Šunų žaislai: kas yra

Viena iš veiklų, dėl kurios jūsų šuo yra pats laimingiausias, yra žaidimas. Daug kartų mes turime laiko žaisti su jais. Kitu metu mūsų augintiniai turi galimybę linksmintis su kitais šunimis ir būna atvejų, kai jie turi tai daryti vieni. Kaip bebūtų, žaislas yra papildas, kuris jį labai nudžiugins ir išlaikys aktyvumą.

Šio vadovo tikslas – parodyti įvairovę, kurią siūlo rinka, kai einate rinktis žaislų savo šuniui. Tai taip pat padės suprasti daugelį jūsų keturkojų draugų elgesio. Ir visos šios abejonės, kaip elgtis augintinio energijos akivaizdoje, tikriausiai ras atsakymą šiose eilutėse.

Svarbiausias

  • Lošimas yra esminis elgesys siekiant užtikrinti gyvūnų gerovę. Kadangi žmonės ne visada turi tiek energijos ar tiek laiko žaisti, turime pasiūlyti tam tikrą pagalbą savo augintiniams, pavyzdžiui, žaislus.
  • Veterinarai rekomenduoja šunims praleisti kelias valandas žaidžiant. Tos valandos gali būti namuose, sode ar atviroje erdvėje, tokioje kaip laukas, parkas ar paplūdimys. Visoms toms erdvėms yra žaislų, ir jie labai padeda.
  • Jūsų augintinio žaidimas gali parodyti daugybę jo elgesio savybių. Žaidimas gali būti būdas išmokyti jį reaguoti į įvairias kasdienes rutinas.

Geriausi šunų žaislai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Šiame skyriuje pamatysite penkių populiariausių šunų žaislų rinkinį. Be to, mes suteikiame jums santrauką su pagrindinėmis kiekvieno produkto savybėmis, kad pirkdami būtumėte labai informuoti. Tokiu būdu norime padėti jums pradžiuginti savo augintinį.

Geriausiai parduodamas šuns žaislas

Šį sąrašą pradedame nuo paklausos ir gerai pirkėjų vertinamo produkto. Tai idealus natūralaus kaučiuko šunų žaislas, kurį jūsų augintinis gali kramtyti. Taip pat galite mesti, kad jis smagiai ieškotų ir vijosi.

Tokiu būdu jūs skatinsite jų protinį vystymąsi ir palaikysite instinktyvius poreikius. Be to, galite jį užpildyti šunų gabaliukais ar žemės riešutų sviestu, kai tik norite. Tau labai patiks! Jei norite mesti iššūkį savo augintiniui, prieš paduodami jį taip pat galite jį užšaldyti 4–6 valandoms.

Redakcinis vertinimas: Šis žaislas idealiai tinka psichiškai stimuliuoti jūsų šunį ir patenkinti jo instinktyvius poreikius.

Geriausias interaktyvus žaidimas šunims

Tai yra strateginis žaidimas, kurį galima įsigyti įvairiais lygiais. Jis siekia išmokyti gyvūno protą ir kvapą, paslėpdamas maistą skirtinguose lentos kampuose, kuriuos turės rasti tik jis vienas. Jos pardavėjai teigia, kad šis produktas buvo sukurtas siekiant patenkinti smalsų šunų instinktą ir ugdyti jų intelektą.

Kai šuo muša lentą viename lygyje, galite nusipirkti kitą. Vartotojai, turintys labai aktyvius šunis, sako, kad trumpas užsiėmimas su „Trixie“ prilygsta ilgam fiziniam krūviui, kad patenkintų savo augintinių norą žaisti. Tai geras kitų mokymo metodų mokymas.

Redakcinis vertinimas: Jei norite paskatinti savo augintinio protą ir kvapą, rekomenduojame šį produktą. Būdamas interaktyvus, jis ilgiau išliks aktyvus ir linksmas.

Šunų žaislas, valantis dantis

Šis gaminys susideda iš dviejų mažų guminių rutuliukų, kurių kiekvienas yra šešių centimetrų skersmens. Jie pagaminti iš natūralaus kaučiuko, kad jūsų šuo galėtų juos kramtyti, nebūdamas toksiškas. Jie pagaminti iš medžiagos, atsparios stipriems įkandimams, ir turi mėtų kvapą.

Jie yra labai naudingi valant dantis. Jei jūsų augintinis keičia dantis, jam patiks kramtyti šiuos kamuoliukus. Jie neplaukia, todėl nėra tinkami žaisti paplūdimyje, tačiau yra ilgaamžiai. Be to, šiame žaisle yra skylių, kuriose galite įdėti savo augintinio maistą – tai, kas jums patiks, jei jis paprastai nenori jo maisto.

Redakcinis vertinimas: Šie kamuoliukai yra idealūs tiems, kurie ieško gaminio, kuris valo savo augintinių dantis juos maitindamas ir linksmindamas.

Šuns žaislas, kuris jį maitina

Šis kamuolys buvo sukurtas siekiant išlaikyti šunį pramogą kelias valandas. Idealiai tinka tiems augintiniams, kurie leidžia laiką vieni. Spardant daiktą jis juda be tikslo, todėl gyvūnas gali žaisti be žmogaus įsikišimo. Jis yra kiaušinio formos, todėl jo judesiai tampa nenuspėjami.

Jei jūsų šuo labai nerimauja valgant, šis kamuolys veikia kaip puikus sąjungininkas. Kol šuo žaidžia, kamuolys siūlo maistą mažomis dozėmis. Tai tinka net tiems gyvūnams, kurie nemėgsta jų pašaro, nes linksmindamiesi jie maistą valgo kaip linksmybę.

Redakcinis vertinimas: Šis kamuolys yra puikus, jei jūsų augintinis praleidžia daug valandų vienas, o jūs dirbate ar išeinate iš namų, nes jis jį užims, kol jis žais ir ims iš jo maistą.

Patraukliausias žaislas šunims

Šis minkštas meškiukas yra labai populiarus šunims. Paspaudus jis skleidžia garsą ir galite pasirinkti dydį, priklausomai nuo jūsų šuns veislės. Jos skeletas pagamintas iš virvės, kad meškiukas būtų atsparesnis. Jei jūsų šuo žaidžia labai grubiai, tai gali būti ne pats geriausias pasirinkimas, nes jis gali nuplėšti dalis, pavyzdžiui, ausis.

Daugelis pirkėjų pastebi, kad šis žaislas netgi yra draugas draugui savo augintiniams. Ir apskritai tai labai linksmina šunis. Manoma, kad labai teigiama, jog užuot užpildytas putomis, žaislas turi storą virvę, kuri taip pat naudojama žaisti tuo atveju, jei plyšta žaislo išorė.

Redakcinis vertinimas: Jei ieškote savo augintinio kompaniono, šis pliušas patiks. Jis skleidžia garsus, kurie jį stimuliuos, ir yra įvairių dydžių, kad galėtumėte pasirinkti tinkamą savo šuns veislei ir amžiui.

Išsamiausias šunų žaislų paketas

Šioje pakuotėje yra keletas įprastų šunų produktų, kurie yra skirti tiems, kurie mėgsta kąsti. Be to, jie tuo pačiu metu išvalys dantis ir sumažins dantų akmenų kaupimąsi. Rinkinyje yra skirtingo dizaino stygos ir maži styginiai žaisliukai, kurie jiems patiks.

Visi jie pagaminti iš natūralių medžiagų, kad nebūtų toksiški jūsų augintiniui. Tikslas yra turėti įvairių žaislų skirtingiems dienos laikams, įsigijus vieną pirkinį. Be to, namų apstatymas mažiau kenčia, nes šunys pramogauja kramtydami žaislus.

Redakcinis vertinimas: Šis produktas yra idealus tiems, kurie nori įsigyti įvairiausių produktų vienu pirkimu. Be to, tai ne tik pralinksmins jūsų šunį, bet ir išvalys jo dantis.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie šunų žaislus

Svarbu, kad prieš pirkdami žaislus savo augintiniui žinotumėte šių produktų funkcijas, kurios gali būti labai naudingos. Yra žaislų, kurie lavina protą ir yra parama jūsų ugdymui, o kiti turi mankštinti jūsų kūną. Nepraleiskite šio vadovo. Jums tai tikrai bus labai įdomu.

Yra žaislų, kurie lavina jūsų šuns pažintinius gebėjimus, ir kiti, kad jis išliktų aktyvus ir neleistų jam nutukti (Šaltinis: Mueller: 64626244 / 123rf.com)

Kodėl šunų žaislai yra svarbūs?

Viena iš pagrindinių veiklų norint turėti sveiką šunį yra žaidimas. Dėl šių laisvalaikio akimirkų jūsų šuninis augintinis gali lavinti savo intelektą ir taip pat palaikyti formą, kad nepasidarytų antsvoris.

Be to, žaidimo valandos padeda sustiprinti santykius su šunimi ir jį labai pradžiuginti.

Ekspertai įspėja, kad gyvūnams, kurie nepakankamai sportuoja arba nestimuliuoja proto, kyla pavojus susiformuoti nepatogiai elgesio nuostatoms. Nuobodus šuo gali patirti hiperaktyvumo problemų ir sunaikinti namų apyvokos daiktus. Žaislai padeda užkirsti kelią jūsų augintinio problemai.

Ar šunų žaislai gali padėti man mokyti savo augintinį?

Šunų žaislai gali būti puikus sąjungininkas, kai norite ugdyti savo augintinį paklusnesnį. Kadangi per žaidimą ir šiuos daiktus šunys pripranta laikytis taisyklių, kurių reikia laikytis. Dažniausiai komandos, kurias šunys turėtų žinoti, yra ateiti į jūsų skambutį, atsisėsti, atsigulti ir leteną.

Svarbu, kad augintiniai žaisdami laikytųsi kai kurių pagrindinių pamokų, kad kitais gyvenimo aspektais jie laikytųsi jūsų nurodytų taisyklių. Žaisdami taip pat būkite griežti savo šuniui. Leisk jam pasimėgauti, bet neleisk jam tavimi pasinaudoti. Net jei tai laisvalaikio akimirka, turite išlaikyti gerą elgesį.

Žaislai yra viena geriausių dovanų, kurias galite įteikti savo šuniui. (Šaltinis: „Bitzer“: 29866418 / 123rf.com)

Kuo naudingi šunų žaislai?

Žaidimas yra viena iš pagrindinių veiklų, kurių jūsų augintiniui reikia kasdien. Tai turi naudos jūsų fizinei ir emocinei savijautai. Be to, jis turi jums pranašumų: jis sustiprina jūsų santykius ir leidžia praleisti kelias valandas dispersijos per dieną. Tai, ką žmonės kartais pamiršta padaryti. Štai sąrašas privalumų ir priežasčių:

  • Fizinė jūsų augintinio sveikata: Šuo turi būti aktyvus. Žaidimas leidžia pagerinti širdies ir kraujagyslių sveikatą, padeda nepriaugti svorio ir padidina lankstumą.
  • Šuns psichinė sveikata: Ekspertai įspėja, kad nuobodus šuo gali sunaikinti daiktus jūsų namuose. Žaislai yra geriausias būdas išlaikyti jį aktyvų. Tai yra įrankiai, kurie taip pat lavina smegenis.
  • Padaro šunį labiau socialiu: Labai svarbu, kad augintiniai mokėtų gerbti kitus gyvūnus ir žmones, išskyrus žmones, su kuriais gyvena. Žaidimas, kaip tai, kas jus linksmina ir palengvina sąveiką, susies jį su kažkuo pozityviu.
  • Fizinė sveikata jums: Kartais kasdieninių pareigų sūkuryje pamirštame laisvalaikį ar sportą. Žaisdami su savo šunimi, jūs būsite priversti būti aktyvūs ir linksminti tas minutes, kurias skiriate jam.
  • Galėsite geriau pažinti savo šunį: Jų elgesys žaidimo metu gali suprasti jūsų augintinio charakterį. Galite žinoti, kas jam patinka, o kas ne, kas jį pykdo, ar jis kantrus gyvūnas, ar ne.
  • Gerinkite ryšį su savo augintiniu: Jūsų šuo tikriausiai jus labai myli. Bet jei jis pamatys, kad jūs skiriate šiek tiek laiko mėgautis kartu, obligacijos taps dar artimesnės.

Kokią funkciją šunų žaislai atlieka pagal savo stilių?

Žaislų, kuriuos turite savo šuniui, formos ir funkcijos padės skirtingai naudoti jūsų augintinio pramogas. Nepamirškite, kad …

Parašykite komentarą