Švarūs šepetėliai kaip vizažistai! S.

Kaip valyti makiažo šepetėlius namuose? Čia yra apgaulės lapas, kuris leis jums tinkamai pasirūpinti savo brangiaisiais lobiais, t. Y. Dažymo aksesuarais. Patariame, kaip valyti makiažo šepetėlius ir kaip valyti „Beautyblender“. Kaip dažnai tai daryti ir ką naudoti, norint sutaupyti laiko ir nepakenkti mylimiems aksesuarams?

Valymo šepetėliai ir makiažo reikmenys


Nešvarus šepetys? O ne!

Nešvarus šepetys yra puiki bakterijų veisimosi vieta. Reguliariai plaukite makiažo priemones, kad išvengtumėte uždegimo ir odos dirginimo.


Kaip dažnai aš plaunu makiažo šepetėlius?

  • Skystos kosmetikos šepetėlius, pvz., Pagrindus ir BB kremus, geriausia valyti kasdien.
  • Kas 2-3 dienas reikia plauti birios kosmetikos, pvz., Skaistalų ir paryškinimo priemonės, šepetėlius.

Ką valyti makiažo šepetėlius?

Tai priklauso nuo šepetėlio tipo, jo šerių ir „užterštumo“ laipsnio:

  • iš natūralių šerelių pagamintam teptukui, kuris yra labai suteptas pamatais veiks skalbimo aliejus, kuris ištirps riebalus ir nepažeis šerių,
  • giliam valymui teptuku tu gali naudoti antibakterinis arba pilkas skystas / barinis muilas. Pasirenkamas švelnus plaukų šampūnas.
  • sintetiniams makiažo šepetėliams valyti, pvz., Hakuro, miceliniai skysčiai gerai veikia,
  • greitai dezinfekuoti galite naudoti specialius šepetėlių valymo skysčius.

Kaip plauti teptukus? 4 būdais

Pirmasis šepetėlių plovimo būdas – šepetėlių valymo skystis ir servetėlė

Ant audinio užpilkite šiek tiek skysčio ir juo nuvalykite teptuką. Alternatyvus būdas yra naudoti šepetėlių valymo skystį purškikliu – tada tiesiog purkškite jį ant įrankio ir nuplaukite tekančiu vandeniu arba servetėle nuvalykite kosmetikos likučius ant šerių.

Argumentai „už”: Geras būdas greitai valyti ir dezinfekuoti aksesuarus, kuriuos naudoja vizažistai.

Minusai: Jei šepetys turi smulkius šerius, stipriai jį trinant į audinį, jis gali iškraipyti.


Dėmesio!

Skalaujant po tekančiu vandeniu, šepečių šeriai visada turėtų būti nukreipti žemyn. Vanduo negali patekti į įvorę.


2-as būdas plauti teptukus – dubenyje su muilu ar šampūnu

Pamirkykite šepetį tekančiame vandenyje. Paimkite muilą ant įrankio ir švelniai patrinkite jį prie rankos. Tada dar kartą nuplaukite po čiaupu. Atminkite, kad nespauskite vandens stipriai ir netraukite šerių, o švelniai išspauskite juos pulsuojančiu judesiu.

Argumentai „už”: Tokiu būdu kruopščiai „nuplausite“ savo makiažo šepetėlio priemaišų rinkinį.

Minusai: Dėl kai kurių muilų šeriai gali būti minkštesni, nei buvo iš pradžių.


Vizažo meistro triukas

Jei nusiprausę jaučiate, kad šepetėliai nėra pakankamai minkšti, naudokite papildomą plaukų kondicionierių, kad sušvelnintumėte priemonės šerius. Metodas puikiai tiks tiek su natūraliais, tiek su sintetiniais makiažo šepetėliais (Hakuro, „Rio Beauty“ ar kiti).


3. makiažo šepetėlių plovimo būdas: plovimo aliejus

Kaip nuplauti sunkius nešvarumus ir neperšlampančią kosmetiką nuo makiažo šepetėlių? Galite naudoti kokosų aliejų, alyvuogių aliejų ar bet kurį kitą natūralų aliejų. Sumaišykite 1: 1 su švelniu muilu ar šampūnu ir tęskite taip pat, kaip ir ankstesnį metodą. Paruoškite antrą dubenį tik su skystu muilu ir papildomai išvalykite jame esantį šepetį, kad šereliai nebūtų riebaluoti.

Argumentai „už”: būdas tinka labai nešvariems šepetėliams, pvz., su lūpų dažais ar skystu pagrindu.

Minusai: metodas reikalauja laiko.

4. šepečių plovimo būdas su įtaisais – pvz., „Brushegg“

Kaip valyti teptuką silikoniniais kiaušiniais? Uždėkite juos ant smiliaus ir vidurinių pirštų, tada užtepkite ant jų šiek tiek antibakterinio muilo ar šepetėlių valiklio. Švelnų šepetėlį sukamaisiais judesiais švelniai patrinkite ant brusheeg taškelių. Skalavus po tekančiu vandeniu, šeriai yra švarūs.

Argumentai „už”: silikoniniai kiaušiniai ir šepetėlių valymo pirštinės turi specialius skirtukus, leidžiančius lengvai atsikratyti kosmetikos likučių iš šerių.

Minusai: dar viena programėlė makiažo krepšyje ?

Jei norite sužinoti, kaip makiažo aksesuarų valymas atrodo profesionalus, pažvelkite į Maxineczka:

Kaip nusausinti makiažo šepetėlius?

Niekada nedžiovinkite makiažo šepetėlių ant radiatoriaus ar šildytuvų. Tada šeriai gali pasimesti ir pasidaryti. Išdžiovinkite juos ant stalo krašto, kad rankena išsikištų už stalo viršaus krašto.


Triukas: kaip išvengti šepečių deformacijos džiovinant?

Galite taikyti vadinamąjį makiažo šepetėlio apsauga, t. y. specialūs dangteliai, kurie sutramdo šerius ir leidžia laisvai tekėti orui. Ypač rekomenduojama natūraliems šepetėliams.


Kaip valyti makiažo kempines?

Kai kurie iš mūsų nori, kad pagrindas būtų tepamas kempinėmis (apie tai rašėme straipsnyje Ką taikyti pagrindą). Bet kaip išvalyti tokią kempinę nuo bakterijų ir kosmetikos likučių? Pamirkykite kiaušinį po tekančiu vandeniu ir gerai patrinkite kiekvieną jo pusę ant antibakterinio muilo plytelės. Tada vėl padėkite kempinę po vandens srove ir kruopščiai išspauskite – pakartokite veiklą, kol vanduo bus skaidrus.

Ar jums patinka mūsų šepečių valymo metodai? Patikrink Dabar ar žinai, kam skirti šie makiažo šepetėliai ir išsirinkite jums geriausią šepetėlių rinkinį.