„Fire HD“ ir „Kindle“ tabletės yra

Ieškote „Amazon“ planšetinių kompiuterių visai šeimai? Čia pateikiamos „Fire HD“ skalūnų nuolaidos už pigiausią kainą, kurią matėme tarp „Black Friday“ planšetinių kompiuterių pasiūlymų, taip pat „Fire 7 Kids Edition“ ir didesnių „Fire HD 10 Kids Edition“ kainų kritimai. (Ne JAV? Slinkite žemyn, jei norite ieškoti pasiūlymų savo regione.)

„Fire“ tabletės yra patobulinta „Amazon“ planšetinių kompiuterių linija (priešingai nei „Amazon“ vienspalviai „Kindle“ ereaderiai) su spalvotais ekranais, į priekį nukreiptomis kameromis ir „Alexa“ palaikymu. „Kids Editions“ turi vaikams pritaikytas sąsajas ir tėvų kontrolę, taip pat nemokamą prieigą prie „Amazon Kids Plus“ paslaugų turinio ir lengvai priimtiną ryškių spalvų dėklą, kad jie būtų vienoje vietoje.

„Fire HD 10“ planšetinis kompiuteris, 32 GB: 149 dolerių „Amazon“ – 79 dolerių
Pasiimkite „Fire HD 10“ planšetinį kompiuterį 70 dolerių nuolaida su šiuo „Amazon“ juodojo penktadienio sandoriu. „Fire HD 10“ turi 10 colių „Full HD“ ekraną su 32 GB talpos borto atmintimi, iki 12 valandų akumuliatoriaus veikimo trukmės ir priekinius bei galinius 2MP fotoaparatus. Šis modelis palaiko skelbimus, tačiau vis tiek taikoma 70 dolerių nuolaida versijai be skelbimų, todėl gaunamas 95 dolerių kainoraštis.

„Fire 7 Kids“ leidimas: 99 dolerių 59 dolerių „Amazon“
Sutaupykite 40 dolerių „Fire 7 Kids Edition“ su šiuo „Black Friday Amazon“ sandoriu. „Fire 7“ yra 7 colių ekranas, 16 GB vidinės atminties (išplėsta iki 512 GB per „microSD“) ir baterijos veikimo laikas iki 7 valandų skaitymo ir laikmenų stebėjimo. Planšetėje yra vaikams pritaikytas plastikinis rėmas. Peržiūrėkite pasiūlymą

„Fire HD 10 Kids“ leidimas: 199 dolerių 129 dolerių „Amazon“
Gaukite „Fire HD 10“ vaikams skirtą versiją 70 dolerių nuolaida su šiuo nuostabiu „Amazon“ juodojo penktadienio sandoriu. Didesniame vaikams pritaikytame planšetiniame kompiuteryje yra 10,1 colio „Full HD“ ekranas, 32 GB vidinės atminties (išplėsta iki 512 GB per „microSD“) ir iki 12 valandų akumuliatoriaus veikimo laikas – taip pat patvarus ir lengvai paimamas dėklas.

Parašykite komentarą