Visionary naminių šunų maisto apžvalga

Kaip „Visionary Pet“ taip tiksliai sako: „Jūs esate tai, ką valgote, ir tas pats pasakytina ir apie mūsų šunis“. Šią unikalią naminių gyvūnėlių ėdalo kompaniją valdo patys pasiskelbę mitybos vėžliai, kuriuos įkvėpė ketogeninės dietos, naudojamos šunų vėžio terapijai. Jų misija yra sukurti lengvai prieinamą mažai angliavandenių turintį šunų maistą naminių gyvūnėlių tėvams, kurį būtų galima patogiai naudoti namuose.

Visionary Pet – Keto šunų maistas Mažas angliavandenių kibiras | …

  • Sumanūs šunys ėda mažai angliavandenių: šunis turėtų maitinti riebalai ir baltymai, o ne angliavandeniai. Mūsų mažai angliavandenių turintis šunų maistas …
  • LENGVAS IR PATOGUS KASDINIS ŠĖRIMAS: Mūsų grūdų neturinčiame šunų maiste yra viskas, ko reikia jūsų šuniui – ir nieko …
  • Tobulas mitybos profilis: Mūsų daug baltymų turinčio šunų maisto receptas gaunamas iš mūsų patirties gerinant šunų …

Nors „Visionary Pet“ įkvėpė keto dietos, naudojamos gydant sergančius šunis, yra daugybė įrodymų, kad mažai angliavandenių turinti dieta yra naudinga ir sveikiems šuniukams. „Visionary Pet“ klientai pastebėjo daugybę privalumų, įskaitant geresnį virškinimą, sumažėjusį uždegimą ir geresnę odos ir kailio būklę.

Taip pat įrodyta, kad keto dietos efektyviau išsaugo liesą kūno masę nei turinčios daug skaidulų turinčių dietų, o antsvorio turintiems ar nutukusiems šunims labiau sekasi mesti svorį laikantis daug baltymų turinčios dietos nei tiems, kurie ir toliau vartoja krakmolą.

Ingredientų kokybė

Visionary Pet laikosi ne pelno organizacijos „KetoPet“ sudedamųjų dalių ir receptų, atlikdamas ilgus tyrimų metus. Šaldyti džiovinti ir užšaldyti maisto produktai yra pagaminti iš 100% žmonių kokybės ingredientų, nors neturėtumėte paragauti išbandyti šių produktų, nes jie supakuoti žali.

Net sausas prekės ženklas yra aukščiausios kokybės, pagamintas daugiausia iš gyvūninių baltymų šaltinių ir be grūdų, glitimo ir angliavandenių. Visų maisto produktų kokybė tikrinama pagal AAFCO standartus.

Visi ingredientai ir analizė

Pirmų 10 šunų maisto ingredientų analizė yra puikus būdas suprasti bendrą maistinių medžiagų kiekį šunų maiste, nes AAFCO reikalauja, kad visi šunų maisto ingredientai būtų surašyti pagal jų svorį. Štai arčiau, kas viduje Visionary Pet Keto sausas maistas – vištienos receptas:

Pilni ingredientai:

Vištienos miltai, vištiena, vištienos riebalai, džiovintas kiaušinis, miskanto žolė, želatina, natūralus vištienos kepenų skonis, kalio chloridas, druska, cinko oksidas, geležies sulfatas, niacinas (vitaminas B3), mangano oksidas, vitaminas E, vario sulfatas, tiaminas (vitaminas). B1), pantoteno rūgštis (vitaminas B5), piridoksinas (vitaminas B6), vitaminas A, riboflavinas (vitaminas B2), etilendiamino dihidriodidas (jodo šaltinis), kobalto karbonatas, folio rūgštis, natrio selenitas, biotinas, vitaminas D3, vitaminas B12

Toliau pateikiama sausosios medžiagos garantuota recepto analizė.

Tai yra gana nuostabi garantuota analizė, kiek angliavandenių yra mažai. Norėdami parodyti, koks unikalus šis Keto receptas, pažiūrėkite, kaip jis palyginamas su vidutiniu sausu šunų ėdalu –

Visionary taip pat daro kažką kita unikalaus naminių gyvūnėlių ėdalo erdvėje. Jie pateikia žmogaus mitybos etiketę su visomis kalorijomis, angliavandeniais, skaidulomis ir kt.

Ingredientai, apie kuriuos galite pasidomėti:

Vištiena: Visi „Visionary Pet“ keto šunų maisto receptai didžiąją dalį baltymų gauna iš pirminio mėsos šaltinio. Vištiena sudaro pirmąsias tris šio maisto sudedamąsias dalis, o tai reiškia, kad joje yra daug gyvūninių baltymų, kurių šuniui reikia degalams.

Džiovintas kiaušinis: Kiaušiniai šunų mityboje buvo vadinami „auksiniu standartu“, nes jie suteikia beveik 100% pilno baltymų šaltinio. Nuoroda

Miskanto žolė: Ši rytietiška žolė dažniausiai sodinama namuose kaip naminiams gyvūnėliams tinkama velėnos alternatyva. Paprastai jis naudojamas vaistažolių medicinoje kaip priešuždegiminis. Nuoroda

Želatina: Pagaminta iš gyvūnų kremzlių ir kaulų, želatina turi 99% baltymų ir daug amino rūgščių. Nuoroda

Druska: Druska jau yra būtina jūsų šuns sveikatai, tačiau prie bet kokio mažai angliavandenių turinčio maisto reikėtų pridėti papildomą šio mineralo priedą. Nuoroda

Cinko oksidas: Visus jūsų šuns fermentus ir hormonus iš dalies reguliuoja cinkas, o trūkumas gali sukelti odos problemų ir skydliaukės sutrikimų. Nuoroda

Mangano oksidas: Šis priedas yra mangano šaltinis, kuris yra būtinas keliais augimo ir vystymosi etapais, įskaitant kaulų formavimąsi. Nuoroda

Tiaminas: Tiaminą, dar vadinamą vitaminu B1, rekomenduojama įtraukti į daugumą šunų maisto. Nuoroda

Pantoteno rūgštis: Tai dar vienas vitamino B5 pavadinimas, kuris yra būtinas šunų virškinimo funkcijai ir medžiagų apykaitai. Nuoroda

Piridoksinas: Piridoksino ar vitamino B6 trūkumas gali sukelti anemiją šunims. Nuoroda

Kobalto karbonatas: Šis antioksidantas palaiko širdies sveikatą ir kraujotakos funkciją. Nuoroda

Folio rūgštis: Tai tik dar vienas vitamino B9, kuris vaidina pagrindinį vaidmenį žarnyno veikloje, pavadinimas. Nuoroda

Biotinas: Biotinas yra papildas, kuris padeda jūsų šuniui auginti sveiką odą, kailį ir nagus. Nuoroda

Visionary naminių šunų maisto produktų linija

Šiuo metu „Visionary Pet“ siūlo tris skirtingus šunų ėdalo tipus. Visi jie turi mažai angliavandenių turinčių ir keto turinčių mažiau nei vieną gramą neto angliavandenių viename puodelyje. Įvairi produktų linija leidžia jums pasirinkti patogiausią būdą, kaip suteikti šuniui keto dietos pranašumus.

Visionary naminių gyvūnėlių produktų linijos

Keto sausas šunų maistas

Metų bandymai ir kūrimas vyko formuojant šį mažai angliavandenių turinčią kibilą. Jame nėra daug nepageidaujamų perdirbtų ingredientų, kurie patenka į standartinius parduotuvėje nusipirktus kibirus, pavyzdžiui, kukurūzus, sojas ir ryžius. Tai puikus keto šunų maistas užimtiems naminių gyvūnėlių savininkams, neturintiems laiko kasdien ruošti patiekalų savo kailiniams kūdikiams.

Šis šuns kibulas yra unikalus. Galite pasakyti tiesiog pažvelgę ​​į jį, jis skiriasi nuo įprasto kibalo.

Jis yra lygesnis, atrodo tankesnis (beveik kaip tešla) ir turi mažiau dribsnių trupinių nei kiti kibalai. Darau prielaidą, kad taip yra dėl maisto, kurį sudaro tokie dideli riebalų ir baltymų kiekiai. Tikrai neatrodo, kad tai būtų neigiama, nes mano šunims tai patiko.

Žalias šaldytas džiovintas šunų maistas

Žalia jautiena yra pagrindinis šio liofilizuoto maisto ingredientas, kuris pakartoja mažai angliavandenių turinčią formulę, kurią sukūrė ne pelno organizacija „KetoPet“. Bet sąraše taip pat rasite šparaginių pupelių, kokosų aliejaus, chia sėklų ir kitų 100% žmonių kokybės ingredientų.

Maistas yra medaliono formos, kurio rekomenduojamas porcijos dydis yra vienas medalionas kilogramui kūno svorio kiekvieną dieną.

Žalios šaldytos pyragaičiai

Tai geriausias keto šunų valgymas. Tie patys ingredientai, esantys „Visionary Pet Raw Freeze Dried Dried Dog Food“, yra suformuojami į paplotėlius ir užšaldomi siekiant maksimalaus gaivumo. Patekę į namus, paplotėlius galima atšildyti šaldytuve ir sušerti per dvi tris dienas.

Padažai yra atskirai užplombuoti arba 1 uncijos, arba 8 uncijos dydžiu (1 uncija, pavaizduota aukščiau). Tai padaro neapdoroto tiekimo skaidymą tikrai lengvai valdomą. Visus šiuos pyragėlius lengva laikyti šaldiklyje ir, jei reikia, iššokti atskirai uždarytus paketus į šaldytuvą.

Apie Visionary Pet

„Visionary Pet“ paaukoja dalį viso pelno „KetoPet“ – ne pelno organizacijai, įkvėpusiai prekės ženklo šunų maisto receptą. „KetoPet“ dirba nuo 2014 m., Kad padėtų vėžiu sergantiems šunims per mitybos terapiją. Jie daugelį metų tyrinėjo ir milijonus dolerių sukūrė keto dietą, skirtą padėti sergantiems naminiams gyvūnėliams. Teksaso „KetoPet“ draustinis yra prieglobstis šunims, kuriems nustatyta galutinė vėžio diagnozė, kai kuriems jų liko tik savaitės.

Kur nusipirkti

Pagrindinis „Visionary“ naminių šunų ėdalo pardavimo taškas yra jų svetainė. Sušaldytas maistas gabenamas ant sauso ledo, pristatant 2 dienas; jei užsakymai viršija 165 dolerių, pristatymas nemokamas. Visą produktų asortimentą taip pat galima nusipirkti per „Chewy.com“, o sausą skaldą galima įsigyti „Amazon“.

Visionary Pet - Keto šunų maistas  Mažas angliavandenių kibiras | ...

Visionary Pet – Keto šunų maistas Mažas angliavandenių kibiras | …

  • Sumanūs šunys ėda mažai angliavandenių: šunis turėtų maitinti riebalai ir baltymai, o ne angliavandeniai. Mūsų mažai angliavandenių turintis šunų maistas …
  • LENGVAS IR PATOGUS KASDINIS ŠĖRIMAS: Mūsų grūdų neturinčiame šunų maiste yra viskas, ko reikia jūsų šuniui – ir nieko …
  • Tobulas mitybos profilis: Mūsų daug baltymų turinčio šunų maisto receptas gaunamas iš mūsų patirties gerinant šunų …

  • „Woof Whiskers“ įvertinimas – 9.4 / 10

9.4 / 10

Santrauka

„Visionary Pets“ keto šunų maisto produktų linija yra viena iš aukščiausios kokybės, kurias mes nustatėme pagal mitybos profilį. Šis šunų maistas turi labai daug baltymų ir dar svarbiau, kad turi daug riebalų, o tai reiškia, kad nėra vietos angliavandenių užpildams. Nors mokėsite priemoką už šį šunų maistą, šiuo atveju jūs gaunate tai, už ką mokate.

Parašykite komentarą