Reitingas: geriausi kelioniniai krepšiai

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

10 geriausių 2021/2021 m. Kelioninių krepšių reitinge, paskelbtame interneto svetainėse, pateikiami atrinkti produktų modeliai, skirti saugiai gabenti, pavyzdžiui, drabužius ar kosmetikos aksesuarus. Geri kelioniniai krepšiai taip pat lengvai talpina mobilią įrangą, kurios ekrano skersmuo yra ne didesnis kaip 15 colių. Remiantis dažnų keliautojų nuomone, geriausiuose kelioniniuose krepšiuose turi būti keletas skyrių, kad būtų lengviau patogiai išdėstyti įvairų turinį juose.

Kelioninių krepšių sąrašas – geriausių kelioninių krepšių TOP 10

Geriausių kelioninių krepšių aprašymas

1. Ortlieb Rack-Pack PD620 XL krepšys – geltonas

  „Ortlieb Rack-Pack PD620 XL“ - geltona

339 –

Žmonės, kurie domisi, kokius kelioninius krepšius pasirinkti, kad jie būtų praktiški ir nesusiteptų, turėtų pasirinkti „Ortlieb“ gaminį. Tai modernus, originalios kalkių spalvos, 54 cm ilgio gaminys. Krepšys turi dvi rankenas, kurias lengva nešioti rankoje, taip pat yra nuimamas ir reguliuojamas dirželis, užtikrinantis patogų krepšio gabenimą ant peties. Šiame geriausiame kelioniniame krepšyje yra užtrauktukas segtuko formos, taip pat prispaudimo diržas. Tai produktas, pagamintas iš vandeniui atsparaus ir patvaraus poliesterio. Šis minkštas sportinis lagaminas sveria 0,76 kg, o jo talpa yra 31 l. Šis vokiškas produktas sukurtas taip, kad būtų lengviau gabenti drabužius, sportinius batelius, taip pat aksesuarus ir mobiliuosius prietaisus.

2. „Travelite Capri Handy“ kelioninis krepšys – mėlyna / tamsiai mėlyna

  Kelioninis krepšys „Travelite Capri Handy“ - mėlynas / tamsiai mėlynas

197 –

Originalios išvaizdos, geras „Travelite“ krepšys yra produktas, kurį reikėtų rasti kiekvieno dažnai keliaujančio ar reguliariai sportuojančio žmogaus namuose. Tai produktas, pagamintas iš aukštos kokybės poliesterio, kuris buvo specialiai sustiprintas. Dėl to medžiaga nepraleidžia vandens ir yra atspari visų tipų mechaniniams pažeidimams ir nešvarumams. Šis labai lengvas, geras kelioninis krepšys yra skirtas trumpoms kelionėms. Jis puikiai tinka kaip rankinis lėktuvo ar autobuso bagažas. Šis modelis taip pat puikiai atliks savo užduotį trumpų savaitgalio kelionių metu. Šiame geriausiame kelioniniame krepšyje yra vienas pagrindinis skyrius, uždarytas užtrauktuku, taip pat šoninė kišenė, kurioje lengvai telpa telefonas ir kiti smulkūs daiktai. Produktas turi dvi tvirtas, minkštas rankenas, kurias patogu laikyti.

3. „TRAVELITE“ denio krepšys su vieta nešiojamam kompiuteriui „CrossLite“ – antracitas

  „TRAVELITE“ denio krepšys su vieta nešiojamam kompiuteriui „CrossLite“ - antracitas

137 –

Pasirinkę geriausius „Travelite“ kelioninius krepšius galite būti tikri, kad jie yra patikimi, pagaminti iš patvarių medžiagų ir atsparūs greitam nešvarumui. Šie geri kelioniniai krepšiai su nešiojamojo kompiuterio vieta yra „Premium“ serijos produktai. Šiuose dideliuose kelioniniuose krepšiuose yra du ratai, kurie palengvina jų gabenimą, nereikia jų pernešti per petį ar ranką. Elegantiški „Travelite“ krepšiai gaminami labai estetiškai. Dėl to jie patenkins net reikliausius klientus. Įmonės gaminiai laikomi prislopintu, elegantišku stiliumi ir išsiskiria puikiu funkcionalumu bei geriausios kokybės medžiagų naudojimu jų gamyboje. Tai produktai, skirti verslo ir privačioms kelionėms. Tai krepšiai žmonėms, kurie į lėktuvą, tolimojo susisiekimo autobusą ar automobilį pasiima daug mobilios įrangos, įskaitant nešiojamus kompiuterius ir planšetinius kompiuterius.

4. THULE „Crossover 2 Duffel 44L“ rankinė – žalia

  THULE „Crossover 2 Duffel 44L“ rankinė - žalia

859 –

Vis daugiau klientų domisi, kokius kelioninius krepšius verta pirkti, kad jie puikiai tiktų lėktuvui. Puikūs produktai yra „Thule“ prekės ženklo produktai, kurie daugelį metų buvo vieni geriausių šiuolaikinių lagaminų ir aksesuarų, skirtų dažnai keliaujantiems, gamintojai. Šio prekės ženklo gaminiuose lengvai tilps maža elektronika ir priedai, nes juos galima paslėpti priekiniame skydelyje su funkcinėmis, slystančiomis kišenėmis su elastinėmis kilpomis ir apsauginiu tinklu, pritvirtintu užtrauktuku. Geriausiuose „Thule“ kelioniniuose krepšiuose yra „Power Pocket“ kabelių valdymo sistema, leidžianti įkrauti mobiliuosius įrenginius jų neišimant iš krepšio. Tai krepšiai, kurie pasitvirtins ilgose kelionėse. Jie turi unikalų atidarymo būdą, leidžiantį puikiai matyti visą turinį ir lengvai supakuoti, nerizikuojant sugadinti ar sunaikinti drabužius ar gaminius. Tai yra geri kelioniniai krepšiai, kurie atitinka daugumos oro linijų keleivių rankinio bagažo reikalavimus.

5. WIZZAIR rankinis bagažas 42x32x25 lėktuvo krepšys NAVY

  WIZZAIR rankinis bagažas 42x32x25 lėktuvo krepšys NAVY

37 –

Išskirtinis, geras „American Tours“ kelioninis krepšys yra produktas, kurį galite pasiimti su savimi į bet kurią kelionę. Šis funkcinis krepšys leidžia saugiai keliauti su mobiliąja įranga ir kitais brangiais priedais. Tai pigus kelioninis krepšys, kurį galima patogiai nešioti ir ant peties, ir rankoje. Pritvirtintus diržus galima nuimti. Tai daro šį pigų kelioninį krepšį patogiu gaminiu, tinkančiu sportinei aprangai ir avalynei pasiimti treniruotes, sporto salėje ar sporto klube. Geriausias „American Tours“ kelioninis krepšys yra atsparus vandeniui, puikiai sutvarkytas. Tai palengvina atskirų produktų laikymą nepažeidžiant likusio turinio. Tai produktas, kuriame yra funkcinis ženklelis, leidžiantis įdėti krepšį ant bagažo lagamino lentynos. Šio gaminio matmenys atitinka visų pasaulio oro uostų reikalavimus dėl rankinio bagažo. Šis modelis pagamintas iš labai patvaraus poliesterio.

6. „Helikon Urban Training Kryptek Mandrake“ krepšys (TB-UTB-CD-71) H.

  „Helikon Urban Training Kryptek Mandrake“ (TB-UTB-CD-71) H.

– 238 –

Šiuolaikiškas ir pigus „Helikon“ kelioninis krepšys yra spalva, primenanti karinę kamufliažą. Šis funkcionalus ir lengvai nešiojamas geras kelioninis krepšys yra 39 l talpos ir jame lengvai galima sutalpinti reikiamą kosmetiką, batus, rankšluostį, taip pat drabužius. Tai produktas, kurį galima pasiimti sporto treniruotėms, kovos menų pamokoms, taip pat kelionėms ar komandiruotėms. Šis modelis pagamintas iš originalaus „Cordura 500D“. Tai medžiaga, suteikianti šiam krepšiui maksimalų tvirtumą, atsparumą dilimui, taip pat negražias medžiagos klostes, atsirandančias dėl intensyvaus šio produkto naudojimo. Tai geriausias kelioninis krepšys, atspariausias vandens išsiliejimui, todėl jį galite nešti per lietų, nebijodami užlieti jame paslėptų daiktų. Šiame modelyje yra „Velcro“, skirtas maišui suasmeninti, taip pat sustiprinta juostelė, neleidžianti dugnui iškristi.

7. HI-TEC ASTON II 55 transportavimo krepšys

  HI-TEC ASTON II 55 transportavimo krepšys

109 –

Kelioninių krepšių sąrašas, sukurtas dalyvaujant specialistams, labai išsamiai apibūdina „Hi-Tec“ modelį. Tai tipiškas sportinis krepšys, išsiskiriantis originaliu dizainu ir 55 litrų talpa. Tai produktas, leidžiantis patogiai nešiotis savo bagažą. Šis puikus ir pigus kelioninis krepšys tinka kelionėms ar sporto treniruotėms. Jis išsiskiria vėdinamu pagrindiniu skyriumi, kuris apsaugo nuo drabužių, batų, taip pat gabenamų kosmetikos ir tualeto reikmenų drėgmės. Tai produktas, kuriame įrengtas vidinis organizatorius, kuris palengvina tvarkos palaikymą gabenant smulkius daiktus ir priedus. Šis pagrindinis kelioninis krepšys turi funkcines rankenas, kad galėtumėte jį nešioti rankoje ar per petį. Šiam krepšiui pagaminti buvo naudojamos atsparios ir patvarios medžiagos, išvengiant atsitiktinio užtvindymo ir žalos turinio viduje. Šis pigus kelioninis krepšys turi minkštus šonus ir dugną.

8. Patogus rožinis „Penny Scallan“ krepšys su paukščiais

  Penny Scallan rausva rankinė su paukščiais

– 105 –

Neįprasti, pigūs „Penny Scallan“ kelioniniai krepšiai yra pasiūlymas patiems mažiausiems klientams. Tai gražūs, estetiškai pagaminti ir madingi Australijos gamintojo „Penny Scallan Design“ krepšiai. Jis siūlo aukščiausios kokybės gaminius, kurie išsiskiria tinkamu dizainu ir aukščiausios kokybės medžiagų naudojimu jų gamyboje. Šio prekės ženklo sukurtas funkcionalus ir geras kelioninis krepšys pravers kiekvienai mokyklinio amžiaus merginai, planuojančiai apsistoti pas draugą, taip pat vykti į sporto stovyklą ar mokyklinę išvyką. Šis krepšio modelis taip pat gerai veiks, kai jūsų vaikas lankysis sportinėje veikloje. „Penny Scallan Design“ krepšių dizainą sudaro keli erdvūs cilindro formos daiktadėžės su užtrauktuku. Tai pigus kelioninis krepšys, palengvinantis mobiliųjų įrenginių gabenimą, nes jame yra kameros su specialiu putplasčio įdaru.

9. Vaikų namų mamytės krepšys pilkas

  Vaikų namų mamytės krepšys pilkas

– 349 –

Geri kelioniniai krepšiai, „Childhome Mommy Bag“ serija, yra funkcionalūs ir estetiškai pagaminti gaminiai, kuriuose tilps vaikų aksesuarai ir moteriški niekučiai. Šie produktai puikiai tinka kelių dienų kelionei, taip pat kelionei už miesto ribų. Šie viršutiniai kelioniniai krepšiai yra pagaminti iš madingo Oksfordo audinio, o vidus skirtas apsaugoti turinį. Tai pigūs kelioniniai krepšiai, į kuriuos lengvai tilps mobilieji įrenginiai, aksesuarai kūdikiams, taip pat elektroninės auklės, buteliai, žindukai ir kūdikių drabužiai. Tai gražūs, talpūs ir labai madingi krepšiai, pagaminti iš vandeniui atsparios medžiagos, tokios kaip „Canvas“. Šie pigūs kelioniniai krepšiai retai patiria mechaninių pažeidimų, be to, juos labai lengva valyti. Tai kelioniniai krepšiai, kuriuose yra persirengimo kilimėlis ir papildoma …