Šuns antkaklis: kas yra

Yra daugybė priežasčių, kodėl jūsų mylimam šuniui reikės antkaklio. Šie indai siūlo daug svarbių funkcijų. Jie gali būti naudojami siekiant užkirsti kelią parazitams gyvūno organizme arba išmokyti jūsų augintinį neloti. Jie netgi gali padėti neištrūkti. Jie taip pat gali būti paprastas aksesuaras, kad jūsų šuo būtų madingas.

Rinkoje yra begalė karolių, turinčių įvairius naudojimo būdus ir priedus, atsižvelgiant į jų funkcijas. Aišku yra tai, kad antkaklis yra labai svarbus šuns aksesuaras. Šiose eilutėse galite sužinoti, kodėl. Taip pat sužinosite daugiau apie šią rinką ir keletą smulkmenų, kurių galbūt nežinote apie savo mėgstamiausią keturkojį augintinį.

Svarbiausias

  • Yra antkakliai šunims, skirti atlikti labai skirtingas funkcijas: antiparazitai, kad jis nelotų, dresiruoja antkaklius, vasarą augintiniui vėsina, eina pasivaikščioti ar tiesiog kaip ornamentą ant kaklo. Karolius turėtumėte pasirinkti pagal tai, ko jums reikia.
  • Norėdami apmokyti savo augintinį, yra įvairių tipų antkaklių. Kai kuriuos iš jų daugelis ekspertų laiko agresyviais metodais su gyvūnu, o jų gynėjai mano, kad jie yra labai efektyvūs ugdymui. Tai apykaklės su elektros smūgiais, smaigaliais ar smaugimu. Prieš juos naudojant svarbu gerai apie tai informuoti.
  • Pirkdami karolius, turite atsižvelgti į tam tikrus kriterijus. Svarbu, kad medžiaga būtų patogi ir nesukeltų alergijos, kad greitai užsidarytų ir kad aksesuaro dydis atitiktų jūsų šuns kaklą.

Geriausios šunų antkakliai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Kad galėtumėte geriau įsivaizduoti rinkos tendencijas ir vartotojų skonį, parodysime perkamiausių šunų antkaklių sąrašą. Kiekvienas produktas turi išsamų paaiškinimą, kuriame pateikiamos jo savybės ir netgi kitų vartotojų nuomonė. Tai puiki įžanga, kad sužinotumėte daugiau apie šią temą.

Geriausia apsauga nuo žievės dėl atsparumo vandeniui

Šis antkaklis moko šunį nustoti loti, kai to nereikia, dėl garso ir nedidelės vibracijos. Elektros smūgis netaikomas. Jis yra reguliuojamas visų dydžių šunims ir turi septynis lygius pagal jūsų augintinio jautrumą.

Karoliai sveria 82 gramus, yra atsparūs vandeniui ir valdomi baterijomis. Apskritai vartotojai sako, kad ši antkaklė sumažino jų augintinių nerimą, kai jie liko vieni.

Geriausias antisparazitinis antkaklis dideliems šunims nuo leišmaniozės

Šis karoliai yra antiparazitiniai. Jis turi galimybę veiksmingai atbaidyti genties uodus Phlebotomus, leišmaniozės siųstuvai. Jo poveikis trunka tris mėnesius. Jo sudėtis pagrįsta levandų ir geraniolio eterinių aliejų ekstrahavimu. Jame nėra PVC.

Tai nepanaikina parazitų, bet greičiau užkerta kelią jiems, jei jie yra dedami laiku. Jei tai sukelia alergiją, nuimkite antkaklį ir maudykite savo augintinį šampūnu ir dideliu kiekiu vandens.

Geriausias šunų antkaklis nuo žievės pagal savo funkcijas

Ši antkaklė turi sistemą, galinčią sustabdyti jūsų augintinio lojimą, kai jų nereikia. Jai suteikiama 60 dienų garantija. Jis veikia su baterija.

Gamintojai paaiškina, kad norint išvengti streso, mechanizmas turi 7 garso ir vibracijos lygius, kad būtų suteikta mažiausia stimuliacija, reikalinga norint išvengti lojimo. Gyvūnui tai nekenkia, jį atitraukia tik triukšmas. Apima šunų psichologijos knygą.

Geriausias šunų dresavimo antkaklis

Nerasta jokių produktų.

Šį karolį lydi nuotolinio valdymo pultas, esantis iki 300 metrų. Jis nėra panardinamas. Apykaklės dirželis reguliuojamas nuo 12 iki 22 colių. Naudoja 2 AAA tipo baterijas.

Nuotolinio valdymo pulte yra ekranas su LED lempute. Jis turi skirtingus naudojimo būdus (stimuliacija, vibracija, garsas ir šviesa). Leidžia sinchronizuoti 2 karolius su viena komanda. Tai gali vibruoti arba sukelti elektros smūgius, atsižvelgiant į nuotolinio valdymo pulte pasirinktą funkciją.

Geriausias antkaklis ant blusų, erkių ir uodų

Tai yra prevencinė priemonė apsaugoti šunį nuo blusų, erkių, lervų, utėlių ir uodų. Jo poveikis trunka 180 dienų. Jis buvo sukurtas iš natūralių ingredientų. Apykaklė palaipsniui išskiria veikliąją medžiagą, kuri plinta per kailį.

Jis yra nepralaidus vandeniui ir siekia 63 centimetrus. Tinka suaugusiesiems 12 mėnesių ir vyresniems šunims, ypač dideliems ir vidutiniams, netinka šuniukams. Vartotojai pabrėžia jo gerą kvapą.

Prekių vadovas: ką reikia žinoti apie šuns antkaklį

Svarbu, kad prieš pirkdami antkaklį savo šuniui suprastumėte, kad tai labai plati rinka, siūlanti labai skirtingų funkcijų produktus. Be to, mes norime padėti jums geriau suprasti savo augintinio pobūdį ir jo poreikius, kad jis išliktų sveikas. Yra karoliai, kurie daro įtaką abiem aspektams. Tikimės, kad jums tai labai naudinga.

biglio šuo

Yra antkakliai šunims, skirti atlikti labai skirtingas funkcijas: antiparazitai, kad jis nelotų, dresiruoja antkaklius, vasarą augintiniui vėsina, eina pasivaikščioti ar tiesiog kaip ornamentą ant kaklo. (Šaltinis: Kavalenkava: 39487923 / 123rf.com)

Kas yra šuns antkaklis ir kam jis skirtas?

Šuns antkaklis yra žiedas, uždėtas ant jūsų šuns kaklo, kaip rodo jo pavadinimas. Yra daug skirtingų tipų, turinčių skirtingas funkcijas. Kadangi kaklas yra tokia svarbi šuns dalis, antkaklis gali būti naudojamas siekiant užkirsti kelią jūsų augintinio parazitams, jį išmokyti ar prikabinti prie pavadžio, su kuriuo jis vaikšto. Arba kaip tik mados puošmena.

Kaip turėčiau uždėti antkaklį savo šuniui?

Jūs turite įdėti jį taip, kad tarp apykaklės ir kaklo būtų galima įkišti du pirštus. Jūsų šuo nesugriežtina savo antkaklio ir tuo pačiu metu, kad jis neatsipalaiduotų ir jis galėtų jį nuimti. Tai turi būti paprasta uždaryti, kad jūsų šuo nepatirtų kantrybės ar nepatogumų dėl šio proceso.

Jei jam tai iš pradžių nepatinka, duokite jam atlygio, kai jis mokosi.

Kalbant apie ilgį, yra keletas modelių, kurie yra labai ilgi ir suteikia galimybę pjauti pagal jūsų augintinio dydį. Kitus turite pirkti iš anksto atsižvelgdami į šiuos veiksnius, nes jie bus skirtingų dydžių. Ar dėvėti antkaklį tik kartais, ar tai daryti visą dieną, labai priklausys nuo jūsų augintinio. Jei matote, kad tai patogu ir lengva, galite tai palikti jam.

Žmogus su savo augintiniu

Oda yra labai naudinga medžiaga dėl savo atsparumo ir ilgaamžiškumo.
(Šaltinis: „Nivens“: 42252066 / 123rf.com)

Kokį šuns antkaklį pasirenku pagal poreikius, kuriuos turiu padengti?

Šuns kaklas yra toks svarbus, kad yra daugybė įvairių funkcijų, kurias gali atlikti antkakliai, sukurti šiems gyvūnams. Jis gali būti naudojamas šuns, išvengiančio parazitų, sveikatai gerinti, dresūrai, tiesiog kaip gražus ornamentas arba prie jo pritvirtinti pavadėlį ir eiti pasivaikščioti. Šioje lentelėje pamatysite skirtingas funkcijas.
Jei ieškote: Pirkite karolius: Funkcijos, kurias jis turi: Jo funkcijos: Kaip tai veikia:
Venkite ar atbaidykite parazitus Antiparazitiniai arba atbaidantys – Jie dažniausiai gaminami iš tam tikrų sintetinių medžiagų, tokių kaip veltiniai ar plastikas.
– Jo poveikis paprastai trunka nuo trijų iki šešių mėnesių, todėl juos reikia kartkartėmis keisti.
-Jūs turite dėvėti visą dieną.
-Jie yra įmirkyti produktais, paprastai natūraliais, kurie skleidžia tam tikrą kvapą.
-Venkite užkrėtimų. Tai gali būti insekticidas, erkių ar blusų antiparazitai, priklausomai nuo produkto.
– Priklausomai nuo produkto, jie pašalina erkes, blusas, utėles ar erkes. -Jie taip pat padeda apsisaugoti nuo leišmaniozės.
– Jie po truputį išskiria medžiagą difuzijos, trinties arba garavimo, kurį sukelia gyvūno kūno temperatūra, dėka ir plinta per kailį atbaidant įvairius vabzdžius. Tam nereikia technologinių mechanizmų.
Šuns vedimas pasivaikščioti Pasivaikščiojimo karoliai -Jis yra su žiedu, prie kurio galima pritvirtinti diržą.
-Jie gali būti labai skirtingų modelių, medžiagų ir spalvų, kuriuos galite pasirinkti pagal skonį.
-Panašiai kaip pakinktai, tai leidžia jums nešioti savo šunį už pavadžio, kad jis nerizikuotų pabėgti, pavyzdžiui, į kelią.
-Galite nukreipti šuns judesius.
-Tai tarnauja tiesiog kaip tarpinis elementas tarp pavadžio ir gyvūno.
Venkite lojimas Apsauga nuo žievės – Antkakliai, kurie veikia su baterijomis ir kurie, pajutę, kad gyvūnas loja, skleidžia silpną garsą ir vibraciją, kad išvengtų šio lojimo. – Leidžia išvengti nereikalingo lojimo.
-Skirtas tiems gyvūnams, kurie daug valandų praleidžia lodami, kas erzina tiek save, tiek kaimynus.
-Automatiškai, pastebėjęs lojimą, jis skleidžia garsą ir vibraciją. Intensyvumas yra skirtingas, priklausomai nuo gyvūno žievės lygio.
-Nustatykite šuns lojimą, nes jis yra išsiblaškęs arba jaučiasi susierzinęs ir nori sustoti ir taip nejausti to nemalonaus jausmo.
Šuns dresūra be pavadžio -Vėriniai su elektros smūgiais – Antkakliai, integruojantys diodus ir naudojantys baterijas, atliekantys vibraciją ar iškrovimą. Jie valdomi nuotoliniu būdu.

-Kartais jie turi GPS.
-Elektriniai šokai šunims yra draudžiami kai kuriose šalyse. Ne Ispanijoje, tačiau šiuo klausimu kyla daug diskusijų.

-Jei jūsų šuo elgsis gali būti pavojingas jam, pavyzdžiui, kad jis linkęs bėgti, ar kitiems, pavyzdžiui, kad jis bando įkąsti, šie išskyros jį atbaidys, nes jie erzina ir jie bandys venk jų. -Juos lydi nuotolinio valdymo pultas, kad savininkas galėtų padaryti smūgį, vibraciją ar garsą, kai jis mano esant tinkamas. Išmetimas turi būti sklandus ir trumpas.
Šuns dresūra už pavadžio – Ant treniruoklių dirželių pririšti antkakliai. -Jie paprastai yra pagaminti iš metalo ir jiems reikia stipraus žiedo, kad jį būtų galima laikyti su treniruokliu. -Tai parama šuniui atkreipti dėmesį į jūsų taisykles, kurias jūs suteikiate jiems per pavadį. -Tempdami jie daro spaudimą šuns kaklui ir taip atgraso nuo to.
Padarykite šunį gražesnį ar madingesnį -Kaklo papuošalai. – Paprasti karoliai pagal aksesuarus, tačiau su įvairiausiu dizainu ir spalvomis. -Puoškite arba padarykite savo augintinį madingą.

-Par savo augintinio antkaklį parodykite savo tapatybę ar skonį.

-Turite tik užsivilkti, kad pamatytumėte. Jis yra grynai dekoratyvinis.
Kad jūsų šuo vasarą yra kietas -Atsigaivinantis karoliai -Kaklo viduje yra kažkas, kurį galima iš anksto užšaldyti, pavyzdžiui, gelio juostelės ar ledo kubeliai. -Nors jūsų augintinis yra labai karštas, jis turi vaikščioti, o šis antkaklis atvėsina ir atleidžia jus nuo aukštos temperatūros. -Viskas, ką galite nešiotis viduje, užšąla. Kai išeisi, įkiši jį į vėrinį ir …