Katės medis: kas yra

Katės turi žaisti, kad būtų laimingos, išlaisvintų adrenaliną ir išliktų tinkamos. Namų katės gyvenimas gali būti labai įprastas, todėl pasirūpinti indais, kuriais galima pramogauti, yra labai svarbu. Todėl kačių medis, ko gero, gali būti geriausia dovana, kurią galite padovanoti savo augintiniui.

Katės medis, kurį nusprendėte įsigyti, turi būti pritaikytas jūsų augintinio poreikiams ir jūsų namuose esančiai erdvei. Šiose eilutėse rasite vadovą, kaip geriau suprasti šią rinką. Taip pat galėsite sužinoti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, kuriuos sau užduoda kačių šeimininkai. Mes pradėjome!

Svarbiausias

  • Katės subraižo nagus, kad juos atnaujintų, joms reikia žaisti, kad išsiskirtų adrenalinas, ir joms reikia daugybės poilsio valandų. Ir visas šias savybes siūlo kačių medis.
  • Šioje rinkoje yra įvairių dydžių, dizaino ir kainų, kad atitiktų kiekvieno poreikius.
  • Labai tikėtina, kad katė neturės didelių problemų prisitaikydama prie savo žaidimų medžio, nes ji turi skirtingas dalis vienai ar kitai veiklai.

Geriausi kačių medžiai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Šiame skyriuje pamatysite penkių populiariausių rinkoje kačių medžių rinkinį. Taip pat galite rasti santrauką, kurioje išryškinamos kiekvienos iš jų pagrindinės savybės, kad jums būtų lengviau pažinti produktus. Taigi galite pasirinkti, kuris medis labiausiai patinka jums ir jūsų katei.

Pilniausias kačių medis

Šis kačių medis yra 173 cm aukščio ir jame yra vietos iki 4 katėms žaisti, braižyti, lipti ir miegoti. Jame yra 1 hamakas, 3 platformos ir 2 maži nameliai. Jame yra 10 grandiklių, suvyniotų sizalio virve (pluošto rūšis). Ir jame yra 3 pakabinamos žaislinės pelės. Norėdami pakilti į aukštus, galite laiptais iškloti kilimine danga.

Kalbant apie plotį ir ilgį, jis yra 49 x 49 centimetrų. Jis sveria 16 kilogramų, nors gali išlaikyti 20 kilogramų. Pirkėjai pabrėžia medžiagų kokybę ir šio medžio galimybę linksminti savo augintinius. Tai lengva surinkti. Viršutiniame medžio aukšte yra hamakas, kuriame katė gali miegoti.

Kietiausias kačių medis

Šis kačių medis pagamintas iš tvirtų lentų ir sustiprintas lentjuostėmis apačioje, kad būtų užtikrintas stabilumas. Jis turi tvirtinimo virvę, kad būtų užtikrinta daugiau saugumo. Jis yra apie 150 centimetrų aukščio, o plačiausia jo dalis yra 88 cm. Jame yra šešios platformos, namas ir hamakas poilsiui.

Viršuje kabo trys kamuoliukai, kad katė galėtų žaisti, nors yra vartotojų, kurie juos rekomenduoja pakeisti kamuoliukais su varpu. Pirkėjai mano, kad šio medžio medžiagos yra aukštos kokybės ir kad ją lengva surinkti. Jis yra antracito spalvos, išskyrus tas dalis, kuriose yra grandyklių lynas.

Geriausias medelis mažoms katėms

Šiame objekte yra 3 stebėjimo platformos, krepšelis, kuriame gali prisiglausti jūsų augintinis, pakabinama žaislinė pelė ir sizalio virvė. Jis yra šviesiai pilkos spalvos. Jo dydis yra 120 centimetrų aukščio ir užima 40 x 55 centimetrų erdvę. Tai rekomenduojama dviem katėms. Jis pagamintas iš pliušo, aksomo ir natūralaus sizalio.

Jis rekomenduojamas katėms, kurios nėra labai didelės, ypač krepšelis poilsiui. Jame pateikiamos instrukcijos, o pirkėjai tikina, kad laikantis šių nurodymų medį lengva surinkti. Medžiagos, iš kurių pagamintas šis katės žaislas, yra labai atsparios. Jis sveria kiek daugiau nei 11 kilogramų.

Paprasčiausias kačių medis

Tai nedidelis medelis, turintis grandiklį, du pakabukus, su kuriais galima žaisti, ir vietą poilsiui viršuje. Poilsio zona yra padengta minkštais ilgais pūkais, suteikiančiais lovą jūsų katei patogiai pailsėti ir miegoti. Tai paprastas objektas, kaip ir jo surinkimas.

Šis kačių medis leidžia žaisti su daiktais, kurie kabo nuo pačios žemės. Jis rekomenduojamas net didelėms ir storoms katėms, nes jis parodo tvirtą medį. Jis tiekiamas su katžolės arba katžolės maišu, kuris yra augalas, kvepiantis panašiai kaip mėtos, labai mėgstamas kačių ir jas skatinantis.

Geriausio dizaino kačių medis

Šis kačių žaislas, kurio aukštis 112 centimetrų, o pagrindas 40 x 40 centimetrų, turi maždaug 8 cm skersmens įbrėžimo stulpą. Medis susideda iš 3 platformų, urvo ir 2 kamuoliukų. Jis yra skirtingų spalvų ir dizaino, o kaina skiriasi priklausomai nuo pasirinkto modelio.

Nors kabantys kamuoliukai ilgai netrunka labai žaismingų kačių rankose, vartotojai pabrėžia likusios medžiagos kokybę. Pirkėjai vertina šių medžių dizaino eleganciją ir žemą kainą už siūlomas komunalines paslaugas. Jis yra stabilus, nors didelėms katėms daiktą rekomenduojama prikalti prie sienos.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie kačių medį

Svarbu, kad prieš pirkdami kačių medį žinotumėte dažniausiai pasitaikančias šių augintinių savybes. Tokiu būdu galite geriau pasirinkti produktą, kuris tinka jūsų katei. Ir tai, kad medis gali turėti daug skirtingų dalių, su skirtingomis funkcijomis. Čia mes atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie tai.

Jei jūsų katė turi įbrėžimo postą, kuris jam patinka, jis neatliks šios tvarkos nagais naudodamasis jūsų sofa ar kėdėmis. (Šaltinis: Ponapatimet: 61507277 / 123rf.com)

Ką daryti, jei kačių medis nepatraukia mano augintinių dėmesio?

Gali atsitikti taip, kad kai namie pastatysite medį savo katei, gyvūnas į jį nežiūrės. Ir jei kažkas panašaus atsitiks, tai bus lengvas sprendimas. Katės mėgsta žaisti, kad ir kokie įtartini jie būtų dėl naujų objektų, užimančių jų erdvę. Per skirtingus triukus galite priversti savo medį kvepėti.

Viena iš galimybių yra paimti kai kuriuos žaislus, antklodes ar lovą ir padėti juos prie medžio, kad jie imtų kvepėti kaip jūsų katė. Taip pat galite įdėti mažų, jam patinkančių maisto gabalėlių, kad jis susietų savo medį su kuo nors gražiu.

Jei jūsų augintinis žaismingas, perkelkite skirtingus pakabukus, kuriuos gali turėti medis, kad pritrauktumėte gyvūną.

Kokia yra įbrėžimo dėžutė, įrengta mano kačių medyje?

Kiekvienas kačių medis turi kasą. Net paprasčiausi rinkoje ją turi. Paprastai jis yra pagamintas iš natūralios sizalio virvės, kuri yra kačių mėgstama medžiaga ir yra naudinga jų nagams. Katės nagai yra jos tapatybė, todėl ją reikia dažnai atnaujinti. Nubraukus atsikratoma senų sluoksnių.

Tai taip pat padeda jiems pažymėti ir pretenduoti į tam tikras sritis kaip savo. Be to, draskyklės yra žaidimo ir tempimo priemonė, kas labai svarbu katės sąnariams, raumenims ir kaulams. Jums tai yra nauda. Jei jūsų katė turi įbrėžimo postą, kuris jam patinka, jis neatliks šios tvarkos nagais naudodamasis jūsų sofa ar kėdėmis.

Kodėl kačių medis gali kovoti su mano augintinio nutukimu?

Katė, praleidžianti visą dieną namuose, gali jaustis nuobodi ir nemotyvuota būti aktyvi. Šie augintiniai miega nuo 12 iki 16 valandų per dieną, tačiau, norėdami užtikrinti optimalią sveikatą, likusį laiką jie turėtų būti aktyvūs. Katės iš prigimties yra medžiotojos, o namai be dirgiklių joms gali būti varginantys.

Jei katė praleidžia visą dieną namuose ir nejuda, ji gali nutukti. Medis siūlo įvairius dirgiklius, kad paskatintų kačiuką būti aktyviu. Tai leidžia lipti, šokinėti, žaisti su kabančiais daiktais ir lipti virvėmis. Ši veikla pagerins jūsų namų katės mankštą ir padės jai išlikti tinkama.

Įprasta, kad kačiukams skirti žaislai neša katžoles, dar vadinamas kačiukais. (Šaltinis: Kuzmina: 74446303 / 123rf.com)

Kokias pasekmes nutukimas gali turėti katėms, kurios neturi medžio, su kuriuo galima žaisti?

Reikėtų prisiminti, kad katė, turinti mažai aktyvumo ir nutukusi, gali turėti daugiau sveikatos problemų. Pavyzdžiui, nutukimas gali sukelti lėtines ligas, tokias kaip diabetas ar įvairūs kepenų negalavimai. Todėl būtina ieškoti formulių, leidžiančių naminėms katėms būti aktyvioms kaip žaidimų medžiui.

Kita vertus, antsvorio turinčiai katei yra didesnė artrito rizika dėl nusidėvėjimo, kurį jos svoris nuolat kelia sąnariams. Ekspertai rekomenduoja užkirsti tam kelią ne tik kontroliuojant gyvūno maistą, bet ir tai, kad katė galėtų užsiimti veikla, net jei ji niekada neišeina iš namų.

Kuo naudingi žaidimai su kačių medžiu mano augintiniams?

Be kovos su nutukimu, kuris yra kačių problema, kai jos visada būna namuose, kačių medis gali atimti ir kitus pomėgius. Visada turint šiuos naminius gyvūnus be aktyvumo namuose gali išsivystyti agresyvus elgesys ir net depresija. Nepamirškime, kad jie medžioja gyvūnus.

Turint katę namuose be stimuliacijos, gali kilti nemalonių pomėgių. Jei neduodate savo augintiniui žaislų, jis gali bandyti sumedžioti jūsų papuošalus ar kojas. Be to, beveik bet kuriame rinkoje esančiame medyje yra draskyklė, kažkas labai reikalinga jūsų katės gerovei. Taip pat ir savo baldams, nes jų nenaudosite tam tikslui.

Ar turėčiau atsižvelgti į kačių skaičių savo namuose renkantis medį?

Labai svarbu, prieš nusprendžiant, kurį medį pirkti, reikia atsižvelgti į kačių, kurios ketina jį naudoti, skaičių. Ekspertai mano, kad žmonės, gyvenantys su keliomis katėmis, savo augintiniams turėtų pasiūlyti kelias gulėjimo vietas. Taigi, pavyzdžiui, optimaliausia kiekvienoje katėje namuose turėti po vieną lovą.

Kartais šie augintiniai gali norėti tuo pačiu metu žaisti su tuo pačiu objektu ir kovoti dėl jo. Todėl būtina, kad medis būtų pakankamai didelis, kad jį galėtų naudoti visos jūsų katės vienu metu. Kartais gali atsitikti taip, kad šie gyvūnai mėgdžioja vienas kitą ir jei vienas žaidžia, kitas taip pat nori.

“Nėra” kačių kalbos “. Kad ir kaip skaudu mums, turime pripažinti, kad jiems jos nereikia.”

Kur turėčiau padėti kačių medį?

Renkantis vietą savo augintinių žaidimų aikštelei, turite atsižvelgti į tai, kad jūsų katės dažnai joje lankosi. Bet tai taip pat turėtų būti namo kampas, kuris jums tinka ir kad kačių medis jums netrukdo, kol darote savo reikalus. Venkite būti šalia vertingų daiktų, kurie gali sulūžti.

Jei jūsų katės turi daug svorio, rekomenduojama medį pritvirtinti prie sienos ir prikalti vinimis, kad daiktas su šuoliais nenukristų ant žemės. Jei jūsų augintinis mėgsta žiūrėti pro langą, jam tai patiks …