Tiesinimo šepetys: kas yra

Ar norite ištiesinti plaukus, kiekvieną rytą neturėdami investuoti valandos? Jau praėjo tie laikai, kai reikėdavo valandų valandas praleisti su džiovykle, o paskui eiti per lygintuvą.

Šiandien galite sutaupyti laiko ir pinigų atlikdami visus veiksmus tik vienu įrankiu – plaukų tiesinimo šepetėliu. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip jis veikia, ir apie jo privalumus, skaitykite toliau! Šiame vadove sužinosite viską, ką reikia žinoti apie tiesinimo šepečius. Taigi, jūs dėvėsite puikius plaukus.

Svarbiausias

 • Tiesinimo šepetį labai lengva naudoti ir sveikiau plaukams nei kitas grožio priemones. Juo galite tuo pačiu metu atsikratyti, sušukuoti ir ištiesinti plaukus.
 • Suteikia jūsų plaukams blizgesio ir apimties. Be to, kai kurie tiesinimo šepetėliai turi įmontuotas funkcijas, kurios drėkina ir stiprina plaukus.
 • Prieš pasirinkdami tiesinimo šepetį, svarbu atsižvelgti į savo plaukų tipą. Kiti svarbūs aspektai yra medžiaga ir šerių skaičius bei išdėstymas. Taip pat temperatūra ir apsaugos sistema.

Geriausi tiesinimo šepečiai: mūsų rekomendacijos

Toliau parodysime 4 geriausius tiesinimo šepetėlius rinkoje. Kaip pamatysite, visi jie išsiskiria savo kokybe. Tačiau kiekvienas iš jų turi savo ypatybes, kurios padės apibrėžti jums idealiausią.

Geriausias garbanotų plaukų tiesinimo šepetys

„Philips BHH880“ tiesinimo šepetys pagamintas iš keramikos ir turmalino. Jis greitai pašildomas (50 sekundžių) ir du 170 ir 200 ° C temperatūros nustatymus. Be to, jis turi „ThermoProtect“ funkciją ir automatinį atjungimą, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas.

Dėl trigubų šerių dizaino, temperatūros ir gamybos medžiagų kokybės jis idealiai tinka gausiems, ilgiems ir garbanotiems manams. Šio produkto vartotojai yra labai patenkinti rezultatu.

Geriausias joninis tiesinimo šepetėlis

Didžiosios Britanijos kompanija „Ghd“ jau 20 metų vadovauja plaukų tiesinimo ir indų rinkai. „Glide“ tiesinimo šepetys pagamintas iš keramikos ir turi jonizatorių. Taigi jis išskiria neigiamus jonus, kurie apsaugo nuo plaukų garbanojimo ir padidina jų blizgesį. Taip pat jis automatiškai miega po 60 minučių neveikimo.

Jos šerių derinys ir išdėstymas dviem aukščiais padeda greičiau iššukuoti dideles plaukų dalis. Be to, optimali 185 ° C temperatūra neleis jums sudeginti plaukų tiesinant.

Geriausias belaidis tiesinimo šepetėlis

„Afunso“ prekės ženklo „Mini“ tiesinimo šepetėlis idealiai tinka nešiotis krepšyje ir visada būti tobulas. Jis įkraunamas per USB ir turi 45 minučių autonomiją. Be to, jis turi tris skirtingus temperatūros režimus: 160, 180 ir 200ºC. Jis taip pat turi priešuždegimo funkciją, kad būtų išvengta rizikos.

Šis šepetys, sveriantis tik 200 gramų ir mažą pagrindą, puikiai tinka teptukams, trumpiems ir švelniems plaukams. Taip pat yra pincetai, kelioninė dėklas ir priešuždegimo pirštinės.

Geriausias tiesinimo šepetys vyrams

„Ohuhu“ prekės ženklo barzdos tiesinimo šepetys skirtas trumpiems plaukams ir barzdoms. Be to, jis pagamintas iš keramikos su nailono smaigaliais. Jis įkaista per 30 sekundžių ir turi tris temperatūras: 170, 190 ir 210ºC. Taigi, galite išlyginti barzdą ar plaukus, kad ir kokie stiprūs jie būtų.

Jis turi neigiamą jonų spinduolį, kad išvengtų garbanos ir padidintų blizgesį. Jis taip pat turi priešuždegimo funkciją, kad išvengtų odos ir plaukų pažeidimo. Dėl visų šių priežasčių šis tiesinimo šepetys idealiai tinka vyrams. Su juo galite saugiai ir lengvai išlyginti plaukus ar barzdą.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie šepetėlių tiesinimą

Žala, kurią žmogaus plaukai gali patirti per visą savo gyvenimą, yra keletas. Be to, jų daugėja atliekant šukuosenų procedūras ir grožio tendencijas. Visi šie pažeidimai reiškia didesnį trapumą, šiurkščią tekstūrą, sunkumus šukuojant ir blizgesio trūkumą. (1).

Dėl šios priežasties svarbu žinoti, kaip veikia tiesinimo šepetėliai ir kaip išsirinkti tinkamą savo plaukų tipui.

mergina ilgais plaukais

Tiesinimo šepetį labai lengva naudoti ir sveikiau plaukams nei kitas grožio priemones. (Šaltinis: Irina-Pusepp: 130779079 / 123rf.com)

Kas yra tiesinimo šepetys?

Šukuosenos ir mados tendencijos daro didelę įtaką stiliaus rinkai. Vartotojai pirmiausia ieško produktų, kurie jiems suteiktų kuo geresnę apdailą. Taip pat, kad jie rūpintųsi savo plaukais ir kad jų nepažeistų. (du) Dėl šios priežasties buvo sukurtas tiesinimo šepetys (3).

Šis indas yra kaip įprastas plaukų šepetys, bet elektrinis. Tokiu būdu jo plunksnos pasiekia aukštą temperatūrą ir leidžia atsikratyti, ištiesinti ir suformuoti plaukus. Taigi viename gaminyje turėsite keletą plaukų indų.

Kaip naudoti tiesinimo šepetėlį?

Tiesinimo šepetį naudoti labai paprasta. Norėdami dėvėti sklandų ir blizgantį karį, tiesiog atlikite šiuos 3 veiksmus:

 1. Prijunkite tiesinimo šepetį ir pasirinkite plaukų tipui tinkamiausią temperatūrą. Vėliau paaiškinsime, kuris jums tinkamiausias.
 2. Padalinkite plaukus į skirtingas sruogas, kad jums būtų lengviau pasiekti visus plaukus. Kad jūsų plaukai būtų sveiki, rekomenduojame naudoti apsaugą nuo karščio.
 3. Stumkite šepečio sruogą po sruogą, kiekvieną dalį atkabindami ir ištiesindami, atsižvelgdami į norimą šukuoseną. Kiekviena sruoga turi liestis su visais šepetėlio šeriais. Taigi jūs išlyginsite kiekvieną detalę greičiau ir efektyviau. Stipriausiems ir garbanotiems plaukams reikės kelis kartus perbraukti per kiekvieną sruogą.

Ar galiu tiesinimo šepetį naudoti šlapiais plaukais?

Yra tiesinimo šepečiai, kurių pagrinde yra mažos skylės. Per juos jie skleidžia karštą orą. Tokiu būdu jie sumažina plaukų drėgmę, juos formuojant ir tiesinant. Poveikis plaukams nėra lyginamas su džiovintuvu. Tačiau tai padeda pašalinti drėgmę.

Tiesinimo šepetėlį galite naudoti ant drėgnų plaukų. Tačiau profesionalai rekomenduoja juos naudoti ant sausų plaukų. Tokiu būdu jūs užtikrinsite, kad jūsų plaukams negresia pavojus.

Šios skaidulos bus trapesnės ir linkusios šerpetoti. Todėl patariame pašalinti plaukų drėgmę rankšluosčiu ir leisti jiems išdžiūti. Kai jis bus sausas, galite naudoti savo tiesinimo šepetėlį. Tai suteiks jums sklandesnę ir mažiau garbanotą apdailą.

mergina ilgais plaukais

Aukšta temperatūra, kontaktuodama su šlapiais plaukais, gali ilgai pakenkti plaukų skaiduloms. (Šaltinis: rh2010: 113338199 / 123rf.com)

Kokie yra tiesinimo šepetėlio pranašumai?

Pagrindinis šepečių tiesinimo privalumas yra tas, kad mes turime keletą kirpyklų įrankių viename. Tačiau jis turi ir kitų privalumų:

 • Laiką taupantis: Galėsite valyti plaukus, kol juos tiesinsite.
 • Suteikia blizgesį: Po naudojimo plaukai spindės labiau. Be to, daugelis turi įmontuotą joninę technologiją, kad padidintų šį efektą ir sumažintų garbanojimąsi.
 • Suteikite daugiau apimties plaukams: Sukuria tam tikro tūrio glotninimą, labai naudingą švelniems plaukams.
 • Stilingas universalumas: Tai leidžia jums formuoti šaknis ir galus, suteikiant kitą pažiūrėk prie savo šukuosenų.
 • Paprasta naudoti: Tai labai lengva sistema, kurią galite padaryti patys iš namų.
 • Skirtingų tipų plaukams: Nesvarbu, ar turite trumpus, vidutinius ar ilgus plaukus. Tai taip pat labai naudinga lyginant vyriškas barzdas.
 • Lengva valyti: Jūs tiesiog turite nuimti pagalvėlę ar galvą, kai ji bus išjungta ir atvėsinta. Pašalinkite plaukus ir nuplaukite karštu muiluotu vandeniu. Išdžiovinkite ir vėl įdėkite galvą ir (arba) pagalvėlę.
 • Galima lengvai transportuoti: Tai užima nedaug vietos, todėl galite keliauti su savo dangčiu ar dėklu.

Tiesinantis teptuką ar plaukų tiesinimo priemonę?

Viena iš abejonių, kuri gali kilti šiuo metu, yra tai, kuris produktas geriau ištiesina plaukus. Na, mes padėsime jums pasirinkti tinkamiausią indą.

 • Plaukų tiesinimo priemonės yra efektyvesnės ir greičiau ištiesina storus ir garbanotus plaukus. Turint dvi plokšteles, poveikis yra didesnis.
 • Tiesinimo šepetys labiau tinka švelniems ir lygiems plaukams, nes suteikia didesnį tūrį nei lygūs lygintuvai.
 • Tiesinantis šepetys plaukus pakerta žemesnė temperatūra, todėl jie mažiau kenkia plaukams. Todėl patogiau, jei kiekvieną dieną reikia tikrinti plaukus. Būdami greitesni ir ne tokie agresyvūs, būsite tobuli, nepakenkdami savo plaukų sveikatai.
 • Prieš naudodamiesi plaukų tiesintuvais, plaukai turi būti visiškai sausi ir išlaisvinti.
 • Tiesinimo šepetys suteikia daugiau blizgesio ir skaistumo.

Šioje lentelėje galite pamatyti kiekvieno produkto pranašumus:

Tiesinimo šepetys Plaukų tiesinimo priemonės
Rekomenduojama švelniems plaukams Rekomenduojama garbanotiems plaukams
Suteikia garsumo, blizgesio ir skaistumo Tiesus tiesinimas
Kasdieniniam naudojimui Retkarčiais
Galima naudoti ant drėgnų plaukų Reikia, kad plaukai būtų sausi ir atrišti
Mažiau plaukų streso Didesnis šiluminis įtempis

Kokį tiesinimo šepetį turėčiau pasirinkti pagal savo plaukų tipą?

Štai kodėl kirpyklų ir grožio priemonių šiandien taip daugėjo. Tačiau mes turime žinoti, kuris yra nurodytas atsižvelgiant į mūsų plaukų tipą. Taigi, mes išlaikysime jį sveiką ir blizgantį.

Dėl šios priežasties mes jums patarsime, kaip pasirinkti tiesinimo šepetį pagal plaukų tipą:

 • Jei turite storus, tankius, garbanotus plaukus: Mes rekomenduojame naudoti daug šerių turinčią ir didelės galios teptuką. Turėdamas didesnį šerių skaičių, jis liečiasi su daugiau plaukų ir efektyviau juos ištiesina. Jei antklodės yra storos arba pagamintos iš kiaulės ar šerno, jos padės greičiau išnarplioti ir išlyginti. Turėdamas didesnę galią, jis leis jums ištiesinti aukštesnę temperatūrą (200–220 ° C).
 • Jei jūsų plaukai yra šiurkštūs arba linkę į garbaną: Jums reikės jonų funkciją turinčio šepetėlio. Neigiami jonai padės jums pasidaryti lygų, blizgantį.
 • Banguotiems plaukams: Mes rekomenduojame teptuką, kurio tarpinė temperatūra yra nuo 170 iki 190 ° C.
 • Ploni arba dažyti plaukai: Tokiu atveju turite naudoti žemą temperatūrą, kad nepažeistumėte plaukų, nuo 150 iki 170 ºC.
 • Jei turite trumpus plaukus: Jums reikės tiesinimo šepetėlio su trumpais, smulkiais šeriais ir nedideliu pagrindu. Taigi, jūs galite lengvai jį valdyti tarp plaukų ar barzdos.
 • Ilgiems plaukams: Tokiu atveju patariame pasirinkti tiesinimo šepetį su dideliu pagrindu ir daugeliu ilgų šerių. Tokiu būdu lengvai pasieksite visus plaukus.

“Plaukai yra labai svarbi ir išskirtinė savybė, atliekanti esminį vaidmenį suvokiant save. Tam tikru mastu jie išreiškia …