Sužinok mūsų liepos mėnesio naujienas –

Liepa čia ir su ja vis dar karštos kosmetikos naujienos! Svarstėme, ką pristatyti šiame serijos leidime – kosmetinę kosmetiką, kūno priežiūros priemones ar kvepalus? Tačiau šiuo argumentu negalėjome ginčytis: naujas kvapas su muskusu yra tiesiog nuostabus! Todėl juos reikia pažinti ? Kviečiame į liepos mėnesio kvapų pasaulį, kuriame muskusas groja pirmuoju smuiku!

Kosmetikos naujovės - geriausi kvepalai su muskusu

Kodėl mums patinka muskuso kvapas?

Muskusas – vieniems tai skamba šiek tiek paslaptingai, kitiems šis gyvūninis kvepalų ingredientas nėra paslaptis. Tačiau visi žino vieną dalyką – muskusas kvepia nuostabiai, jausmingai ir šiltai, o muskuso kvepalai dingsta iš lentynų greičiau nei kiti! Byla? Čia nėra atsitiktinumų! Šiame straipsnyje mes apžvelgsime naujus muskuso kvepalus ir, jei norite sužinoti daugiau apie muskuso perianalinį išsiskyrimą, spustelėkite čia.

Gėlės + muskusas = Marc Jacobs Daisy Dream Kiss

Kaip ir vasara, tai gėlės, kaip gėlės, tai tik „Marc Jacobs Daisy“ kvepalai! Čia sąskaita paprasta. Moteriški amerikiečių dizainerio kvepalai paskatino moterų širdis plakti greičiau nuo pasirodymo 2007 m. Kvapuose su būdingu ramunėliu atsispindėjo viskas, kas siejama su jaunyste – nerūpestingas, vaikiškas džiaugsmas ir linksmumas. Daisy Moterys taip pat įsimylėjo Jacobsą už tai, kad į baltų gėlių mišinį – muskusą – pridėjo unikalią kvapo natą.

Naujasis „Daisy Dream Kiss“ aromatas pasirodė 2017 m. Ištikimi gerbėjai laukė flanšo rožiniuose buteliuose, dekoruotuose ramunėlėmis. Mes paklausėme vienos iš jų, Iwonos, ką ji mano apie naują Marc Jacobs variantą su rausvais greipfrutais ir avietėmis:

Nuo tada, kai girdėjau apie „Daisy“, šis aromatas yra mano numeris 1! Geltona ramunė kvepia gėlėmis, bet negaliu sakyti, kad panašaus kvapo užuodžiau dar niekur. Čia nėra nuobodulio! Ilgai laukiau naujojo „Daisy Dream Kiss“ ir tai tikrai saldesnė versija, su pastebimais vaisiais, bet man tai labai patinka!

https://www.youtube.com/watch?v=CyU4UfJR9rE

Vaisiai + baltasis muskusas = Blossom Jimmy Choo

Ne tik Carrie Bradshaw su Seksas ir miestas rekomenduočiau „Jimmy Choo“ kvepalus, taip ir mes! Kaip jau matėme, talentingas dizaineris iš Kinijos sugeba užburti ne tik smeigtukus, bet ir nežemiškus kvepalus. 2015 m. Išleistas žiedas burnočio butelyje džiugina vaisių kokteiliu. Gal tai ne tas pats kaip „Cosmopolitan“bet aitrių citrusinių vaisių, raudonų uogų ir saldžių aviečių derinys taip pat priverčia svaigti galva ? Jimmy Cho mus teigiamai nustebino ne tik vaisine puokšte, bet ir kvepalų patvarumu. Niekas kitas, išskyrus baltąjį muskusą, nėra atsakingas už jų intensyvumą. Viena iš pagrindo kvapų natų garantuoja tikrai ilgą susitikimą su saldžiai vaisių kvapu!

C.ytrusy + gintaras + muskusas = CK All Calvin Klein

APIEunisex kvepalai – Calvin Klein pagausino šeimą kvapiosios medžiagos „Be lyties“. 2017 m. Vasario mėn. „CK All“ prisijungė prie unisex kvapų grupės „CK One“ ir „CK Be“. Tie, kurie ilgai laukė „Calvin Klein“ aromato premjeros, neturi ko skųstis. Kaip ir ankstesnėse versijose – iš balto, minimalistinio butelio, išlaisvina šviežias kvapas, kuris, pasak Kleino, puikiai apibendrina modernumą ir seksualumą.

Ką rasite „CK ​​All“? Nepaisant citrusinių vaisių viršuje, aromatas nėra visiškai citrusinis ir nėra akivaizdus – jis išliko „Pakoreguotas“ su ambra, su muskuso ir jazminų žiedais. Pasižiūrėk pats!

Orient + Musk = Saulėtekis Cadaques Salvador Dali

Ką bendro turi nedidelis Ispanijos žvejų kaimelis su Salvadoro Dalí siurrealizmo tėvu? Kvepalai! Saulėlydis Kadakais Kosta Bravoje įkvėpė Vincentą Ricordą sukurti balzaminius moteriškus kvepalus – „Sunrise“ Cadaques.

Kvapų kompozicija apjungia viską, kas būdinga Ispanijos rytui – džiaugsmą, kraštovaizdžio grožį ir šią stebuklingą akimirką, kuri kiekvieną dieną privertė Salvadorą Dali ir Gala kurti. Laimės kvapas – taip kai kurie žmonės vadina šiuos kvepalus. Be vaisių kvapo ir pastebimo muskuso pagrindinėje natoje, mums taip pat patiko butelis. Besileidžiančios saulės spalvų butelis atskleidžia kvepalų pobūdį.


Citata

Šioje privilegijuotoje vietoje tiesa ir didinga beveik susitinka. Mano mistinis rojus prasideda Empordos lygumose, apsuptas Les Alberes kalvų, ir pasiekia Kadekeso įlanką.

– Salvadoras Dali apie Cadaques


Citrusai ir muskusas = „Chrome Pure Azzaro“

Mūsų paskutinė prekė naujų kvapų su muskusu sąraše yra „Azzaro Chrome Pure“. „Azzaro Chrome“ kompoziciją, sukurtą 1996 m., Nuspręsta atnaujinti pridedant būdingą ir pikantišką akigalos medžio natą ir subtilų tonkos pupelių kvapą. Koks poveikis? Citrusiniai žali kvepalai geriausiai kvepia tinkamo vyro odoje. Tavo vyras ?