Stovyklavimo stalas: kas yra m

Kai mes einame iš kempingas, į iškylą ar paplūdimį, mums reikia ne tik geros palapinės. Anksčiau ar vėliau turėsime pasidalinti maistu, o tam mums reikia stalo kempingas tinkamas. Ar atsižvelgėte į šią detalę? Ypač jei keliaujate kaip šeima, turėtumėte žinoti, kad kokybiškas stalas gali pakeisti.

Jei nežinote, nuo ko pradėti ieškoti prekės kempingas, nesijaudink. Jūs atėjote į reikiamą vietą. Šiame specializuotame straipsnyje išsamiai apžvelgsime visą vertingą informaciją, kurią turėtumėte žinoti apie šiuos naudingus indus. Mes jums pasakysime apie visus šių lentelių privalumus ir pranašumus, kad jūsų patirtis būtų nepamirštama.

Svarbiausias

  • Lentelės kempingas Jie yra ypatingo tipo stalai, pritaikomi stovyklavimo patirtims ar kontekstams, kur mes neturime daug vietos. Štai kodėl jie ypač būdingi sulankstomi, lengvo svorio ir labai praktiški transportuoti ir montuoti kartu su palapine.
  • Lentelių naudojimas kempingas jis taip pat paplitęs nameliuose. Dauguma yra pagaminti iš aliuminio – dėl svorio ir tvirtumo -, o jų formos ir matmenys gali skirtis: kai kurie yra skirti patiekalams bufetas ir kiti yra valgomojo stalo stiliaus.
  • Geras stalas kempingas Turite atitikti tam tikrus pagrindinius kriterijus. Prieš pirkdami modelį, rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos dalykus: dizainą ir bendruosius matmenis, naudojamas medžiagas, surinkimo ir sulankstymo sistemą bei maisto ruošimui tinkamas sąlygas.

Geriausios lentelės iš kempingas iš rinkos: mūsų rekomendacijos

Lentelės kempingas Jie yra būtini sąjungininkai norintiems patirti lauke, tiek su draugais, tiek su šeimomis, tiek su poromis. Laimei, yra modelių visoms situacijoms ir kontekstams. Jei manote, kad jums gali būti sunku pasirinkti iš tiek daug pasiūlymų, atkreipkite dėmesį į mūsų parengtą pasirinkimą su geriausiais galimais variantais. Jūsų laukia jūsų idealus stalas!

Geriausia lentelė kempingas šeimoms

„Amanka“ rinkinį rekomenduoja „Amazon“: jis susideda iš lentelės kempingas ir 4 išmatos. Visi daiktai yra 100% sulankstomi ir yra patogioje nešiojimo dėžėje, kad būtų lengva juos transportuoti.

Lentelė kempingas nagrinėjamas aukštis (3 lygiai) ir pagamintas iš aliuminio: jis sveria tik 7,5 kg. Tai idealus atostogų šeimų komplektas!

Lentelė kempingas praktiškiau ir paprasčiau

Lentelė kempingas „Aktive Sport“ yra geriausias „Amazon“ pardavėjas. Jo konstrukcija pagaminta iš plieno, o stalas – iš medžio. Jo matmenys yra standartiniai: 80 cm (ilgis) x 60 (plotis) ir 70 cm (aukštis).

Ši lentelė išsiskiria sulankstomu mechanizmu: dvi kojos yra sukrautos vienu judesiu, kad sutaupytų vietos, o šone yra rankena transportavimui. Struktūra suteikia puikų stabilumą.

Lentelė kempingas universalesnis

„Uquip“ siūlo lentelę kempingas kad prisitaiko prie bet kokio konteksto: paplūdimio, kalno ir sodo. Taip yra todėl, kad 4 kojų aukštis yra reguliuojamas ir leidžia reguliuoti stabilumą atsižvelgiant į paviršių.

Ši lentelė kempingas Jis pagamintas iš aliuminio ir turi optimalų formatą 4 žmonėms. Jis yra lengvas, atsparus oro sąlygoms ir sveria tik 4,1 kg. Tai yra transportavimo dėklas.

Geriausia lentelė kempingas su integruotomis kėdėmis

Lentelė kempingas by Outsunny gali būti sulankstytas kaip lagaminas, kurį reikia pasiimti su savimi visur, kur keliauji. Geriausias? Jame yra 4 integruotos sėdynės, kad nesijaudintumėte dėl nieko. Visi elementai pagaminti iš aliuminio.

Šios lentelės viduryje yra skylė skėčiui. Struktūra yra patvari, stabili ir atspari oro sąlygoms. Surinkimas yra greitas ir lengvas.

Pirkinių vadovas: ką reikia žinoti apie žurnalinius staliukus kempingas

Valgyti, praleisti laiką arba kaip atrama; lentelės gali atlikti labai naudingas funkcijas kempingas arba planuojamose šeimos kelionėse. Šių praktiškų baldų turėjimas visada yra pliusas, kuris padeda pagerinti patirtį. Tolesniame skyriuje mes patirsime dažniausiai vartotojams kylančias abejones dėl lentelių kempingas.

Stovyklavimo stalai yra specialus stalų tipas, pritaikomas stovyklavimo patirtims ar kontekstams, kur mes neturime daug vietos. (Šaltinis: „Lightfieldstudios“: 102649408 / 123rf.com)

Kas tiksliai yra stalas kempingas?

Lentelės kempingas Tai yra stalai, specialiai sukurti aplinkai, kur yra mažai vietos, todėl yra skirti laikinai naudoti. Naudojant praktiškas sulankstomas sistemas, šie stalai yra idealus sprendimas stovyklaujant, nes palapinėse mažėja erdvės ir ne visada lengva prisitaikyti prie grindų paviršiaus. kempingas.

Iš kokių medžiagų yra pagaminti žurnaliniai staliukai? kempingas?

Stalo gamybos medžiagos kempingas yra būtini, kad šie baldai būtų lengvi, praktiški ir atsparūs. Jei netikrinsite, ar medžiagos yra tinkamos kokybės, rizikuojate, kad lentelių naudojimo laikas bus labai trumpas. Turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į lentą ir struktūrą. Šioje lentelėje mes išsamiai paaiškiname:
Stalo dalys kempingas Rekomenduojamos medžiagos Medžiagos nerekomenduojamos Medžiagų funkcija
Lenta Sintetinis plastikas

Sintetinės dervos

Tekstilės tinklelis

Mediena

Audinys

Nesintetinis plastikas

Siūlo didelį atsparumą apkrovai ir reguliuojamą svorį.
Struktūra Aliuminis

Plienas

Plastmasinis Veikti kaip aukštos kokybės ir atsparumo vamzdiniai elementai.

Kokie komponentai sudaro lentelę kempingas nešiojamas kompiuteris?

Nepriklausomai nuo stalo svorio kempingasSvarbu pastebėti, kad stalo elementai ar komponentai, kurie mums padeda lengvai ir patogiai transportuoti. Tarp jų yra rankenos, kurios padeda tinkamai nešioti ar laikyti stalą. Dažniausiai tai, kad visą komplektą galima nešiotis lagamino ar krepšio pavidalu.

Šia prasme labai svarbu, kad sulankstoma sistema leistų žymiai sumažinti stalo dydį. kempingas. Galų gale, tai bus aspektas, kuris leis jį lengvai nešioti uždarius. Be dydžio, dizainas turi būti kompaktiškas, kad jį paimant netrukdytų. Reikėtų vengti modelių, kurie pateikiami dėžėse.

Stovyklavimo stalų naudojimas taip pat yra įprastas nameliuose.
(Šaltinis: „Lightfieldstudios“: 109145662 / 123rf.com)

Yra lentelė kempingas nei virimo stotis?

Ne, jie nėra vienodi. Šie baldai yra plačiai naudojami kempingas ir tose vietose, kur nėra maisto gaminimo įrenginių, tačiau jų dizainas ir funkcijos nėra vienodos. Žemiau pateiktoje lentelėje išsamiai nurodome pagrindinius šių dviejų baldų skirtumus:
Kas tai Dizainas ir perkeliamumas Medžiagos Svoris
Lentelė kempingas Nešiojamieji ir lengvi baldai, skirti naudoti kaip atrama, atrama arba (priklausomai nuo modelio) maisto ruošimui. Sulankstomi baldai ir lengvai surenkami.

Dydžiai 2, 4 arba 6 žmonėms.

Reguliuojamas aukštis.

Sintetiniai plastikai ir aliuminis. Ne daugiau kaip 7 kg.
Virtuvės stotis Nešiojama parama maisto ruošimui lauke, ypač kepsninėms. Juda su transporto ratais.

Aukščio reguliuoti negalima.

Jame gali būti nedidelis valgomasis stalas.

Nerūdijantis plienas, kiti metalai ir mediena. Didesnis nei 12 kg.

Ar galite gaminti maistą ant stalo kempingas?

Tai labai dažnas klausimas ir norint į jį atsakyti reikia žinoti aptariamą modelį. Jei planuojate gaminti maistą (kepsnines ar palaikyti fontanus ar stalus), turite ieškoti specialiai šiam tikslui sukurtų stalų. Tai reiškia, kad reikia ieškoti iš tvirtų medžiagų, kurios atlaiko svorį ir temperatūrą.

Idealus yra nerūdijantis plienas.

Jei šio paaiškinimo nerandate produkto aprašyme, geriau naudokitės šia lentele, kad paruoštumėte tokį paprastą dalyką kaip sumuštinį, susmulkintumėte keletą ingredientų arba paprasčiausiai ant jų valgytumėte. Priešingu atveju stalas gali deformuotis, o tai gali sukelti rimtą avariją.

Kaip surenkate stalą kempingas?

Vienas iš lentelių privalumų kempingas yra jo lengvas surinkimas. Nesijaudinkite dėl to, nes dauguma modelių turi praktiškai automatinį surinkimo mechanizmą (tai yra, jums nereikės surinkti dalių). Vienintelis žingsnis, kurį turite atlikti, yra nuimti spynas ir nuleisti laikiklius, kol jie bus visiškai vertikalūs.

“Mūsų gyvenime yra nedaug kartų, kai galime jaustis tikrai laisvi. Sakyčiau, kad kempingas yra vienas iš tų atvejų, kai svarbu patenkinti pagrindinius poreikius, paliekant laiko jaustis laisvai nuo rūpesčių. pilnas skrandis, gera kompanija ir keli buteliai vyno yra vienas paprasčiausių ir gražiausių malonumų gyvenime “.

Kur įdiegti lentelę kempingas?

Daugumoje kempingasPaplūdimyje ar lauke esančiose vietose ne visada lengva rasti patogių vietų stalui pastatyti, ypač jei ten ketinate praleisti kelias valandas. Pirmiausia reikia atsižvelgti į aplinkos sąlygas.

Bet kuriuo metų laiku turite apsisaugoti nuo saulės, lietaus, vėjo ar šalčio.

Antra, jei jūsų palapinėje nėra vietos, turite rasti pakankamai tvirtą ir lygią žemę, kad stalas išliktų gerai subalansuotas. Šia prasme modeliai, turintys reguliuojamas kojas, yra labai naudingi, kad galėtumėte atlikti atitinkamas adaptacijas.

Svarbu, kad jūs taip pat gerai naudotumėte fiksavimo sistemą: tai leidžia laikyti kojas ir likusią stalo konstrukciją per kablius ar varžtus, kuriuos lengva nuimti. Jie taip pat tarnauja taip, kad jis nesulenktų, kol jūs jį naudojate.

Kaip prižiūrėti stalą kempingas?

Geros lentelių naujienos kempingas, ypač aliuminio ir nerūdijančio plieno, yra tai, kad jie nesugadina nei lietaus, nei lauko sąlygomis. Bet neišvengiamai dėl savo funkcijos jūs kempingas Jis nešvarus, todėl svarbu jį periodiškai valyti, kad jis būtų geros būklės.

Norėdami jį išvalyti naudokite drėgną rankšluostį, kuris leidžia jums pašalinti paviršiaus sukibimą, o tada, atlikdami užduotį, įpilkite švelnaus ploviklio, kad pašalintumėte dėmes, kurios nebuvo pašalintos per pirmą kartą. Tada nuimkite gaminį kitu perėjimu su drėgnu rankšluosčiu. Galų gale leiskite jam išdžiūti saulėje.

Kaip ir kitos priemonės, kad jūsų stalas nebūtų kempingas, galime rekomenduoti šiuos veiksmus:

  1. Stalo paviršių dažnai valykite.
  2. Visada sekite stalo sulankstymą žingsnis po žingsnio, venkite to daryti staiga.
  3. Naudokite tepalus atraminėms vietoms, kuriose …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *