Stalo kėdės: kas yra

Nesvarbu, ar dirbate namuose, ar biure, tikriausiai praleidžiate nemažai valandų per dieną atsisėdę. Jei tai jūsų atvejis, turite turėti elementų, kurie palengvina kūno vietų, kenčiančių dėl šių pozų, priežiūrą. Kaip, pavyzdžiui, kaklas ir nugara. Viena svarbiausių neabejotinai yra stalo kėdė. Turite lažintis dėl tinkamiausio.

Tie, kurie dirba ar mokosi namuose, gali neteikti per daug reikšmės naudojamo kėdės tipui. Galite naudoti vieną iš tų, kuriuos turite savo namuose. Tačiau jei praleidžiate daug valandų sėdėdami namuose ar biure, turite turėti kuo geresnę stalo kėdę. Norėdami padėti jums tai pasiekti, parengėme šį pirkimo vadovą. Atkreipkite dėmesį į jo turinį.

Svarbiausias

 • Stalo kėdės yra būtinos visiems dirbantiems ar besimokantiems sėdintiems priešais stalą. Rinkoje rasite begalę galimybių. Svarbu, kad statytumėte tą, kuris geriausiai atitinka visus jūsų poreikius.
 • Labai svarbu, kad kėdė būtų ergonomiško dizaino. Tai reiškia, kad jis sukurtas taip, kad maksimaliai prisitaikytų prie jo savininko anatomijos. Tokiu būdu priversite nugarą, apatinę nugaros dalį ir bet kurią kitą kūno dalį kuo mažiau kentėti.
 • Svarbu, kad rinkdamiesi savo stalo kėdę patikrintumėte, ar galima reguliuoti skirtingus jos elementus. Mes remiamės atlošu, sėdyne, porankiais ir aukščiu. Tai padarius, jums tai bus dar patogiau.

Geriausios stalo kėdės rinkoje

Vienas geriausių būdų sužinoti daugiau apie rašomąsias kėdes yra apžvelgti labiausiai vertinami modeliai. Atsižvelgiama į jo vartotojų nuomonę, kuri neabejotinai yra svarbiausia. Dėl šios priežasties mes pasirinkome keletą geriausių nuomonių keliančių kėdžių. Atkreipkite dėmesį į viską, ką atrasite šiose eilutėse, tai bus labai naudinga.

Patogiausia kėdė stalui

Jei ieškote labai patogios stalo kėdės, tai ji. Dėl tam tikrų priežasčių jis pažymėtas „Amazon’s Choice“, be to, jis turi daugiau nei 60% 5 žvaigždučių įvertinimų. Tai aukštos kokybės kėdė, reguliuojama aukščio ir galinti išlaikyti iki 150 kg svorio.

Jis yra juodos spalvos, pagamintas iš sintetinės odos ir su aukštos kokybės dangčiu, pagamintu iš PU (poliuretano). Jame yra ratai, porankiai, juosmens atrama ir pasukamas atlošas.

Redakcinis vertinimas: Ši kėdė iš kitų išsiskiria puikiu kainos ir kokybės santykiu. Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, o jo aukštis yra reguliuojamas.

Stalo kėdė išrankiausiems

Tai aukštos klasės stalo kėdė. Jis turi 5 laipsnių reguliavimą, kad galėtumėte pasirinkti patogiausią padėtį. Jame yra kvėpuojantis tinklinis atlošas, o sėdynė taip pat paminkštinta tuo pačiu audiniu.

Be to, sėdynė yra W formos, todėl galite sėdėti centre. Kėdės priekyje yra kabliukas, kad sėdint kojoms būtų minimalus spaudimas. Palaiko iki 150 kilogramų svorį.

Redakcinis vertinimas: Ši kėdė yra patogumo sinonimas. Jis turi 5 skirtingas pozicijas, garantuojančias jūsų visišką pasitenkinimą. Jame taip pat yra platus atlošas ir paminkštinta sėdynė.

Ideali stalo kėdė kompiuteriui

Ši stalo kėdė jums tikrai atrodys labai įdomi, nes ji turi gerų savybių už priimtiną kainą. Šią kėdę galite rasti įvairių spalvų, kartu su juoda.

Jei ilgas valandas dirbate sėdėdami, ši kėdė padeda atlikti užduotis nesužalojant nugaros ar apatinės nugaros dalies. Ir atlošas, ir sėdynė yra reguliuojami, kaip ir kėdės aukštis. Kėdė gali pasisukti 360 laipsnių kampu.

Redakcinis vertinimas: Puiki galimybė visiems vartotojams, norintiems sutaupyti. Bet jie nenori aukoti komforto. Kėdė pasižymi puikiomis funkcijomis, o sėdynė yra reguliuojama.

Puiki stalo kėdė žaidėjai

Jei tavo žaidimai , netyčia užklupote tinkamiausią stalo kėdę, kėdę, skirtą išimtinai žaidėjai! Tai labai tinka jaunimo miegamiesiems, be to, galite pasirinkti daugybę spalvų.

Jis yra pasukamas, labai patogus ir išlaiko iki 100 kg svorio, be to, kad yra pagamintas iš odos, taigi 58% 5 žvaigždučių įvertinimų. Vartotojai, be savo kokybės, pabrėžia ir puikų kainos ir kokybės santykį.

Redakcinis vertinimas: Ši kėdė idealiai tinka ilgoms sesijoms žaidimai. Jis yra pasukamas, gana patogus ir yra pagamintas iš odos. Jis taip pat yra įvairių spalvų.

Geriausia stalo kėdė su masažo funkcija

Jei praleisite gyvenimą sėdėdami, masažas vėl suaktyvins jūsų kraujotaką ir suteiks poilsio. CLP Pacific 2 kėdė su įvairiomis masažo funkcijomis yra reguliuojama, turi ratus ir yra įvairių spalvų, tinkanti jūsų miegamajam.

Jis yra kokybiškas ir turi atramą kojoms, nors ir nėra atsilošęs. Vartotojai pabrėžia jo kokybę ir ergonomiką.

Redakcinis vertinimas: Ši kėdė siekia sukurti unikalią patirtį. Jis turi ne tik kojos atramą, bet ir masažo funkciją bei yra reguliuojamas.

Geriausia stalo kėdė su geriausiu dizainu

Stalinių kėdžių apžvalgą baigiame idealia, skirta dizaino mėgėjams. Ši kėdė išsiskiria elegantišku ir blaiviu dizainu. Jis taip pat yra ypač patogus ir pagamintas iš didelio tankio putplasčio.

Dėl 5 pėdų kojos jis yra gana stabilus. Jo rekomenduojamas svoris yra 150 kg, jis yra baltos spalvos.

Redakcinis vertinimas: Ši kėdė yra modernaus, elegantiško, blaivaus ir nesenstančio dizaino. Be to, jis yra gana patogus ir patvarus.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie stalo kėdę

Be abejo, mūsų atlikta geriausių stalo kėdžių apžvalga buvo labai įdomi. Tai padėjo ne tik atrasti labiausiai vertinamus modelius, bet ir keletą svarbiausių jų savybių. Bet vis tiek turite žinoti daugiau apie šio tipo baldus. Todėl turėtumėte atkreipti dėmesį į šio vadovo turinį, jis padės jums įsigyti.

Vyras

Ergonomiškos kėdės rūpinasi jūsų sveikata (šaltinis: Andriy Popov: 51450535 / 123rf.com)

Kas yra stalo kėdė?

Stalinė kėdė skirta praleisti daug valandų per dieną joje sėdint. Jis turi atlošą, kad nugara kuo mažiau nukentėtų, su paminkštinta sėdyne ir su porankiais. Įprastas dalykas yra tai, kad galite pritaikyti skirtingas kėdės dalis taip, kad būtų dar patogiau. Jie turi ratus ir yra pasukami, kad būtų praktiškesni.

Kas yra ergonomiška stalo kėdė?

Ergonomiška stalo kėdė yra ta, kuri rūpinasi ja besinaudojančiųjų sveikata. Jo nereikėtų painioti su patogia kėdute, kuri yra tiesiog ta, kurioje jaučiatės patogiai. Ją galima pritaikyti prie konkrečių kiekvieno žmogaus savybių. Jis atitinka kūno formą ir subalansuotai paskirsto kėdės daromą slėgį.

Kaip sureguliuoti ergonomišką kėdę?

Ankstesniame skyriuje matėte, kas yra ergonomiška stalo kėdė. Dabar mes norime jums parodyti, kad labai svarbu atlikti reikiamus pakeitimus, kad jis atliktų savo misiją. Taigi nepraleisite įdomių jo savybių. Mes paruošėme šią lentelę, kad galėtumėte tinkamai sureguliuoti kėdę. Taigi, atkreipkite dėmesį į viską, ką jame pamatysite.

 • Reguliuojama gylio sėdynė: Sureguliuokite sėdynę giliai. Tarp sėdynės krašto ir kelių atlošo palikite tarpą. Taigi šios vietos nejaus spaudimo ir pagerės kraujotaka.
 • Reguliuojamo aukščio sėdynė: Turite reguliuoti aukštį taip, kad kojų padai būtų visiškai atremti į žemę. Be to, jūsų nugarą taip pat turi palaikyti kėdės atlošas.
 • Atlošas atlošiamas: Atlošas turi būti reguliuojamas ir turėti skirtingus pasvirimo taškus. Taip pat tikslinga, kad ji turėtų laisvą poziciją, sugebėtų subalansuoti save pertraukų metu. Atlošo įtempimas turi būti sureguliuotas pagal žmogaus svorį, kuo daugiau jis sveria, tuo labiau jis turi būti įtemptas.
 • Juosmens ryškumas: Būtina, kad atlošas turėtų juosmenį, kuris tarnautų taip, kad stuburas liktų išlygintas. Šis juosmens iškilumas turi sugebėti prisitaikyti prie jūsų kūno formos.
 • Sinchronizavimo sistema: Sinchroninė kėdės sistema leidžia atlošą pakreipti atgal. Tokiu būdu jis sinchronizuojamas su sėdynės pagrindo atliekamu judesiu. Taigi kūnas sinchroniškai judės kėdėje.
 • Priekinis sėdynės kraštas: Priekinis sėdynės kraštas turi būti šiek tiek pasviręs. Tai tarnauja tam, kad kėdė nespaustų kojų. Taigi galima pagerinti teritorijos apyvartą.

Kokios medžiagos dažniausiai naudojamos stalinių kėdžių apmušimui?

Vienas iš aspektų, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį perkant savo stalo kėdę, yra jo apmušalas, jei jis jį turi. Gamintojų pasirinkta medžiaga yra gyvybiškai svarbi, nes ji su jumis nuolat susisieks. Nepalikite šio reikalo atsitiktinumui, bet atkreipkite dėmesį į tai, ką pamatysite šiame sąraše. Tai bus labai naudinga priimant sprendimą.

 • Tinklelis. Tai labai ekonomiška medžiaga ir taip pat yra labiausiai kvėpuojanti. Žinoma, jis turi trūkumų ir tai, kad jis yra mažiau patvarus nei kiti.
 • Audinys. Jis tarnaus ilgiau nei tinklelis ir yra labai patogus. Tačiau jis paprastai tampa nešvaresnis ir sunkiau valomas nei kitos galimybės.
 • Sintetinė oda. Dirbtinėse dažnai randamos dirbtinės odos kėdės. Jie yra labai elegantiški, o jų valymas yra labai paprastas. Žinoma, jo kaina yra didesnė nei du ankstesni variantai. Be to, vasarą tai gali suteikti šiek tiek šilumos.
 • Oda. Galime pasakyti tą patį, ką ir apie sintetinės odos kėdes. Pagrindinis jų skirtumas yra tas, kad jų kaina yra didesnė.

Stalo kedė

Stalinės kėdės yra skirtos praleisti daug valandų sėdint. (Šaltinis: Katarzyna Białasiewicz: 58953877 / 123rf.com)

Kaip turėtumėte valyti stalo kėdę?

Vienas iš svarbiausių jūsų stalo kėdės priežiūros aspektų yra jo švara. Pagalvokite, kad sėdėdami praleisite daug valandų. Be to, greičiausiai valgysite ar gersite daiktus sėdėdami ant kėdės. Todėl jis dėmės ir jį reikės išvalyti. Jau nekalbant apie purvą, kuris sukelia dulkes ar prakaitą tam, kas ant jo sėdi.

Jei jūsų stalo kėdė pagaminta iš odos, pabandykite naudoti tokio tipo medžiagai tinkantį gaminį. Jei jis pagamintas iš sintetinės medžiagos arba audinio, nuvalykite jį šiek tiek drėgna šluoste. Jei norite, galite naudoti šiek tiek amoniako, praskiesto vandeniu. Bet visų pirma mokėkite …