams. Kilimėlio spygliai pagaminti iš saugios medžiagos – ABS, o pats kilimėlis pagamintas iš 100% medvilnės su putplasčio užpildu. Kilimėlio matmenys yra 75 x 44 x 2,5 cm, o pagalvės matmenys – 44 x 17 x 8,5 cm.

5. „Avento 160x60cm Yoga Axer Pink Pink“

  Axer For Yoga Avento 160x60Cm Pink Pink

22 –

Mūsų sąraše taip pat yra pigių mankštos kilimėlių. Todėl, jei ieškote nebrangaus kilimėlio, apsilankykite „Axer Do Yoga Avento 160x60cm Pink Pink“. Pateiktas kilimėlis puikiai tinka aktyvioms ir reiklioms panelėms ir jaunoms merginoms, norinčioms gerai atrodyti ir pradėti savo nuotykius užsiimant joga ar kitais pratimais ant grindų. Pateiktas kilimėlis taip pat puikiai tinka kūno rengybos pratimams ir atsispaudimams, traškučiams ir pritūpimams namuose ir lauke, pvz., Balkone ar terasoje. Kilimėlis puikiai tinka šalčiui izoliuoti, jei einant į palapines jis naudojamas vietoj čiužinio. Ir viskas dėka tinkamo storio – 7 mm. Likę kilimėlio matmenys yra 160 cm ilgio ir 60 cm pločio. Išbandytas kilimėlis pagamintas tik iš patvaraus ir atsparaus pažeidimams polietileno. Jį galima lengvai išvalyti ir suvynioti, kad būtų galima nešti, ir greitai ištiesinti. Taip pat verta paminėti, kad pateiktas kilimėlis turi tik palankias vartotojų nuomones.

6. „Tiguar“ jogos pagrindas „Mat Ti J0008“

  „Tiguar“ jogos pagrindas „Mat Ti J0008“

– 87 –

Į mankštos kilimėlių reitingą taip pat įeina pigūs mankštos kilimėliai, tarp kurių reikėtų išskirti „Tiguar Yoga Basis Mat Ti J0008“. Tai labai įdomus kilimėlis – elegantiškas ir tuo pačiu modernus bei madingas. Apžvelgtas modelis yra tikras ir profesionalus jogos kilimėlis, skirtas asmeniniam naudojimui namuose ir grupinių jogos užsiėmimų metu. Geriausias kilimėlio pasirodymas jogos prasme leidžia saugiai atlikti visus pratimus, nebijant, kad jis pasislinks ar susisuks. Kilimėlis pagamintas iš aukštos kokybės gumos ir PVC mišinio, o tai reiškia jo patvarumą. Kilimėlis nepablogėja ir vis tiek atrodo kaip naujas po daugelio intensyvių treniruočių. Jo išvaizdai taip pat neturi įtakos dažnas lankstymas ir atsiskleidimas. Siekdamas dar didesnio naudojimo, gamintojas aprūpino kilimėlį metalinėmis kilpomis, leidžiančiomis jį laikyti ant pakabos išskleistoje padėtyje. Kilimėlio matmenys yra 183 x 60 x 0,5 cm. Kilimėlio skersmuo po valcavimo yra tik 10 cm. Bendras kilimėlio svoris yra tik 0,8 kg.

7. „Sissel“ gimnastikos gimnastikos kilimėlis 180X60X1cm

  „Sissel“ gimnastikos gimnastikos kilimėlis 180X60X1cm

– 175 –

„Sissel“ gimnastikos gimnastikos kilimėlis 180X60X1Cm yra bene lyderis ir geriausias mankštos kilimėlis mūsų reitinge. Tai universalus 1 cm storio mankštos kilimėlis. Jį galima sėkmingai naudoti namuose ir profesinio mokymo metu. Visą patogumą ir naudojimo saugumą garantuoja neslystantis paviršius, sugeriantis smūgio jėgas. Kilimėlis yra malonus ir subtilus naudoti, tuo pačiu minkštas ir lankstus. Tačiau jis nepablogėja ir nesideformuoja, o tai yra dėl tinkamo putų storio. Be to, kilimėlį lengva valyti ir jis, skirtingai nei dauguma populiarių mankštos kilimėlių, turi užapvalintus kraštus. Kilimėlio matmenys yra 180 cm ilgio ir 60 cm pločio. Vis dar įdomu, kokius mankštos kilimėlius uždėti? Peržiūrėtas modelis gali pasirodyti geriausias pirkimas.

8. Hop Sport Hop Sport Hs N015Gm Pilka 180X61X1 5Cm

  Hop Sport Hop Sport Hs N015Gm Pilka 180X61X1 5Cm

63 –

Geras mankštos kilimėlis neturi daug kainuoti. „Hop Sport“ „Hop Sport Hs N015Gm Grey 180X61X1 5Cm“ yra kilimėlis, kurį pasirinko daug taupių vartotojų, kurie vis dar jaučiasi patenkinti pirkiniu. Šis geras ir pigus mankštos danga visų pirma yra kokybė, ilgaamžiškumas ir patogumas. Pažymėtina, kad jo storis padidėjo iki 1,5, kuris neabejotinai reiškia naudojimo patogumą. Kilimėlį galima naudoti bet kur – taip pat lauke. Jis taip pat puikiai tiks kaip apsauga nuo šalčio kelionių lauke metu (miegmaišio pamušalas). Putplastis pagamintas iš sintetinių putų (NBR), kurių dėka mankštos metu neslysta ir puikiai sugeria kiekvieną vartotojo judesį. Kilimėlis yra lankstus ir ilgaamžis ir nepraranda savo parametrų net dažnai riedant. Be to, jis nesideformuoja, o išsiskleidęs vis tiek išlaiko aukštą elastingumo ir lankstumo laipsnį.

9. Hms mankštos kilimėlis Nbr Ym03

  Hms mankštos kilimėlis Nbr Ym03

43 –

Mankštos kilimėlių sąrašas pirmiausia yra geriausi mankštos kilimėliai, tarp kurių yra Hms mankštos kilimėlis Nbr Ym03. Tai pigus mankštos kilimėlis, tačiau jis gali suteikti visišką pasitenkinimą kiekviena treniruote. Pateiktas kilimėlis puikiai tinka jogai ir kitiems pratimams. Jis buvo pagamintas iš storos, puikiai amortizuojančios NBR medžiagos (tam tikros sintetinės gumos). Kilimėlis puikiai sukimba, yra stabilus ir neslysta treniruotės metu. Be to, NBR medžiaga garantuoja puikią izoliaciją – kilimėlį galima sėkmingai …